PPG Polifarb Cieszyn SA

Cieszyn

Opinie o PPG Polifarb Cieszyn SA

anonim 2014-04-12 16:43
Ciągają po rozmowach kwalifikacyjnych a nawet nie dadzą odpowiedzi. Brak profesjonalizmu.
Na rozmowę chcą zaprosić "na już" - padła nawet propozycja w ten sam dzień, w który pani z HR dzwoniła. Byłam dwukrotnie na rozmowie, po drugim razie w ogóle się nie odezwali. Dzwoniłam miesiąc czy dwa późnej zapytać czy jest już odpowiedź, to twierdzili, że są jeszcze w trakcie procesu rekrutacyjnego i na pewno się odezwą jak zostanie rozstrzygnięty - bzdura.
Kandydata do pracy traktuje się bez szacunku.
KOBIETA 2014-12-03 09:34
Super firma ale tylko na zewnątrz
rz w środku gnije jest coraz gorzej.Zmusza etatowych pracowników do zwalnianie sie i zakładania samodzielnej działalności gospodarcze tzw.samozatrudnienia,a potem zalega z płatnościami za ich usługi. Potem ludzie nie maja za co żyć a ZUS i podatki trzeba zapłacić tylko pytam z czego. Usiłujesz wyegzekwować jakąś informacje w jej firmie, to nikt nie jest na nic odpowiedzialny. a księgowość i obsługa finansowa jest w Brnie i "sory" oni płacą kiedy chcą.Dyrektorzy są na kontraktach max 4 lata a reszta siedzi cicho i udaje że jest wszystko w porządku. Musze to powiedzieć jej to będą najgorsze święta w moim życiu nie mam nawet na opłaty za prąd a gdzie życie.
akiro 2014-12-26 11:25
trenkwalder najgorsza firma na ziemi ściągają kase z PPG a my biedni robotnicy robimy co wszyscy co są przyjęci pod PPG a stawki mamy trzy razy mniejsze nie licze wszystkich innych dokładek finansowych a napiszą sobie jeszcze że to firma z Przyszłością nawet dla dzieci paczek nie zrobili ani na KARPIA nic nie dali myślą tylko o sobie, ale kierownikom działów i innym porozdawali gadzety żeby się wkupić można powiedzieć że była firma LABOR była ok i szło załatwić wszystko
wiesiek 2016-02-03 13:28
Zgodzę się z opinią ze firma wygląda dobrze ale tylko na zewnątrz.
Traktowanie pracowników czy to pracujących pod firmą czy to z firm zewnętrznych coraz gorsze. Niektórzy nie wytrzymują już tego psychicznie. Na przykładzie tej firmy widać jak to z Polski zrobiono kraj niewolników.
monomack 2016-10-05 20:03
Witam firma chętnie zaprasza na rozmowy kwalifikacyjne jednak potem nastepuje dluga cisza i brak odpowiedzi na emaile a odbieranie telefonów tez mocno kulej dopiero po dlugich straniach mozna uzyskac odpowiedz. Brawo prężnie działajacy dział HR.
Master 2016-10-18 10:27
Witam, Firma na pozór dobra, jednak to tylko pozory. Zero jakichkolwiek możliwości awansu. Na jakie stanowisko zostaniesz przyjęty na takim będziesz pracował. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to plusem jest jego terminowość i nic poza tym. Firma zarządzana jest przez młodych managerów którzy mają delikatnie mówiąć "przeciętne" pojęcie na temat zarządzania w powierzonych obszarach. Brak podwyżek od ponad 6-ciu lat. Ogólnie totalne Dno- Nie polecam
Formen 2016-11-30 09:50
Jezeli masz ochote codziennie wdychać opary substancji rakotwórczych i mutagennych , żywić się amerykańską propagandą sukcesu i mieć do czynienia z amerykanskim stylem zarządzania w polskim postkomunistycznym wydaniu to aplikuj do tej firmy- jeżeli nie masz na to ochoty- wybierz biedronkę. Zarobki porównywalne a atmosfera na plus do biedronki.
Zenek z Cieszyna 2017-01-26 08:19
Witam, zamierzam aplikować do tej firmy. Chciałbym zapytać ludzi pracujących tam obecnnie jakie sa place na początku? Jako. Operator urządzeń, albo na laboratorium? Bo tylko takie ogłoszenia sa na ox... I czy warto wogole sie tam zatrudniać?? Pozdrawiam
janko 2017-04-20 21:32
Nie warto. Tą firmę i klikę zarządzającą można porównać do stolca zawiniętego w piękne złotko. Zresztą jak się zatrudnisz(czego Ci nie życzę) to się przekonasz.
kuśka 2017-04-28 07:48
Potwierdzam przedmówców. Dałem się złapać na obiecanki HR, na szczęscie już mam gdzie uciec I pier...lne wypowiedzeniem wkrótce. Gorąco odradzam
Worker 2017-05-26 18:38
Pracuję tam ponad 2 lata mogę potwierdzić to ,że nie oddzwaniają po rozmowie.Jednak nie porównujmy np. zarobków w biedronce i ppg przykładowa pracownik na start dostaje 2,8k+20 % premii+dodatki nocne ,łącznie wychodzi 2,7-2,8k netto dla osób z najniższą zakładu podwyżki są coroczne ok 200 zł.Dodatkowo dochodzą wakacje pod gruszą ,na koniec roku dodatek od zysków zakładu,200 zł na krapia+socjal. Co do pracy stawia się dużą wagę do bhp niejednokrotnie jest to uciążliwe,ale nie można powiedzieć ,że praca jest ciężka wręcz na początku nie mogłem uwierzyć ,że tak się tutaj pracuje.Wiem ,że wiele osób z pracowników nie otrzymuje podwyżek ,ale mają stawki po 3,5k co jak na pracownika produkcji w takim mieście jest bardzo dobrym zarobkiem.Wiele osób nie docenia tej pracy a mogli pracować w innych fabrykach za 2k brutto gdzie nie ma możliwości odejścia od maszyny na więcej niż przerwa
cieszyniok 2017-05-30 07:13
Worker- ty chyba reprezentujesz dział HR albo pomyliły Ci się zakłady. Ciekawe rzeczy tutaj piszesz... podwyżki corocznie 200zł,premie na karpia. Skoro masz takie warunki to chyba jesteś pociotkiem prezesa, bo ja pracuje tutaj 12 lat I pierwszy raz słysze, że mamy tu takie rzeczy. Ty chyba nie wiesz co to jest dobry zakład. To był dobry zakład 15-10 lat temu kiedy wszyscy zazdrościli pracy w polifarbie. Odkąd pojawilo sie PPG dla pracownika jest tylko gorzej i coraz większy wyzysk.Teraz to zwykły moloch korporacyjny jakich dziesiątki w regionie. W temacie BHP się w ogole nie wypowiadaj. Jedna wielka paranoja. Mówi się o wysokim poziomie BHP- proponuję popracować na drugiej zmianie kiedy władza już nie chodzi I firmy na oddziałach robią co chcą I jak chcą.
Jak dla mnie okręt płynie na dno.
Zostaw swoją opinię o PPG Polifarb Cieszyn SA - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPG Polifarb Cieszyn SA