Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

anonim123

opinia jest prosta, jeżeli chcesz tam pracować za najniższa krajową, zostawać po godzinach z zaznaczeniem że nie masz wyboru, wysłuchiwać przełożonych o tym jak słabo się starasz i nie angażujesz w pracy to twój wybór.Zero pochwał, natomiast wieczne narzekania, kamery wyłapują kto się odzywa. Morale zespołu słabe, kiedy odchodzą Ci , którzy parę lat pracowali a ``firma`` nawet nie stara się walczyć o takich ludzi a póżniej narzekania że sie nie wyrabia. Ogólnie to zakład na krótką chwilę, najlepiej dla uczniów, sezonowców albo dla takich co chcą przezimować.

xxxon

Jakie są minusy w tej firmie

xxxon

Za jaką pensje szukają magazyniera. Co możesz powiedzieć o tej firmie i o magazynie i o ludziach w biurze.

Grzegorz

Szukam kogos kto potrafi produktowac takie okna jak Clement Mam zlecenia do wykonania. Prosze o kontakt Grzegorzslawek@vp.pl

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
do neon

Miało być lepiej ale nie jest, kłam w żywe oczy... a z pracownikami w clemencie to po staremu jedni odchodza to znajduja sie nowi az dziw bierze gdzie oni tylu ludzi znajduja :) i tak średnia wieku w clemencie nie dlugo wynisie 20 lat z jednej strony dobrze no ale...co tu duzo gadac człowieka (usunięte przez administratora)strzela na sama mysl o tej firmie i tych ludziach fałszywych co tak rządzą... i wciskają kit tym pracownikom, ludzie bez wstydu..

do Wind

Co sie fajnie zapowiadalo mozesz to jakos rozwinac??? Smiechu warte...

Wind

Clement Windows Polska sp. z o.o. Okna stalowe z Szlichtyngowej, o tej firmie jest tutaj mowa ? Czy ta firma jest polską filią tej brytyjskiej firmy Clement Windows ? Bo jeśli tak to ja też nie nie mogę znaleźć ofert pracy w tej firmie. A wielka szkoda bo fajnie się zapowiadało. Macie może jakieś namiary do nich żeby bezpośrednio się skontaktować ?

Ja..
@Wind

Sprawa prosta - jak sie ma wykształcenie - to i płaca i oferta na poziomie, a jak się ma tylko podstawowe lub gimnazjum, zawodowe - to trudno marzyć o wysokich stanowiskach. Pokażcie firmy co na "dzień dobry" dają więcej niż najniższa... Umowę dają najpierw na czas określony, a potem...jak sie wykażesz, to i inna umowa i płaca będzie. Znam osoby młode, które tam zaczęły i..znajomość języka i fachowość dały to,że awansowały po 2 latach. Pakiety socjalne...dostają kasę co jakiś czas za urlopowe i świąteczne.

@Ja..

Tak tak świadczenia są, młodzi którzy się wykazują również. Jednak nie tak daleko znajdują się firmy gdzie lepiej płacą na Dzień dobry , mówią dzień dobry ogólnie rozmawiają(nie będę robił reklamy), ale "wind" nie można zaraz tak łatwo klasyfikować ludzi po wykształceniu. Są tu ludzie z lepszym wykształceniem i mają płacone tak samo co ci po zawodówkach czy gimnazjum.

Anonim.
@Ja..

Nie wiem czy pracujesz czy pracowałeś w Clemencie, ale Twoja opinia nijak odnosi się do rzeczywistości. Pierwszą umowę ludzie różnie dostają, druga tak czy tak na czas określony, wynagrodzenie no to wiadomo, że na początku najniższa, a później to i tak dostajesz niewiele więcej. Socjal 2 razy do roku plus premia świąteczna i też jakoś specjalnie szału nie robi. Awanse? Chyba nie wiesz o czym mówisz. Na halach pracują ludzie, którzy znają język, a awansowali co najwyżej z pilnika na montaż albo na inne stanowisko, gdzie jest więcej obowiązków, większa odpowiedzialność, a zarobki takie same. No i do życzenia wiele pozostawia kwestia relacji pracownik-przełożony. Szczególnie teraz jak są upalne dni to oczekiwało by się od kierownictwa trochę wyrozumiałości, że na halach temperatura wynosi ponad 30 stopni. No, ale czego oczekiwać od kogoś kto siedzi w klimatyzowanym biurze. Widocznie jeszcze nikt nie napisał do PIP. Ogólnie rzecz biorąc, warto poszukać czegoś lepszego, a nie męczyć się w Clemencie.

edekk

A ile zarabiają kierowcy busa? Wiem ze pracują na dwie zmiany. Jak wygląda ich praca? Proszę o opinie.

sławek26

Witam serdecznie. chciałbym zasięgnąć opinii jak wygląda sytuacja w firmie CLEMENT WINDOWS ponieważ otrzymałem ofertę pracy w tej firmie z urzędu pracy. jak kształtują się płace w tej firmie i jaki jest stosunek kierownictwa do pracowników. jak rozumiem jest to polska filia angielskiej firmy produkującej okna i drzwi. Po wszystkich komentarzach jakie przeczytałem na forum wnioskować można, że nie warto sobie tą firmą głowy zawracać.

KTO WIE TEN WIE

FIRMA TO JEDNO WIELKIE ZŁODZIEJSTWO CI CO NA STOŁKACH TO SIĘ RĘKAMI I NOGAMI TRZYMAJĄ. A TAKI PAN KIEROWNIK ZA PRACOWNIKA PO KĄTACH SPAŁ A TERAZ TO KAŻE ZASUWAĆ I WYMĄDRZA SIĘ JAKBY NA CLEMENCIE SIĘ ŚWIAT KOŃCZYŁ (MOŻE JEGO). PRACOWAŁEM TAM 10 LAT ZA DOBRYCH CZASÓW I ZA TYCH GORSZYCH ( Z GASIŃSKIM TEŻ MIAŁEM DO CZYNIENIA ) ,LUDZIE OMIJAĆ TO (usunięte przez administratora) Z DALEKA.

cieci.ow i hamów udupić

Spawacz netto zarabia 1240 zł , szok , jak kierownik wyczuje że jest w potrzebie , a sam zarabia 6 tys. nie wspomnę o zleceniach Głogów , nie bójcie się chłopaki , czeba po angielsku wysłać maila do szefa , a gwarantuje że u was bendzie przewrót nie bójcie się , was tak w chuja robi że pies z tej miski wiencej by się napił.Odpiszcie na mój nic

on
@cieci.ow i hamów udupić

swieta racja kolego, napisac maila ile ludzie tu zarabiaja, ze sa jak smiecie traktowani, jak murzyni ktorzy jak chca lepiej zarabiac to karze im sie wypier... i jak kierownictwo wpedza firme w koszta bo np. tluczenie szyb za kilkanascie tys. to raczej zyskow nie przynosi no i oczywiscie to ze lepiej dac zarobic zewnetrznym firma za mega buble niz swoim ludziom. Prosty plan opisac co i jak i wyslac na odpowiedni adres. Moze angole wiedza co sie dzieje a moze nie a jak nie to sie dowiedza

PC
@cieci.ow i hamów udupić

Znam szefa. Peter clement. Znam Go osobiście. Jesli macie jakieś pytania topiszcie. Pracowałem u Niego przy montażu okien w Uk. Pozdrawiam

on139

Clement to dziadostwo , duża rotacja, chcą mieć fachowców a płacą jak dla dzieci na cukierki i kino , żenada , ale wszystko do czasu już tylu ludzi z okolic wie co to za kłam że jeszcze trochę a PSY nie przyjdą nawet bramy oszczać i biura , UNIKAJCIE tej firmy jak macie trochę godności.

ANONIM

zdecydowana większość leci na najniższej krajowej czyli 1680 brutto ludzie ktorzy robią po kilka lat tyle mają a nowi na wiecej to nie mają co liczyć :) a jak ktos napisal wyzej ze po podwyzszke sie z argumentami to odpowiedz jest jedna... jak sie nie podoba to sie zwolnic bo na moje miejsce czy innych kolegow jest pięciu innych :) ludzi zwalniac nie trzeba bo sami sie zwalniaja

on-werset

Jak dostać się do pracy w tej firmie ? przy takich zarobkach jak słyszałem (1680 zł BRUTTO na pewno trudno no i chyba trzeba mieć wyższe wyksztalcenie .

on1239

Jakie zarobki w tej firmie , niech ktoś napisze.

kaja

@anonim, mam nadzieje, że opiszesz jeszcze trochę dokładniej o co chodzi z tą parodią w firmie :) tylko same argumenty, nie chcemy tutaj nikogo obrażać ani obrzucać wzajemnie jakimiś wyrzutami.. na pewno wszystko da sie spokojnie wyjaśnić i opisać problem jaki jest jak, wygląda, to na pewno bedzie bardziej przydtne

parodia co sie dzieje w tej firmie... w biurze(usunięte przez administratora) przemondrzałych gówniarzy i patałachów, nieszanujących pracowników, a to przecież oni pracują na ich wypłaty, Swoimi rządami pchają firme na sam dół... a juz nie wspomnę jaką mają opinię publiczną. PARODIA!

kowalska

co tam słychac w Waszej firmie?

pipi

hello!!! wraca szefowa cieszymy się !!!

kiki

Siedlnica tez

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa