Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Paulina

@Ciekawy Tobie również proponuję bezpośredni kontakt z City Security, najlepiej z działem HR. Myślę, że osoby tam pracujące udzielą Ci sprawdzonej informacji. Jeżeli podejmiesz tam pracę, bardzo Cię proszę o podzielenie się z nami tu na forum swoimi doświadczeniami. Każda sprawdzona opinia jest bardzo wartościowa.

Ciekawy
@Paulina

Jeszcze mam ważną umowę z poprzednią pracą, ale rozglądam się za czymś ciekawszym

Ciekawy

Czy są poszukiwane osoby techniczne?

Paulina

@Pein1990 a pytałeś już osób pracujących w dziale kadr City Security? Myślę, że wyjaśnienie tego z osobami zajmującymi się kwestiami wynagrodzeń byłoby dobrym pomysłem. Czy w najbliższym czasie ktoś z Was zamierza aplikować do City Security? Jeśli tak, to możecie to zrobić poprzez formularz znajdujących się na ich stronie internetowej: http://www.citysecurity.pl/kariera Jeżeli zostaniecie zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną, pamiętajcie proszę o podzieleniu się na forum swoimi spostrzeżeniami. Wszystkie informacje z pierwszej ręki są nieocenione.

Pein1990

Witam mam pytanie mam komornika na wypłacie (umowa zlecenie) wypłata 2700zł zajęcie 1700zł komornik powiedział że nadpłate wyśle spowrotem do pracodawcy i tu moje pytanie co dalej z tą nadpłatą czy Citi wyśle mi ją a jeśli tak to jak szybko?

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Paulina

@Kobieta w ochronie a czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia w City Security? Firma podpisuje z pracownikami umowę zlecenie czy o pracę? Można liczyć na premie do podstawowej pensji? Te informacje są bardzo istotne dla osób, które szukają pracy i użytkownicy forum chętnie zapoznają się z Twoimi doświadczeniami.

Kobieta w ochronie

Pracuję na dużym osiedlu gdzie jest dużo młodych małżeństw z dziećmi, nie ma nudy, zawsze znajdą się życzliwi i nie życzliwi, za to między sobą dobrze nam się pracuje i dogadujemy się, więc chwalę i pracuję dalej.

andy

witam. od kilku miesiecy firma nie placi wynagrodzenia o czasie mowie tu o zleceniu do 25 choiaz sama otrzymuje zaplate od firmy panstwowej. praca ma znamiona etatu a placa za zlecenie i nie terminowo.

@andy

A powiedz mi, gdzie tak jest?... Bo ja ostatnią wypłatę dostałem przed terminem...

Iga
@Pracownik Warszawa

u nas, wszystko się układa, będzie dobrze

@Pracownik Warszawa

w Warszawie czekam na przelew od 2 tygodni

Kati
@Andrzej

Aż sprawdziłam konto, pieniądze już są

Szukam

Szukam pracy na kfalifikowanego pof okolice Malborka.

Strona

Nam się poszczęściło w pracy, bo w prawie 40 osób chronimy cnk w wwa. Praca jest przede wszystkim z dziećmi - bo przewija się ich sporo. @Paulina pytałaś o koordynatora - no, i tutaj też jesteśmy zadowoleni bo trafił nam się dobry i wyrozumiały człowiek.

Pracownik 2
@Strona

Człowiek skarb :)

Paulina

@Pracownik Warszawa, dziękuję za wyrozumiałość. Komentarze z forum nie mogą zniknąć od tak. Jeśli coś administrator poddaje weryfikacji to nie spełniało to wymogów forum gowork.pl, które są dokładnie opisane w regulaminie naszego serwisu.

Paulina

@Ala a co cechuje dobrego koordynatora w Twoich oczach? Zastanawiam się, czy to chodzi o zwyczajną sympatię, czy też może o bardziej praktyczne aspekty? City Security S.A. na swojej stronie udostępnia formularz, w którym można wysłać do firmy swoje CV. Czy ktoś próbował ten kanał komunikacji?

@Paulina

Pani Paulino. Rozumiem, że jest Pani pracownikiem goworka, za co szacun, bo to ciężka praca, ale dlaczego Państwo odrzucacie negatywne opinie? Dobrego koordynatora to ja mam, akurat na jego temat nic złego powiedzieć nie mogę. Jednak miło by było, jakby Szefostwo zainteresowało się sprawami swoich pracowników. Czasami, żeby uzyskać "pasek", trzeba czekać prawie po miesiac czasu. Koordynator robi co może, ale Panie/Panowie z Intraco mają to w nosie. Sam widzę jednego człowieka na stanowisko koordynatora, ale oni wolą zatrudniać z miasta, niż swoich zaufanych ludzi. Nie doceniają swoich ludzi, którzy robią dużo dla firmy. Pozdrawiam.-. PS. Ciekawe czy ten komentarz się pojawi

west

Hej, jak pracuje się w Warszawie? Firma bardzo gania? Są chwile wytchnienia, czy non stop kołowrotek dla wszystkich? O gorzałę nie pytam, bo wydaje się być oczywiste, ale za takie różne jak krzywy krawat, brudne buty, złapanie na drzemce? Sypią kary finansowe? Koordynatorzy to charty, myśliwi, czy raczej ludzie? Grafiki są stabilne, czy nie zna się dnia ani godziny? Duże są rotacje? Bardzo głodna firma ludzi? Jest jedna umowa zlecenie, czy dwie? Czy może jest umowa o pracę i zlecenie? Duży problem jest uzyskaniem zmian 24/48? Firma dla ludzi, czy moloch i fabryka jak te dwie, trzy pozostałe?

Mako
@west

Pracowałeś już w ochronie, czy słyszałeś od kolegów ? Możesz trafić na spoko koordynatorów, którzy jak ludzie podchodzą do człowieka i starają się załatwiać wszystkie sprawy. Ja jestem zadowolony. Co mam Ci wiele pisać, spróbuj.

BETI.
@west

Jesli jestes ciekaw, może złóż swoją aplikacje?

Wiktor

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Jaka jest atmosfera w pracy?

Ala
@Wiktor

Pracuje w citi od jakiegoś czasu. Od początku na osiedlach ale jest w porządku. Mamy dobrego koordynatora.

Piter

Helo, Czytałem wpisy na forum, czy ktoś napisze mi jak z pracą w Gdańsku lub w Gdyni ? Mogę dojeżdżać . Pozdro

DO PITERA
@Piter

DO GDAŃSKA KONTAKT Adres: aleja Grunwaldzka 76/78, 80-244 Gdańsk Telefon: 58 322 08 63

dziękx

@DO PITERA

Jastem studentem, bez doswiadczenia. czy w takiej sytuacji nadal jest dla mnie praca. Jeśli nie zacznę zarabiać zawalę semestr ...

DO PITERA
@Piter

Jeszcze chętniej Cię przyjmą jeśli jesteś studentem. Nie licz na gruszki na wierzbie, bo nie dorobisz się porszaka pracując w ochronie ale na pewno zarobisz. Jak rozumiem nastawiasz się na niewielki zarobek? W granicach 1200-1800? Może być nawet tak, że będziesz mniej zarabiał, bo przecież się uczysz...

@DO PITERA

Szukam czegoś naszybko tyle mi wystarczy

@Piter

słyszałem że robią rekrutację wyslij cv

Man

Pracuję w City od niedawna ale nie różni się ona od innych firm, może tyle że z ludźmi się dobrze pracuje.

Gig
@Man

A gdzie pracujesz ?

Man
@Gig

w biurze

Ryszard

Czy firma prowadzi może rekrutację?

@Ryszard

Prowadzi stały nabór

XXL

czy są potrzebni ludzie na eventy ? w koncu to wawa cos musi sie dziać

Bruno

Czy potrzebni są pracownicy na imprezy masowe, w końcu w Warszawie coś musi sie dziac

Igor

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Warto starać się o pracę?: Podpowiecie coś?

Antoni
@Igor

Ogólnie jest ok.Tylko ustawicznie spóźniają sie z wypłatą.

Marqus
@Igor

Od 2lat Pracuję w CS i jak na osiedlę i różnych mieszkańców, cała reszta jest spoko.

@Antoni

Spóźniają się z wypłatą? Ja czekam na kasę za styczeń 2017.

Zyga
@Igor

Idą do przodu... robota jak każda w tej branży. Zdarzają się obsuwy, ale za to luz na obiektach. Robię już na 3im

Dobrze jest
@Igor

Ok jest. Nam się akurat poszczęściło bo mamy najlepszego koordynatora. Załatwił uposażenie i mundury praktycznie odrazu. Pewnie dlatego ze to dość ostry gość i wynegocjował dobre warunki naszej pracy. Mundury, telefon, garret, mamy nawet kompa. Pracujemy na ichnim systemie

Żdjar
@Dobrze jest

To w City Security trzeba sobie załatwiać mundury??? Śmiech na sali!!, chociaż nowe??? To co piszesz jest podstawą przy rozpoczęciu pracy - mówisz o telefonie a z czego masz dzwonić, ze swojego??

Iga
@Żdjar

Co obiekt to inne zarządzanie, u nas wszystko gra

Daniel

Dostaliście PITY?

Obecny
@Daniel

Tak już jakiś czas temu, poczta Polska działa jak chce i kiedy chce listy to nawet po miesiącu przychodzą

@Daniel

Mieszkam w Wawie pracuję i jestem zadowolony i pity mam na czas

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.