Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

WIDZĘ ZE ZNOWU JAKAŚ NARADA JAK ZWYKLE

stragan

Tak możesz pomóc. Ragan- mianowicie wytłumacz dlaczego w Francji i Belgi został nałożony nakaz płacenia podatku w tych krajach jak i również w Polsce . To jest jawne złodz-iejstwo . jak nożna płacić dwa podatki od tej samej jednej wypłaty . Masz pole do popisu chętnie się dowiem , tylko nie bełkot marketingowy interesują mnie konkrety . czekam.

jop

A jak tam ekipa stracencow z Neumarkt,nic nie pisza?Aaaa,no tak,mieszkaja 50 kilometrow od pracy,wiec ani zasiegu internetu ani tez czasu zeby sie nim poslugiwac,lud pracujacy.Laaaaaaaaaaaaaaaaaa!

wojas

(usunięte przez administratora) na każdym kroku (usunięte przez administratora) ,nie warto się z nią wiązać ,warto poszukać gdzie indziej (usunięte przez administratora)

@wojas

Dzień dobry Panie Wojciechu Możemy jakoś pomóc?

@Artur Ragan

PANIE ARTURZE DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE DOSTAŁEM PRAWIDŁOWEGO ..pitu.. BYŁEM PRACOWNIKIEM FIRMY W ROKU 2013 NA PROJEKCIE W GALLIN . PANIE Z KSIĘGOWOŚCI MÓWIĄ PROSZĘ CZEKAĆ .... CZEKAM JUŻ 5 MIESIĘCY . 05.05.2014 ZGŁASZAM SPRAWĘ DO BUNDESAGENTUR FUR ARBEIT NIE JESTEM ANONIMOWY PODAJE TAKŻE MÓJ NR TEL.693169868 ALE TEN NUMER POWINNY MIEĆ PANIE Z KSIĘGOWOŚCI ORAZ PANI RZECZNIK CZEKAM NA ODPOWIEDZ TYLKO NIE NA FORUM

@Artur Ragan

PANIE ARTURZE DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE DOSTAŁEM PRAWIDŁOWEGO ..pitu.. BYŁEM PRACOWNIKIEM FIRMY W ROKU 2013 NA PROJEKCIE W GALLIN . PANIE Z KSIĘGOWOŚCI MÓWIĄ PROSZĘ CZEKAĆ .... CZEKAM JUŻ 5 MIESIĘCY . 05.05.2014 ZGŁASZAM SPRAWĘ DO BUNDESAGENTUR FUR ARBEIT NIE JESTEM ANONIMOWY PODAJE TAKŻE MÓJ NR TEL. (usunięte przez administratora) ALE TEN NUMER POWINNY MIEĆ PANIE Z KSIĘGOWOŚCI ORAZ PANI RZECZNIK CZEKAM NA ODPOWIEDZ TYLKO NIE NA FORUM

panie ARTURZE CZEKAM NA OPINIE

@GRZEGORZ POKORA

Dzień dobry Zapewniam, że niemiecki PIT nie jest potrzebny do rozliczenia z polskim fiskusem a termin rozliczenia z niemieckim ma Pan do końca maja (jeżeli rozlicza się Pan samodzielnie). Jeśli korzysta Pan z usług niemieckiego biura podatkowego, ma Pan czas do końca roku. Z poważaniem

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

elo

50 km w jedną stronę,to mało według ciebie?,a na umowie miałem być wózkowym,a robiłem paleciakiem i za mniejszą kase.

@elo

Stary,50 kilosow zwiedzania Bawarii,tak na to patrz.WE funduje Ci za Twoje pieniadze wycieczke krajoznawcza,polaczona z zajeciem troche zarobkowym.Ludziom to trudno dogodzic,zamiast siedziec na kwadracie z nosem w necie,z pucha piwska,poogladasz jak zyja inni.

kita

to bij do sądu

elo

obiecują co innego,a w rzeczywistości robisz co innego i za mniejszą kasę,a warunki mieszkaniowe oferują w jakichś norach i daleko od miejsca pracy,to tyle.

@elo

Dzień dobry Jeśli ma Pan zastrzeżenia do zgodności oferty z wykonywaną pracą czy standard zakwaterowania, proszę o maila z taką informacją. Anonimowe pomawianie jest wprawdzie łatwiejsze, ale niczego nie naprawi.

kita
@elo

Paczaj co pisze na umowie a nie co gadają, spisuj godziny i nie marudź, bo nie wiesz co to znaczy daleko od miejsca pracy.

Tok

A co Ci ta agencja zawiniła? Kiedyś z nią współpracowałem i nie miałem zastrzeżeń. Powiem więcej miałem nadzieję, na dalszą współpracę w razie czego, także odpowiedz proszę szczerze.

PS

Witam.Mam propozycję pracy z WE we Francji. Trochę przeczołgałem po europie za robotą i nie mam zdrowia użerać się z oszustami.ktoś ogarniety napisze prawdę o warunkach pracy na regipsach? Warto zaczynać?

elo.
@PS

Odpuść sobie tą agencje WE.

byq
@PS

Kasa na czas, koordynator jeden był magik, ale już poleciał. Ofert mają więcej od reszty i jak dobrze robisz łatwiej złapać następną.

vvv

Na mojej umowie jest że mam oprócz stawki na h premię regulaminową firmy,a pracownik tymczasowy ma tylko gołą stawkę na h,no i jemu chyba nie przysługuje ta premia? przecież jest pracownikiem innej firmy(agencji), to moim zdaniem agencja powinna mu wypłacać premię ze swojej kasy.pzdr.

@vvv

Premię regulowaną,osobiście przez prezydenta Regana.:)Tak Ci wyreguluje,że mucha nie siada.

oni

Wbijcie sobie do głów,że prace w reichu macie tylko dlatego że jesteście tańsi od gebelsów ,od ruskich.Gdybyście nie tyrali za nędzne grosze,żadna niemiecka firma nawet na was nie splunie. W Goscheim,kierownik był tak bezczelny,że zażądał normy 200 koli a było 150(nikt nie zapytał jakim prawem (usunięte przez administratora)podniósł normę o 33,3 %,a stawka wynagrodzenia pozostała ta sama,skoro w niemczech nie ma akordu i jest to zakazane?) ,podczas gdy niemcy i ruscy mieli 183,przy łatwiejszej pracy,przy wyższej stawce wynagrodzenia,większym ubezpieczeniu emerytalnym itp,itd.Na taki stan rzeczy zgodził się Work ,bo jak nie to mogą się pakować z magazynu.Mówi się ,,lepszy rydz,niż nic' ale skoro robimy gorszą pracę,za gorsze pieniądze,to niech Work płaci to uczciwie, (usunięte przez administratora)Ps.Będę to wklejał tak długo aż skończycie wycinać prawdę. A ty wycinaj frajerze.

Lutek

Wbijcie sobie do głów,że prace w reichu macie tylko dlatego że jesteście tańsi od (usunięte przez administratora) ,od ruskich.Gdybyście nie tyrali za nędzne grosze,żadna niemiecka firma nawet na was nie splunie. (usunięte przez administratora) ,kierownik był tak bezczelny,że zażądał normy 200 koli a było 150(nikt nie zapytał jakim prawem frajer podniósł normę o 33,3 %,a stawka wynagrodzenia pozostała ta sama,skoro w niemczech nie ma akordu i jest to zakazane?) ,podczas gdy niemcy i ruscy mieli 183,przy łatwiejszej pracy,przy wyższej stawce wynagrodzenia,większym ubezpieczeniu emerytalnym itp,itd.Na taki stan rzeczy zgodził się Work ,bo jak nie to mogą się pakować z magazynu.Mówi się ,,lepszy rydz,niż nic' ale skoro robimy gorszą pracę,za gorsze pieniądze,to niech Work płaci to uczciwie,bo jak nie chce tego robić to po prostu (usunięte przez administratora) Ps.Będę to wklejał tak długo aż skończycie wycinać prawdę. A ty wycinaj (usunięte przez administratora)

pizdek

workexpress- to jest agencja nie przyjazna dla pracownika , łupią na kasie jak się da , jak było w Nantes . Chłopaki mieszkali w 3 na mieszkaniu i płacili 1200E czyli po 400 euro od osoby nas mieszkało 5 i też za chałupę było 1200e a nam i tak odciągano po 400e więc to wychodzi 2000E . Język francuski znam dobrze i nie było problemem dla mnie aby dowiedzieć się w recepcji ile kosztuje nasze mieszkanie . Ja się pytam gdzie co miesiąc wędrow (usunięte przez administratora) anciaż Gwizdek kasę brał dla siebie . (usunięte przez administratora) wał szmaciarza patrzy aby tylko wyrolować kogoś na kasie (usunięte przez administratora) z b (usunięte przez administratora) y , obeszczany , i i do pracy nie chodzić , dopóki ten palant będzie kasę ciągnął . ogólnie nie polecam tej złodziejskiej agencji , z pojebanym personelem , może by się znalazło parę osób na poziomie , a res (usunięte przez administratora) o poniżej dna . RAGAN pokaż swoją słabość i usuń to co jest nie wygodne , je (usunięte przez administratora) terowany przez Lamota jak zabawk (usunięte przez administratora) nic godności i (usunięte przez administratora)

lublin
@pizdek

Niestety taka jest rzeczywistość tej agencji i tego siwego znajducha . Byłem w Nantes i mieszkaliśmy w 3 osoby i to co napisał pizdek to niestety prawda .Ten siwy kroi ile się da , i kodo się da . Mieszane mam zdanie nie wiem czy jeszcze pojadę z tej agencji , tylko dlatego że koordynatorzy kroją na czym się da , a work express swoją drogą , co miesiąc problem z wypłatą i zawsze brakowało nigdy za dużo , jak można się pomylić jest 10 chłopa i każdy ma tą samą stawkę i te same godziny a wypłata różnica 800 zł , przecież już dziecko z szkoły podstawowej dało by radę policzyć , ale nie księgowe z WExxpresu , zwrot za badania lekarskie trwa miesiacammi i absolutnie nie zgadzac się na wypłatę za badania lekarskie razem z wypłatą . Uczucia mieszane mam co do agencji bardziej na minus .

@pizdek

Dzień dobry Jeśli ma Pan roszczenia pod adresem naszej firmy, proszę przesłać oficjalne pismo. Anonimowe pomawianie i obrażanie jest z pewnością łatwiejsze, ale niczego nie naprawi. Z poważaniem

Lutek

Wbijcie sobie do głów,że prace w reichu macie tylko dlatego że jesteście tańsi od (usunięte przez administratora) ,od ruskich(usunięte przez administratora)W magazynie (usunięte przez administratora) kierownik był tak bezczelny,że zażądał normy 200 koli a było 150(nikt nie zapytał jakim prawem frajer podniósł normę o 33,3 %,a stawka wynagrodzenia pozostała ta sama,skoro w niemczech nie ma akordu i jest to zakazane?) ,podczas gdy niemcy i ruscy mieli 183,przy łatwiejszej pracy,przy wyższej stawce wynagrodzenia,większym ubezpieczeniu emerytalnym itp,itd.Na taki stan rzeczy zgodził się Work ,bo jak nie to mogą się pakować z magazynu.Mówi się ,,lepszy rydz,niż nic' ale skoro robimy gorszą pracę,za gorsze pieniądze,to niech Work płaci to uczciwie,bo jak nie chce tego robić to po prostu (usunięte przez administratora) Ps.Będę to wklejał tak długo aż skończycie wycinać prawdę.

Artur Ragan

Dzień dobry Pańska wypowiedź sugeruje, że to norma, co nie jest prawdą. Ewentualne dodatkowe składniki wynagrodzenia są w gestii pracodawcy użytkownika i jeśli wyrazi on gotowość do dodatkowego nagradzania pracowników tymczasowych, ma taką możliwość. Inna rzecz, że żeby ocenić, czy pracownik tymczasowy i pracownik stały robią to samo, trzeba porównać zakresy obowiązków, wymiar czasu pracy, warunki jej wykonywania i szereg innych czynników. Pozdrawiam

vvv
@Artur Ragan

U mnie w firmie są pracownicy tymczasowi,,Ja akurat pracuje na maszynie z pracownikiem tymczasowym,wykonujemy dokładnie tą samą pracę,ja mam premie produkcyjną za wyrobienie normy ilościowej,a pracownik tymczasowy niema tej premii,ale wyrabia norme razem ze mną,no i moja wypłata jest wyższa o 600 zł od jego wypłaty,i gdzie tu jest równotraktowanie pracowników agencji?

@vvv

Dzień dobry Musiałbym porównać obie umowy o pracę, żeby ocenić. Prawo ustanawia zasadę równego traktowania w zatrudnieniu, ale pracodawca ma możliwość wyższego wynagradzania np. bardziej doświadczonych i lepiej wykształconych pracowników. Zatem różnice mogą wynikać z premii przyznawanej przez pracodawcę: frekwencyjnej, wydajnościowej, stanowiskowej, stażowej itp. Sąd Najwyższy w wyroku z 22 lutego 2007 r.uznał, że „pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub pracę o jednakowej wartości, a pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku.” Z poważaniem

Mam pytanie do Pana (usunięte przez administratora)proszę mi wytłumaczyć dlaczego pracownicy tymczasowi nie otrzymują premii jak pracownicy stali danego zakładu,przecież robią to samo co stali pracownicy,więc gdzie się podziewa ich premia???

jopi

Mechanicy już zarabiają na tych dojeżdżających 50 km do roboty?Zbierajcie punkty na stacji benzynowej,przy takich ilościach wachy to nie przelewki.Łahahahahaha!

dokładnie,oni biorą każdego żeby robił na nich,a jak go oskubią,a on się upomni o mniejszą wypłatę,to po prostu zakończą z nim współpracę i poszukają sobie kolejnego frajera

@ja

Dzień dobry Jeśli ma Pan jakieś pytania - proszę o bezpośredni kontakt z agencją albo z rzecznikiem pracownika. Chyba że chodzi wyłącznie o to, żeby kogoś anonimowo poopluwać? Pozdrawiam

D.M.
@Artur Ragan

Tutaj nikt nikogo nie opluwa,przecież wiadomo jak jest z pracą przez agencje pracy,zarobki o wiele niższe od pracowników stałych i jest się pracownikiem drugiej kategorii,trzeba tylko zapier... i nic się nie odzywać,bo kolejnej umowy już się nie dostanie,aha no i zapomnijcie o jakichkolwiek dodatkach,pracujecie za samą podstawę wynagrodzenia,bo dodatki agencja sobie inkasuje.

@D.M.

Dzień dobry Proszę o informację w której firmie i kiedy pracował Pan za niższe wynagrodzenie niż pracownik stały na tym samym stanowisku, wykonujący takie same zadania w tym samym wymiarze czasu pracy w takich samych warunkach. Chętnie to zbadam - adres rzecznika pracownika został tu podany wielokrotnie.

asterix

Witam . Panie Ragan mam pytanie czy Work express zatrudnia ludzi z grupą inwalidzką ? w branży budowlanej ,nadmienię iż mimo grupy inwalidzkiej, jestem nadal - szybki , samodzielny , posiadam swój środek transportu , czytam plany , 25 lat stażu z tego 15 przespane na rowie po pianemu .

@asterix

Załapiesz sie bez problemu, w Work Express pracują inwalidzi którzy pół zycia byli na haju i nic nie wiedzą, maryha przed pracą po pracy i tak codziennie, takze masz duże szanse.

robo

Zamiast opisać dokładnie,co jest na plus,co na minus,i kto za czym tęskni,to walnąłeś byle jakie zdanie,w dodatku zupełnie ignorując język polski. (usunięte przez administratora) wciągnął was (usunięte przez administratora) ,bo nie wiedzieliście o tym,że to oszust.A teraz jest już za późno, (usunięte przez administratora) jest wyautowany.

nowy
@robo

znaylko minusy mniejsza kasa plus opłaty za mieszkanie . i radzą sobie tylko ci sorry za jezyk . firma została wyautowana przez koordynatorów, a zostały tylko minusy mniejsza kasa plus opłaty za mieszkania i to nawet na hotelu robotniczym w witemburgu , nie ma pomocy menadzera;] radzą sobie tylko ci co znają język a tych nie wielu, ale oni takich ludzi potrzebują a tak zwani team liderzy to teraz święte krowy, mają małe pojecie o jezyku a o robocie wcale pozdrowienia

robo
@nowy

Nie widać 2/3 tekstu,chyba że jest taka długa spacja?,,i radzą sobie tylko ci ... sorry za jezyk''.Niestety,tekst niepełny.

misio

Jak tam ekipa z (usunięte przez administratora) ?Coś cicho siedzą,aaa,nie maja neta,bo mieszkają na takim zadupiu że nawet zasięgu na sticku nie będzie,hahahaha,50 kilosów od magazynu!!!

nowy
@misio

daj spokój z tym wklejaniem pisze z kawy w gallinie i wiekszosc ludzi dopiero teraz przejrzało na oczy, tesknią za workiem jak było tak było ale teraz jest gorzej. a work musi lepiej pilmowac koordynatorów bo to mafia

@nowy

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express