Huta Katowice

Katowice

Opinie o Huta Katowice

anonim 2008-11-25 22:07:41
Słowa kojarzące się z Huta Katowice (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobry .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok
Od jakiej stawki można negocjować pensję?3000
Najbardziej podobało mi się w Huta Katowice:tak
Najbardziej nie podobało mi się w Huta Katowice:nie
zainteresowany praca 2009-09-24 11:42:01
mam pytanko mam uprawnienia na suwnice sterowaną droga radiową do 25ton z poziomu roboczego , uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowej . obecnie pracuje jako ślusarz narzędziowy na utrzymaniu ruchu i szukam pracy , chciałbym złożyć podanie o prace na hucie czy ktoś mógł by tu zostawić emaila do kadr ? z góry dziękuję
magulon 2013-11-19 14:45:59
Szukam pracy w ochronie.Jestem sprawnym emerytem z głodową emeryturą.Firma ochroniarsks z Katowic Załęża zaproponowała mi pracę w Hucie Katowice za 4,30 PLN za godzinę.To jest rozbój w biały dzień!!!Czy ktoś w kadrach wie o czymś takim?
[usunięte przez moderatora]
Ali3n 2014-01-24 15:34:06
Jedynie co można powiedzieć że wypłata jest na czas co do kasy wcale nie jest tak rewelacyjnie jak ten pan pisze u samej gory stawki w spółkach jak i nowo przyjetych pracownikach HK to od 1600zl na reke do 2200 ale żeby dostać sie na hute wcaale nie jest tak łatwo trzeb pracaować prze MenPower albo ABC
jarek 2014-01-28 20:13:06
a gdzie znajdę te firmy???
Abc 2014-02-11 08:44:10
abc znajduje sie obok biurowca acelor mittal wlasnie jutro zaczne tam prace dam znac ludziska
oodgoo 2014-03-27 17:10:09
Wcale nie jest powiedziane że na HK można dostać sie tylko przez abc lub manpower mozna też i z każdej innej spólki których są prawie tysiące. Żartowałem ale ok. 20 napewno. Trzeba tylko odrobić odpowiedni staż pracy na HK i złozyć wnioisek w kadrach AMP o przyjęcie. Napewno nie wezmą nikogo kto nie zna struktury HK.
Padrzero 2014-05-07 18:14:22
Może ktoś podać nazwy tych spółek ? Bo nie wiem jak je znaleźć na necie ;/
Padrzero 2014-05-07 18:17:55
W ABC miałem zacząć prace jakiś czas temu ale nikt mnie nie chciał poinformować czy dostanę 2 weekendy w miesiącu wolne na szkołę ;/ więc postanowiłem nie zaczynać tam pracy. Teraz trochę tego żałuję.
Seler 2014-05-10 19:28:49
Praca na HK przez spółki to jeden wielki wyzysk, na każdym kroku straszą zwolnieniem, całe szczęście tylko straszą. Kasa faktycznie na czas, no ale takie małe przelewy nie wymagają potwierdzeń w banku, hehe.
Padrzero możesz mieć nawet każdy weekend wolny na szkolę, wystarczy dostać się na branzówke
brembowiec 2014-09-12 12:18:40
zapraszam do pracy brembo roboty ze ty nie widzieliście
seler 2014-10-23 11:29:23
Pracując od pon do piątku może dostać ok 1200zł, pracując przez abc. Z 4 dniami nadgodzin i premią, nie przekroczysz 2000zł :/ Nie wiem jak to jest w przypadku ruchu czterobrygadowego ale chyba niewiele lepiej
henwach 2014-10-24 14:16:06
NIe wiem co Ci ludzie tam robią,Ja ją budowałem i pracowałem do emerytury i nie narzekałem
mick 2014-11-09 00:15:14
Hej! dostałem propozycje pracy na hucie, ale przez agencje jak dlugo trzeba pracować aby przejść pod hute? oraz jakie są zarobki? dodam, że staram się o przyjęcie na stanowisko elektryka.
praca praca praca 2014-11-11 19:05:02
HUTA KATOWICE
Hm już od dłuższego czasu nie istnieje, obecnie AMP
co do pracy jeżeli nie masz kontaktu jakiego kol wiek to pracy nie załatwisz, jeżeli masz studia techniczne to szansa jest na staż w biurze wydziałowym bądź głównym ale tez łatwiej ze znajomościami. ogółem nabór pracowników polega na tym iz AMP składa zapotrzebowanie do pośrednika i przez niego dostajesz się do pracy. nie jesteś jednak pracownikiem hucianym tylko spółki z głodowa pensja od 1450 zł netto przy pracy jednozmianowej do 2400netto jeżeli masz szczęście na 4 zmiany sami oceńcie czy warto nawet jak uda sie przejść pod AMP podwyżki nie oczekuj
mic 2014-11-15 09:26:10
A prosze mi powiedziec jak z atmosfera pracy? Oraz czy jest jakis pakiet socjalny? Czy nowo przyjetych tez on obejmuje?
z firmy 2014-12-05 17:08:43
Moja pierwsza praca w firmie na HK była w 90 latach. Po dwudziestu paru latach wróciłem na AMP też w firmie. Przez ten okres pracowałem w kilku dużych zakładach na terenie Ślaska. Pracuję tu obecnie trzeci miesiąc i takiej debilni jak BHP to w życiu nie widziałem. Tu po prostu nie da się pracować. Warunki wiadomo są trudne jak na tak przestarzały zakład, ale po co inwestować w polepszenie warunków pracy jak można regulować to przepisami chroniącymi dupę AMP. Wydajność pracy spada maksymalnie przez nie mających pojęcia o pracy funkcjonariuszy BHP.
kujawiak 2015-01-23 13:28:07
pracowałem,przełom lat 1979 do maja 1980,w tamtym czasie 22zł na godz. w systemie czterobrygadowym,w zawodzie tokarz na wydziale m-32,moge mówic tylko w samych superlatywach,czas obecny szukam pracy i nie mogę znaleść wiek 56 lat 40 lat pracy wszędzie mówią,że jestem za stary koniecznie trzeba coś z tym zrobić.........
kujawiak 2015-01-23 13:59:16
TOKARKA-PORĘBA,zastanawiam się może w czasie dzisiejszym bym dostał robote na Hucie....
jpa 2015-02-13 18:20:57
Praca przez pośrednika w Hucie to wyzysk jak w Bangladeszu,tyrasz jak biały murzyn za miskę ryżu,nie możesz się poskarżyć na warunki do związków bo jesteś traktowany jak więzień z obozu pracy w Korei Północnej,czasy bananowych kapitalistów i biznesmenów zwanych dalej złodziejami.
Ciekawy 2015-05-14 10:42:00
Witam , czy jest ktoś kto pracował przez społkę ABC w Huta Katowice i miał wypadek, który nie został uznany ?
Popek 2015-06-25 19:12:54
Witam

Pracuję na hucie przez firmę (nie będę ujawniał jaką). Mam wyższe wykształcenie stricte związane z miejscem pracy (inż). Studiuję 2-gi stopień i co prawda Mistrz zmianowy czy brygadzista nie robią problemów to inni koledzy z brygady nie dostają już wolnego przez takiego delikwenta. Niepotrzebne zamieszanie i problemy. Człowiek bez większej siły w rękach, plecach i odporności na temperaturę wyleci stamtąd po paru dniówkach (rekordzista 2h). W lato jest za gorąco w ubraniu które ledwo co przepuszcza powietrze a w zimę jest taki wypizdów, że można się zdziwić. Huta = pyły czyli samo zdrowie. Przy okazji emerytury (jak dobrze pójdzie) rak w pakiecie. Zarobki cudowne. 1600-1800 netto (czterobrygadówka). Nie słyszałem o nikim kto by przez firmę dostał 2000 lub więcej. Atmosfera jest taka jaka płaca. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Socjal to kartki żywnościowe na jedzenie które jakością jest... średnie :) Kto idzie niech się przygotuje na przedszkole - BHP, BHP i BHP - po krzakach czają się białe kaski które chcą Ci zrobić zdjęcie żeby podlizać się wszechmogącemu kierownikowi. Śmiech na sali. Zawsze podopinany na ostatni guzik, kask zapięty, okulary założone na oczy (nie ważne, że parują przy 30 stopniach w cieniu i nic nie widzisz - BHP !!! ) Ogólnie szukam pracy, ale na razie muszę przetrwać, ze względu na czesne. Nie myślcie sobie, że jest tak jak wam opowie wujek czy dziadek. Omijać szerokim łukiem
Kuba 2016-05-20 07:17:39
Jeśli robisz w cztero brygadowce to masz samej postawy 1600 zł + 400 zł za 4 brygadowke to wychodzi ci 2000 zł ale Agencja Abc to scierwa i zabierają dużo pracownika, robię Przez agencje i zarobi są od 1800 zł max do 2400 zł więcej nie zarobisz, a naj lepiej się zarabia na piecu bo masz dodatek (szkodliwe) więc koło 3000 zl wyjdziesz nie więcej i tyle ;-)
robol 2016-07-19 22:57:47
to nie prawda robisz za 1350zł lub na zmianach 1995zł jesteś nikim nonstop egzaminy i kary robisz na 200% i nic żadnej premi niewolnik syf powietrze dwóch robi 10 patrzy w białych kaskach woda do kompania przemysłowa swędzi i piecze skóra żarcie dla psa i porcje głodowe wszędzie mafia i kary obóz karny szkoda gadać na hutę przejdziesz to 100zł więcej i kopa w dupę dziadki mają po 3500 do 4000 a młodzi jebią na to szkoda gadać robią po po 5lat i nic a ustawa mówi 18 miesięcy przez pośrednika i na stałe ale huta ma swoje prawa
robol 2016-07-19 23:08:51
związki to komuna z kapitalizmem rozbiórkowym mają kasę a za młodymi się nie upomną bo mają wypłatę po 6000zł pozwolili na minimalną podwyżkę dla młodych 3% skandal a oni się bawią za nasze pieniądze młodzi na hucie nie mają minimum krajowego a związki się cieszą bo piją na dniach hutnika zdrowie to są sprzedawczyki mafia rodzinki wpie na stanowiska oszuści
anonim 2016-07-20 20:45:51
praca ok ludzie ok kasa mała szkolenia są i dbają o to by było bezpiecznie oceniam na 4+
MłodyHutnik 2016-09-24 10:58:56
Polecam :) Pracowałem 5 miesiący przez pośrednika a później przeszedłem pod hute. Kasa od 2200 do 2400 zależy od miesiąca(wytapiacz stali) . Jak za te pieniądze to nie jest źle,zero pracy fizycznej ludzie na moim stanowisku pracy bardzo fajni kierownictwo też wpoządku. Duży nacisk na przepisy bhp. Jedzienie ok stołówki czyste zadbane , szatnie to samo. Odzież i środki bhp bez problemu jak należy.
Ogólnie polecam konkretnym ludziom bo jak masz miesiąc robic a dwa chorować to szkoda twojego zachodu. Wykonuj polecenia przełozonego i wykazuj chęć do nauki konkretnych elementów na danym stanowisku a będzie dobrze :)
karol 2016-09-24 11:18:15
A to jest jakies porozumienie pomiedzy agencja i pracodawca byś przeszedł do nich? jak to wszystko wygląda?
MłodyHutnik 2016-11-09 11:04:43
Gdzy zapadnie decyzja że przechodzisz do ArcelorMittal to trzeba się normalnie zwolnić w agencji - oni wiedzą co i jak więc nie robią żadnych problemów przy zwolnieniu . Cały proces trwa 2-3 dni (zwolnienie,badania,szkolenie bhp,podpisanie nowej umowy) u Mittala dostajesz od razu umowę na czas nieokreślony i ok 100zł podwyżki w stosunku do poprzedniego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Huta Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Katowice