Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

ROBOL12

Dobże kobieto piszesz, tylko daj znac nam jak sprawy idą naprzud ,tylko skąd te biedaki kase nate zaległe pieniądze wezmą,!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich i na dodatek sprostuje wyzej wymienione wypowiedzi.....rozrzalacie sie wypisujac i wypisujac ja juz bylam w sadzie pracy bylam u prawnikow!!!!! ludzie Wy nie wiecie ile pieniazkow sa Wam winni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam kazde wzroty o prawnikow wypisane co ile nalerzy sie do wyplacenia mojemu mezowi!!!!!!! wszystkie umowy aneksy byly rozpatrzone!!!!!!,kazda sobota,nadgodziny wszystko mam udukomentowane!!!!!!! na dzien dzisiejszy jest to kwota 16 tys.zl 860 zl.samych nie wyplaconych nalerznosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! typu nadgodziny ,sprawa grup na umowie soboty nie prowadzone setki tak zwane!!!!!!! ludzie jesli Wy nie wezniecie sie indywidualnie za to w sadzie nigdy nie oddzyskacie tych pieniazkow!!!!-ja sie odwazylam w imieniu meza i teraz wiem ze ta kwota jest bardzo duza ,a przypomne ze to jeszcze nie koniec!!!!!bo do dego zwolniona osoba dostaje socjalne itp.takze Firma CLEMENT CZAS NIEDLUGO NA WYPLATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TERAZ JA SIE BEDE SMIALA ZE CZAS ODDAC A NIE SAMOCHODY NOWE KUPOWAC!!!!!!!!!!

bystry

slusznie co to za nadgodiny i praca w wolne soboty jak ludzie sa do tego przymuszani,jak nie bedziesz ich robil to grozi zwolnienie,nie interesuje ich czy masz cos do zalatwienia albo sie zle czujesz, wiem cos o tym bo zostalem za to ukarany zabrali mi kiedys 100 zl ze nie zostalem na nadgodzinach,ja nie zbiednialem a oni niech sie udlawia tymi pieniedzmi,jak by do clementa wszedl prokurator to znalazlby niejeden przekret z zaplata za soboty i nadgodziny,licza sobie jak im pasuje al udzie robia bo musza aby przezyc nastepny miesiac.

Czarodziejka

nastepna sprawa jaka jest i tez bedzie poruszona to nie ma takiego czegos jak soboty wpisywane jako nadgodziny......!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma takiego czegos jak robcie nadgodziny bo inaczej zostaniecie zwolnieni lub po premi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest zastraszanie,to tez bedzie poruszone w sadzie pracy.

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

LUDZIE !!! POZWÓLCIE JESZCZE PRACOWAĆ TYM, KTÓRZY MAJĄ JESZCZE NA TO SZANSĘ !!!

Czarodziejka

Jedno jest pewne wszyscy zaczynamy TU pisac i pisac o problemach!!! dlaczego ludzie nie stana z robota?? co wszystkich na raz zwolnia?? dzis jako zona jednego z pracownikow bylam u radcy prawnego-co sie okazalo mam 4 pisma od roznych radcow prawnych w tym od jednej sedziny z sadu pracy-okazalo sie ze sprawa anaksow do umow w kwesti grup pracowniczych do najnizszej krajowej jesli nie zostala zmieniona,pisemnym uzupelnieniem,stawka powinna byc zwiekszona!!!!!!!!!!!!! dzis maz jak wruci z pracy,,,,,bierzemy umowy i jedziemy do sadu pracy,z aneksami niestety dluzej nie mozna czekac aby ludzie byli traktowani jak psy...............

slu196

w tej firmie to jest cyrk kurde rzeby takie marne pieniadze zarabiac a z reszta szkoda pisac o zaorbkach i konfidentów powinni wywalic bez słowa mam takiego jednego na mysli ale nie bede pisał ja nieiwem spac w pracy to lekka przesada w pale sie nie miesci

DAWNY PRACOWNIK

JESZCZE JAK JA PRACOWALEM W CLEMENCIE I WIDZIALEM KTO ZACZYNA RZADZIC FIRMA/CHODZI MI O BRYGADZISTOW I KIEROWNIKA/ TO WIEDZIALEM ZE NIC DOBREGO Z TEGO NIE BEDZIE.UKLADY I LIZUSTWO WZIELO GORE.NAJGORSZY TO BYL STOSUNEK SZEFOSTWA DO PRACOWNIKOW. ZERO KULTURY I SZCUNKU.PROSTACTWO I BRAK DOBREJ ORGANIZACJI PRACY DOPROWADZILO DO TAKIEJ SYTUACJI JAKA TERAZ JEST.CZYTAJAC WASZE WYPOWIEDZI O FIRMIE NIE DZIWIE SIE WASZEMU ROZGORYCZENIU.JAK BYLISCIE POTRZRBNI TO WAS WIDZIANO A TERAZ NA BRUK POLACZKI!!!! TO JEST WLASNIE ZABORCZY KAPITALIZM. PARE OSOB SIE DORABIA KASY A RESZTA TO DZIADY. WSTYD I HANBA ZE TAK SIE DZIEJE.

bandyta - 2010-03-01 23:01:31 Znam wasza firmę od kilku lat, zachowanie rady po śmierci Zgadzam sie z ta wypowiedzia w kazdej kwestii. Panie burmistrzu do dziela!

doświadczony

zgadzam sie z ta wypowiedzia

PRACOWALEM W FIRMIE CLEMENT I NIE DZIWIE SIE ZE DO TEGO DOSZLO,JEZELI KIEROWNICTWO FIRMY MYSLI TYLKO O SOBIE A NIE O PRACOWNIKACH TO PREDZEJ CZY POZNIEJ NIC DOBREGO Z TEGO NIE BEDZIE.LUDZI TRZEBA SZANOWAC BO TO ONI ROBIA NAJWAZNIEJSZA ROBOTE A NIE BIUROWCY!!! ZLA ORGANIZACJA PRACY ,NIEODPOWIEDNI LUDZIE NA STANOWISKACH TO PROWADZI TYLKO DO BALAGANU I ZLEJ ATMOSFERY W PRACY.ALE NIESTETY NIEKTORE OSOBY W CLEMENCIE TEGO NIE ROZUMIEJA,MYSLA TYLKO O NABICIU WLASNEJ KABZY,ALUDZIE ROBIA ZA GROSZE.LUDZI TRZEBA SZANOWAC ZAWSZE A NIE TYLKO KIEDY TRZEBA ROBIC NADGODZINY I WYSYLAC CORAZ WIECEJ TON.TO PROSTE ALE NIE DLA WSZYSTKICH,DLATEGO TAK ZLE PRACUJE SIE W CLEMENCIE!!!LUDZIE PRACY WALCZCIE O SWOJE BO INACZEJ PUSZCZA WAS Z TORBAMI!!

bandyta

Znam wasza firmę od kilku lat, zachowanie rady po śmierci "grubego" i po detronizacji D[usunięte przez moderatora] nie wzbudziło mojego zdziwienia, a jak dodamy obecną recesje na rynkach światowych, otrzymujemy zwykły scenariusz, firmy której zagraniczny kapitał miał być gałęzią wspomagającą rozwój tak małej konglomeracji jaką jest Szlichtyngowa. Kochani nie bądźmy głupcami, nikt za darmo nic nie daje, a na pewno nie jest lobbystą w zakresie przemysłu i handlu. Gdy kończą się pieniądze zaczynają się zobowiązania, a za nimi niewygodny aspekt spłacania. Standardowe zachowanie: wyprzedaż majątku, niejednokrotnie za bezcen, aby ocalić przynajmniej dumę ( gdzież kapitał zakładowy zawsze można rozparcelować pod stołem ). Znam wielu z was pracujących obecnie i byłych pracowników, wiem że Szlichtyngowa nie daje wielu możliwości, ale wierzcie mi praca za 1100 PLN/m-c to nie wiele. Moi podopieczni ( pracownicy fizyczni ) przy taśmie otrzymują około 2500 PLN netto a jest to firma prywatna zatrudniająca 486 pracowników. Dziwi mnie jedno, czytam wasze wypowiedzi, żale i rozgoryczenia, ale dlaczego nie macie utworzonego związku zakładowego??? Gdzie rada pracownicza?? Przecież na tak potężny zakład jakim jest Clement jest to wręcz wskazane!! Jeżeli mogę podać wam kilka wskazówek: Wiem że w lutym br Clement macierzysty w Anglii ogłosił upadłość, tu to tylko kwestia czasu zważywszy na kierownictwo...Jeśli wytypowano cię do zwolnienia, nie zmniejszaj dobrowolnie okresu wypowiedzenia- ponieważ pożegnasz się z odprawą, mimo obietnic. Pozostaw wszystko własnemu biegowi.Po drugie , jeśli faktycznie podpisaliście aneksy do umów o podziale na grupy i związane z tym gratyfikacje dot. wskaźnika najniższej krajowej, a nikt z zarządu w formie pisemnej do dnia dzisiejszego tego nie zniósł, dalej uważa się to za prawomocne, w przypadku niedotrzymania warunków umowy każdy z was może wystąpić do sadu pracy, celem egzekwowania pieniędzy, bądź później z powództwa cywilnego przeciwko b. pracodawcy.Po trzecie przy rozliczeniu zakład musi wypłacić ci wszystkie zaległe i br należności finansowe, po czwarte nie pozwólcie za bezcen na waszych oczach w kilka miesięcy wyprzedać majątku ruchomego, jeśli już dziś zgłaszają się wierzyciele do firmy, jeśli maszyny są zwracane właścicielom, może pora zastanowić się nad zmianą polityki firmy. Macie nowego burmistrza nową Rade Miasta, to wspaniały moment do wykazania się tego organu. Clement daje/dawał pracę kilkuset mieszkańców gminy, za kilka miesięcy bezrobocie znów w gminie wzrośnie. Panie burmistrzu, może to już pora aby stanąć za sterami?? Proszę się zastanowić, dla tylu ludzi może warto pomyśleć o spółdzielni, lub nowej , lepiej prosperującej spółce zachowującej realia pracy Clement?? Chętnych z kapitałem nie brakuje wystarczy trochę chęci i samo zaparcia, bo nasza gmina woła o pomoc.

Blaa

To jest masakra co się dzieje w Clemencie. Zarobki są straszne firma niby jest Angoli a takie zarobki że płakać sie chce.

ZOBACZ TU PANIE CLEMENT

/www.gowork.pl/opinie_czytaj2,168541,0,0

/www.gowork.pl/opinie_czytaj2,168541,0,0

marcin

to faktycznie katastrofa!!!!!!!!!!!! pracowałem dla nich w Angli ale zarobki były ok , h..e myślą że Polska to dziki zachód ludzie powinni się zjednoczyć i zorganizować strajk!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa