Opinie o Huta Katowice w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huta Katowice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Katowice w Katowice

Nika

Witam. W jakich godzinach pracuje się w biurze? Widziałam parę ofert i jestem zainteresowana. Proszę o informację, jeśli ktoś wie.

Janek
@Nika

Witam. Nie wiem

@Janek

Janek jaki ty pomocny jesteś to aż ciężko uwierzyć

Janek
@:)

No co, co! Tak wezmą i się uwezmą na człowieka! Nie wiem to nie powiem, no tak?! Jakbym wiedział to powiedział!

@Janek

Ale broń Boże ja się nie chciałem na Ciebie uwziąć! Wierzę w to że jakbyś wiedział to byś powiedział

Elvis
@:)

A to nie ma nikogo innego kto znałby odpowiedź na to trudne pytanie?

@
@Elvis

Nie ma. A ja znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie możliwe odpowiedzi ale zadając pytanie nie oczekuję odpowiedzi na nie gdyż mnie ona nie interesuje a nawet gdybym jej nie znał to i tak bym nie oczekiwał odpowiedzi a skoro zadaję pytanie to jest to niestety mój przykry obowiązek

pyt

mam pytanko mam uprawnienia na suwnice sterowaną droga radiową do 25ton z poziomu roboczego , uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowej . obecnie pracuje jako ślusarz narzędziowy na utrzymaniu ruchu i szukam pracy , chciałbym złożyć podanie o prace na hucie czy ktoś mógł by tu zostawić emaila do kadr ? z góry dziękuję

@pyt

nooo sporo tego masz, myślę że spokojnie możesz do nas do pracy wbijać

pyt
@Emhyr

no tak podejrzewam pytam więc o kontakt gdzie moge podesłać aplikacje

@pyt

nie mam w telefonie numeru zapisanego. pewnie na stronie arcellora gdzieś widnieje numer albo mail

rudolf

Nie ma bezpośrednio podanego

rudolf
@Emhyr

Trzeba przez portal rekrutacyjny albo pracuj

@rudolf

a no to może masz rację że nie ma. powiedziałem to tak z głowy nie sprawdzałem tego. tak też słyszałem że przez ten portal to najlepiej i najszybciej

Niewystarczające te uprawnienia

nieśmieszne
@Kadrowa

Oho, mamy tro.lla idź być nim gdzie indziej

@nieśmieszne

Hola hola! Ale troszeczkę to się hamujemy, tak?! Do wyższego personelu rozmawiasz!

Nh
@Kadrowa

Wyższego personelu hhahah.nie zapomnijcie ze ten "niższy" personel na was robi. A wy siedzicie 4 literami N cieplej posadzie. Także z szacunkiem proszę się odnosić do każdego.

...
@Kadrowa

Uważaj bo Ci ktoś uwierzy w te Twoje bajki..

@...

Uwierzy, uwierzy! W jakiegoś kowitka ludzie wierzą to i w to że jestem kadrową uwierzą!

Żona hutnika

Będzie w tym roku mały hutnik bo ten mój stary niechce mi powiedzieć... A pewnie znowu wszystko przepije...

Regius
@Żona hutnika

Popracuj nad komunikacją z mężem w takim razie. I nie trolluj na forum z łaski swojej.

Biker
@Żona hutnika

co za bzdury.. niektórym to naprawdę brakuje rozrywek w życiu

Na jakie benefity można liczyć w Huta Katowice?

Marian z kanału

Posiłki huciane , wartość kartki 15zl żarcie nie samowicie smaczne . Wczasy pod grusza , możliwość zapomogi , i wiele wiele innych .

dżidżi

benefitów jest bardzo dużo, możesz sam zobaczyć na stronie

Tomik
@dżidżi

Najs, faktycznie jest w czym wybierać, sporo tego.

Chmmemejwizj
@Marian z kanału

Jajecznica za 15 złoty z chlebem mniam

janko
@Chmmemejwizj

i tak na razie chyba nie ma żadnych ofert? przynajmniej ja nie widze.

stoks
@Chmmemejwizj

ja lubie jajecznice

eger
@stoks

a kto nie lubi :D lepsze to niż nic

ALOJZ BARSZCZYK
@Marian z kanału

Co to za brednie sorki ? Związki nic nie robia w sparawei robotników chociaz biora skaładki JEDZENIE HUCIANE TO MASAKRA POZDRAWIAM

hutnik

W Denver jedzenie bardzo dobre i wybór też spory

COS
@hutnik

Ok to od jutra mi przynosisz zarcie na maszyne z tego twojego denver. Jak pracownik z dzialu stalowni ma sie niby stolowac w denver w czasie pracy?(usunięte przez administratora)

ergo
@COS

jak sobie sam z domu przyniesiesz to bedzie szybciej ;)

Huciak
@ALOJZ BARSZCZYK

Zwiazki nic z zarciem nie zrobia bo to konsensus to firma związkowe więc nie beda podcinac galezi na której sami siedzą

znawca

jak mam ranek to ide po robocie do denver i zabieram se na nastepny dzien, jak popoludniowke to biore przed szychta problem tylko z nockami ale nie jest zle

NA KIEŁBASĘ DŁUGOSCI 5 CM

Kucharz
@ALOJZ BARSZCZYK

Jak ci nie pasuje moje żarcie (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Huta Katowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Myślicie że na Hucie Katowice są jeszcze jakieś osoby które pracowały tu od samego początku?

Miki

a jak długo istnieje huta w sumie?

@Miki

No ja nie mam takich informacji dokładnych z pierwszej ręki dlatego też między innymi o to pytam

aa ok

informacja

Huta Katowice istnieje od 1972.. także raczej mało prawdopodobne żeby ktoś kto zaczynał pracę w tych latach jeszcze tu pracował, ale kto wie

@informacja

dzięki

Gambol
@informacja

E nie sądzę, myślę że każdy kto mógł to odszedł na emeryturę, to nie jest łatwa praca przy biureczku jednak ;)

Manager

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

aha

wow ale kultura, pozazdrościć

aha
@Manager

i nie, nikt nie uwierzy, że jesteś menagerem

@Manager

Nikt tu o(usunięte przez administratora) nie prosił. jak nie masz kultury to lepiej się do nikogo nie odzywaj

@aha

Nie lubię takich internetowych cwaniaków

@:)

Ale troszeczkę grzeczniej mie tu! Będzie mi tu paszczęką terkotał jeden z drugim! Młotka w ręku Kuśmider nie umiecie utrzymać a robota stoi! Przypominam tylko, że nowy prezes Stelmasiak to mój dobry przyjaciel a ja... ja mam na was oko Kuśmider! Bo wy jesteście leser i dajecie załodze zły przykład! Od jutra stoicie na baczność przy robocie a po zakładzie poruszacie się bieguśkiem z nogami na wysokości lamperii! Rozumiemy się?!

@Manager

Nawet mi się nie chce czytać dokładnie tych wypocin, swoją robotą się zajmij to wszystkich wyjdzie to na dobre ;) a o moją się nie martw bo ma się bardzo dobrze

@:)

Kuśmider, co wy mi tu(usunięte przez administratora)?! A co było podczas nawęglania wału żelazowego fi 86 metodą strumieniową poprzez ciągnienie obustronne z użyciem maszyny Fuiglera?! Nie pamiętacie?! No to wam przypomnę, zionęło od was alkoholem Kuśmider! Nietrzeżwi byliście! Spartoliliście robotę! Ale dyrektor Stelmasiak już o wszystkim wie, jutro na dywanik Kuśmider i noga(usunięte przez administratora)a brama!

Karol

Panowie hutnicy z dużym doświadczeniem, jak oceniacie pracę na hucie po latach? Ja dopiero myślę o rozpoczęciu pracy, młody jestem mało się znam na ciężkiej robocie i zastanawiam się czy to faktycznie robota na lata, czy raczej staże pracy nie są aż tak długie? Chciałbym znaleźć cos stałego i dopiero szukam swojej ścieżki

@Karol

ciężka robota nie ma co ukrywac w sumie ale chyba jak ktoś sie na to pisze to o tym wie ze lekko nie jest. ale zarobki sa dobre wiec cos za cos

@Dawid

a jak początki wyglądają właśnie dla kogoś takiego zielonego w temacie?

huciok
@?

poczatki wygladaja tak, ze przyjmujesz sie do firmy parobczej/niewolniczej(czyli zewnetrznej)

Number
@Karol

Dużo osób pracuje latami i traktuje to jako stałą prace

@huciok

to raczej nie jest odpowiedź na moje pytanie

@huciok

Pracowałem przez firmę zewnętrzną i fakt, była tyrawka, ale nie przesadzałbym z tymi określeniami...

eh
@..

no przecież wiadomo że na hucie nie jest lekko, nie sądzę żeby ktoś kto ma o tym pojęcie uważał inaczej..

@eh

No ale tutaj autorowi chodzilo chyba typowo że pod agencją jest inaczej, ciężej.. no nie wydaje mi sie, ale każdy ma prawo do swojego zdania nie

@eh

zresztą jest tak jak mówisz, ogólnie na hucie lekko nie jest, niezależnie od tego czy pod firmą czy pod agencją

Pracownik walcowni
@Dawid

Kto Fi płaci za ściemę z tymi zarobkami? 2700 po 11 latach na przebudowie to satysfakcjonujący zarobek? Tutaj ...... epitet pod Twoim adresem.

@Pracownik walcowni

nikt mi nie płaci za pisanie, w sumie szkoda nie pogardziłbym

@Pracownik walcowni

poza tym, kiedy było się na bezrobociu przez długi czas i ledwo starczało na chleb to w kontraście każde zarobki są dobre...polecam spojrzeć gdzieś dalej niż czubek swojego nosa, bo co człowiek to inna sytuacja, jeśli tobie zarobki nie pasują, to możesz zmienic pracę, ale nie narzucaj innym swojego zdania

@Pracownik walcowni

a epitety byś sobie darował, po co atakować innych...

Stary pracownik
@Karol

Ja pracuję w huta już długo, różne stanowiska obstawiałem, była walcownia, betonownia, drążenie rur stalowych, taśmociąg maszynowy, lanie metalu na ciepło, technologiczne stanowiska metalurgiczne, ciąganie prętów stalowych na zimno, odseparowywanie wiórów stalowych, obrabiarki taśmowe z możliwością modelowania. Jak widzisz młody warto tu pracować bo się człowiek rozwija, pensja wysoka, dodatki na święta, dyrektor na dzień kobiet kwiaty wręcza kobietom, wczasy w Bułgarii, także zapraszamy.

Auto.Skup..MARBIL..505-125-450

polecam

Erik

Reginald, do biura zdalnie, ale dla fizoli już stacjonarnie

@Erik

Przecież i tak pracujemy stacjonarnie, więc rekrutacja stacjo też nie zaszkodzi.

@Erik

rozmawiasz sam ze sobą? haha

@Erik

z tymi rekrutacjami zdalnymi to czasem więcej problemów niż pożytków. lepiej przyjść normalnie i się umówić na miejscu

@Metin

Nie rozmawiam, dopowiadam zwyczajnie.

@Erik

w sumie zrobiłem to samo, ale to był tylko taki żarcik niewinny

@Metin

Czaję

Hutnik

Dyskryminacja.Nowi pracownicy do szkolenia przyjęci z wyższymi stawkami.

Hutnik

Sam jesteś (usunięte przez administratora) Ryzykuje zarażenie chodząc do pracy. Kodeks pracy jest naruszany I ja mam siedzieć cicho. Co za dzban.

znawca
@Hutnik

no to sie zwolnij jak sie nie podoba i idz tam gdzie nie naruszaja kodeksu co za problem?

@znawca

Czyli sugerujesz że jeżeli zaklad narusza kodeks to jedyne co można zrobić to się zwolnić albo z tym żyć? Ja nie mam pretensji , niech mają I 10000 ale wedle prawa wtedy mam prawo do tego samego wynagrodzenia. I będę się starał p swoje prawa walczyć.

@Hutnik

NOWI DOSTAJĄ WIECEJ A STARZY UCIEKAJĄ CIEKAWE KTO ICH NAUCZY :) SAMI ZGINĄ SMIERCIĄ NATURALNĄ3 MC PRACY W TYM 1,5 L4 BO NIE WYTRZYMUJĄ :)

hutniki
@Hutnik

Ciekaw jestem kto ich nauczy ... jak przyjdzie nowy z wyższą stawką , nieporozumienie dosłownie..

Reginald

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jest prowadzona zdalnie?

@Reginald

no może chyba nadal być prowadzona zdalnie, ale może też da się już na miejscu, w sumie to nawet nie wiem

@Zbyszko

Aha. To poproszę o odp kogoś kto jednak wie, jeśli można

@Reginald

no ale to chodzi o to że chcesz zdalnie czy właśnie nie chcesz?

@Zbyszko

Wolę stacjonarnie, bo nie wiem czy mój komp udźwignie rozmowe

@Reginald

a no w sumie to zrozumiałe całkiem.. troche szkoda by było się nie dostać przez problemy techniczne

Vs
@Zbyszko

Wydaje mi się że normalnie już są prowadzone. nie ma żadnej info o zdalnych . poza tym tak też lepiej bo i zakład można pokazać i stanowisko jakby w ruchu jak wygląda praca itp

@Vs

No i elegancko

Jędrek

Leon, są oferty, jedna na pewno, wysil się

@Jędrek

no to oferty czy oferta?? bo to różnica

@Jędrek

nie żebym się czepiał. sam też szukam pracy i nie jest łatwo po prostu

@Cell

Serio?

@Cell

To się nie czepiaj, tylko sprawdź sam, to będziesz wiedział

@Jędrek

Tak zrobię bo my chyba i tak się nie dogadamy

Leon

Słyszał ktoś czy firma prowadzi rekrutacje bo nigdzie nie znalazłem żadnej nowej oferty pracy?

Energy
@Leon

To jak by były to na sto pro byłyby oferty, rekrutacje nie odbywają się po tajniaku ;d

@Leon

czy Twoje zdanie nie mówi samo przez się?? no chyba że nie umiesz szukać

oi
@Bajo

Oj tam oj tam zejdźcie z chłopa, nie każdy musi być taki bystry

@oi

no jak chce się do pracy przyjąć to pasowałoby żeby chociaż w małym stopniu był bystry jak to ładnie nazwałeś

To słabo szukasz...

@Jędrek

no to przecież właśnie to mówiłem tylko nie chciałem tak wprost

DG

Co za niedouk podpisał, że Huta jest w Katowicach??

@DG

Oho, 2 odpowiedzi zniknęły. Ładnie ładnie, ktoś nie potrafi się przyznać do błędu

@DG

ale (usunięte przez administratora)na tej stronie.. to wolności słowa też juz nie ma i normalnego wpisu zamieścić nie można?

Na to wygląda

@Luzak

A ja tylko zwróciłem uwagę na niepoprawność danych

Mazak
@DG

No mogliby poprawić, ale jednak jak ktoś ma (usunięte przez administratora)na karku to się zorientuje, że to nieprawda przecież

@Mazak

nawet nie łeb na karku tylko ma jakiekolwiek pojęcie o hucie

Mazak
@Luzak

Jak nie ma pojęcia, to wygoogluje i od razu rozwieje wątpliwości, więc...

@Mazak

czasem nawet wygooglowanie sprawia niektórym trudności

Edek

Jak się pracuje w tym przybytku? Warto się zatrudnić? Trochę mnie przycisnęło z pracą, szukam czegoś możliwie na szybko. Pracowałem fizycznie całe życie, więc wysiłku się nie boję, ale nigdy na hucie, więc nie wiem do końca z czym to się je.

cze
@Edek

lekko nie jest ale kazda praca ma swoje plusy i minusy. ja tam robie juz kilka lat i jakos to sie kreci wszystko

wit
@cze

a to nie trzeba mieć doświadczenie do pracy żeby się przyjąć?

@wit

Pewnie trzeba, ale czy koniecznie na hucie? Ogólnie mam, ale nie na hucie, tak jak pisałem

odp
@wit

to zależy na jakie stanowisko... są takie które wymagają umiejętności i uprawnień np ale są takie co nie

Cyceron
@Edek

Edziu, nie gadaj, po prostu próbuj.

@Cyceron

Może i masz rację z tym podejściem

etc
@Cyceron

a jest na co próbowac że go tak namawiasz?

@etc

No jakieś oferty na portalu były z tego co się orientuję.

etc
@Edek

a no to klasa myślałem że dalej nie ma a jak się cos pojawiło to sam zerkne

Misiek

@Kizo gdzie te oferty? Bezpośrednio na platformie czy trzeba szukać osobno pod każdym pośrednikiem?

odp
@Misiek

poszukaj wszędzie, bo różnie to bywa. im więcej miejsc sprawdzisz tym większa pewność

Arek
@Misiek

Na platformie są.

Mirek
@Arek

czy na tą platformę wchodzi się tam przez oficjalna strone amp?

fiks
@Mirek

tak - strona - zakładka kariera - oferty pracy

Mirek
@fiks

ok, mam wszystko, dzięki

Liro

Myślicie, że po nowym roku będą jakieś przyjęcia?

Gary
@Liro

być może. sprawdzaj w styczniu na portalu rekrutacyjnym. tam najpredzej coś sie pojawi

@Liro

Przez firmy na 90% tak

@Rojo

masz na myśli zewnętrzne firmy czy jakie?

@?

No a jakie niby, oczywiście, że zewnętrzne...

@Rojo

a jakie konkretnie rekrutują? gdzie znajdę informacje

@?

Sanpro np o czym było już pisane tyle razy wszedzie że głowa mała

Wololo
@Rojo

ABC i kiedys tez na pewno manpower, nie wiem jak teraz

Kizo
@?

czytałem na innym profilu że są oferty

ANTY bhp

BHP-owcy dostają pieniądze za mandaty za nietrzymanie poręczy podczas schodzenia ze schodów w biurowcu ale smacznie śpią, gdy pracownika przekłuwa i zabija rozżarzona szyna. BHP to jakaś totalna fikcja i porażka w tej firmie. Jest ich tylu, że głowa mała, ale wszyscy skupiają się na najprostszych do wyłapania sprawach, a tam gdzie faktycznie jest zagrożone życie ludzkie ich nie ma.

Leszek
@ANTY bhp

Próbowałeś rozmawiać o tym z szefostwem firmy? Jeśli tak to jaka była ich reakcja na twoje zgłoszenia? Jestem ciekaw co mi powiesz na ten temat, daj znać koniecznie.

eloo

czy firma daje jakieś dodatki? zfśś czy coś takiego?

Tak dużo dodatków.

@eloo

Na stronie zresztą masz info czytanie nie boli

webber
@No

może ma wade wzroku i boli, patrz trochę szerzej man

@No

JAKIE ? ZAPIEPRZ I NAGANA :) IDZ CHŁOPCZYKU DO NORMALNEJ PRACY A NIE MARNUJ SIĘ W TYM (usunięte przez administratora)

DAJE CI PRACE W SUPER FIRMIE NIC TYLKO BRAĆ PRZECIEŻ I TAK NIE MASZ WYBORU

@ZZZ

Pozwól, że sam zdecyduję co zrobię ze swoim życiem

yh
@ZZZ

o jaki dobry człowiek. mówi innym co mają robić a co ci do tego? jak ci źle to zmień prace a nie innym rozdawaj swoje złote rady

@yh

Dokładnie...

ALE PO CO TY TAK KRZYCZYSZ CZŁOWIEKU

@yh

zawsze mnie zastanawia co tacy ludzie mają w głowach heh

eri
@AAA

Jedna rada - ignorować

eri
@eri

Nie ma co się wdawać w dyskusje bo to walka z wiatrakami

@eri

racja ale jak już tu wszedłem to się wtracic musiałem

??

wiecej profili tej samej firmy nie mozna bylo zalozyc zeby czlowiek nie wiedzial gdzie pisac?

@??

juz znalazlem 3 profile... komus sie grubo nudzilo

heh
@??

ej ale wiesz że każdy profil to inna lokalizacja nie?

@heh

dąbrowa górnicza, katowice i dąbrowa górnicza poland to trzy różne? puknij się w ten zakuty

nico

Szkoda ze kazda huta nie ma swojej tylko jej poswieconej strony, czy maja tylko mnie przelącza na glowna AMP?

oko
@nico

no ja nic nie wiem o tym żeby każda miała swoją osobna bo to jednak wszystko jest pod arcellorem. osobne są profile tutaj na goworku są też osobne wizytówki google

Ajvar
@nico

Co właściwie potrzebujesz znaleźć?

torres
@nico

A po co ci osobne na głównej jest wszystko AM construction ma osobna i bcoe też

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Huta Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Katowice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Katowice