Opinie o Huta Katowice w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huta Katowice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Katowice w Katowice

hubi

sa teraz gdzies oferty pracy nowe bo bym sie tu przyjol?

Żółty
@Wasyl

Ja zawsze dostaję wypłatę na czas. Nawet parę razy się zdarzyło, że przed czasem

Rudolf

jest kilka ofert lokalizacja polska, kojarzycie do jakich miast one są?

mex

atmosfera jest moim zdaniem porządna, na zadne problemy się nie natknalem do tej pory w tym temacie

Wlacownik

Dzień dobry, może ktoś podać widełki płacy w hucie Katowice?

Polako
@Wlacownik

Jakie stanowiska są wolne tam na hucie teraz?

siema
@Polako

są w ogole jakies ogloszenia? ktos cos widzial?

Iglo

wiesz może czy w miarę sprawnie jest odzew jak się wyśle cv?

cola Nowy wpis
@Iglo

do mnie się odezwali kilka dni po wysłaniu cv, więc bardzo sprawnie to poszło w moim przypadku

Salomon Nowy wpis
@cola

Szybko bardzo możesz powiedzieć jak szybko po decyzji zaczyna się realnie pracę?

abe Nowy wpis
@Salomon

ja zacząłem jakoś miesiąc od decyzji, bo nie chciałem zostawić poprzedniego pracodawcy na lodzie, ale wydaje mi się, że to zależy od tego jak sie dogadasz

Rudolf

jest kilka ofert lokalizacja polska, kojarzycie do jakich miast one są?

Torry
@Rudolf

No teraz piszesz na forum Huta Katowice, więc pewnie do Katowic. Oprócz tego jeszcze jest Kraków i Dąbrowa Górnicza na pewno.

Torry
@Rudolf

A jak klikniesz w ogłoszenie to nie ma wyszczególnionego miejsca dla danej oferty?

Buli
@Rudolf

jest dużo możliwości, zawsze pod ofertą powinienieś mieć napisane gdzie dokładnie jest ta pracka ;)

white1
@Buli

a gdzie znajdę oferty stricte do kato?

Olin
@white1

jak wejdziesz na ich stronę w oferty pracy to potem możesz zaznaczyć konrketną lokalizację

Olin
@white1

i z tego co widzę do katowic jest aktualnie jedna na specjaliste ds. HR

Polar
@Olin

A może ktoś się właśnie wypowiedzieć, jak duża jest rotacja i czy jest szansa, że w najbliższych tygidniach coś nowego się pojawi?

rotacje
@Polar

ofert jest bardzo duzo, w różnych lokalizacjach i caly czas nowe sie pojawiaja, firma ogromna to i zapotrzebowanie duze zerówno na robote w polsce jak i za granica jakby cie interesowalo

rotacje
@Polar

jakies konkretne stanowisko cie interesuje? bo pewnie w zaleznosci od tego mozesz zawezic poszukiwania, sa takie na ktorych rotacja jest wieksza i takie gdzie raczej na stale robią

online
@rotacje

a masz wgląd w branże IT? da się tutaj zarobić na tym, jak atmosfera i praca wygląda? czy można zdalnie? fajnie jakby ktoś podrzucił jakieś info

online
@rotacje

jakby jeszcze ktoś wiedział czy przy rekrutacji na takie stanowiska robią jakieś testy??

kociarz
@Torry

ja jak szukałem to na ich stronie można sobie wybrać Polskę i stamtad zobaczyć gdzie są dokładnie oferty

AjTi
@online

Ja mam kolege co w warszawie u nich robi na IT i bardzo sobie chwali że robota całkiem przyjemna zespol ludzi spoko i własnie mnie namawiał zebym też sprobowal się tam dostać

it
@AjTi

a mozna sie czegos nowego nauczyc? ogolnie to siedze w branzy ale nie cchialbym sie zatrzymac, zalezy mi zeby firma byla jakby to powiedziec, z przyszloscia

Shoarma
@it

zawsze masz możliwości rozwoju no ale to wiadomo, że zależy od Ciebie i tego jakie masz podejście :P

Shoarma
@it

a co do firmy to jest stabilna więc można powiedzieć "z przyszłością", branża sama w sobie już jest stabilna btw

Maszan
@Shoarma

a jakies konkrety? fajnie że zawsze mam możliwośc rozwoju ale jaką? mowa tutaj o jakimś awansie? premiach jak to po prostu u was dziala chcialbym wiedzieć

@Maszan

dodatek za 4 brygadowke macie czy nie?

melon
@Shoarma

czyli co masz konkretnie na mysli mowiac ze jest stabilna? nie zwalniaja niespodziewanie pracownikow? po ostatnich przezyciach wole sie uewnic

melon
@Shoarma

i wlasnie jakie sa perspektywy na awans? albo jakies premie sa do zrobienia?

Grace
@melon

podbijam, tez mam nieciekawe wspomnienia po poprzedniej pracy co do zwolnien

Grace
@melon

ciekawi mnie tez jak to jest z godzinami pracy, czy w sytuacjach podbramkowych mozna wyjsc wczesniej i odrobic kiedy indziej?

vlomo
@melon

jak tu taka konkurencja co kariere chce robić to ja się jeszcze zastanowie czy szanse mam. ja tu tylko roboty szukam wiele nie oczekuje

Leger

Skoro tu pracujesz to powiesz jacy ludzie u was są? Nie kłócita się za dużo?

druk
@Leger

jest dobrze, ludzie w porządku do pracy nauczeni, fajna ekipa jak umiesz się odnaleźć

brat figo fagot
@druk

ja umiem to jakie są jeszcze warunki żeby się dostać?

Iglo

Odzywali się już do ciebie w sprawie pracy??

mex Nowy wpis

hubi

sa teraz gdzies oferty pracy nowe bo bym sie tu przyjol?

rarak

a dlugo czekac trzeba na odzwe od nich?

rarak

czy dlugo sie czeka na odzew od nich po wyslaniu cv to mialem na mysli. bo wlasnie mialem wysylac jak beda dostepne bo kiedys cos tam mi sie obilo o uszy ze nawet tu idzie wytrzymac i chcial bym sprobowac chyba

Spadel
@rarak

i slusznie bo praca jest naprawde spoko i wytrzymac sie na pewno da chociaz to tez zalezy jakie masz oczekiwania. ja na pewno nie narzekam

duda
@Spadel

a zdarzaja sie jakies dodatki do pensji?

@Spadel

a długo już tu pracujesz masz umowe o prace ?

@Spadel

bo ja z checia bym tu przyszedl do roboty ale wlasnie nie wiem jak tu z robota i umowa

Gliguk
@kitajec

umowe o prace daja bez problemu

Gliguk
@kitajec

a robiles juz w podobnym czyms dla porownania? praca lekka nie jest to przyznac trzeba ale pracodawca stabilny i bardzo fair wiec przynajmniej ten problem masz na wejsciu z glowy

@Gliguk

no ale sie jakoś naucze chyba przecież lekko to wiadomo że nie będzie, a najważniejsze że umowa o prace jest

@kitajec

a na co składałeś? odzywali się już do Ciebie bo nie wiem ile czekać...

@Gliguk

a jakieś dodatki na tego uopa przysługują? szczególnie mnie zdrowotne ubezpieczenie urządza

yanko
@Brubyn

masz ubezpieczenie zdrowotne jak cie to interesuje

yanko
@Brubyn

masz jeszcze ubezepiczenie na zycie, dodatki socjalne tez jakies sa jak cos

Guwen
@Brubyn

zdrowotne masz ubezpieczenia więc sie nie martw

Arcan
@Guwen

długo już tu robisz? zastanawiam się nad robotą tutaj i jak wyglądają początki dla świażaka?

Guwen
@Arcan

pracuje się okej. wiadomo że praca dosyć fizycznie wymagająca ale pracownicy i góra są okej, pieniądze na czas i brak chamstwa a to się ceni

Haski
@Guwen

jak tu to wygląda z umową?

Olko
@Haski

w większości umowy o prace dają

Doktorek
@Olko

inna forma wchodzi w grę?

Doktorek
@Olko

Umowa o pracę daje ci jakieś dodatki czy jak?

ntf
@Doktorek

tak firma posiada sporo benefitów

ntf
@Doktorek

a jaka forma by cię inetresowała i jakie stanowisko?

fakir
@ntf

prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do wypoczynku

fakir
@ntf

no i oprócz tego jakieś tam programy emerytalne, pożyczki dofinansowania do sportów i przedszkole jeśli takie rzeczy cię jakoś interesują

@rarak

podbijam pytanie sam czekam i niewiem czy sie przypominac jakos i po jakim czasie powinienem sie zaczac martwic ze mnie jednak nie przyjmom

@Gliguk

a czy wyplaty dajom na czas? bo juz sie pare razy naciołem na takich co obiecywali zlote gory a nabijali w bambuko wszystkich

@fakir

przedszkole? mogbys cos wiecej powedziec o tym przedszkolu?

kisiel
@beton

tutaj nikt nie nabija w kanał pracuje juz dosc dlugo i nie narzekalem robota leka nie jest ale tez wiadomo na co sie czlowiek pisze wszystko muwia juz na pozczatku wazne ze dobrze placa i na czas

burek
@rarak

robota na poziomie wiadomo ze lekko nie jest ale za lezenie to chyba nigdzie placa stabilna praca dobre wynagrodzenie ubezpieczenie to sa elementy na ktore powinien liczyc kazdy pracownik jak znajdziesz ogloszenie i ci sie spodoba to smialo wysylaj

komandos
@Arcan

jak ja zaczynałem to wszyscy byli bardzo w porządku, nikt mi nie dawał odczuć, ze nie należę do ekipy

mustang

i bardzo dobrze takie podejscie szanuje, az sie czlowiek chce zatrudnic dla takich ludzi

Kudłaty

orientujesz się jak tutaj jest z doświadczeniem? trzeba mieć jakieś konkretne żeby zacząć pracę?

Kudłaty

ogólnie to dobrze ci się pracuje? nie ma jakiś wiekszych zgrzytów?

Wasyl

powiedzialbys cos o stabilnosci zatrudnienia tu? nie zwalniaja za nic?

Wasyl

wyplaty sa na czas? nie ma zadnych opoznien?

Fiat
@Wasyl

no ja sobie nie przypominam żeby kogoś za nic zwolnili jak się przykładasz do roboty i nie odstawiasz bumelki to raczej nic ci takiego tutaj nie grozi

Fiat
@Wasyl

u mnie zawsze na czas i tyle ile ma być nie wydaje mi się żeby ktokolwiek kogo znam się skarżył

superd
@Wasyl

Nie. Nie ma opóźnień tu porządna firma dzwoni kolego

superd
@Kudłaty

Jak sam ze sobą żadnych nie przyniesiesz to będzie dobrze...

vlomo
@superd

jak pensja w weekend przypada to w piątek dostajecie przelew na konto?

Żółty
@Wasyl

Chciałbym się zapytać czy ktoś mi może pomóc się zatrudnić np przyspieszyć zatrudnienie chciałbym pracować na piecu na stalowni lub wielkim piecu ja się odwdzięczę za załatwienie pracy

Kl
@Kandydat

w jaki sposób niby przyspieszyć zatrudnienie? o czym mówisz?

mist
@Kandydat

ja bym pytal w rekrutacji czy kogos nie potrzebuja teraz, najpredzej tak prace dostaniesz

Regu
@mist

jest tutaj może jakieś polecenie pracownika na przykład?

miz
@mist

na stronie mnóstwo ofert jest przecież na polske też, można sobie sprawdzić bez problemu czy coś ciekawego jest dostepne

kireusz
@Regu

tak jest bonus za polecenie pracowenika

husky
@Regu

to i tak ktos z pracujacych cie musi polecic wiec jak nikogo nie znasz to nic z tego chyba ;p

husky
@miz

do ciebie po jakim czasie sie odezwali? ile tu trwa taka rekrutacja powiedzmy

preks
@husky

po tygodniu się do mnie odezwali, ale znam takich co dłużej czekali albo w ogóle się nie doczekali

Teo
@preks

na co składałeś papiery wtedy jak można wiedzieć?

rossh
@Teo

To sa teraz przyjecia w ogole jeszcze?

rossh
@Teo

Gdzie moge sobie na ogloszenia popatrzyc?

krepe
@rossh

na ich stronce najlepiej i najszybciej sobie poszukac

Noe
@rossh

zawsze i wszędzie, duża firma to i spore zapotrzebowanie na pracowników

Syzyf

Podpisuje sie pod tym rekami i nogami, faktycznie dziala

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Huta Katowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Pinia

Hej, jest tutaj jakas praca dla kobiet?? Polecacie?

www
@Pinia

no zależy na jakie stanowisko, do biura na pewno by się znalazło coś

www
@Pinia

jak w ogłoszeniu nie masz napisane że tylko facetów szukają to w sumie na wszystko się możesz zghłaszać kim jestem zeby oceniac

Papa
@www

no czasem praca fizyczna to praca fizyczna i dużo osób może się nie nadawać, nie tylko ze względu na płeć :D

Wiktor
@Pinia

Tak, jest. Na hucie też pracują panie.

Huta

Chciałbym się zapytać czy zewnętrzne firmy pracują na wielkich piecach bo chce się przyjąć do pracy i jakie firmy

Ballas

jakie zewnętrzne firmy?

Huta

Chciałbym się zapytać jakie zewnętrzne firmy pracują na wielkim piecu bo bym się chciał przyjąć do pracy

sloop
@Huta

co ciekawego u was sie robi? czym sie zajmuje firma dokladnie?

Red
@Huta

A to jakieś zewnętrzne firmy tutaj działają?

Kl
@Huta

o co chodzi z tymi zewnętrznymi firmami, nie rozumiem?

ED

szukają tylko kogoś do księgowości i kierownika jakości, wolne żarty

Buli
@ED

chyba nie rozumiem tej opinii, to źle, że szukają czy co? ja lubię tę firmę i uważam, że warto się w niej rozwijać!

gava
@Buli

mi pasuje, ja do księgowości chętnie, troche mało doświadczenia mam, ale cv podeślę :)

;

o jaki rozwój chodzi?

weno
@ED

chyba nie wina firmy ze ma pelna zaloge? bez sensu to co napisales, nikt ci nie stworzy na sile wolnych miejsc do pracy. w zadnym miejscu tak nie ma ze na zawolanie

Batman

Widzę że jest spore zainteresowanie pracą. Chciałem zapytać o warunki pracy, a tu całe forum pytających. Realnie patrząc ile kandydatów przypada na miejsce?

Pol
@Batman

to tylko HRy wiedzą. Stanowisk jest dużo

enty
@Pol

no też mi się tak wydaje, ale myśle, że szanse są realne, więc warto spróbować, ja przynajmniej tak do tego podchodzę

ein
@Batman

no jest tych osób trochę, ale jak chcesz tu pracować to się nie zastanawiaj ile osób przypada tylko wysyłaj papiery i czekaj na odpowiedź

Django

W katowicach to raczej spokój?

nick bez nazwy

no czasem tak bywa, mówi się trudno i żyje się dalej ;) ale no jak będą jeszcze szukać, to zgłoś się znowu może następnym razem się uda ;)

Geo

jest jakiś dojazd pracowniczy czy trzeba samemu dojeżdżać?

termix
@Geo

o którym oddziale mowa?

katovice
@termix

no o Katowice chodzi. przecież temu jest poświęcony ten profil

enty
@katovice

też się chętnie dowiem czy raczej we własnym zakresie trzeba sobie ogarnąć dojazd?

Nazywam się Grzegorz Kadzidło Poszukuję pracy na stanowisko wytapiacz staliwa, praca na wielkim piecu lub jako pracownik produkcji mam uprawnienia na suwnice mogę podjąć pracę jako suwnicowy W zakładzie Huta Katowice w Alcerol Mittal. Miałem rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy ale mi powiedzieli że mnie nie przyjmna do pracy mi bardzo zależy na pracy. Ponieważ szukam pracy w metalurgii bo bym chciał się w tym kierunku szkolić i jeszcze porobić kursów w tej dziedzinie. Pracę mogę podjąć od zaraz. Chciałbym się zapytać czy mogą związki pomóc mi w zatrudnieniu bardzo bym prosił o pomoc w znalezieniu pracy jak by była taka możliwość pozdrawiam

termix

Już chyba ktoś o to pytał ale wole napisać jeszcze raz. Są dalej te firmowe przedszkola?

Skos

Jest oferta na operatora urządzeń walcowniczych. z ogłoszenia nic szczególnego nie wymagają a stanowisko brzmi groźnie. Nie mam wyobrażenia jak to wygląda więc jakby ktoś mógł coś powiedzieć

gracz
@Skos

czyli nie pracowałeś na tym wcześniej?

gracz
@Skos

z tego co patrzyłem na to ogłoszenie, to chyba uprawnienia trzeba, ja nie mam, więc odpuściłem..

byku
@gracz

po pierwsze! nie trzeba obowiązkowo, tylko napisane jest, że są mile widziane

byku
@gracz

a po drugie! dają możliwość ich zrobienia chyba, skoro oczekują gotowości do szkolenia, nie?

towi

organizowane są tutaj staże? kiedy są jakieś nabory? kiedy najlepiej się zgłosić?

ralka
@towi

tak jest tu możliwość odbycia stażu

Gąsu
@towi

Jak są nabory, to są też ogłoszenia, na pracuju np. więc sobie obesrwuj

doma
@Gąsu

a bez ogłoszenie to nie przyjmują zgłoszeń?

okkk

ps. zapewne chodziło ci o "ciebie"? ;)

odp
@towi

masz oferty na ich stronie dodane zazwyczaj

odp
@towi

albo też w zakładce staże i praktyki masz możliwość wysłania formularza zgłoszeniowego na staż, to jak wolisz

Huta

Chciałbym się zapytać ile się zarabia na hucie Katowice i po ile są kartki żywnościowe i czy jest ciężko dostać się pod Alcerol Mittal

dejv
@Huta

zarobki zależne od stanowiska, na jakie startujesz?

dejv

o kartkach na innym profilu mi chyba mignęła informacja, że 20

Młody
@dejv

jak w ogóle działają te kartki?

Młody
@dejv

20zł? to jest na dzień czy jak? może głupie pytania, ale wcześniej nie miałem z tym styczności

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Huta Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Katowice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Katowice