Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzisiaj jednak się dodzwoniłem do księgowości po rozmowie z panią, umówiliśmy się ze za kwadrans zadz no i niestety nie chciało jej się odebrać telefonu bo chyba miała za daleko i nie chciało jej się ruszyć. to co jedynie się dowiedziałem to ze będą systematycznie wysyłać kasę. na proste pytanie kiedy to nastąpi nie potrafiła nawet normalnie powiedzieć wyrazu a co dopiero złożyć zdania.

@wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z nami też nie chcieli gadać.Czekamy od września na kasę za padnięte kontrakty z Almy.

on
@wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Systematycznie czyli kilka wypłat co miesiąc ? już czuję się bezpieczny !!!!!

wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dostal juz ktos kase za styczen?

@wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W dalszym ciągu większość czeka na jakikolwiek wpływ, kontakt z biurem nadal niemożliwy.

Pracus
@wkurwiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszyscy czekamy na jakiekolwiek informacje w biurze nie chcą powiedzieć tylko mówią aby czekać tylko ile można czekać ?????.

Ludek77

Poczytaj sobie komentarze o Almach i braku kasy do dziś tak od pozycji 890 jak nie zostały usunięte.Każdy kto do nich pójdzie przerobu dwa miesiące za darmo jak się zorientuje że nie płacą.

Niestety to prawda pity nierozliczone w całości, wypłat brak oczekuję do końca miesiąca i jeśli wynagrodzenia za styczeń i luty nie otrzymam wystąpię o sądowy nakaz zapłaty wraz z odsetkami oraz odszkodowaniem za straty jakie poniosłem pozostając bez możliwości opłacenia podstawowych płatności a co za tym idzie to ja płacę odsetki karne oraz koszty upomnień które z dnia na dzień rosną.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Zdenerwowany

PITy zostały dostarczone ale wypłaty za styczeń w dalszym ciągu nie ma! Zero kontaktu z firmą!

ehhhh

nadal nie mam kasy za styczen 7 .03 . to jest komedia .

Zdenerwowany

Brak wypłat za styczeń w dalszym ciągu, brak możliwości kontaktu z księgowością.

a ja

ciekawe czy to bezrobocie co siedzi w biurach to też sobie wypłat nie wypłaci na 10 -go .Gdzie są pity tak zapytam ,Ci co wypłat nie dostali powinni przestac pracować potraca kontrakty dostaną kare i tyle z tego będzie

@a ja

Kary karami a gdzie pieniądze dla ludzi którzy dla nich pracowali.Od września czekam na wypłatę za sierpień.W picie nie mam tych pieniędzy uwzględnionych które zarobiłem.Skarbówka Mi to jakoś wytłumaczy jak do nich pójdę.

miodys

brak kasy za styczeń 2017r. a mamy marzec

NAWI

Wtam pracowalem nie polecam firam nie placi wynagrodzen wyplate mialem miec 25 lutego 2017 r za styczen do dzis pieniedzy nie ma ,firao moim zdaniem oszukuje ,niewyplacalna ,wszyscy ktorzy pracuja powinni sie zwolnic bo za darmo robia,a do ksiegowosci za chiny ludowe sie nie dodzwonisz.Ja do sadu ich podaje za oszustwo,i do PIP ,oraz gdzie sie da nie polecam lepiej gdzies indziej pracy szukac

pb

Napiszecie skargę do PIP i do Ministerstwa Pracy i Polityki Rodzinnej.

Były

No dokładnie ale to dziwne że dowódcy tylko dostali a pracownicy nie :-/ i to też inny bo kontaktowalismy się z innymi z innych województw a na fb city usuwa komentarze na temat pieniądzy

Były

Lolek dokładnie masz rację panowie wypłata bd wtedy i wtedy a a nie ciągle walą wały u nas dowódcy dostali ten jeden przelew czyli te 154 godz a reszta nie

ładnie

kasy niema potwierdzam caly czas gadanie ze juz wyszly ze juz sa tuz tuz , banda sciemniaczy i wyzyskiwaczy jak to kolega napisal wyrzej brak pitow masakra jakas

nowy
@ładnie

kolego zadzwoń tyle aż się dodzwonisz,

Były

Nie interesuje mnie to ja chcę swoje pieniądze które zarobiłen i jeśli w poniedziałek nie bd wynagrodzenia idziemy do sądu i mówimy prawdę jak to city ładnie traktuje pracowników

Najgorsza firma ochroniarska w Warszawie, banda ściemniaczy i wyzyskiwaczy!!!! NIE POLECAM! ZAWSZE BĘDZIECIE GORSI NIŻ SOLID!!!!

Były Pracownik

Potwierdzam iż do tej pory pitów brak, wynagrodzeń zaległych brak, kontakt niemożliwy nie odbierają telefonów. Koordynatorzy informują tylko że przelewy wyszły i tak dzień w dzień to jedno wielkie nieporozumienie a nie rzetelna firma.

Krzysiek
@Były Pracownik

Ja otrzymałem zaległe wynagrodzenie i jestem zadowolony kupiłem żonie zestaw kuchenny obuwie i inne artkuły dla syna .maja pewne opuźnienia .szkoda tylko ze koleje życiwe i mój stan zdrowia oraz brak dojazdu na obiekt nipozwolił mi nadal tam pracować

Były Pracownik
@Krzysiek

No to się ciesz kolego bo jesteś nielicznym wyjątkiem jak na razie.

gruby benek
@Były Pracownik

nam jak nie wypłacą kasy w poznaniu to zawijamy cały sprzęt wraz z monitorami pozdro pracownicy cs poznań my o pieniadze nie będziemy sie prosić sami se weżmiemy wypłaty

Były 1

Brak wynagrodzeń za przepracowany Styczeń i ciągłe informacje że wysłano, w City Security (centrala) nie odbierają telefonów bo po co przejmować się zleceniobiorcami że nie mają na chleb ani na opłaty. Praca tylko dla desperatów z przykrością to piszę ale nie da się polecić tej firmy jako rzetelnej.

Były

Brak wypłaty do dnia dzisiejszego brak pitów zero kontaktu z obiektów z praktikera ktoś coś wie na ten temat?

witam czy City wyslalo pity ?

Firma słaba o wszystko trzeba się prosic, brak składek, umów, pitów...

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.