Opinie o Huta Katowice w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huta Katowice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Katowice w Katowice

mareczek

dużo etapów? z kim rozmowy? maglują bardzo?

ty tak serio?? żenujące.

@.

a co w tym jest żenującego bo chyba nie rozumiem

@mareczek

nie do ciebie, była inna odpowiedź poniżej poziomu, ale zniknęła. i całe szczęście

@.

a ok, bo już myślałem...

@mareczek

a co do rozmowy to mało co pamiętam, na pewno była krótka telefoniczna i potem już spotkanie osobiste

nie maglowali jakoś bardzo

goguś
@.

Byłem na rozmowie i fajni ludzie są przy rekrutacji także luz.

Kuba
@goguś

a pytania nie z kosmosu?

goguś
@Kuba

Nie, tak raczej standardowo, poczytaj coś tam o firmie i jak jesteś dobry to pójdzie. Przynajmniej u mnie tak z grubsza było

Kuba
@goguś

o firmie wiem całkiem sporo, więc raczej powinno siąść dzięki wielkie

S.

Nie mogę narzekać, pracę mam wystarczającą jak dla mnie, wszystko w terminie wypłacane, dodatki są i nie boje się przyszłości, że nie będę miał pracy.

Lu
@S.

A możesz opisać mniej wiecej te dodatki?

@Lu

W sensie co się na nie składa?

Lu

Tak

@Lu

No to dodatkowo masz benefity, czyli tutaj bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne, +10 procent na fundusz socjalny i nawet są 2 firmowe przedszkola, dobra opcja jak sie ma dzieci

@Lu

Coś jeszcze cie interesuje?

wporządku
@S.

no i są tanie dla nas, patrząc na ceny wewnątrz to za bezcen. Przydało się.

@wporządku

To jest akurat świetny plus i szczerze mówiąc, wcześniej sie z takim nie spotkałem

wporządku
@S.

no ja sie spotkałem dopiero tutaj pierwszy raz i też mega zaskoczenie

Cześć.. Mam pytanie czy warto się zatrudnić na stanowisko rozlewacza stali?. Zaproponowali mi na rozmowie stawkę 3800 plus dodatek brygadowy i premie. Jaka stawka na rękę z tego wychodzi. Jak płacą za nadgodziny swieta na czerwono. I jakie są dodatki na święta?

Tekken

Na któreś działy przyjmują osoby bez doświadczenia, czy nie ma szans?

Eru
@Tekken

uczą wstępnie, ale trzeba sie wykazać pewnym doświadczeniem

Dare

no ciężko bez doświadczenia

Dare
@Tekken

zwłaszcza, że wiesz oni ci mogą pokazać po prostu co robić, żebyś się nie miotał ale masz mieć doświadczenie na stanowisko, na ktore sie zgłaszasz

Tekken
@Dare

Rozumiem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Huta Katowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Jachu

Jaki system pracy obowiązuje na walcowni?

@Jachu

3 zmiany 4 brygady

@Nh

a w jakich godzinach? standardowe 6-14-22 czy inaczej

@pyt

6 14. 14 22. 22 6. Chyba że na rano tylko ale to nieliczne stanowiska pracy od poniedziałku do piątku

@Nh

dziekuje

pyt

Wow...zatkało mnie. co ja ci takiego zrobiłem?

Maciek

Karzy ktoś czy w AMP organizuje się staże?

@Maciek

Kojarzy* sorry wycięło mi pół słowa

@Maciek

I jeśli tak to czy tylko wakacyjne czy śródroczne również?

@Maciek

Jeśli ktoś ma kontakt do osoby odpowiedzialnej za ten temat, nie pogardziłbym

@Maciek

A spawdzałes na stronie czy pytasz w ciemno?

@Maciek

Jestem pewien ze tam znajdziesz wszytskie info

Z kontaktem włącznie

Kenzo
@?

pewnie mu się nie chce szukać. standardowa praktyka na tym portalu

Kenzo
@?

zastanawiam się jak ci ludzie pracują jak takich najprostszych rzeczy nie chce im się robić

@Kenzo

no nie?

@Kenzo

strach się bać

jak wygląda rekrutacja?

@mareczek

Nie ma opisu przebiegu na stronie może?

@mareczek

W sensie etapów po kolei?

@mareczek

A ok,widzę, że już ktoś odpowiedział niżej

Czy kadry dzisiaj pracują ?

Jjj

no dzisiaj to na pewno pracują. nie ma za co

@Jjj

ale złośliwości tutaj się ciebie trzymają chyba nuda co?

@Jjj

do roboty się trzeba porządnej wziąć na hucie na nude raczej się nie narzeka

Jjj
@Tom

spokojna twoja rozczochrana ja znajdę czas i na pracę i na pisanie

@Jjj

śmiem trochę wątpić ale skoro jesteś taki pewien

@Tom

wymieńcie się adresami mailowymi i wtedy się kłóćcie

@Tom

albo od razu idźcie na ustawkę i dac se po razie

@level

Koleś, to było miesiąc temu...

@level

Myślę, że już sami zainteresowani zdążyli o tym zapomnieć

@level

Poza tym...ustawka o taką pierdołę? Fajne masz standardy

fix

Na wszystkich działach pracuje się w czterobrygadówce?

Igor
@fix

Nie wiem

@Igor

Jak nie masz nic do powiedzenia to zamilknij

@Igor

Czy ty to ten sam Igor, o którym myślę? z drugiego profilu?

@Igor

No chyba, że zbieżnosć osób i nazwisk jest przypadkowa...

heh

a kiedy ktoś zmieni tą lokalizację na poprawną???

calos
@heh

Jak ci tak zależy, to sam napisz wniosek do goworka

heh
@calos

a da się tak??? gdzie to sie pisze?

Stand
@heh

może jakiegoś maila bezpośredniego by trzeba do nich napisać w tej sprawie, ale może być też tak że tylko firma może to zrobić

Obs
@heh

Nie tylko lokalizację, ale i nazwę...jakby cały profil z deczka nieaktualny...także nie wiem czy jest sens się w ogóle tym zajmować

Stand
@Obs

no tak to właśnie jest z tym goworkiem ale mi nie zależy tak żeby się tym zajmować

@heh

Aż tak WAM TO PRZESZKADZA?

luidżi

gdzie złożyć podanie o praktyki wakacyjne, o ile jeszcze można?

Dżiancarlo

Nie można

Solonco

Można

Antonio

Nie wiem

@Antonio

są jeszcze jakieś opcje odpowiedzi czy już wszystkie wyczerpaliście

Antonio

A kto pyta?

@Antonio

Nie błądzi.

@123

z wami to każdy pobłądzi z tego co widzę

@123

dużo treśći aż za dużo czasem i zero konkretów w tym wszystkim

@luidżi

Co do podania - składaj nigdy za późno nie jest najwyżej powiedzą że się już nie da i będziesz wiedzial

Gumiś

Mam pytanie ile będziemy łazić z tymi szmatami na gębie bo na zewnątrz to już są jakieś jaja

Bolo
@Gumiś

Zdejmij ją! Ja od początku tego cyrku plandemicznego nie używam kagańca! (usunięte przez administratora) to tresura, znak (usunięte przez administratora) Inaczej już dawno byś zapomniał o "pandemii", nawet pomimo nachalnego przekazu medialnego. Modyfikacja genetyczna i bioczip podłączający ludzi bezpośrednio do internetu pod system sztucznej inteligencji, rewolucja technologiczno- gospodarcza. To tak w tel. skrócie

gumiś
@Bolo

Dzięki pytam bo jak wjeżdżam na hutę to najbardziej chodzi mi o tych cieci z konsalnetu co zachowują się się ją gospodarz domu Anioł

@Bolo

ale żeś się chłopie uruchomił.. spokojnie bo ci żyłka pęknie. to nie tutaj powinny być kierowane pretensje

Lolo
@.

To nie pretensje, po prostu Bolo mówi jak jest na prawdę

Szur
@Bolo

Idź szuruj gdzie indziej foliarzu

@Lolo

co nie zmienia faktu że to nie tutaj się takie sprawy załatwia. chyba że to tylko kwestia narzekania a nie działania

Szur

Otóż nie, mam ci podać definicję?

why

no i po co to tak się kłócić o tak nieważne sprawy?

Bolo
@why

Że co proszę?! Że niby nie ważne?! Hahaha

why
@Bolo

owszem ja uważam że nie ważne. każdy. ma swoje zdanie.

@why

trochę przedszkole tutaj pokazujecie. dajcie se spokoj

Eh

Przenieście się na jakies inne forum na litosć boską... nie chodzi o to kto ma rację, a kto nie, ale to nie jest forum od tego

mix

A ty nie bądż takim niekulturalnym człowiekiem dla osoby której nie znasz

Eh

A właśnie, że będę. Bo to nie jest miejsce od tego i będę obstawiał przy swoim.

@Eh

Słusznie. nie wiem co tam wcześniej było, ale widocznie nic mądrego skoro już tego nie ma

@mix

Gdzie ja byłem niby nikulturalny?

@Eh

A czy ja do ciebie pisałem? widzisz tam swój nick w treści...

mix

No i następny po prostu kulturalny

mix

Po co się odzywać jak się nie ma nic do powiedzenia.

Poks

Hej jaki jest system pracy, jakie godziny?

flipo
@Poks

to zależy na jakim dziale

@flipo

Na walcowni?

@Poks

System pracy jest wielopoziomowy, dostosowany do polityki kadrowo-normatywnej przy czym normy funkcyjne tworzone są poprzez gradację poszczególnych stanowisk. Zatem praca godzinowa liczona jest jako iloraz stałej Dopplera i funkcji zmian dziennych łączonych.

Poks

Okej rozumiem że za wiele wymagam by odpisać normalnie

@Poks

Zadajesz pytanie i nie rozumiesz prostej odpowiedzi?! (usunięte przez administratora)

@Poks

Na produkcji 4 brygady 3 zmiany swiatek piątek czy niedziela. Biura od poniedziałku do piątku 8 16

eee

I co, ty myślisz, że jesteś zabawny, czy jak?

@eee

Czego nie rozumiesz?

comeon

To ty nie rozumiesz ale nawet nie opłaca sie tłumaczyć

hutnik

Polecam :) Pracowałem 5 miesiący przez pośrednika a później przeszedłem pod hute.

hutnik
@hutnik

Ogólnie polecam konkretnym ludziom bo jak masz miesiąc robic a dwa chorować to szkoda twojego zachodu. Wykonuj polecenia przełozonego i wykazuj chęć do nauki konkretnych elementów na danym stanowisku a będzie dobrze

panek
@hutnik

spoko, że można przejść bezpośrednio pod firme

Hutnik
@panek

Nie można

Klocek
@panek

Pewnie ze można na lepszych warunkach niż ludzie po 10...latach :)

Hutnik
@Klocek

Te! Jak ci mówię, że nie można to znaczy, że nie można!

nieśmieszne
@Hutnik

Kolejny tro.ll do kolekcji, czy to ten sam?

@Hutnik

a co ty rozumy pozjadałeś wszystkie że tylko ciebie należy słuchać?

@Okoń

Okoń! Wy kolego mie tu paszczęką nie terkotajcie i jak to mówią szanuj twarz bo jedne masz! Młotka w ręku Okoń nie umiecie utrzymać a robota stoi! Codziennie do pracy wczorajsi przystępujecie kolego Okoń! Ale ja mam was na oku, jeszcze chwila i ja się z wami nie bede pie.rdolił tylko noga (usunięte przez administratora) brama! Takich jak wy to jest dziesięciu na wasze miejsce!

Stara śpiewka

bez komentarza

Okoń

nudny jesteś, idź zrób lepiej coś pożytecznego

gekon
@Prezes Zarządu

Serio? Błagam cię, myślisz, że jesteś zabawny? Błyskotliwy? Że dostaniesz tutaj poklask za te wypociny? Za kogo ty nas masz? Ogarnij się i sam się weź do roboty, przynajmniej tam będzie z ciebie pożytek. I nie bądź taki pewny swojej pozycji, bo się zdziwisz, jak to ty będziesz zastąpiony tą dziesiątką ludzi na twoje miejsce ;) - A jak chodzi o pracę, to dorzucę coś od siebie. Warunki są ok. Pewnie nie najlepsze z możliwych, ale jedne z lepszych, w jakich przyszło mi do tej pory pracować. Ludzie więcej krzyczą na forum niż w rzeczywistości, więc to też jest ok, chociaż różne przypadki się zdarzały. Ale jak ktoś skupia się na robocie, to będzie spoko. Tylko trzeba coś dać od siebie i się angażować w robotę, a nie robić wszystko po łebkach, tak, żeby inni musieli po tobie poprawiać.

@gekon

przecież to widać gołym okiem że ktoś sobie żarty ewidentne robi

@gekon

sam trochę się dałem w to wciągnąć bo to po prostu śmieszne jest żeby dorosły człowiek takie bzdury wypisywał

@gekon

a co do opinii jak najbardziej się zgadzam z czystym sumieniem. ale wiadomo co człowiek to inna opinia

@Okoń

Okoń! Ty wiesz co!

Kamik

Dzień dobry czy na walcownie opłaca się pchać? 34 lata 13 lat stażu przy żelbetach rysunek tech znam bardzo dobrze i powiem szczerze że kokosów nie zaoferowali. Mam nadzieję że po jakimś czasie będzie lepiej

Vapo
@Kamik

wiadomo że od razu na sam początek nie zaproponują ci kokosów ale stopniowo stopniowo i bedzie lepiej na pewno

@Kamik

bedzie

Lolek
@eee

Nie będzie

a może właśnie będzie?

@Lolek

facet sam o sobie zdecyduje.

Lolek
@aaa

Nie będzie

@Lolek

no i co ty lolek taki uparty jesteś?

za bardzo się wkręciłeś.

Eh

Przestańcie karmić tego tro.lla, jak będziecie z nim dyskutować to nigdy sobie nie pójdzie...

@Eh

O jakiego konkretnie (usunięte przez administratora)chodzi?

live
@Prezes Zarządu

ale ty musisz mieć nudne życie koleś.

@live

Nudne?! No to zaraz będę miał rozrywkę! Widzę cię zaraz u mnie na dywaniku, już poprawiam but a ty szykuj (usunięte przez administratora) Grana będzie opcja:(usunięte przez administratora)

@Prezes Zarządu

Halo, administracjo, jest kandydat do bana

Olli

Jest możliwość podjęcia pracy nie mając żadnych specjalnych uprawnień itd?

@Olli

Musisz mieć co najmniej uprawnienia drugiego stopnia dla naciągania półstaliwa w skali wektorowej i na zimno i na maszyny znacznikowe

@Prezes Zarządu

Nawet nie wiesz o jakie stanowisko mi chodzi.

@Olli

Podbijam...proszę o poważne odp...

@Olli

Więc ci tłumaczę abderyto nie dorobiony, że musisz mieć co najmniej uprawnienia do obsługi przeciągarek podstożkowych!

@Prezes Zarządu

Ale ja Ciebie nie wyzywam, więc nie rozumiem dlaczego Ty to robisz

@Olli

Nie... tak nie będziemy rozmawiać! Kolego... Albo znasz się na odczycie trójdzielnych skal makrometalurgicznych dotyczących progowego mechanizmu jonizacji staliwnej jako zamiennika wsadowego systemu Brantha albo nie! Znasz się na uzdatnianiu prożeliwa rdzeliwnego metodą Garlingha to pracujesz, jak nie to z mojej strony pozostaje tylko opcja noga du.pa brama! Bo takich "fahofcuf" jak ty, to ja mam na pęczki! Już mnie noga boli od kopania was po (usunięte przez administratora)!

Daws

dobra tak całkowicie szczerze. czy polecacie żeby młody tutaj przyszedł do pracy?

@Daws

No wiesz, jeżeli bierzesz pod uwagę koszta wyrównawcze względem podstawy odliczając poddodatki z dywidend jako relatywną wartość nienormatywną uwzględniając godziny niestażowe jako nadilość produktywną to bym się zastanowił na twoim miejscu. Jeżeli zaś praca na maszynach Fruighera jest liczona jako nadrzędna wartość progresywna a zatem z=gh, no to ilość nakładu bazowego naddanego, różna jest niż objętość początkowa. Także zastanów się młody czy chcesz tu pracować bo robota ciężka ale zapraszam do mnie na rozmowę

Sas
@Daws

idź idź, nie spinaj, młoda wiara też potrzebna

@Sas

Ale troszeczkę grzeczniej mnie tu! U mnie krótka piłka, nie podoba się to zaraz będzie noga du.pa brama! Do wyższego personelu rozmawiasz! A młody to będzie zapie.rdalał z nogami na wysokości lamperii a przy maszynie to na baczność będzie stał, dawać go tu do mnie, zaraz się kocura jeba.nego dotrze!

Kej
@Prezes Zarządu

Kultury trochę najpierw się naucz, a potem wypisuj bzdury po forach, bo żarty żartami ale jakiś szacunek do ludzi też się należy.

@Kej

Tjaaa... No dobrze, dobrze...

Kej
@Prezes Zarządu

No i dziękuję bardzo, zachowujmy się jak dorośli ludzie

Kris

Witam moze MI ktos podac numer tel. Zebym za dzwonil o prace. Dzieki ludzie

dork
@Kris

najlepiej wysłać cv przez internet bezpośrednio na dane ogłoszenie, kadry mają przeciążone linie i może być problem się dodzwonić

Mata
@Kris

Numer ci mogą podać ale czy odbiorą to druga sprawa. nie bez powodu jest stworzony portal rekrutacyjny żeby przez niego sie zgłaszac do pracy

@Kris

jak tam udalo sie cos ogarnac w tej sprawie czy nie???

Panda

no Tobie się chyba udało skoro jestes pracownikiem

Panda

a w sumie nie ciebie pytałem nawet

ciekawski
@Panda

z kim właściwie rozmawiasz?

@ciekawski

no ze sobą to raczej nie. był inny wpis ale już go nie ma

ciekawski
@Panda

aha to nie zdążyłem przeczytać czyli pewnie nie był zbyt miły

@ciekawski

no wydaje się to całkiem logiczne, gratuluje rozumowania

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Huta Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Katowice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Katowice