Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Snajper

Witam. Posiadam grupę inwalidzką i od dziecka marzę o pracy w ochronie. Słyszałem w Clemencie są bardzo dobre warunki Ale nie wiem czy z brakiem umiejętności gotowania i pieczenia mam jakiekolwiek szanse. Liczę na jakieś wskazówki. Help

beka

proste pani Ś jak wiedziała ze jest mierzony czas blaszkowania to była mistrzynią a za pare dni mierzyłam jej czas kilka okien 5min.dłuzej blaszkowała odemnie eldorado 1 do odbioru robiła3dni z poprawkami gdzie dziewczyny robiły 3 w 1dzień to jest pracownik roku a Sylwia była bardziej lubiana przez innych i tego niemogła znieś ze ktoś jest lepszy

Anonim znany

zostałam przyjęta umowa zlecenie okres próbny umowa o prace pracowałam 2razy w każdym tygodniu w nad godzinach żadnych upomnień ze źle wykonuje prace ani nagan Super pracowało mi się ekipa zgrana pani M.S z początku współpracowało się dobrze ale z czasem miałam już dość opowieści jak to szefowa do niej przyjeżdża codziennie na kawkę nawet w trakcie chorobowego ją odwiedzała z rana jak się czuje mdliło mnie te opowiastki jedno i to samo potrafiła przyjść na moje stanowisko wyrwać dobrą uszczelkę aby ja słuchać bo kamery z tego już się śmiałam jaka jest beznadziejna ale 30.10 po pracy przekonałam się jej groźbą ze może każdego załatwić otrzymałam wypowiedzenie msc. i zmiana na ocynk świństwo co zrobiła prezent na same święta po pracy napisałam do pM. sms dziękuje ci dopięłaś swego na 2dzień otrzymałam tel zakładu że nie jestem zaproszona na zabawę zakładową za pytaniem dlaczego odp.za SMSA. Były płacone socjalne tez nie otrzymałam choć wiedziałam ze mam dostać odp os.na wypowiedzeniu nie należy się .WIĘC zapytanie kto jest szefem pani Ś czy pani Z ? NA przyjazd anglików szorowałam sama wszystkie okna na hali i sprzątałam dostałam takie polecenie aby szefostwo pokazało jaka firma zadbana zapytanie na jakiej podstawie zostałam zwolniona odp. nie wydajna WIEC zapytanie w każdym msc miałam ponad 20 nad godzin myślę ze osoba nie wydajna brygadzista nie powinien pozwolić w nad godziny POZDRAWIAM I DZIEKUJĘ

M A S A K R A

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wstyd

pracownik GS-u

Jestem dumny ze pracuje w tej firmie.. Moje dzieci w pokojach obok krzyza na scianie I portretu prezesa Jaroslawa Kaczynskiego maja emblemat CLEMENT WINDOWS POLSKA. Jestem taki dumny, szczesliwy..to niedoopisania..super zaklad! Mam zapewniona nauke jezyka angielskiego!

kierownik hali

Idealny zaklad. Mozna zarobic, pelna profeska.wyplaty takie ze czasem jak ide do Dino po pracy to kupuje sobie na wieczor dwa wina Snajpery, a jak jest premia to w bonusie cztery piwa Pokery.

ocynk

CLEMENT to moja firma, moje dzieci tez beda Tu pracowaly. Zarobki perfekcyjne, po ostatniej wyplacie kupilem sobie jacht, a teraz za Ta premie planuje kupic BMW M5.

prostownia

Firma z przyszloscia! Tylko irytuje mnie to ze musze jezdzic po wyplate do duzych bankow, no Te male nie maja na zapleczu tyle gotowki zeby wyplacic calej wyplaty..

spawacz

Prosze Nie oczerniac tego zakladu..zarobki sa tu idealne, wie wyobrazam sobie innej pracy,po ostatniej premi sciaglem instalacje gazowa w Tico! I mysle nad kupnem Mercedesa klasy S. Polecam goraco

pilarz

Dobra Praca..to sie chwali..czasem trzeba zakladac cewnik zeby Nie odchodzic od pily, ale za to pieniadz dobry jest, z czasem pomysle o kroplowce z glukoza, co co by nie trzeba bylo na sniadanie isc. Nie jeden by chcial tyle zarabiac, za rok planuje kupno jednej z dzielnic Warszawy ;)

szlifierz

Kolega na dole ma racje, mimo ze mam tylko 6 klas podstawowki stac mnie na kupno I utrzymanie Maybaha. I nie musze byc bezdomnym ;D polecam

Co Wy wypisujecie? Ja jak wyplacam wyplate w bankomacie to musze miec ochrone, z taka iloscia gotowki to strach..

NO I (usunięte przez administratora) JA ZARABIAM 6 TYS I JESTEM ZADOWOLONY ;D

Magda Gessler

A co z tym korytem w Szlichtyngowej? Co się stało? Czyżby już przestało smakować? Co Ci ludzie wypisują, przecież to jest super kucharka i bardzo dobrze gotuje. Nie rozumiem co się mogło stać. "Wszędzie dobrze, gdzie zezrec można darmo" A premia się wynagrodzi. I tak mi nikt nie dorówna

ona

Ludzie co wy wypisujecie niepodona się wam to zwolnijcie się,pracy teraz wszędzie dobrze płatnej.Prawda jest taka jaka praca taka płaca nic nie robicie to i nie zarabiacie .Nie znam tych ludzi ktorych obsmarowujecie ale to nie wypada czlonek mojej rodziny tam pracuje to wiem co nie co

On
@ona

Praca jak wszędzie. Brak poszanowania pracownika przez pracodawce bo rynek jest płynny a posadki lepiej płatne są już dobrze szykowane po znajomych i rodzinie. Polska !!

Najgorsza swinia w firmie jest czarny

Wspolczuje pracownikom. Jeszcze troche czasu I zostana tam osoby ktore noc nie zdzialaja.o

Anonim1

Nie polecam...

Mewa.pl

Dziękujemy za sobotnią mszę w 3 - ch Króli, w intencji pracowników którzy odeszli z firmy po długich mękach, jesteśmy bardzo wdzięczni całemu zarządowi firmy za pamięć o nas, może dzięki tej mszy obecni pracownicy przestaną uciekać z tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa