Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Sufo

Do SUFO Czy wiecie, że MON chce by kontrolę nad sufo przejęła ŻW? Z Antonim to możliwe, że przepchnie kolejny pomysł. Co wtedy z nami? Staniemy na centrach handlowych? Niepokojące. wy co o tym sądzicie?

Jo

PARKING 24H KOŁO MCFIT Dostaliscie pieniadze za Maj? :)

Headhunter
@Jo

Natalia, Jak się pracuje? Niedawno wróciłem z obczyzny, gdzie spędziłem kilka ładnych lat. Mam spore doświadczenie pracy na stanowiskach biurowych, które zdobyłem za granicą. Hedahunter nawiązał kontakt ze mną, by zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Nie wiem czego się spodziewać bo to pierwsza moja rozmowa o pracę odkąd wróciłem do kraju. O realiach dowiadywałem się od rodziny i z sieci, więc moja wiedza nt warunków pracy jest minimalna. Jakich pytań się spodziewać? Jakie są warunki pracy? Natalia, czy mam umowę o pracę?

x

A mnie się dobrze pracuje :)

Ronin 33 wolny strzelec

przyszedłem i odszedłem strata czasu słaba firma problemy z kontaktem z ich kadrami brak i lub żadnej współpracy a umowy nie dostałem do ręki dwie spółki jedna płaci za reklamę druga za 156 godzin czy jakoś tak co gdzie i jak krętacze omijać szerokim łukiem pozdro Ronin:((

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Natalia

Niedawno szukałam pracy w biurze. Słyszałam, że City poszukuje, byłam na rozmowie - prowadziła ją sympatyczna brunetka. Rozmowa kwalifikacyjna obeszła się bez niedorzecznych pytań nt mojego życia prywatnego, były raczej trafne, i co mnie trochę zmartwiło na początek to to, że nie ukrywano ciężkiej pracy jaka mnie czeka jeśli zostanę przyjęta. Pracuję już 2 tydzień i rzeczywiście - ciężko się pracuje. Z drugiej strony w ludzki sposób podchodząc do sprawy to pracuje się tutaj dobrze.

Syy
@Natalia

A gdzie pracujesz? W dziale?

@Syy

Zostałam zatrudniona w dziale recepcji w jednym z biur City.

Renata69
@Natalia

Natalia, czy możesz coś powiedzieć o pracy na recepcji? Czy chodzisz w jakimś mundurku? czy to jest coś takiego, jak ochrona?

@Renata69

Hej, bardzo długo tutaj nie zaglądałam, ale już jestem. Odnosząc się do Twojego pytania, to praca na recepcji nie jest uciążliwa. Codzienne obowiązki to wypełnianie przede wszystkim papierologii. Dwa lub trzy razy w tygodniu jest obowiązkowa wizyta inspektora ochrony, któremu podlega kontrakt. Nasz to bardzo rzeczowy i uprzejmy człowiek, który służy radą jeśli zajdzie taka potrzeba. Zdarza się również, że i jemu puszczą nerwy, ale ma ku temu powody by wybuchnąć. Przysługujemy nam uniform: to garsonka w kolorze granatowym, do tego apaszka i smyczka firmowa ze znakiem city i obiektu na którym pracujemy. Buty 'pod kant'. Naszym obowiązkiem jest schludny wygląd i miłe przyspobienie dla gości. Więcej wymagań brak. Doświadczenie, które mnie spotkało jest raczej niewielkie, bo pracuję tutaj dopiero pięć miesięcy jednak to wystarczyło by przekonać się, że jest całkiem nieźle. Bywa rotacja, ale to tylko ze względu na fakt, że co milszą dziewczynę albo awansują albo one decydują się zmieniają pracę -Często kierownicy lub dyrektorzy zatrudniają takie dziewczyny u siebie w firmie. Podczas mojego zatrudnienia dwie dziewczyny w taki sposób zmieniły pracodawcę.

Kama
@Natalia

A twój zakres obowiązków obejmuje też witanie gości i takie dodatkowe obowiązki jak zaopatrzenie biura, umawianie na spotkania, pilnowanie kalendarza ?

@Kama

Kama, jeśli pytasz o nawigowanie gości, to nie leży w zakresie naszych obowiązków. Jesteśmy zawsze na wyspie, i jeśli pojawi się pytanie od gościa dotyczące konkretnej firmy to wtedy ich informujemy którędy należy iść by trafić. Wydajemy identyfikatory dla gości, które są specjalnie wyrobione przez CS. Ponad to prowadzimy księgi gości i inne wymagane rejestry, które określa ustawa. Nie prowadzimy żadnego kalendarza, musimy działać zgodnie z założeniami i podpisaną umową. Jesteśmy recepcjonistkami, nie sekretarkami :) Jeśli zastanawiasz się czy złożyć papiery to doradzam tak zrobić :) Pozdrawiam

Dżony

My mieliśmy przesunięcie wypłaty na czas, jak to nazwał koordynator: bo wystąpiły problemy techniczne ze strony banku. Sprawa się wyjaśniła i kasa była na koncie już po kilku godzinach.

Poznaniak

W Poznań dostał wypłatę na czas!

Domi

Pracowałem w City dwa tygodnie, bo potrzebowali pilnie do pracy, miałem daleko na obiekt, i w między czasie szukałem czegoś innego, zrezygnowałem z ochrony, bo zadzwonił do mnie mój obecny pracodawca, była to moja pierwsza praca i w ciągu tygodnia zdążyłem się zapoznać ze sprzętem itp. a bałem się że sobie nie poradzę. Gdyby obiekt był w innym miejscu dalej pracowałbym w City. Pozdrawiam wszystkich !!!

Karetka

Tak na prawdę zależy jaki rodzaj jej masz. Jeśli mam Ci doradzić, to sprawdź sam, - zadzwoń, dopytaj.

@ do Karetki
@Karetka

Właśnie dzwoniłem. Jestem umówiony na rozmowę z koordynatorem, w ten czwartek. Zapytał jaki region by mnie interesował, bo dopasuje go blisko miejsca mojego zamieszkania. Nie spodziewam się fajerwerków, raczej przeciętnej roboty rzemieślniczej. Dzięki Karetka. Dam znać jak poszło, lub jak mi jest w nowej pracy.

Karetka

Nie wiem, czy jestem najlepszym doradcą, ale ogólnie nie mam na co narzekać. Wytyczną i dźwignią jest tutaj wypłata na czas. Pracuję na spokojnym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Kwestia zamieszkujących tam osób jest sporna, bo mi nie wadzą, ale kolega z pracy raczej nie jest zadowolony (miał ostatnio ni przyjemną sytuację). Obowiązki to przede wszystkim obchody, i monitoring. Żelazną zasadą jakiej nie można popełnić to spanie na zmianie - za to są kary pieniężne, kolejna rzecz jakiej należy przestrzegać, to abstynencja w pracy, jeśli inspektor coś podejrzewa to zbada Cię za pomocą alkomatu. Trzecia to by być schludnym. No i czwarta - nie możesz opuścić posterunku dopóki nie przyjdzie nowa zmiana. Jeśli nie pijesz, nie śpisz, nie dezerterujesz i wyglądasz jak człowiek otrzymasz pełną wypłatę, jeśli złapią Cię na jednym z tych - to masz już mniej. Ja nie dostaję kar, ale wspomniany kolega już tak - lubi sobie pospać. Jak widzisz nie jest źle, zasady te same co (pewnie) wszędzie, wybór należy do Ciebie. Mam nadzieję, że byłam pomocna. Życzę powodzenia

@do karetki
@Karetka

Dzięki za opinię. Obowiązki te same co wszędzie, wady w zasadzie też. Duże te kary?

Nocnick
@Karetka

A co jeśli zachce mi się siku? Przecież w tych budach rzadko są ubikacje? Co to za poroniony pomysł? Przecież jak jestem sam na zmianie to wiadomo, że muszę od czasu do czasu wyjść! Uzgodniłem to sobie z moim inspektorem i zrozumiał. Ludzie, pracujemy ze sobą, bądźmy bardziej wyrozumiali - przecież takie działanie jest nielogiczne.

@Nocnick

Po co te oburzenie? Rozumiem, że pracujecie we dwóch/dwoje na posterunku, a zmiany są pewnie po 24. I krótko mówiąc jesteś sam na zmianie. To jest na miejscu bys wychodził na warcie. Miałam bardziej na myśli zmiany min 2 osobowe - chodzi o ty, by zawsze ktoś był w pokoju dla ochrony bo co w przypadku gdy np. karetka nie będzie miała jak wyjechać? Wyważać bramę wjazdową, nie wyważać(?), a co jeśli ktoś z tego powodu umrze, bo Ciebie nie było na miejscu? Sytuacja jest podporządkowana do danego typu obiektu i nie jest sztywną regułą.

@ do Karetki

Nie chciałem sprawić Ci przykrości, moja intencją było tylko uzyskanie odpowiedzi, bo różne firmy, różnie robią. Praktyki prowadzone są często na zasadzie ' a może się uda', wiem, bo już kilka lat pracowałem w firmach ochroniarskich, i to bardzo różnych - od małych, po te największe, i wiem jak wygląda sytuacja w branży. W przypadku osób z dofinansowaniem z PFRON, uniki na nic się zdadzą, bo reguły sa nie do nagięcia. Co chodzi o Ciebie, to nie wątpię to, że jesteś dobrym pracownikiem, twierdzę nawet, że wywiązujesz się sumiennie z wszystkiego co zostanie Ci tylko zlecone,w tym również w pracy. Czytam te wszystkie opinię i próbuje uzyskać rzetelne informację. Aktualnie szukam pracy i mocno zastanawiam się nad City, ale sam już nie wiem, bo multum krzyżowych opinii mnie rozprasza, więc chętnie uzyskam odpowiedź, od kogoś kto tutaj pracuje, a nie pracował. Więc poleć proszę, lub odradź - powołuj się na wady i opisz zalety. Mi potrzebna praca,a nie chcę grymasić, tylko pogadać.

Jagoda
@@ do Karetki

Ja zatrudniłam się rok temu i uważam, że zrobiłam bardzo dobrze. DALEJ PRACUJĘ.:)

Mino

Czy to jedyne firmy z którymi City współpracowało ? Nie sądzę. A jednak tylko mówi się o tych firmach.

@Mino

Bo jak narazie tylko ze spółką Blue Pay, wyszło "szydło z worka". Ale poczekajmy do końca kontraktów to (nie daj Boże) może "wypłynąć" więcej takich "kwiatków"..

Mino
@Pająk

Ten Polski pesymizm. Oby już nie było takich sytuacji, czasami jest to reakcja łańcuchowa i już jej nie zatrzymasz. Z tego co jeżdżę po Warszawie to są miejsca gdzie City chroni osiedlówki i wszystko wygląda ok.

Kris

Kto nigdy nie był Właścicielem dużej firmy ten nie wie czym to jest i jakie są trudności, sytuacje, niedomówienia i czasem błędne decyzje. Pozdrawiam

@Kris

To trzeba mierzyć "siły na zamiary" a nie odrazu, rzucać się do ochrony osiedli w Izraelu ! Trzeba najpierw zadbać o własne "podwórko"..w kraju..

Kris
@Pająk

Uczymy się całe życie.

@Kris

Tylko uczmy się nie powielając starych błędów. I nie kosztem ludzi, którzy dla nas pracują.

Karo

Pracuję w City w ochronie od 4lat, na osiedlu i chwalę sobie tą pracę, warunki są dobre, na mieszkańców nie narzekam, choć zdarzają się różne osoby. Podsumowując jest dalej chcę pracować w tym miejscu.

W Warszawie kasa na na czas

Karetka

Czytam forum i mam pewną niejasność, zwłaszcza w temacie płatności na czas wypłat. Mam grupę inwalidzką i przyjęto mnie do pracy w City. Może nie pracuję długo, bo sześć miesięcy ale z pełną odpowiedzialnością przyznaję, że nie było ani dnia więcej niż przewidywane na otrzymanie wynagrodzenia.

do @Karteki
@Karetka

Pewnie dlatego, że pracujesz z grupa inwalidzką, tutaj firma nie może mieć 'opóźnień', bo otrzymują dofinansowanie na Twoje stanowisko pracy z PFRON. Im zależy na Twoim stanowisku, bo dostają kasę, a Tobie, bo masz pracę. Układ prawie idealny, bo firmy chętnie zatrudniają do zakładu pracy chronionej. Nie zawsze, uradowani są mieszkańcy na obiektach. @Karteka, pracujesz na osiedlu?

@do @Karteki

Od razu zatrudniono mnie na osiedlu mieszkalnym, nieskomplikowany obiekt. Mieszkańcy są tam przyjaźni. Wiesz, to niespecjalnie miłe, że piszesz takie rzeczy - zwłaszcza te, o nieprzychylności mieszkańców, bo jestem inwalidką! Wywiązuje się w całości ze swoich obowiązków i nie życzę sobie takich komentarzy!

Magda

Moja rozmowa kwalifikacyjna przebiegła, bardzo spokojnie rozmawiałam z dwoma Paniami. Nie zostałam przyjęta ze względu na słabą znajomość programu pp. Pozdrawiam

jack

Oj coś tutaj nie gra z tymi opiniami. Czytam je i jawnie się nie zgadzam. Telefon jest odbierany, a sprawy rozwiązywane. Opisze swój przykład: była dwudniowa zaległość w płatnościach, więc w te pędy zadzwoniłem do City. Odebrała jakaś kobieta, oznajmiła, że sprawa jeszcze dziś znajdzie rozwiązanie. Nie było mi to na rękę, bo musiałem przedstawiać jej na którym obiekcie pracuję, kto jest moim inspektorem i ile jest zaległości. Uprzedziła, że oddzwoni jeszcze tego samego dnia. Po kilku godzinach dostałem informację od rozmówczyni, że bardzo przeprasza ale wypłatę otrzymam jutro, ze względów protokolarnych: wypłatę opłacono, ale na koncie z uwagi na zaksięgowanie bankowe będzie jutro. Nie powiem już poczułem się spokojny. Na sam koniec rozmowy zapytała czy jeszcze mam jakieś pytania i skończyła rozmowę. Następnego dnia wypłata już była.

udało się

nie polecam tej firmy popytajcie co na Almie sie działo i praktikerach ludzie bez wypłat zostali my swoje wypłaty wywalczylismy po bólach pozdrawiam

Vlado
@udało się

To prawda że City spłaca grosze wynagrodzeń natomiast w spółkach powiązanych z City nadal brak wynagrodzeń, dzwoniąc do biura nikt nie chce mnie połączyć z osobą odpowiedzialną trzeba chyba zgłosić całą sprawę do telewizji i portali internetowych tak jak to zrobili pracownicy praktikera.

Kokoszka

Ja też byłam w piątek na rozmowie w sprawie pracy biurowej. Panie, z którymi miałam rozmowę faktycznie bardzo sympatyczne i konkretne. Przedstawiły zakres obowiązków, godziny pracy oraz proponowane wynagrodzenie na okresie próbnym. Kwota całkiem spoko a po trzech miesiącach możliwość podpisania umowy o prace i podwyżki. Faktycznie padło pytanie co zamierzam zrobić po studiach itp. bo szukają kogoś na stale...niestety póki co nie oddzwonili

BETIMP

Witam, czytam Państwa opinie ze szczerym zaciekawieniem. Przyznam iż firma jest mi znana i wiem że wypłaty bywają z opóźnieniem- ale są. Ludzie prace mają, nawet osoby niepełnosprawne znajda tam swoje miejsce. Zatem...ile osób tyle opinii ... Życzę pracy :) a nie pośredniaka

do sądu

dziś jest 29 w Toruniu ludzie nadal bez wypłat

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.