Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

misio

Jak tam ekipa z (usunięte przez administratora) ?Coś cicho siedzą,aaa,nie maja neta,bo mieszkają na takim zadupiu że nawet zasięgu na sticku nie będzie,hahahaha,50 kilosów od magazynu!!!

robo

@gicio

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

ktoś

a pisałem kiedyś,nie szukajcie roboty przez te (usunięte przez administratora) agentury,(usunięte przez administratora)

Artur Ragan

Dzień dobry Trochę trudno wydedukować z Pańskiej wypowiedzi, czego dotyczy, więc może spytam po prostu, jak możemy pomóc? Zachęcam do kontaktu (usunięte przez administratora) Z poważaniem

chętny do pracy

Witajcie, Mam pytanie do jakich firm zatrudnia work ? Najbardziej chodzi mi o strefe w Gliwicach

@chętny do pracy

Dzień dobry Łatwiej będzie wymienić te firmy, dla których nie rekrutujemy w gliwickiej podstrefie. Na dziś na naszej stronie jest 15 ofert pracy z tego rejonu. Zapraszamy.

wiem i powiem
@chętny do pracy

NGK, TRW

drombo88

Witam, dostałem oferte pracy w Neumarkt na magazynie Thibo, jest ktos kto tam pracowal i moze cos wiecej powiedziec? Z gory dzieki moj e-mail drombo88@gmail.com

Artur Ragan

Szanowny Panie Wojciechu Proszę przyjąć do wiadomości, że zarówno Pańska jak i nasza praca jest podporządkowana potrzebom zagranicznego pracodawcy i wymogom prawnym danego kraju. Nikt nie miał zamiaru wprowadzać pracowników w błąd a tym bardziej oszukiwać. Co do stawek - proszę zerknąć na dokument je regulujący, którego odbiór Pan podpisał. Proponuję uważnie przeczytać umowę i załaczniki a wszystko będzie jasne (również w kwestii nadgodzin). Współpraca z Panem i jeszcze jednym pracownikiem nie została przedłużona, bo pracodawca użytkownik był niezadowolony z Pańskiej pracy. To wszystko.

wojas

Nie polecam wyjeżdzać z tą firmą ,nie dotrzymują terminów wyjazdu,lewe umowy o pracę ,nie załatwiają pracy jaką sie miało wykonywać głównie chodzi tu na wózki widłowe ,wyjeżdzasz na wózki a rozładowujesz 40 tonowe kontenery za mniejszą stawkę ,praca albo jest albo kończysz po kilku tygodniach, kordynatorka (usunięte przez administratora)

wojas

Ostrzegam wszystkich chcących wyjechać jako magazynier bąddz operator wózków widłowych przez firmę Work Express ,nie mają pracy na te stanowiska ,za to dają robotę do rozładowywania 40 tonowych kontenerów i to na jakieś 6 tygodni potem dowidzenia (usunięte przez administratora)

@wojas

Dzień dobry 1. Być może to dla Pana nowość, ale praca magazyniera i operatora wózków polega w znacznej mierze właśnie na załadunku i rozładunku. 2. 6 tygodni to dość często spotykany okres zatrudnienia w agencjach pracy tymczasowej. 3. Termin wyjazdu i przydział zadań na miejscu jest często w gestii pracodawcy użytkownika. Warto wziąć to pod uwagę. Co do pozostałych pomówień, bardzo chętnie dowiem się, co konkretnie ma Pan nam do zarzucenia. Adres rzecznikpracownika_workexpress_pl jest do dyspozycji. Z poważaniem

@Artur Ragan

chłopie jak chcesz tyrać na kontenerach a tyrałem juz wiec wiem co mówię to śmiało, chcesz być oszukiwany na kasie to śmiało do nich,jeżeli masz jakieś plany związane że to tylko przejściowo a potem znajdziesz coś nie łudź się że tak będzie ,ja jestem w tej sytuacji ze mam dowód belgijski i mi łatwiej byl sobie poszukać pracy ale chłopaki którzy ze mną pracowali nie mieli dosłownie nic ,żadnych papierów mogących pomóc im w znalezieniu pracy,czy mieszkania .Nie mieli meldunku,belgijskiej umowy nic ,a pomoc korydynatorki to przekazanie 3 dni przed koncem pracy na parkingu przez okno auta że mamy koniec pracy i mieszkania .Także naprawdę nie polecam Ci i nie jest to moja opinia spowodowana chwilą lecz faktami . Pozdrawiam

worker

WE oszukuje nawet na bonach na jedzenie.jakos ludzie ich nie widza przez kilka miesiecy kiedy w innycg firmach pracownicy dostaja co tydzien

@worker

Dzień dobry Przyczyny opóźnień w wydawaniu bonów leżą poza naszą firmą. Tłumaczyłem to już parę razy w tym wątku, więc proszę zadać sobie nieco trudu i znaleźć stosowne wpisy. Jeśli potrzebuje Pan dodatkowych informacji, zachęcam do kontaktu mailowego. Z poważaniem

ciekawscy

We Francji od 1 stycznia 2014 roku obowiązuje podwyższona stawka minimalna SMIC. Po tegorocznej zmianie wynosi ona 1445,38 euro brutto w skali miesiąca – przy minimum 35 godzinach pracy tygodniowo. Wprowadzona z pierwszym dniem 2013 roku zmiana w praktyce oznacza, że francuski pracownik nie może zarobić mniej niż 9,53 euro brutto za godzinę. Dotyczy to również osób z Polski, które oddelegowane są do pracy we Francji.Le salaire minimum interprofesionnel de croissance zapytamy wiec po francusku odpowiednie władze w Francji Direction Régionale du Travail, de l'Emploi et de la Formation Professionnelle, DRTEFP)SMIC jakis odpowiednik inspekcji pracy czy w stawce minimalnej 9,53 euro brutto za godzinę jest to czysta minimalna płaca zasadnicza czy może z dodatkami za delegacje ? bo coś nam się wydaje ze tu mamy łamanie prawa FR.

@ciekawscy

Dzień dobry Proszę sprecyzować, czy to dotyczy pracownika oddelegowanego czy przebywającego w podróży służbowej?

ciekawscy
@Artur Ragan

pracownik zostaje wysłany do FR z waszej agencji , wykonuje tam prace pod kierownictwem FR Pracodawcy , umowę pracownik ma z wasza agencją bo wy pośredniczycie w papierkowej robocie łącznie z wynagrodzeniem dla pracownika ,chyba prawda??? , taki pracownik w FR przy 140godz /mc ma dostać minimum 1334,20 euro płacy zasadniczej , według prawa FR które dotyczy tez polaków tam wysłanych z waszej agencji ,nasuwa się pytanie panie Arturze jakim cudem wasi pracownicy dostają tylko część z tej płacy jako płaca zasadnicza ok 10 każdego miesiąca a reszta jako delegacja na koniec miesiąca ? jeżeli 10-tego w płacy zasadniczej nie jest wypłacana cala suma minimalna wymagana przez FR to łamiecie prawo FR bo 600 euro płacone jako płaca zasadnicza 10-tego wyraźnie wskazuje ze pracownik w FR zarabia 4 euro na godz zamiast wymaganej minimalnej , delegacja, diety to inna brożka ,może wyjaśni pan tu ludziom co jest grane ? jak pan nie chce wyjaśnić to zapytamy w DRTEFP wtedy może Francuscy inspektorzy zajmą się polskim "obozem pracy"? dla przypomnienia panu przedstawimy zasady w FR -W okresie delegowania, polski pracodawca musi zapewnić pracownikom wynagrodzenie w wysokości co najmniej takiej, jaka przysługuje pracownikom francuskim. W przypadku budownictwa, oprócz podstawowej stawki minimalnego wynagrodzenia, tzw. SMIC (Salaire minimum interprofessionnel de croissance), należy uwzględnić wynagrodzenie gwarantowane w zbiorowych układach pracy w danym regionie.Francuska inspekcja pracy przywiązuje dużą uwagę do wypłacania wynagrodzenia zgodnego ze stawkami francuskimi, a za naruszenia w tej kwestii przewiduje karę,Na czym polega delegowanie???,We Francji zasadnicze znaczenie ma ocena czy faktycznie mamy do czynienia z delegowaniem w rozumieniu francuskich przepisów (détachement). Po pierwsze, o delegowaniu mówimy, jeżeli pracodawca założył i prowadzi firmę na podstawie polskiego prawa, jeżeli znaczna część działalności odbywa się w Polsce oraz jeżeli ta działalność ma charakter stały. Po drugie, wykonywanie pracy we Francji musi mieć charakter czasowy. Jeżeli nie są spełnione łącznie powyższe warunki, nie można mówić o delegowaniu pracowników. W takiej sytuacji pracodawca, chcąc prowadzić działalność we Francji, będzie musiał zarejestrować firmę, opłacać składki ubezpieczeniowe, płacić podatki już od pierwszego dnia prowadzenia działalności we Francji itp.a pracownik polski będzie musiał być na warunkach francuskich/zus/podatki,etc / WIEC WASZA FIRMA jest zarejestrowana w Polsce czy w Francji? bo pan dziwnie pyta czy pracownik jest delegowany.... pozdrawiamy i czekamy na wyczerpujące wyjaśnienie.

@ciekawscy

Dzień dobry Trochę trudno zrozumieć, jaki jest cel wklejania tu części artykułu z Gazety Prawnej, ale potwierdzam, że nasi pracownicy we Francji otrzymują wynagrodzenie w wysokości co najmniej takiej, jaka przysługuje pracownikom francuskim. Jako firma założona w Polsce i realizująca większą część działalności na terenie RP, jesteśmy w stałym kontakcie z francuskimi instytucjami rynku pracy, więc zachęcam do zasięgnięcia informacji również tam. Jeśli chce Pan uzyskać szczegółowe informacje, proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

ciekawski

panie Ragan czy może pan wyjaśnić tutaj ludziom co znaczą te 2 pojęcia przy rozliczeniu za prace - PŁACA ZASADNICZA i DELEGACJA ?

@ciekawski

Dzień dobry Płaca zasadnicza to wynagrodzenie finansowe za daną pracę dla kompetentnej osoby posiadającej odpowiednie umiejętności. Dla pracowników fizycznych stawka ta może być godzinowa lub dzienna ("dniówka"), dla pozostałych wypłacana co miesiąc lub corocznie. Delegacja to ogół świadczeń należnych wykonującemu czynności pracownicze w związku z wyjazdem służbowym. Z poważaniem

jop

I gdzie te oferty na (usunięte przez administratora) ,koniec marca za pasem,a tu lipa, (usunięte przez administratora) nie tęskni za (usunięte przez administratora) ?Uuuu, (usunięte przez administratora) kopało dołki,kopało,aż wykopało.Będę to wklejał aż się wam odechce usuwania prawdy.

nowy
@jop

to samo zrobił na kawie w gallinie

@nowy

Brol?Po prostu chciał przejąć wszystkie projekty (usunięte przez administratora) ,i prawie mu sie to udało.Ciekawe czy już knuje i podburza ludzi na Hamburgu?Naobiecuje,durny lud uwierzy (usunięte przez administratora)

Ktoś

Szanowny Panie,ja już dawno zakończyłem współprace z WE,więc nie wracam do tego co było i mineło,chciałem tylko napisać to co mnie spotkało i może spotkać innych,obecnie mam prace pod normalną firmą,nie agencją,i tutaj też pracuje ponad 1 tyś osób i jakoś pomyłek z naliczaniem wynagrodzenia niema i nigdy nie było. pozdrawiam

robo

I gdzie te oferty na (usunięte przez administratora) ,koniec marca za pasem,a tu lipa, (usunięte przez administratora) ,nie tęskni za (usunięte przez administratora) i?Uuuu, (usunięte przez administratora) kopało dołki,kopało,aż wykopało.

ktoś

To nie konkurencja pisze te posty,tylko oszukani byli pracownicy,więc naprawdę zastanówcie się nad podjęciem pracy w WE,Ja nie wierzyłem w opinie i sam się przekonałem że obiecują gruszki na wierzbie,zawsze były problemy z niższą wypłatą,a Oni to tłumaczyli pomyłką,dziwne że co miesiąc się mylą i to na własną korzyść,a na pracownika nigdy,i trzeba potem prosić się o wyrównanie wypłaty i czekać do następnej z tym zaległym wyrównaniem,ODRADZAM!!!!!!!!!!

@ktoś

Dzień dobry Jeżeli uważa Pan, że popełniliśmy błąd naliczając Pańskie wynagrodzenie, proszę o bezpośredni kontakt z działem kadr i płac, ewentualnie z rzecznikiem pracownika. Wyjaśnimy wszystko co do joty. Co miesiąc rozliczamy 4 tysiące ludzi w 4 krajach, .(usunięte przez administratora) Z poważaniem

Artur Ragan

Dzień dobry Bardzo słusznie. Proszę się zastanowić i nie podejmować decyzji pod wpływem anonimowych insynuacji na forach. Polskie prawo niestety nie ułatwia ścigania nieuczciwej konkurencji wypisującej oszczerstwa, ale wierzymy w zdrowy rozsądek naszych kandydatów. Z poważaniem

wojas

chłopie daj sobie spokój(usunięte przez administratora)nie wchodz do bagna bo na koszty sie narazisz

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express