Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Toja

do: Cristofer Nie 5000 a 4000 premii. Przecież to normalne, że aby dostać premię trzeba spełnić warunki wejścia. Polecam Panu założyć własną firmę i wypłacać premię 10.000 za samo podpisanie umowy o pracę i następne 10.000 za wyjście do pracy. Proste warunki bez kruczków. Dodatkowo polecam przekazać swoim podwładnym samochody marki BMW, budżet reprezentacyjny i dodatki specjalne za wykonanie telefonu do klienta. Na koniec proszę wrócić na to forum i pochwalić się wynikami firmy. Kolejnym krokiem powinno być przeproszenie ludzi pracujących w Krotex`ie oraz tych chcących tu pracować.

Muńek
@Toja

jest super, jest super, więc o co Ci chodzi ...

Cristofer
@Muńek

do Muńka: jeżeli chodzi o premię to trzeba zakładać realne plany, które są do zrealizowania - to po I-sze, po drugie nikt kto pracuje w dzisiejszych czasach na stanowisku PF lub PM i ma zdrowe zmysły + zna podstawy ortografii (bo słyszałem i czytałem że to również w tej Firmie jest ważne), nie chce dostawać po 10 tys zł i jeździć BMW !! Chce godziwie zarabiać, mieć szansę na REALNĄ PREMIĘ (a nie jak nie IMS to sprzedaż z ręki, jak nie z ręki to realizacja całego zespołu, itd, itp. oraz mieć podstawowe, działające i w przypadku auta bezpieczne narzędzia pracy. I to TYLE-czy to aż tak wiele...????

SzymoNiK
@Toja

Beti, daj spokój !!! Curva ale Kyrk. Rozwagi życzę, bo na mądrość za późno. Więcej dYREKTORÓW należy zatrudnić - wtedy firma ruszy "z copy...ta"

Cristofer

Kolego od Krotexu to z daleka - ciekawie to tam jest na początku jak obiecują po 5000 zł premii a pod spodem drobnym druczkiem od 7 do 9 warunków by tą premię otrzymać - masakra człowieku !!! Paier jest cierpliwy - przyjmie wszystko, ale oni tak robią by nie zapłacić !!!

:-)

Do Ojca Pio - feldmarszałek niestety ma problemy z pisownią - zwalniać umie ale pisać nie :-( Jeszcze rok/pół roku temu było ok i każdemu bym polecił - dziś dno. Szkoda, że z takiej fajnej firmy zrobiła się taka kicha :-( Smutne. CI na górze, którzy dziś decydują o maluczkich też kiedyś polecą - to tylko kwestia czasu.... Tego im życzę: by było to w najmniej dla nich spodziewanym momencie!!!

halo a kto zgasil swiatlo? czy ktos tu jeszcze pracuje?

ojciec Pio
@ja

przy zgaszonym świetle łatwiej eliminować, a może firma planuje podrobić TicTacA? Tego nowego feldmarszałka to chyba wysłali na MBA ze zwalniania w trybie pilnym i po ciemku. Pytanie tylko kto widzi i co widzi, chyba że nic nie widzi ... Fuehrer też kiedyś nie docenił srogiej zimy na wschodzie, ale nie on pierwszy - czas pokazać coś więcej gierojku!

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
CO BY NIE MÓWIC...

Zadowolony z premii! Co tu więcej pisać - zadowolony!!! Jutro wesoło wyjadę do pracy!!!

fjldjl

Poza tym maturę się zdaje, a nie kończy:) Zgaduję, że z liczeniem może być równie ciężko jak z pisownią:)

iuoop

Mówmy o pozytywach! Premie wzrosły!

fjldjl
@iuoop

Jeżeli ktoś ma maturę z polskiego to powinien pisać "innym kolegom i koleżankom" :)

iuoop

Przestańcie się kłócić!

ala

Jakie zarobki?!

gsrge

Szkoda gadać!

Niedopuszczalna niegodziwość

Potwierdzam! Doszło do dramatycznych zwolnień wieloletnich pracowników, którzy zbudowali te firmę! Mających dobre wyniki sprzedażowe! "Odstrzał sportowy" czy jak?!!!

???

Dlaczego wywalono PM, którzy mają świetne wyniki w sprzedaży. Przecież jest mnóstwo gorszych! Czy chodzi o wprowadzenie terroru wśród pozostałych, pokazanie, że możemy każdego wywalić kiedy tylko zechcemy bez powodu. Jakie są kryteria oceny PM w tej firmie? Kochani, jesli wiecie kogo następnego szykują do odstrzału - dajcie znać! Trzeba sie intensywnie rozglądać za czymś stabilnym.

!!!
@???

Z tego, co wiem to już kila lat się rozglądasz za stabilną pracą i nic z tego nie wynika. Jeżeli w firmie Krotex do tej pory było Wam tak źle to wytłumaczcie innym kolegom i koleżanką, co robiliście w tej firmie przez kilka lat. Jeżeli mówisz o dobrych wynikach to weź kalkulator do ręki i policz ile kosztujesz firmę a ile przynosisz pieniędzy. PS. Pod warunkiem, że skończyłeś maturę z matematyki, bo większość z Was ma problemy z liczeniem.

Solidarnosc Rolnicza

25 wizyt na dobę, zbieranie pieczątek, GPS nonstop obserwow - i to za marne pieniądze!!! Nie polecam nawet swoim wrogom! Działalność gospodarczą.

spasiba

Co mają powiedzieć rodzinom zwolnieni, ktorzy nie wiedza czemu sa zwolnieni z dnia na dzien?! Ze tak im podziekowano za zrobienie planu dystrybucji na nowym preparacie?! No co?! Kto teraz zaplaci rate, da dzieciakom jesc?! A gdzie plan naprawczy a gdzie powody... Wszyscy pewnie handlowalismy autami.

poraniony

co Ty tam wiesz człowieku????? jestes zenującą,małą istotą...niby wszystko wiesz,ale (usunięte przez administratora) wiesz...przyjdzie i na ciebie czas pożegnania...ktos tobie pokaże drzwi i bedziesz pisał podobnie jak wiekszosc

odp.
@poraniony

Nie dziwię się że firma powiedziała ci - WON !!! Pewnie nie ona jedyna, oj często ty pewnie słyszysz to słowo... I pewnie jeszcze nie raz uslyszysz!!! WON !!!

Babka śniadogłowa

Nikt nie twierdzi, że jest strasznie źle! Ale sam zrozum, że średnio co tydzień - 2 tygodnie, ktoś jest zwalniany i to budzi obawy wśród pozostałych... Żeby chociaż jednym zdaniem, nawet ogólnikowo był podawany reszcie załogi powód rozstania- sprawa wyglądałaby inaczej. Bo tak, to wszyscy maja wrażenie, że ktoś tam na górze kieruje się zasadą, że przedstawiciela trzeba wymieniać co kilka - kilkanaście miesięcy dla zasady (np. żeby nie osiadał na laurach, bo nowy na początku będzie się bardziej starał, itd...). A to jest strasznie demotywujące, człowiek zamiast się skupić na pracy - stresuje się,godzinami na telefonach z innymi PM rozkminia dlaczego zwalniają, w głowie ma tylko obawy o własny los i jak tu pracować efektywnie - to się odbija na wynikach, to wypala człowieka bardziej niż 12 godzinna harówka w upał.

Melanostomus

W Krotexie też są umowy o pracę. Nie ma różnicy czy masz działalność czy umowę jak firma chce Cię zwolnić to i tak to zrobi i nawet na umowie o pracę możesz być wylany z dnia na dzień! Jeżeli tak namiętnie szły pozwy da sądu to czemu firma nie ma ani jednego wyroku? Trochę dziwne co? Zastanów się najpierw zanim napiszesz takie głupoty. W każdej firmie jest miło i fajnie jak jest sprzedaż i wynik, a jak ktoś się opierdala - ''bo i tak samo się sprzedaje'' to potem jest tego efekt. Działalność była przez całe to towarzystwo leserów, którym sie nie chciało wyjeżdżać do roboty albo mieli na boku co innego, po co takim ludziom dawać umowę?

były pm

pracowałem w Krotex i musze stwierdzic ze była to kiedys super firma,gdzie czulismy sie jak w firmie rodzinnej.Przedstawiciele podali Krotex do sądu za niewypłacenie naleznego wynagrodzenia.Dlaczego o tym nie piszesz??? Teraz pracuje własnie w korporacji i powiem Wam,że nie żałuje.... Pensja na czas,wyzsze limity na paliwo fajne gifty no i przedewszystkim..mam umowe o prace!!!! a nie jak w Krotex-własna działalnosc i dzieki temu zwalniacie z dnia na dzien w sposób poniżający pracownika-e-maliowy!!! Przedstawiciel otrzymuje tel ze nie ma juz pracowac,ze ma wracac do domu i odebrac wiadomosc na poczcie mailowej gdzie czeka wypowiedzenie.W ten sposób w przeciągu sekundy staje sie bezrobotnym .I Ty śmiesz pisac,ze w Krotex jest super ,a w koncernie pojebanie? Jestes zenującym małym człowieczkiem.

Głęboko poraniony
@były pm

Tak jasne!!! A niby w jakiej korporacji pracujesz?! Nie ściemniaj koleś! Wiem kim jesteś - mogę powiedzieć co robisz i gdzie!

Melanostomus

Pensje są płacone na czas, niezależnie czy ktoś jest na działalności czy umowie! Zwolnienia są dlatego, bo ktoś z chaty wyjeżdża o 11 wraca o 13. Jeden się ostatnio przyznał, że krotex to była przykrywka do własnego interesu! No o czym my gadamy. To jest firma, która żyje ze sprzedaży i dla takich ludzi nie ma miejsca ani w tej ani w innej firmie.

Neogobius

Jeżeli tak Wam wszystkim,źle było w Krotexie, że takie głupoty wypisujecie, to ja Wam życzę powodzenia w szukaniu pracy- 50 etapów rozmów kwalifikacyjnych itd. Jak traficie do korporacji to zobaczycie, jaki tu był high life a jak to jest być non stop w pracy. Co chwile maila, tabelki, analizy. Nierealne targety do zrobienia o pojebany dyrektor. Czemu nikt z Was nie pisze o tym, że jak wraca się do domu to jest się po pracy, że nie ma roboty- czasem jakaś jedna tabelka, która zajmuje ok 10min. a czas na jej zrobienie to ok.2 tyg a nie z dnia na dzień? Życzę tym wszystkim narzekającym, żeby popracowali sobie w ''dużej firmie'' to może zmienią zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland