Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Paulina

@Xxxqq w takim razie powodzenia. Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po pierwszych dniach w pracy. Może napiszesz również kilka informacji na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałaś?

xxxqq
@Paulina

nie podjęłam pracy bo nei dowiedziałam się ile będe zarabiać :) rozmowa standardowe pytania: co robiłam w poprzedniej pracy, czy dam sobie rade w tej. ogólnie powiedziałam w prost zę za kilka lat po ukończeniu studiów bede szuakć pracy w zawodzie. nie rozumiem szukania studentów do pracy i stwierdzenia : obawiamy się ze kiedyś bedzie Pani chciała pracować w zawodzie.... ;/ na koniec stwierdzenie : są pytnia? mamy napięty grafik i chciałybyśmy skończyć spotkanie

martynakonwacka
@xxxqq

W piątek byłam na rozmowie rekrutacyjnej do biura. Przyjęły mnie dwie bardzo sympatyczne Panie, które rzeczowo przeprowadziły rekrutację. Przedstawiły mi zakres zadań, wynagrodzenie oraz benefity pracownicze. Rozmowa nie trwałą zbyt długo, gdyż Panie chciały trzymać się harmonogamu by nikt nie czekał na swoją kolej. Niestety do mnie nie zadzwoniły a praca wydała się spoko. Powodzenia dla innych kandydatów

torun ole ole

u mnie jest wszystko na czas

toruń ole

U mnie na koncie jest kasa,

życie

związku z brakiem wypłat w Toruniu w poniedziałek kieruje sprawę do sądu mój zapis w umowie informuje iż wypłaty wypłacane są 25 przy okazji wyjdzie jeszcze pare ciekawych innych spraw

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Xxxqq

Bylam dzis na roznowie w warszawie. Bardzo specyficzna rozmowa. Fajnie ze bede studenem itp ale pani obawia sie ze kiedys zoastwie prace na recepcji i bede pracowac w zawodzie. Na pytanie o stawke uslyszalam : stala. Kwoty sie nie dowiedziałam. Zadzwonila do mni3 poinformowac ze pozytywnie przeszlam proces rekrutacji i zaprasza mnie do pracy w pon. Stawke dowiem sie juz pracujac tam. Smiech ! Z ciekawosci zpaytam dlaczego stawki sa tak tajne ? I ile placa pracowanikom?

Pracuś
@Xxxqq

Uwaga na drugie umowy podpisywane w tej firmie na spółki X nie płacą składek emerytalno-rentowych a jak się dowiedziałem wielu chłopaków ma problem z urzędem skarbowym przez jedną z nich.

Paulina

@major piszesz, że firma nie wypłaca wynagrodzenia na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy taki 'problem' pojawia się cyklicznie? Jaki tego powód podaje City Security S.A.?

@Paulina

Post mówi sam za siebie (nie płaci wypłat w terminie) a nie (nie wypłaciło wypłaty w terminie).

gazeta

Toruń nie dostał wypłat 25 -go

major

jestem pracownikiem tej firmy denerwuje mnie fakt że firma nie płaci wypłat w terminie zawsze mają jakąś wymówkę to jest bardzo irytujące . czy ktoś wie gdzie można ich podpieprzyć ? .

dziś
@major

do inspekcji pracy i sprawe założyć o odsetki

szalony pracownik

w POZNAŃIU wypłata na czas i w całości pozdro:)

wytrzymuje

Chełmno tez niech uważa pozdro:)

wytrzymuje

Chełmno tez niech uważa pozdro:)

gruby benek :)

jaki Janusz podaj jego rejon w którym pracuje i czy jest Koordynatorem czy zwykłym CIECIEM

a kolega

chłopaki z Grudziądza i Brodnicy uważajcie na tych z torunia zwłaszcza kordynatorzy

u mnie tez w porzadku i z wypłatami i w robocie. póki mi się nie znudzi będę pracować.

wpadka

Inowrocław i Toruń mówi pa pa City nie wracajcie tu wiecej

szef wszystkich szefów

Witam wszystkich skończcie z tym płaczem w CS na obiektach w Poznaniu płacą w terminie i nie zdarzyło się żeby było opóźnienie w płatnościach .Więc nie piszcie pierdół tylko weźcie się za normalną prace gamonie . ps pracownik z poznania

jak to nie ja jak ja
@szef wszystkich szefów

Na jakim obiekcie stoisz? W Łodzi spośród piątki, która stała na Praktikerze w M1, pieniądze za styczeń dostała jedna osoba.

@jak to nie ja jak ja

stoje na obiekcie i wypłaty są stabilne pozdro

CARE TRANS
@szef wszystkich szefów

To se stój. Za parę miesięcy zapłacisz podatek od tego stania.

@CARE TRANS

to trzeba czytać co się podpisuje .buhaha o mnie się nie martw nie będę musiał nic płacić raczej martw się o swoje wynagrodzenie bo moje nie jest w żadnym stopniu zagrożone pozdro

wkorwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!
@szef wszystkich szefów

nie był bym tego taki pewien:) ze nie jest zagrożone..... rób jak uważasz

@szef wszystkich szefów

Wypowiedział się koordynator lub osoba która ma umowę o pracę wtedy wynagrodzenie nie będzie zagrożone bo PIP od razu by interweniował a zleceniowców to nie dotyczy bo tylko sprawa cywilna w sądzie. Brawo kolego i nie życzę ci abyś kiedyś był w naszej sytuacji nie wszyscy mieli wybór albo umowa zlecenie na dwie spółki albo brak pracy co byś wybrał na naszym miejscu. Firma wymusza to na zleceniobiorcach nie masz wyboru albo podpisujesz albo nie pracujesz i tyle w temacie. Mija 5 miesiąc a firma nawet nie kwapi się aby porozmawiać na temat zaległych wynagrodzeń nigdy nie spotkałem się z takim lekceważeniem pracownika. Pracownicy praktikiera nagłośnili sprawę i pewnie jak trafi to na ogólnopolskie portale z pewnością będą mieli większe szanse na odzyskanie wynagrodzeń. My natomiast zamiast coś robić ględzimy na forach a firma śmieje się na jakich głąbów trafiła bo to raczej nic nie pomorze trzeba działać i to szybko i zdecydowanie. Ale trzeba się zebrać i nie męczyć samemu bo tak nic nie osiągniemy jedynie wtedy pozwy i kolejne kilka miesięcy oczekiwania na zasądzenie wynagrodzenia, a w między czasie spółka upadnie za kilka dni będzie nowa i cały cykl od początku.

poka sowe

W POZNANIU JEST KASA

Ciekawe...

CS odprowadziło po 12-14 złotych zdziwisz się kolego jak sprawdzisz od drugiej umowy którą musieliśmy w większości podpisać gdzie ma być 160-200 a tam zonk 0,00.

zieleń
@Ciekawe...

ja sprawdzałem u mnie to lepiej wygląda

Mati

Powinniscie im w tym Poznaniu pokazac zeby nas nie denerwowac i tak beda musieli nam wkoncu oddac pieniadze !!!

rostil

tylko że inni maja pozostałych gdzieś jak kasa na czas wpływa im ale dzisiaj WY a jutro oni

Łyse cwelicho!
@rostil

Dokładnie, szkoda że nie ma solidarnośći wśród ludzi tak jak kiedyś, wszyscy mądrzy na forach a co do czego odwagi brak i radz se sam!

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.