Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

(usunięte przez administratora)Pracujemy dla przyjemności nie dla pieniędzy tak uważa warszawa.

Ochroniarz22

Cześć czy City Security ma jakieś obiekty w Olsztynie lub będzie je mieć na początku roku?

CLTN

Witam czy City Security ma jakieś obiekty w Olsztynie?

Kosnus

Mam 18 lat na wakacje chciałbym pracować w ochronie, czy jest to trudna praca ?

Kami
@Kosnus

Elo ziomale na moim obiekcie jest luzik, z widzenia kojarzę wszystkich mieszkańców, niektórzy mieszkają na nim od lat, a studenci często się zmieniają i tych to trzeba (usunięte przez administratora) za głupotę, bywa że trzeba komuś pomóc. Jedyne co nie gra to ogrzewanie, które nie wytrzymało tej zimy i musieliśmy załatwić sobie farelkę, klawe z nas chłopaki a inspektor to miszczu - spoko ziomek.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Mat

Pracuję w firmie od paru lat nigdy nie miałem problemów z dokumentami, ani z wypłatą to co tu czytam różni się od tego co mam w pracy.

Sznaps

No co ty, do Izraela w samym polarze, niemożliwe.

olek

co wy za bzdury gadacie, płacą na czas równo 15 mam na koncie. Pajace z pepeszami

Taki22
@olek

City płaci do 25go

Seba1974

Czy ktoś dostał karę finansową w Grudziądzu? Jak się tu pracuje? Są kontrolę?

Ludzie zawsze gadają i będą gadać że są niezadowoleni że coś im nie pasuje, a szef w szczególności. Taka mentalność

olo

płacą na czas i takie są fakty

Spartan

Oczywiście można ich nienawidzić ale 15ego wypłata zawsze jest, przynajmniej ja tak mam. Robię na jednostkach. Nie wiem jak jest na innych obiektach, ale u nas nie ma zmordyzmu. Pan Jarek b jest do rany przyłóż, dwoi się i troi by jakoś szło...

Trerenia

Czy warto zaczynać pracę w ochronie mając drugą grupę inwalidzką? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w city, ale nie wiem co tak na prawdę leży w zakresie obowiązków ochroniarza. Nie mam żadnych kwalifikacji i jestem zupełnie zielona. Mam trochę wątpliwości w tym temacie. Brak doświadczenia wszytko w zasadzie wyjaśnia. Próbować, to jeden z niewielu prac jakie mogę wykonywać. Teresa

Nikoletta
@Trerenia

Nie wiem skąd wątpliwości, bo sama przyznałaś, że to praca którą możesz zacząć. Na Twoim miejscu nie oglądałabym się za siebie i podjęła pracę. Jesli obawiasz się o swoja kondycję zdrowotną, to wykonaj badania. Utwierdź się w przekonaniu, że dasz radę. Nie spróbujesz, nie przekonasz się. Decyzja zalezy od Ciebie

@Trerenia

spadaj z ochrony przez takich JK ty dla zdrowych z kwalifikacjami nie ma pracy

Paulina

@martynakonwacka bardzo dziękujemy za Twoją szczegółową ocenę? O jakie stanowisko dokładnie się ubiegałaś? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej uzależniony jest od docelowego stanowiska. Czy masz może na tę chwilę jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

martynakonwacka
@Paulina

Poszukiwany był pracownik biurowy do działu administracji. Nie mam szczególnych rad, Panie były bardzo ok więc była to sympatyczna rozmowa.

@martynakonwacka

Jeszcze poszukują osoby na recepcję ? O co pytały ?

Asiczek
@Paulina

Mnie też zaprosili ostatnio na rozmowę. Do warszawskiego biura. Staram się o stanowisko księgowej. Nie dostałam tej pracy. Moje doświadczenie jak powiedziała pani z rekrutacji jest zbyt małe. A tak swoja drogą ostatnio wciąż rekrutują.

Kolo

Przeprowadziłem się do Warszawy i szukam pracy w ochronie kumpel mówił że zawsze potrzebni są ludzie, tylko on pracuje na kasie, nie mam doświadczenia, wysłałem cv. Narazie nikt nie odpowiada. Jak skontaktować się bezpośrednio.

Staszek
@Kolo

W przypadku moim i żony pomogła wiadomość na ich facebuku. Napisaliśmy wiadomość i od razu był odzew. Tam spóbuj.

Czy dostaliscie w tym miesiącu wypłatę?

Pracownik Warszawa

Ja tak. I jak zwykle na czas- Warszawa

Warsawa

pierwszy raz z opóźnieniem 3dni

Warszawa na czas. PoZDRro

Na czas, jak przelew przypada w sobotę to wypłata jest w poniedziałek. PoZDRro

Karol

Siemasz Eryk! Poznań już dawno wypłacony. Znajome gostki z innych miast też pisali, ze u nich na czas.

Marian

Raz na jakiś czas przypada wielkie święto. I nie mówię tutaj o zajączku, czy zaduszkach. Mówię o wypłacie. Chciałoby się powiedzieć, jest!, zawsze na czas! i o tej samej porze każdego 25 dnia miesiąca! Prawda wygląda nieco ciut inaczej...mianowicie jeśli 25 wypada w piątek to liczyć monety możemy tylko w poniedziałki :) A tak zupełnie na serio, to jest dobrze. Jesli wypłaty nie ma, to dostajesz telefon i (zazwyczaj) kobieta informuję o przedłużeniu. Czyli na następny dzień roboczy.

Gostek
@Karol

Jestem ciekawy czy zgodnie z umowa 25.10 miałeś pieniądze na koncie . Mi wpłynęły na konto po wielkiej wojnie dopiero 26.10.I tak jest prawie co miesiąc

Kolaps

Co sądzicie o ubiegłotygodniowych wydarzeniach w Stalowej Woli? Przyznam szczerze, że trochę nosiłem się z napisaniem tutaj bo nie wiedziałem jakiej reakcji się spodziewać i czy przypadkiem nie zostanę napadnięty i zlinczowany. Dotknęło mnie to, że w gruncie rzeczy mamy odpowiedzialną robotę i tak naprawdę do cholery odpowiadamy za życie ludzi na obiektach, które chronimy. Wszyscy tutaj jak jeden mąż wykonujemy ten sam zawód i każdemu z nas mogło się to przytrafić. Jednak moim zdaniem zabrakło tutaj czujności i dobrej organizacji - chłodnego podejścia i trzeźwego myślenia. Przyznam szczerze, że jestem zatrudniony w firmie, o której obecnie jest tak głośno. A pracownicy wydają się tym zupełnie nie przejmować, nie rozumiem tego, i nie wiem czy problem tkwi we mnie, czy ludziach, z którymi pracuję. Przywdziewając spojrzenie bezstronnego obserwatora musze stwierdzić, że ciężko sprawdzić co zawiodło najbardziej: czy systemy czy czynnik ludzki? Prawda na pewno leży gdzieś po środku. Jakoś męczy mnie ten temat od środka. Fakty sa takie, ze jedna osoba nie zyje a inni wciąż są hospitalizowane w szpitalu. Z całego serca trzymam za nich kciuki, by wyszli z tego cali i zdrowi. Wracając do tematu ‘mojej’ firmy, to żal patrzeć na obojętny obraz, na który patrzę codziennie. Chyba nie ma co, zacznę przyglądać się innym ofertom a już na pewno innym firmom.

Eryk

Mam pytanie. Jak wygląda sprawa z wypłatam w firmie i? Czy zawsze są na czas i te 10,50 za godzinę?

olo olo
@Eryk

czesc Eryk a z jakiego miasta piszesz? minimalnie płacą 13 brutto i potwierdzam zawsze w terminie. pozdrawiam

Optymista

Optymizm, własnie to podejście pozwala mi dobrze pracować i żyć z mieszkańcami, większość z nich znam z widzenia z doświadczenia wiem, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

UFO

Jak na razie to nie mam co narzekać, praca łatwa, kasa zawsze w terminie, stawka pow. 15 zł na rękę + hotel, ale to tylko w delegacjach i jednostki wojskowe, z Blue Pay obyło się bez problemów podatek wpłacili cały, ale co będzie teraz to nie wiadomo jakieś znowu Matpole kase przelewają, jeśli chodzi o ludzi to wieczne braki, najlepiej jakby zamieszkać w jednostce i przychodzić codziennie nie mając własnego życia. Ostatnio plotki chodzą że zamiast podwyżek będą obniżki aby wygrać przetargi, jeszcze trochę a później niepewność albo dużo niższa stawka

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.