Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Ocenicie aktualne zarobki szlifierza / montera? Jest oferta wystawiona od końcówki lutego. Piszą o jakichś socjalach ale też premii frekwencyjnej. Chce się dowiedzieć jak w tym roku to wszystko wychodzi, bo mam doświadczenie i może spróbuje

Szofer

Firma szuka Kierownika na spawalnie. Poprzedni był w porządku, niestety góra dała mu popalić (...bo to musi jechać...) i dał sobie spokój. Szkoda. Zobaczymy jakiego magika teraz znajdą.

Agnieszka
@Szofer

Hej, co masz na myśli mówiąc że góra dała mu popalić? Możesz to jakoś rozwinąć? Czy wszystkich traktują w taki sposób na tym stanowisku czy to był wyjatek? Jak coś wiesz to napisz, to na pewno pomoże innym kandydatom

Szofer
@Agnieszka

Gdyby to był wyjątek to również kierownik H1 nie zrezygnował by ze stanowiska. Jak się nie myśli żeby usprawniać procesy i przepływ materiałów pomiędzy halami to nikt na siłę tam nie będzie siedział. Ludzie mają rozum i widzą co się dzieje. Najważniejsze żeby pojechalo..

Mzteo678 Nowy wpis
@Szofer

Czy znaleźli kogoś na to stanowisko?

Katarzyna Nowy wpis
@Mzteo678

A co, chciałbyś się zatrudnić? Orientowałeś na temat jakichś dokładniejszych szczegółów na temat tego stanowiska?

Mzteo678 Nowy wpis
@Katarzyna

Zastanawiam się ile jest pracy biurowej a ile fizycznej i oczywiście zarobki.

Ile jest zmian w CLEMENT Windows Polska?

Jedna

Grażyna
@1

To jakie godziny pracy obowiązują? :)

Gosc

Wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Niestety

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

jack

Kultura pracy średnia, w pewnym sensie wyzysk, w pewnym sensie przymus. Ludzie jak kto sie ustawi i sobie pościeli to tak ma. Ogólnie nie polecam nikomu tam pracy, chyba że na chwile i szukać w miedzyczasie coś innego.

Piotrek

Praca jak praca w siedlnicy tez się nie ciekawie dzieje

@Piotrek

Nie zauwazylem by zle sie dzialo

Elżbieta
@Piotrek

Ale co dokładnie nieciekawego dzieje się w firmie Clement Windows? Mógłbyś podać jakieś szczegóły i rozjaśnić temat?

@Piotrek

Piotrek a co się dzieje w Siedlnicy bo miałem tak starać się o pracę, ale teraz nie wiem czy warto

@Kandydat

Awanse i podwyzki

Robi

O jaka ta Siedlnica wspaniała

Weronika
@Piotrek

O No to super :P A te awanse z zewnątrz czy z wewnątrz?

Dobrze potrafią wdrożyć nowych pracowników do firmy ?

Hehe
@Adam

W zyciu. Nikt nikogo nie wdraza sensownie tylko zostajesz sam z robota

Dupiata mar

Już słychać w firmie że następnego darmozjada do biura chcą zatrudnić a na produkcji coraz mniej ludzi ????

Mi
@Dupiata mar

Wiadomo do którego ? hehe ciekawe po co kolejna osoba.

Bb
@Dupiata mar

Jak byś ruszył trochę głową i pomyślał to nie pisał takich bzdur. Może na zastępstwo, trzy dziewczyny na macierzyńskim, dwie kolejne w ciąży.

Mi
@Bb

Też ktoś zaraz wróci

Cc
@Mi

Ale pewnie już nie do siebie Pozatrudniali cwaniaczków na biura , morale nedzne a zwalniaja tych , z ktorymi dało sie pracować.

Tim
@Cc

A kogo niby zwolnili?

Goku
@Cc

Z tym, że cwaniaczków i tak dalej to się zgodzę, ale kogo zwolnili ostatnio ? bo już dawno nie było roszad, chyba że mówisz o przestrzeni roku :)

Klosik_PL
@Dupiata mar

Widzę dla wszystkich tutaj darmozjadami są ludzie w biurach... Sam pracowałem w biurze za czasów Halinki, jako magazynier i spedytor...i gdyby nie MY darmozjady z biura połowa z Was nieroby siedziałaby w pieczarkarni... Odważni pod fałszywymi nickami, mądrzy, a nie potraficie dodawać dobrze a zęby co drugi wystąp.,.,. Czego wy oczekujecie po swojej postawie i zaangażowaniu?! Zwolnijcie się nikt Wass nie trzyma,... tacy odważni/!?!

lukas

Gdyby było źle i ludzie by odchodzili to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy

Czechu
@lukas

Firma ma opinie dobrego pracodawcy??? KPINA. Z której strony jest to dobry pracodawca? Ze strony wynagrodzeń? - większość pracowników ma albo najniższą krajową albo czyli 2800 brutto albo 200, 300 może 500 złotych więcej, Ze strony organizacji pracy ? - tak samo, ciągle mało, mało, za wolno itp. co chwila nadgodziny, gadanie typu " ALE TO MUSI WYJECHAĆ" nie ważne jak. Można by więcej wymieniać negatywnych aspektów pracy w firmie Clement Szlichtyngowa. Kto pracuje to wie jaka to firma.

Anon

Dobijają nadgodziny w tej firmie ;/

Wojtek
@Anon

a pracujesz za darmo, czy za kase na tych nadgodzinach? Zmuszaja Cie do nich, czy zapisujesz sie dobrowolnie??

Mały
@Wojtek

Nikt nikogo nie zmusza. To są dla chętnych nadgodziny i to tylko na hali nr 4. Są płatne+50 % od stawki. Więc nie wiem kto ma powody do marudenia. A opinia neutralna jest spowodowana tylko przez brak podwyżek.

Anon
@Wojtek

Za darmo nie, i dobrowolne w pewnym sensie też są, ale jak nie zostaniesz to się patrzą krzywo.

Sebastian
@Anon

Jaka jest stawka godzinowa w CLEMENT Windows Polska? Czy firma od pierwszego dnia daje umowę o pracę? Interesują mnie te kwestie, a z tego co widzę pracujesz w tej firmie, więc na pewno wiesz coś na ten temat.

Czy CLEMENT Windows Polska organizuje staże dla studentów?

odpowiedź

nie

Młodszy

Jasne, wszyscy potem uciekają z Siedlnicy. Nie polecam.

Starszy
@Młodszy

Nie wydaje mi się żeby ludzie uciekali z siedlnicy . No chyba że komuś nie chce się pracować tak jak reszcie całej tej chlocie co wypisuje jak im to źle i nie dobrze . ROBIC SIE NIE CHCE PO PROSTU !!!

Pan

Nie ciekawie się dzieje teraz w firmie

Pani
@Pan

Co masz na myśli?

Pilnik
@Pan

Co za bełkot, nudzisz się?

Yord.pl

Coraz wiecej firm produkujacych okna stalowe do Anglii powstaje w okolicy. Teraz pojawiła sie firma Yord windows & doors z Włoszakowic. Produkuja na tych samych profilach co Clement. Szukaja spawaczy i wg. Ogloszen placa do 6500 brutto.

@Yord.pl

polecam, atmosfera na pewno lepsza

petent
@Yord.pl

Jak się można skontaktować tam w sprawie pracy ?

Jam

Podpinam się pod pytanie

Ex_pracuś

Skończcie już płakać...połowa tych komentarzy jest pracowników lub mięczaków co nie potrafią powiedzieć nic oficjalnie na głos. Jak tak źle Ci się pracuje płaczku jeden z drugim to się zwolnij!!! Praca na pewno czeka....lepsza, segregowanie pieczarek itp...połowa z Was nie umie się wysłowić a co dopiero używać przecinaka i młotka a chcą zarabiać po 10000 brutto...AHAHAH Zakład jak każdy inny z naciskiem na każdy... Wracają z FAMABY spawacze...ciekawe czemu.... Nie wytrzymują dyscypliny i presji wyniku, tutaj tego nie ma a i tak płaczecie! Mimo wszystko życzę Wam powodzenia! Bawcie się ładnie dalej beze mnie:) pzdr

Ex_Goguś
@Ex_pracuś

Coś mi się wydaje, że bawimy się dobrze razem z Tobą, a ex pracownikiem byłeś jeszcze jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o płaczków to każdy może tu wyrazić swoje zdanie i płakać ile chce, a każdy z rozumem wyłapuje bardziej czy też mniej treściwe opinie. Inspektor działa pzdr :)

Czy firma zapewnia jakieś dofinansowania na dojazd do pracy lub, zapewnia jakiś transport ?

Miki

Kolejny inspektorek się dzisiaj kręcił.

Miki

Chyba fałszywy inspektorek zabrał głos :)

Interesant

Czy zagląda ktoś tu z HR ? Jest obecnie rekrutacją to Firmy ? Interesują mnie stanowiska biurowe z kompetencjami technicznymi oraz doświadczeniem w branży.

Halina
@Interesant

Tak, wyślij Cv

interesant
@Halina

Mógłbym prosić o dane kontaktowe ?

Mariola

(usunięte przez administratora) Podwyżki wstrzymane a na nowego kierownika to pieniądze były tak jak i dla miazia już pieczątka się zmieniła z kierownika na dyrektora sobie kieszenie napychają a ludzie za 2000 zł mają (usunięte przez administratora) i wiecznie im mało albo bo to muśi jechać.

@Mariola

Dokładnie, gdzie ta najwyższa jakość ja się pytam, aby wypchnąć i pojechało bo kilogramy muszą się zgadzać. Wiadomo większa kasa dla dyrekcji będzie. Może by tak zatrudnić jeszcze kogoś do biur ? a może na kierwonika awansować lepiej . To jest śmieszne na 20 osób zaraz 3 kierowników będzie, w sumie to już jest.

Czy CLEMENT Windows Polska zapewnia kartę multisportu?

odpowiedź

No co ty, zapomnij o multisport czy wogóle o innych benefitach. Nic ta firma nie ma do zaoferowania ciekawego, czego nie znajdziesz gdzieś inndziej. Utrzymuje się tylko i wyłącznie z pracowników miejscowych z wylaczeniem kierownictwa ale to wiadomo inna liga zarobkowa.

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa