Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Jad wam się leje, a z jadu kałuża... Aga znalazła sie moralistka...m mordę jeża. Zobaczyc mine zwalnianych biurowców,mistrzów,brygadzistow etc...jak sie zaklad będzie rozlatywał (a będzie napewno,tak cwierkają jaskółki) BEZCENNE_BEZCENNE!

fryta

Na produkcji praca byle jaka za byle jakie już pieniądze a narobic się trzeba.

fryta

Ta firma to współczesny[usunięte przez moderatora] Nikomu nie polecam tam pracy,harówa,plany,normy.Zresztą oni juz bankrutują to i nie będzie przyjmowac nowych roboli.Ostatnio zwalniają kiedy chca i kogo chcą,podobno kryzys i takie tam.

NikomuNieZnany

Jak to było z tymi zwolnieniami,teraz ostatnio? Kto decydował,brygadzisci czy mistrzowie? Jedni na drugich zganiają.Sami niech siebie pozwalniają. DO Zwalnianych-LUDZIE NALEŻA WAM SIĘ ODPRAWY NIEZALEZNIE OD STAŻU PRACY CZY PRACOWALISCIE 2,3,4 MIESIĄCE CZY PONAD ROK!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Imbus

Więc tak polityka keipera jest taka żebyś zamknął gębę wyrabiał niewolnicze ilości :-)

mirek

siema,duzo macie reworkow?haha pozdro dla spawaczy

Zwolnić tych co chodzą co chwila na ,,udawane chorobowe,, Nie będziemy pracować za leserów.

racja

Prawda-prawda święta prawda!!!Dobre!:):):)

Sharan

masz rację ale to ze umowy zostały przedłużone to jeszcze nic nie znaczy bo można ja szybko rozwiązać a ludzie sami ułatwiają wybór osób do następnych zwolnień... Także pozdrawiam ekipie "chorych"

Mirek

Najlepsze jest początek roku ....przychodzę do roboty a tu już kilka osób na chorobowe ,i nie tyko z mojego działu.Powiem tak ....kuźwa na koniec roku wszyscy tyłkami trzęsą bo umowy się kończą ,bo zwalniają a tylko nowy rok i na chorobowe.Dziwne że tylu z was się pochorowało... I teraz trzeba przejrzeć na oczy drodzy Majstrowie i zobaczyć kogo się zwolniło a kogo zostawiło...I wziąść się za ściemniaczy!!!!!!!!!!!!.

zazi

tak na sharanie pracuje najwięcej nowych pracowników i najwięcej do powiedzenia mają hehe śmiech na sali:)

obserwator

Ludzie po co te złośliwości-cały czas produkcja się gryzie a góra się cieszy tam niema zwolnień a nagrody za krvp to też nie dla was!Czasy ciężkie dla tych zwolnionych ale i dla was może być nie wesoło bo nie wiadomo co przyniesie nowy rok!!! Takie tam przemyślenia!

xxxxx

Na wigilii nominację do odejścia powinni dostać nasi majstrowie ,zbyt wiele ich.Kopa w tyłek i wesołych świąt !!!!!!!

uwolniony z obozu

Dla coraz to większego grona to wręcz OSTATNIA WIECZERZA,przy wspólnym stole z wszechpanującym... Lecz pozdrawiam zdrowych wesołych Świąt życzę...

Adam G.

słyszałem że jutro na wigilię to tylko 10 osób wejdzie bo na hali D więcej kasków nie ma

chuck noris

plusem w tym zakładzie jest to że dostaliśmy wysokie bony :)

ja nie wiem

to forum stało się czatem społecznościowym a nie informatorem ( jak to od początku zakładano). Każda wypowiadająca się tutaj osoba wystawia świadectwo samej sobie, więc ludzie piszcie opinie o pracodawcy i nie kompromitujcie się już więcej.

qwerty

znający się - 2012-11-28 15:54:10 qwerty - 2012-11-27 20:40:12 A jak Skarbimierz?mają zamknąć na początku 2013 roku.no co Ty.... przecież to ogromna fabryka jest, a co z pracownikami???

znający się

A co o reszcie powiecie, bo tylko po mistrzach i brygadzistach jedziecie? co z AV, QS i logistyka?

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska