PPG Polifarb Cieszyn SA

Cieszyn

Opinie o PPG Polifarb Cieszyn SA

anonim 2014-04-12 16:43
Ciągają po rozmowach kwalifikacyjnych a nawet nie dadzą odpowiedzi. Brak profesjonalizmu.
Na rozmowę chcą zaprosić "na już" - padła nawet propozycja w ten sam dzień, w który pani z HR dzwoniła. Byłam dwukrotnie na rozmowie, po drugim razie w ogóle się nie odezwali. Dzwoniłam miesiąc czy dwa późnej zapytać czy jest już odpowiedź, to twierdzili, że są jeszcze w trakcie procesu rekrutacyjnego i na pewno się odezwą jak zostanie rozstrzygnięty - bzdura.
Kandydata do pracy traktuje się bez szacunku.
KOBIETA 2014-12-03 09:34
Super firma ale tylko na zewnątrz
rz w środku gnije jest coraz gorzej.Zmusza etatowych pracowników do zwalnianie sie i zakładania samodzielnej działalności gospodarcze tzw.samozatrudnienia,a potem zalega z płatnościami za ich usługi. Potem ludzie nie maja za co żyć a ZUS i podatki trzeba zapłacić tylko pytam z czego. Usiłujesz wyegzekwować jakąś informacje w jej firmie, to nikt nie jest na nic odpowiedzialny. a księgowość i obsługa finansowa jest w Brnie i "sory" oni płacą kiedy chcą.Dyrektorzy są na kontraktach max 4 lata a reszta siedzi cicho i udaje że jest wszystko w porządku. Musze to powiedzieć jej to będą najgorsze święta w moim życiu nie mam nawet na opłaty za prąd a gdzie życie.
akiro 2014-12-26 11:25
trenkwalder najgorsza firma na ziemi ściągają kase z PPG a my biedni robotnicy robimy co wszyscy co są przyjęci pod PPG a stawki mamy trzy razy mniejsze nie licze wszystkich innych dokładek finansowych a napiszą sobie jeszcze że to firma z Przyszłością nawet dla dzieci paczek nie zrobili ani na KARPIA nic nie dali myślą tylko o sobie, ale kierownikom działów i innym porozdawali gadzety żeby się wkupić można powiedzieć że była firma LABOR była ok i szło załatwić wszystko
wiesiek 2016-02-03 13:28
Zgodzę się z opinią ze firma wygląda dobrze ale tylko na zewnątrz.
Traktowanie pracowników czy to pracujących pod firmą czy to z firm zewnętrznych coraz gorsze. Niektórzy nie wytrzymują już tego psychicznie. Na przykładzie tej firmy widać jak to z Polski zrobiono kraj niewolników.
monomack 2016-10-05 20:03
Witam firma chętnie zaprasza na rozmowy kwalifikacyjne jednak potem nastepuje dluga cisza i brak odpowiedzi na emaile a odbieranie telefonów tez mocno kulej dopiero po dlugich straniach mozna uzyskac odpowiedz. Brawo prężnie działajacy dział HR.
Master 2016-10-18 10:27
Witam, Firma na pozór dobra, jednak to tylko pozory. Zero jakichkolwiek możliwości awansu. Na jakie stanowisko zostaniesz przyjęty na takim będziesz pracował. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to plusem jest jego terminowość i nic poza tym. Firma zarządzana jest przez młodych managerów którzy mają delikatnie mówiąć "przeciętne" pojęcie na temat zarządzania w powierzonych obszarach. Brak podwyżek od ponad 6-ciu lat. Ogólnie totalne Dno- Nie polecam
Formen 2016-11-30 09:50
Jezeli masz ochote codziennie wdychać opary substancji rakotwórczych i mutagennych , żywić się amerykańską propagandą sukcesu i mieć do czynienia z amerykanskim stylem zarządzania w polskim postkomunistycznym wydaniu to aplikuj do tej firmy- jeżeli nie masz na to ochoty- wybierz biedronkę. Zarobki porównywalne a atmosfera na plus do biedronki.
Zenek z Cieszyna 2017-01-26 08:19
Witam, zamierzam aplikować do tej firmy. Chciałbym zapytać ludzi pracujących tam obecnnie jakie sa place na początku? Jako. Operator urządzeń, albo na laboratorium? Bo tylko takie ogłoszenia sa na ox... I czy warto wogole sie tam zatrudniać?? Pozdrawiam
janko 2017-04-20 21:32
Nie warto. Tą firmę i klikę zarządzającą można porównać do stolca zawiniętego w piękne złotko. Zresztą jak się zatrudnisz(czego Ci nie życzę) to się przekonasz.
kuśka 2017-04-28 07:48
Potwierdzam przedmówców. Dałem się złapać na obiecanki HR, na szczęscie już mam gdzie uciec I pier...lne wypowiedzeniem wkrótce. Gorąco odradzam
Zostaw swoją opinię o PPG Polifarb Cieszyn SA - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG Polifarb Cieszyn SA