Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Fiku Miku

(usunięte przez administratora)nie ma ludzi do roboty ale co się dziwić jak wymyślają coraz to bardziej. Teraz jakieś śmieszne audyty wewnętrzne. Tak jakby nie było źle i bez tego. Co się dziwić że tu nikt nie chce pracować z nowych jak przyjdzie co inteligentniejszy i zobaczy odbicia za trzy, chmurka z kasą która znika, brak premii za nagle wyjście jak Ci dziecko zwymiotuje w szkole, pajaców w kamizelkach co chodzą i wymyślają coraz to bezsensowniejsze rzeczy od niebieskich przez czerwone po zielone, pistolety to szmelc, kasą może i jest ok ale pozostałe zasady odstraszają. Weźcie się za opinie i sensowne innowacje bo firma ma potencjał ale nie z takimi podejściami jak obecnie. Aby wymyśla(usunięte przez administratora)ek które nic nie wnoszą. Ps. Soboty, 12ki, a jak przyjdziesz to roboty nie ma i stoisz za pół darmo bo nie ma to poduszek, to drewna i UJ z takimi 12kami lub sobotami.

Z

Jasne przecież boją się że odejdą i kto będzie chodził z teczką od kawy do kawy, jeszcze kilku by się zwolniło i było by ich wystarczająco a nie o połowę za dużo. Kiedyś było ich mniej, ale byli mechanicy co potrafili coś naprawić, teraz jest dwa razy więcej ludzi z łapanki co nie mają zielonego pojęcia na temat napraw.

Kasa

Czas na podwyżki albo nie wstaję,nadeszła pora na ewakuację do praca!!!!!

Łukasz
@Kasa

A w ogóle słychać coś o podwyżkach że będą? Każdy chodzi indywidualnie czy jak już są to dają grupowa każdemu? Ostatnio kiedy tu podwyższali wypłaty?

Buuuu
@Łukasz

Podwyżki jak najbardziej pewnie będą ale roboty. Właściciela nie stać aby dać nam podwyżki w końcu zakupił sobie nowe auto więc z kąt ma brać,trochę wyrozumiałości. Nie mamy socjalnego za byle co patrzą zabrać premie więc sami widzicie nie jest mu lekko jak ma żyć w tych ciężkich czasach.

Qqq
@Łukasz

Podwyżek nie będzie. Informacje przekazał kierownik.

Anna :;)-

Słuchaj tu od lipca to będziesz miała 12 stki napewno chmurę w harmonogram do odróbki. Odmień sobie jak chcesz. Tu podwyżka może być co najwyżej normy. Czego się spodziewasz po takiej firmie. Podziwiam te młode osoby które szarpią ponad siły myślące ze cieKa praca coś osiągnie. To jest jakby kłaść głowę pod topór i myśleć ze może jakoś się uda. A ty filozofia jest prosta. Firmach w (usunięte przez administratora) twój staż umiejestnosci frekwencję zaangażowanie i inne tego typu bzdury. Nie ty to inny. Tylko ci inni już się zaczynaja kończyć.

kubełek
@Anna :;)-

A to trzbea wyrabiać normę ? Dobrze rozumiem, że poprostu mniej zarobisz gdy nie wyrobisz się z normą, ale czy bardzo jakoś poganiają ?

Boże
@kubełek

Naprawdę. Skąd ty się urwałeś. To szybko ci wytłumaczę. Norma to rzec święta. Norma musi być wyrobiona. Jak się nie będziesz wyrabiał to cie koledzy z lini podpierdola zawsze się jakaś media trafi. Jak będziesz robił powyżej normy to ten stan długo nie potrwa zaraz będą korygować normę na twoja niekorzyść. Ogólnie firma ok. Tylko jak bym coś mógł doradzić to najpierw spróbuj w 50 innych a jak ci nie wyjdzie idz do Com40. Ja już jestem stary to mi to wszystko jedno ale jakby mógł cofnąć czas moja noga by tu nie stanęła.

kubełek
@Boże

A jakie tam zarobki skoro tyle wiesz o tym zakładzie

Cała prawda
@Boże

Dokładnie słuchaj doświadczonego kolegi. W tej firmie już nic się nie zmieni do kiedy jesteś młody i będziesz miał siły to wszystko będzie ok ale zastanów się co później czy warto poświęcić zdrowie. Zobacz sobie na linie jaka jest średnia wiekowa ci co nie dają rady, sami rezygnują albo zostają wyeliminowani i jak się im uda trafią na mniej wymagające stanowisko albo do gospodarczego.

Niko
@kubełek

Różnie. Złote linie na których pracują ludzie z rocznym stażem nawet do 5000 tys na innych liniach możesz zarobić mając długi staż pracy 3500 i więcej to zależy od mebla normy. To różnie bywa zależy czy masz dwunastki płatne czy w chmurę. Jak się przyzwyczaisz to może ci się nawet spodobać. Ale ostrzegam zaangażowanie punktualność wieloletni staż pracy umiejętności pracy na różnych stanowiskach nie chroni cie jako pracownika przed niczym. Tzn czy pracujesz 3 miesiące czy 15 lat kasa taka sama na godzinę. Zero stażowego czy benefitu. Zero zachęt to pracy. Im więcej umiesz tum gorzej dla ciebie. W jeden dzień możesz zaliczyć 4 stanowiska. Tzn. Możesz zbijać boczki za chwile te same boczki kleić za minutę możesz je tapicerowac a na końcu pomagasz pakować. To wszystko za te same pieniądze co pani 7 lini dalej która przybija dwa rzepy. Ale co ja wiem to tylko oczywiście fałszywe pogłoski.Co dziwne nie zwalniają ciekawe dlaczego?.

@Niko

Dokładnie zero szacunku dla tych którzy pracują tu sporo lat. Przyjdzie nowy nic nie umie a pieniądze takie same. Podział na linii na zarabiających więcej i mniej mimo że osoby z tych niższych stawek i tak są wysyłane i robią za kogoś na wyższej stawce bo akurat tej osoby nie ma. Osoby na kartonach mają tyle samo co te na klejeniu a raczej praca w takich warunkach różni się trochę a dźwiganie 8 godzin mebli które są cięższe niż kartony. No ale brawo dla tych osób które taki podział wymyśliły ciężkawe czy sami chcieliby być tak nierówno traktowani.

@.

Nie prawda, za staż nagrodą jest premia roczna która zależy od ilości przepracowanych lat

lopez
@Kasia

nie ośmieszaj się,ile więcej masz tej premii ? 200zł ?i to jak byłaś grzeczna dziecko ci nie chorowało ty nie chorowałaś i byłaś wzorową uczennicą, wychodzi 16 zł na miesiąc więcej...nie wiem co z tym stażowym zrobić chyba w tym roku polece na malediwy

Na fajce mówili w Skalmierzycach że będą od Lipca podwyżki. Ktoś ma info?

Edek
@Anna

Tak beda płatne nadgodziny bo szykuja sie 12 w wakacje po wakacjach chmurka bardzo przewidywalny zakład - to właśnie ta podwyżka

.........
@Edek

Racja,jak co roku ta sama sytuacja szkoda tylko że produkcja jest tak traktowana. Idziesz na urlop ale musisz pracować w nadgodzinach za które później nie zapłacą.

Pilocik
@.........

To co płaca w końcu za te nadgodziny czy nie ?

Pilocik

Jakie tam sa godziny pracy zmian ? przy 8 i 12 tki ?

Kolega

Wszędzie w zakładach są podwyżki dla pracowników tylko nasz jak zwykle nie daje .pracuje się za najniższą krajową dobrze ze zrobili ulgę od podatku do 30 tys bo byśmy zarabiali po 2400 na tezy zmiany.kazdy ma pretensje a nie ma odważnych żeby się postawić i rządach podwyżek jakbyśmy wszyscy się za to wzieli to byśmy wskórali a tak każdy barzeka i nic nie robi

Pracownik PL.

Nie polecam kierownika zmianowego Michała O. Koleś ciągle chodzi na ranna zmianę, jak jest potrzebny to go nie ma, robi pełno szumu a merytorycznej pomocy zero, zero pojęcia o produkcji, cięgle wisi na telefonie lub wymyśla innowacje które już kiedyś przerabialiśmy ale my wiemy że się nie sprawdziły. Przerost formy nad treścią. Więcej sensownej pracy, pomagania nam w sposób konkretny a mniej szpanu panie Michale.

Kartoniki
@Pracownik PL.

To lepiej przyjrzyjcie się historii tego Pana, najpierw pracował na paletkach, potem odszedł, jak mu się znudziło gdzie indziej to wrócił, a tu cup i zrobili z niego od razu lidera, a miesiąc później kierownika. Pani bussines partner Agnieszka P. była nim zachwycona, ale motywacja dla każdego innego pracownik który czeka za możliwością rozwoju żadna. Firma już taka jest że jedni mogą sobie odchodzić i wracać na stanowiska, mimo że za dużo nie reprezentują, a dla tych co uczciwie pracują szansy na rozwój nigdy nie będzie jak się nie ma układów z babką z HR. Może Prezes się powinien tym przypadkiem zainteresować, co było takiego wspaniałego że od razu powrót na stanowisko kierownicze, bo tam gdzie był wcześniej jednak go nie chcieli.

Com40

Np komentarz o tym ze pan Michał jedyne czym jest zainteresowany to kiedy moze isc na kawe z kierowniczką z antresoli. Swoja droga to juz wczesniej na paletkach wiecej czasu spędzał u niej niz u siebie.

Mała
@Com40

A co innego miał robić interesować się produkcją po co lepiej iść i sobie flirtować z koleżanką. Oboje są siebie warci,jeszcze dołożyć do nich Agnieszkę P i nowy trójkąt bermudzki gotowy.

Haha ha

Warto też wspomnieć o kierowniku zm Adrianie M. Ten pan tak samo leci w kulki. Kiedy zastępuje lidera zajęty jest czymś innym, nie ma go na linii, aaaa co tam praca sama się jakoś pokula.(usunięte przez administratora)każdy już chyba wie, ale spokojnie jak przyjdzie co do wykazania się to groźby zaczną się rzucać, bo ten pan tylko tak sobie radzi w pracy ????

Tapicer
@Haha ha

Witam jak masz jakiś problem do tego kierownika lub do innych przełożonych to czemu nie porozmawiasz z nim o tym co ci nie pasuje a nie wypisujesz głupoty na forum miałem przyjemność współpracować z Adrianem jak był liderem i jak został kierownikiem jakoś nie mogę złego słowa powiedzieć na temat jego pracy jak miałem jakiś problem to mu powiedziałem prosto w oczy co mi nie pasuje i jakie mam obiekcje i radził bym co nie którym porozmawiać ze swoimi liderami kierownikami co wam nie pasuje a nie żalić się na forum.

Bombelek

Operator wózka widłowego - przyuczenie czyli co załatwiają szkolenie egzamin udt ? Jaki tam sa zarobki wtedy ?

Dyzma

Z innej beczki.. Proszę mi powiedzieć jakie umiejętności trzeba posiadać żeby zostać brygadzistka na Piko Panel Hafciarki? Bo chyba w wypadku jednej Pani wystarczy mieć podstawówkę, lizac (usunięte przez administratora) innemu brygadziscie i wyzywać się na podwładnych. Kierowniku otwórz oczy?!!!!

@Dyzma

Howa się z Puatkiem na lamufce i kawe pijom, widziałam kilka razy. Skonczy sie i przyjdzie koza do woza. Jak byla sama operatorka to podlizywala sie kierownikowi to jest teraz brygadzista

@Start

I soboty przychodzi wszystkie zeby kasy mieć dużo, nikt inny nie robi kazda sobote ale sa równi i równi. Kierownik obudz sie fkoncu

Panie Marku J chciałbym podziakowac za przeprowadzenie że mną bardzo kompetentnej rozmowy a zarazem pogratulować firmie odpowiedniej osoby która piastuje takie stanowisko. Podejście do swoich podwładnych na najwyższym poziomie rozmowa od niechcenia aby jak najszybciej zbyć pracownika. Brawo.

Lepewz

Nie rozumiem jednego - czemu przełożony może oceniać pracownic, a pracownicy swojego przełożonego nie? W aplikacji zrobić ocenu przełożonego za ktoru będzie zalegla jego premia. przykladowo - lidery... co tu gadat.. wszystkie wiedzą o temat o liderów :-) pomoc zespołu ot 1 styczna :-) ????????????????????

Strandmony
@Lepewz

Bo tu się patrzy tylko w jedną stronę. Patrząc na to co się dzieje to już nie ma normalnych i kompetentnych osób na stanowiskach więc trzeba się posiłkować tym co jest. Tak jak już ktoś pisał trzeba się rozglądać za czymś innym bo tu już chyba lepiej nie będzie. Podstawowych zasad zarządzania nie potrafią ogarnąć na konkretne pytania brak odpowiedzi czy to od przełożonych czy to od działu HR, mądry prezes pewnie też by się wygadać nie umiał tylko jedna i ta sama gadka ze jest ciężki okras itp. Ciekawe gdzie są pieniądze z oszczędności które wprowadzają aby zmniejszać koszty gdzie w większości to my je podawialimy bo nikt nadzoru nie potrafi myśleć bo po co jak by częściej byli na produkcji to może by na coś wpadli. Nie (usunięte przez administratora) wielkie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w żywe oczy.

Zgadzam się
@Lepewz

Jestem za skoro przełożony może oceniać pracownika to pracownicy powinni mieć prawo do oceny przełożonego .... Bylo by sprawiedliwie a nie idzie sympatią do pracownika .....

@Zgadzam się

To może dział HR powinien się tego typu tematem zainteresować w końcu od czegoś jest. Podczas rozmów kwalifikacyjnych pięknie opowiadają a rzeczywistość wygląda zyoelnie inaczej. Nie dziwię się ze w tej firmie jest tak duża rotacja, szukam już czegoś innego bo na dłuższą metę praca tutaj nie ma sensu. Radził bym się zastanowić osoba które ustalają tak idiotyczne zasady ponieważ dalsze tego typu działania nie wpłyną pozytywnie na imię firmy. Jak dla mnie gdzie jestem nowym pracownikiem a widzę takie uchybienia na samym początku to co będzie dalej.

Łukasz
@Nowy

Powiesz jakie to uchybienia? Co ci obiecali na rozmowie i nie zostało zrealizowane? Jestem ciekawy bo sam chętnie wybrałbym się na rekrutacje. Ale skoro tak piszesz to chyba trzeba być czujnym. Dasz jakieś wskazówki?

Hr
@Łukasz

Koledzy i koleżanki z HR, przestańcie no sie ośmieszać bo Wasze wpisy są coraz bardziej żałosne. Jak chcecie wiedzieć co nie pasuje pracownikom to zapytajcie wprost, tylko po co jak i tak nic nie zmienicie? Wytyczne są inne i to realizujecie. Dział hr jest z łapanki, przypadkowe osoby, ex-ekspedienci, ex-pakowacze, ludzie po studiach rolniczych i wszystkich innych niż psychologia, socjologia, hr. Tylko Pani BP Agnieszka chyba jest po coachingu, chwała za to, tylko ze ze swoją mentalnością i bystroscią umysłu może co najwyżej coachingowac indyki w kurniku, albo chomiki w zoologicznym, bardziej inteligentne zwierzątka mogly by Panią zagiąć logiką.

Abba
@Lepewz

Też jestem za oceną brygadzisty, oczywiście anonimowo bo większość (usunięte przez administratora) nic nie powie tylko za plecami.. Wtedy wyszłoby jaka mamy brygadzistka na Piko hafc. Zwroty do pracowników obrzydliwe chyba że jest się zasłużona przyjaciółka z H2. Szanowny kierowniku proszę w końcu z tym zrobić porządek!!!

Correct
@Hr

To jest ta co cały czas przesiaduje u Pana dyrektora na kawce albo u jego asystentki. Tak to każdy by chciał pracować i przychodzić sobie na posiadówki do pracy to pokazuje profesjonalizm osób na stanowiskach. Nam wylicza minuty a czasem nawet sekundy niech się zastanowią nad sobą wielki pan dyrektor tego nie widzi to jest dopiero żenujące. Na pewno komentarz zostanie usunięty żeby Prezes się zdążył zauważyć.

Zajety

Dyrektora to na produkcji rzadko kiedy widać, managerowie tez sie nie wyłaniają z za biurek, zreszta zieloni tez sie zabarykadowali w kioskach. Tych co chodzili po produkcji to juz nie ma, albo nie pasowali, albo im nie pasowal taki styl pracy narzucony przez górę. Malo kto z kadry wie jak dziala ktora maszyna. Teraz wszyscy sie dziwia ze nikt nie wie co sie dzieje na produkcji. Co sie porobilo z tą firmą?

@Zajety

Na Podkockiej często jest na palarni każdy może podejść pogadać, to zwykły człowiek

KULFON

Czy idąc na krew pracodawca zabiera jakieś premie bądź zaniża wypłatę?

lopez
@KULFON

Oczywiście że zabiera premie a co ? porządany pracodawca nie powinien tak robić według ciebie?

.........

Ciekawe czy na górze też obowiązują takie zasady.Tematy poruszane nie od dziś, dobrze za za wyjścia do ubikacji nie zabierają premii ale tu wszystko możliwe kreatywność Prezesa jest wielka i nie zna granic.Ciekawe czy jak patrzy w lustro jest zgodny ze swoim sumieniem. Pewnie inaczej by śpiewał jak byłby na naszym miejscu.

Nikc

Mam pytanie czy kierownicy działów mogą też prosperować w innych fabrykach mebli w tej samej dziedzinie co com40

@Nikc

A cos wiecej?

Witam ma pytanie czy kierownicy działów mogą jeździć do konkurenci i naprawiać maszyny i wynosić do konkurenci nowe pomysły com40

Mizuno

A maja zakaz pracy w konkurencji?.

Z innej beczki

Ludzie domagają się lepszego traktowania ale sami nie potrafią lepiej traktować Pań co sprzątają ubikacje. W łazience (mowa o męskich) wiecznie robiony (usunięte przez administratora) Ciężko posprzątać po sobie? Byście się ludzie wstydzili.

Yes
@Z innej beczki

To prawda. W damskich nie jest lepiej, drogie panie, po wyjsciu z toalety myje się dłonie. Nie wspomnę o tym, że ciężko owinąć w papier swoje odpady higieniczne, a najlepiej to wrzucić je do klozetu. Szanujmy panie, które to sprzątają.

Hej jak to jest z pitem? Do kiedy należy go rozliczyć ? Chodzi o pit ZEROWY

Nigdy nie pracowałem w coms

Nasuwa się pytanie jak tak źle to dlaczego nie powiecie dość !! Tylko jeździcie często po 2-3 h w obie strony do pracy. Zamiast się zwolnić i szukać innej. Jeśli jest tak źle to jak to jest, że 4 tys ludzi robi i się nie zbuntują.... Nigdy pensja słaba, kadra zarządzająca oderwana od pługa a nie było słychać o strajku czy innej formie protestu.

Driver

Witam jak zarobki kierowcy ce ? Jest sens wysylas papiery?

Nie wiem kto

Czy ktoś wie jak pracownik do 26 roku życia się rozlicza ze skarbówką? Czy dostaje się zwrot podatku i ile?

@Nie wiem kto

Za co chcesz dostać zwrot skoro podatku nie płacisz

Jak to jest ze firma za każdy wolne na telefon czy też monitor nie przyznaje się premii. Pracuje tu nie długo i prubuje to sobie wytłumaczyć bo tak naprawdę nikt z moich przełożonych tak naprawdę nie udzielił mi konkretnej odpowiedzi czy to Kierownik Z czy Produkcji kto jest w stanie i w sposób logiczny na takie pytanie odpowiedzieć. Kto ustala tak idiotyczne zasady brak słów i jak później pracownicy mają się pozytywnie wypowiadać na temat firmy.

Xyz
@Nowy

Zarząd premia jest "w uznaniu za pracę" więc to oni decydują czy masz dostać ale spokojnie jak braknie do minimalnej krajowej to dopłacają żeby wyrównać

@Xyz

Rozumiem że premia jest uznaniowa ale dlaczego firma działa w taki sposób że nie przyznaje premii za to co się należy pracownikowi. A tak naprawdę nikt w logiczny sposób nie potrafi tego wyjaśnić więc pytam na forum. Za co osoby na stanowiskach biorą pieniądze to że nikt się nowym pracownikiem nie interesuje a na rozmowie rkruatacumyjnej dział HR opowiadał jak to nie będzie pięknie. Szkoda ze jedna mówią a co innego robią.

Damian
@Nowy

Jaka firma takie zasady,ustawowo na rok należą się 4 dni na telefon i w żadnym wypadku nie powinni tej premii zabierać ewentualnie w przypadku przekroczenia tej liczby dni a skali roku kalendarzowego czyli za dzień 5,6,7 itd ale niestety we firmie gdzie nie ma związków zawodowych gdzie obowiązuje tzw wolna amerykanka tego nigdy się nie doczekamy.chora firma i pora pomyśleć o innej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 435.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 36 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.