Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Mati

Czy ktos firmy kadr kordynator kto kolwiek kontaktowal sie z Wami co z wyplatami za styczen i luty z Praktikera?

byku123455

Nadal nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytanie ,czy dopoki obiekty byly wyplacalne to wam kasa sie zgadzala ????????????????????????????????!!!!!!!!!!!

kto to wie ...
@byku123455

Wszystko zależy od obiektu znam ludzi co mieli problemy i nie sam musisz się o tym przekonać niestety jak to będzie w twoim przypadku nie wiadomo i tutaj raczej nie uzyskasz 100% odpowiedzi.

dynamiczniejszy

Starożytni mawiali:"Czasem człowiek zmienia zdanie, czasem zdanie zmienia człowieka". To, że będą się działy jaja trzeba mieć pretensje do jaśnie oświeconych promotorów "firemki", którzy dla paru marnych groszy porzucili poprzednią a teraz o dziwo jak szczury do niej wracają. I to najwięksi krzykacze, którzy już dawno powinni wylecieć na zbity pysk za swoje honorowe dokonania. Nic się nie stało, lustra w domu nie ma, byłem lojalny w stosunku do pierwszej, zmieniłem firmę też jestem lojalny, wracam na stare - o dziwo też deklaruję lojalność. Tak mogą rozumować zwykłe cioty, które dla osiągnięcia własnych korzyści potrafią zjeść g... spod siebie. W męskim slangu takie działanie nazywa się dobitniej - ku....stwo. I to w najlepszym wydaniu.

@dynamiczniejszy

Zgadzam się z panem pracujcie pracujcie nawet jeśli coś się stanie i tak wam zapłacimy bo pracujecie dla CS tylko kiedy za dwa lata ????????????????????????? kiedy dług z umowy-zlecenia się przedawni.

Ludek77

Gdzie można złożyć wniosek o wpisanie firmy CS na LISTĘ DŁUŻNIKÓW ???

Lidka
@Ludek77

Firma City Security już widnieje na liście dłużników.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
bykuu123455

Czy są tu ludzie , ktorzy sa zadowoleni z pracy w City security ? i nie pytam o osoby,ktore dostaly po (usunięte przez administratora) przez upadek almy , czy tez praktikera , bo to normalne , ze jezeli cs nie dostalo kasy od nich , to nie mieli zeby na raz wszystkim poszkodowanym wyplacic kase..

@bykuu123455

Przepraszam bardzo drogi panie ale dlaczego zatem zapewniali że nie będzie problemów w innym przypadku ludzie tam pracujący zmienili by pracę i nie było by problemów a tak postawiono wszystkich pod ścianą tak się nie postępuje. Wystarczyło słowo słuchajcie panowie możecie zostać ale ryzykujecie że możecie nie dostać wynagrodzenia więc robicie to na własne ryzyko. W takim przypadku nie pojawił by się ani jeden negatywny wpis w tym temacie. Wiadomo firma nie powiedziała bo pozostała by bez ludzi , tylko dlaczego pracownicy mają teraz ponosić konsekwencje działań jakie podjęła firma nie informując że jest aż tak tragiczna sytuacja. Zatrudniłem się w cs a nie almie czy praktikierze czy w takim przypadku powinno mnie interesować czy kontrahent zapłacił firmie NIE!!!. Umowę podpisałem z CS i to właśnie od nich będę domagał się mojego wynagrodzenia, jeśli ja nie opłacę swoich rachunków bieżących co mam powiedzieć pracodawca nie wypłacił to i wy czekajcie kiedyś tam dostaniecie NIEEE !!!! bo od razu upomnienia i windykacja bo nikt czekał nie będzie. Podsumowując nie powinno się w ten sposób postępować z pracownikami bo ma to bardzo negatywny wpływ na wizerunek firmy tak jak pisałem powyżej jeśli firma informowała by szczegółowo co się dzieje a nie informowała że jest wszystko w porządku podobnych tematów by nie było. Obecnie przez podwyższenie kosztów pracy niejeden obiekt może się jeszcze posypać może i pana nigdy nic nie wiadomo , wtedy zapraszam do dyskusji kiedy z dnia na dzień zostanie pan z niewypłaconymi kilkoma wynagrodzeniami pozostawiony samemu sobie.

Byku123455
@pracownik

Ok,zgodze sie z tym co piszesz,ale chodzi mi czy zanim upadly te dwie duze sieciowki wszystko bylo ok z wyplatami,komunikacja pracownik-koordynator ? W jakim miescie pracowales ? Sa tu ludzie ,ktorzy pracuja w CS do teraz i sa zadowoleni? Jezeli tak ,to poprosze o wypowiedz takiej osoby . Mam zaczac prace w tej firmie i chce poznac zdanie

Czerwona pałka
@Byku123455

Lepiej daruj sobie pracę w tym (usunięte przez administratora) bezpańskim!

@Byku123455

Byku znajdź lepiej inną firmę nie ryzykuj bo możesz mieć problemy tak jak my. Szczerze poszukaj innej pracy w innej firmie.

Obserwator
@bykuu123455

Jak spojrzysz w tył to znajdziesz parę osób, które są zadowolone , i czasami piszą by bronić firmy, jak łatwo zauważyć wiele osób, które nie mają problemów z CS nawet nie wiedzą o takim forum.

niesamowite........

Jakim cudem nie zainteresowały się tym odpowiednie organy ?

cenna

w kujawsko- pomorskim wypłaty były choć firma na morde leci niestety wygrała nic lepsza od niej . Do końca kwietnia maja zostać ale są naiwniacy ci chcą robić , podziela los chłopaków z Almy i PRAKTIKERA ich sprawa milicjanci już próbuja ludzi namawiać aby w kwietniu pracować - tyle że oni mało ryzykuja jak po 3 tyś emeryturki dostaja. Reszta sie obudzi z ręką w nocniku>

Były 1
@cenna

Masz rację tak było zostańcie a wszystko wypłacimy a później nie wywiązują się z umowy a pracowniku giń z głodu. Jest takie dobre powiedzenie uciekaj z tonącego okrętu póki możesz.

jest
@Były 1

nawet próbują ludziom jakies zobowiazania podpisać iz pieniadze zostaną wypłacone

Kot
@jest

W którym filmie?

byly
@jest

Mimo moich prób kontaktu i wysiłków aby dojść do porozumienia jestem nadal zbywany jakie zobowiązania podpisują z mojej perspektywy jest odwrotnie .

byly

Bardzo dziwi mnie fakt że firma nawet nie proponuje rozwiązania problemu jest to dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Jestem w stanie zrozumieć mają problem ale w takim przypadku kontaktują się proponują będziemy wypłacać np. część co miesiąc i coś tam wpłacają a tutaj wszystko dzieje się odwrotnie. Pracownicy zostają z dnia na dzień bez pracy i bez środków do życia o rachunkach bieżących nie wspominając których nie opłacą i wpadają w spiralę długów. Nigdy nie spotkałem się jak w tym przypadku z takim totalnym lekceważeniem pracownika w głowie się nie mieści. Nigdy przenigdy nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą po tym jak mnie i innych potraktowała. Czekam na rozstrzygnięcie sprawy przez sąd skoro brak dobrej woli ze strony firmy.

i co państwo na to ?

Nowe wieści panie i panowie z uwagi iż do 25-go miały być kolejne wynagrodzenia znów ich nie otrzymaliśmy i co pani Lila na to powie czy pan Obserwator. Nikt tutaj bredni nie pisze tylko szczerą prawdę. Mamy niezbite dowody jak firma z nami postąpiła i szczerze i rzetelnie wypowiadamy swoje opinie. Jak w takim przypadku można wydać opinię pozytywną. Fakt firma posiada ogrom spółek jest możliwość że część ich płaci nadal regularnie i temu nie zaprzeczam stąd też pojawiają się pozytywne opinie, ale wiem że ogromna ilość pracowników została bez grosza mimo iż uczciwie i rzetelnie byli z firmą do końca, bo większość łącznie ze mną się zwolniła bo nie da się za darmo pracować i czekać na komornika za nieopłacone rachunki.

Popieram mam ten sam problem z Blue Pay, pracowałem dla nich prawie pięć lat na różnych obiektach i na koniec taka wdzięczność. Przez ten czas różnie bywało ale to co teraz się wyprawia to już szczyt chamstwa.

Lila

Zaglądam na goworka i nadal uważam współpracę z firmą za zadowalającą, ludzie z którymi pracuję są sympatyczni i czuję się dobrze pracując w tej firmie. CS potrafi wywiązywać się ze swoich umów. I pewnie zaraz będzie dużo niepochlebnych komentarzy, chcę wam napisać, że są również osoby zadowolone i bardzo chciałabym by wasze wypłaty zapełniły wasze konta i sytuacja z firmą się wyjaśniła.

jak to nie ja jak ja
@Lila

W CS pracowałem sześć lat na r9żnych obiektach. Koordynator znał mnie dobrze i wiedział że żadnej maniany nie odwalę. Niekiedy musiałem szkolić nowych na różne obiekty, gdy trzeba było wymienić ekipę. Teraz czekam na pieniądze za styczeń. Czekam na PITy z kilku firm należących do City Group. Za poświęcenie dla firmy (nie uciekłem, gdy zaczęło robić się źle) czeka mnie eksmisja i kara skarbowa. Dziękuję za Pani słowa, ale albo Pani nie zna sytuacji w firmie, albo Pani zapłacili za pozytywne komentarze (nie zapłacą).

bliżej ciebie
@Lila

a co na temat pitów myslisz tych z blu pley i niezgodnosci w pozostałych wystawionych z firmy która nawet 1 złotówki nie wypłacili ogarnij się lub na takie na które nie mamy umowy podpisanej

byly z almy

chlopie ja nie mam pieniedzy za sierpien 2016 roku i mam problem z uzyskaniem pitu od nich wiec jak moge miec jakiekolwiek dobre zdanie na ich temat

Pracownik CS

Ja jestem pracownikiem CS już ponad dwa lata. I tylko raz zdarzyło się, że wypłata została opóźniona o 2 dni. Także uważam, jak Obserwator, że dla mnie piszą tutaj te same osoby, i jak dla mnie są nimi Ci co na siłę chcą popsuć opinie. Może wylecieli na %, może nie przepadali za swoim koordynatorem, a może uważali, że praca w ochronie polega na siedzeniu i nic nierobieniu. Pozdro

wkurzony
@Pracownik CS

Poczekaj drogi panie jak posypie się twój obiekt i nie dostaniesz swoich zapracowanych pieniędzy wtedy chętnie podyskutujemy temat.

byly praktiker
@Pracownik CS

Ja natomiast proszę się o pieniądze ze stycznia 2017 i nic ciągle wymówki a ty tu wypisujesz takie głupoty . Wszyscy pracowali i nie siedzieli na (usunięte przez administratora) tak jak to opisałeś dlatego walczymy o swoje.

Dostałem połowę wypłaty i czekam na kolejną część, moja żona pracuje, jakoś wiążemy koniec z końcem, czekam na resztę wypłat wierzę że zapewnienia

Obserwator

Obserwuję to forum i piszą tu tylko te same osoby, nie chce mi się wierzyć, że wszyscy są niezadowoleni z Pracy w City Security. Ci co mają dobre wrażenia ze współpracy z CS nawet nie wiedzą że jest takie forum i nie ma komu pisać.

Paulina

@wk***iony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, rozumiem. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o systemie motywacyjnym, jaki oferuje Wam City Security S.A. - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,14419,0,0,system_motywacyjny zachęcam do zapoznania się.

Ja czekam do 25.03 na zapłatę zaległego podatku z Blue Paya podobno zobowiązali się uregulować długi, zobaczymy.

W moim przypadku i moich kolegów wszystko się ułożyło, dzwoniliśmy, pisaliśmy i wypłaty do nas przyszły, po czasie i z opóźnieniem, ale kasa przyszła.

Mati
@Łódź

Do uzytkownika lodz wyplaty w lodzi dostaly tylko 3 osoby reszta nie powinna byc juz kolejna wyplata ktorej nie ma pity rowniez sie spoznily.... Wiec nie gadajcie bzdur od miesiaca proboje sie dodzwonic do ksiegowosci i nic kadry raz odebraly i to wszystko a nasz byly kordynator odrzuca polonczenia ale no coz do zobaczenia w sadzie ;)

jak to nie ja jak ja
@Mati

Mam tylko nadzieję że nasza obecna firma nas nie wyroluje.

stokrotka
@jak to nie ja jak ja

ja też... zobaczyny w perspektywie półtora roku.

on
@stokrotka

Wątpię że tyle będą ludzie czekać.

łysa dupa!
@jak to nie ja jak ja

Chodzi o Solid?

Kot

Kto się pode mnie podszywa ? ja tego nie napisałem. są dwa koty ?

Ludek77

Nie chce mi się już tu pisać.Nie wrzucają moich postów a z rana trochę się namęczyłem i do 22:00 się nie pojawił. To jednak nie zmienia faktu że nam płacić nie chcą a remontują swoją siedzibę i zakładają monitoring aby już nikt nie musiał tam nocować.Cuda,wianki obiecują a tu figa.

21.03 i dalej brak wypłat za styczeń

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.