Opinie o Huta Katowice w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huta Katowice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Katowice w Katowice

emeryt rencista

Kawał życia tu przepracowałem, ale przyszedł czas ustąpić miejsca młodym. Będę dobrze wspominać czasy tutaj, powodzenia chłopaki!

@emeryt rencista

Czyli aktualnie więcej starszych tu jest, że dopiero miejsce Pan młodym chce robić?

Młody
@Olga

Większość osób w wieku emerytalnym.młodych (czyli w wieku do 35 lat :) )można policzyć na palcach jednej ręki.Ci co ustępują miejsca nowym mają bardzo dobre stawki.A nowy dostaje takie groszę że każda inna firma daje podobnie lub dużo większe na start.co do podwyżek to raczej nie ma chyba że coś rzucą grupowo.to co wywalczysz na początku będzie się ciągło przez wiele lat.tak że przemyśl sprawę bo to później boli pracując i robiąc to co wszyscy a zarabiając od nich o 2 tyś mniej.

@Olga

Tak się tylko mówi, nie, że dosłownie ustępuje miejsca

@Olga

Młodzi też są, ale fakt faktem nie stanowią większości

@emeryt rencista

A z ciekawości, na jakim dziale robiłeś?

@.

trochę zbyt dosłownie wszyscy biorą co się napisze

@Młody

a to od kiedy się liczy na to, że nowy pracownik dostanie tyle samo co doświadczony?

@Młody

to przecież nigdy nie było realne

@KoMa

No w niektórych firmach tak niestety jest, zwłaszcza jak chętnych brakuje, ale tu z tego co widzę problemu z tym nie ma?

@Olga

Nie przyuważyłem tendencji, ale ja też w portfele ludziom nie zaglądam

miłko
@Olga

pewnie nie ma skoro tak twierdzą tu ludzie

zgryz

Jeśli się spełnia wymagania, to raczej nie

zgryz

~le też zależy od tego ile osób w tym samym momencie aplikuje i robi konkurencje

bibi
@zgryz

myślę też, że jakieś większe doświadczenie robi swoje

Fajnie Spoczko

Widział ktoś gdzieś Fajnie Spoczko?

ray
@Fajnie Spoczko

kogo?

Fajnie spoczko
@ray

No Fajnie Spoczko, pisze przecież wyraźnie

ray
@Fajnie spoczko

ale o co właściwie chodzi?

Misia
@ray

Gogo

@Fajnie Spoczko

Nie ten profil

Na co może liczyć operator urządzeń? Mam na myśli jakieś dodatki oprócz podstawy

@Marek

jak chodzi o dodatki to jest zakładka benefity na stronie

@lupus

I one się tyczą wszystkich stanowisk?

@Marek

nie wiem, myślę, że skoro są wymienione, to tak

Okej, rozumiem

@Marek

ale zawsze można dopytać na rozmowie

@lupus

Pewnie, że dopytam, bo to też ważne moim zdaniem

@lupus

Tylko chciałem wiedzieć coś może od pracowników

@Marek

tak będzie najlepiej, zawsze to info z pierwszej ręki

@Marek

choćbym chciał to ja niestety nie pomogę

Leszek
@lupus

A stawki od ilu się zaczynają? Widzę że orientujesz się co się dzieje w firmie, więc liczę na odpowiedź

@Leszek

na jakiej podstawie wysnułeś taki wniosek niby?

@Leszek

przecież piszę, że nie wiem

@Leszek

ja tu przecież nawet nie pracuję

@lupus

No tamtemu odpowiedziałeś na pyt to tutaj też na to liczymy.xd Ale to kandydujesz w takim razie skoro nie pracujesz jeszcze?

@Olga

no ale wskazałem gdzie można znaleźć info, a o reszcie powiedziałem, że nie wiem, ale myśle, że tak...także, się przeliczycie. tak kandyduje

specka

Zastanawiam sie czy specjalista ds. szkoleń prowadzi je też po angielsku czy ten wymagany język to tylko w celach jakichś innych rozmów

@specka

I jeśli ktoś wie to czy to jedna osoba jest tylko czy więcej. Czy pracuje się z jakąś drugą osobą albo w zespole większym

@specka

Z tego co rozumiem z oferty, to specjalista ten nie zajmuje się prowadzeniem szkoleń, tylko ich przygotowaniem od strony technicznej, organizacją i całą papierologią wokół, a prowadzenie już leży w gestii trenerów

@alabama

Aaa taki myk. To dzięki najwyraźniej coś mi umknęło tak, ale to dobrze, dobrze

Aplikujesz?

@alabama

Tak, nadal odpowiada mi ta oferta

@specka

A dużo masz doświadczenia?

@alabama

Myślałam, że rozmowę kwalifikacyjną będzie ze mną prowadził ktoś z HRów, a nie anonim z goworka ;)

@specka

Pytam z ciekawości, bo też się zastanawiam nad aplikacją i się zastanawiam czy jest sens

mniszek
@alabama

jakiś sens chyba zawsze jest, o ile spełniasz kryteria

fajn
@alabama

To już sam musisz ocenić, czy jest to dla ciebie sensowne

@fajn

Dla mnie jest, tylko z poziomu tego doświadczenia nie wiedziałem, ale w sumie w końcu wysłałem to cv

fajn
@alabama

No to powodzenia podczas rekrutacji

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Huta Katowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
ajola

Jak tam rozmowy kwalifikacyjne? Rekruterzy normalni jacyś? Wiedzący to co powinni?

@ajola

U mnie normalni, wszystko szybko i sprawnie, a czy wiedzą...no to nie ja sprawdzałem ich, tylko oni mnie więc ciężko powiedzieć, ale myślę, że tak

@lumon

Jakby pytałeś pewnie o jakieś warunki na stanowisku i inne ważne sprawy, to o to mi chodzi czy nie było problemu z dowiedzeniem sie

@ajola

No nie, odpowiadali normalnie, ale ja jakos dużo pytań nie miałem

@lumon

A no to okej powinno być

@lumon

a na co uwagę przy pytaniach zwracali?

@ajola

Nie wiem na co zwracali uwagę, nie pytałem ich o to, na co patrzą jak odpowiadam na pytanie

@ajola

Pewnie na to, czy mówię z sensem i mam faktycznie jakieś pojęcie o tej robocie, nie wiem

@ajola

To już by musieli się rekrutujący wypowiedzieć

nie o to mi chodziło

źle się wyraziłam pewnie

@lumon

bardziej w sensie o co oni pytali, czy jakoś szczegółowiej jakieś tematy poruszali

Aa rozumiem

@ajola

Powiem ci szczerze, że już sam nie do końca pamietam konkretnego przebiegu i pytań...

@lumon

może ktoś inny coś podpowie

@lumon

ale to znaczy, że już dłużej tu pracujesz?

No tak...

wox

Witam, przyjmują tutaj bez doświadczenia po szkole do przyuczenia na coś?

@wox

jest wiele ofert staży i praktyk na stronie, zaglądałeś tam?

@mixo

Bardziej myślałem o pracy z perspektywą na dłużej, niż praktykach

@wox

wydaje mi się, że staż daje pewne perspektywy

@wox

ofert sporo to może poczytaj albo powiedz coś więcej, bo wszystkiego ci tu wymieniać nie będę

@mixo

No tak, ale nie do końca o to mi chodzi - przy stażu nie wiem czy dostanę później zatrudnienie. A mi zalezy na zatrudnieniu się, a nie odbyciu praktyk i tyle. Obczaję oferty, dzięki.

@wox

jedynie, że doświadczenie należy zdobyć, a to najczęściej na stażu właśnie. Ale może są inne opcje dlatego polecam przejrzeć oferty skoro nie powiesz w co celujesz

@mixo

Nie powiem, bo sam nie wiem, to nie tak, że nie chcę powiedzieć - celuję w stanowisko, na które przyjmują do przyuczenia po prostu. Ale przejrzę oferty, może stamtąd coś wywnioskuję. Dzięki za odpowiedzi

@wox

No to jest najlepsze rozwiązanie

@wox

bo tu raczej nikt nie będzie robił za ciebie riserczu

@.

No dobra, przecież nie o to mi właściwie chodziło

@.

Myślałem, że może jest tu ktoś kto się orientuje, bo ofert mają sporo i trzeba się przez nie przebić

norek

Jak jest z parkingiem przy hucie czy w jakichś okolicach? Warto brać swoje auto czy lepiej wsiąść w komunikacje

Będzie gdzie stanąć, bierz

@norek

Ale co lepsze, to już twoja decyzja.

@Elon

No to jak mówisz, że będzie gdzie stanąć to pewno lepszy samochód. Jak będę jechał na rekrutacje to zawsze lepiej swoim

@Elon

To jak coś to przed bramą nie?

@norek

Ja staje przed i tak wydaje mi że jest się najlepiej. Ale jak chcesz to możesz zadzwonić się zapytać. na pewno szybciej dostaniesz odpowiedź...

@Ololo

ale w sensie, że byłeś tam na rekrutacji i tak zaparkowałeś tak?

@norek

A jakie to ma znaczenie w jakim celu byłem?

@Ololo

no nie wiem, może żeby się zorientować w temacie? nie pytam w celu uzyskania ciekawostek z twojego życia, spokojnie...

sufi
@Ololo

dla mnie takie, że nie zawsze ktoś kto nie jest pracownikiem może sobie ot tak zaparkować nawet przed bramą

@sufi

No ale widać po podpisie, że nie jestem pracownikiem i napisałem, że zaparkowałem, więc co niby miałem więcej dodawać?

Tak

iIe czasu po zwolnieniu się można znowu przyjąć się na Hutę?

hm
@Tak

A to myślisz, że jest jakiś czas do odczekania? Jeśli kogoś potrzebują to jest szansa, że cie znowu przyjmą od razu, tak mi się wydaje

Hocko
@hm

ciekawe pytanie, ale nie wiem czy znajdziesz odpowiedź. dosyć skomplikowana pewnie sprawa i rzadka raczej. tak mi się wydaję

Groszz
@Tak

Nie ma chyba terminu ale zależy też jakim byłeś pracownikiem wcześniej, to już ludzie z rekrutacji będą się orientować

Makak
@Tak

Nie jest to w żaden sposób uregulowane z tego co wiem, więc możesz próbować od razu, ale zależy na jakich warunkach się rozstałeś z firmą...jeżeli w przyjaznych, to myślę, że chętniej przyjmą kogoś kto zna się na robocie. Tylko musisz ich jakos przekonać, że nie przyjdziesz i znowu zaraz nie rzucisz pracy, bo wtedy mogą bać się w ciebie zainwestować jako pracownika... ale kojarzę przypadki, gdzie ktoś wrócił do roboty po zwolnieniu, także myślę, że może się udać

oczywiste
@Makak

to raczej oczywiste kwestie. ale ja tam nie miałem problemów z dogadywaniem się nigdy w takich kwestiach akurat tutaj więc myśle że da rade

Makak
@oczywiste

A miałeś taką sytuację?

oczywiste
@Makak

nie identyczną, ale coś tam miałem, nie wchodźmy w szczegóły.

@Tak

I jak tam, udało się załatwić? Z ciekawości pytam

Ramzes

Mówcie co chcecie ale ja jak już pracuje parę lat to nie narzekam mimo że nie jest zawsze idealnie. Pare można by było zmienić ale robota jest, w tych czasach to na prawdę dobrze że można liczyć na jakąś stabilizację. Także jak tu kandydaci się pojawiają to ze swojej strony mogę powiedzieć, że moja opinia jest dobra o tym zakładzie.

@Ramzes

ja tak odnośnie tych zmian to nie można zgłaszać jakichś propozycji komuś wyżej i porozmawiać na tam jakiś temat?

@apropo

Rozmawiać zawsze warto, nie bardzo wiem do czego pijesz

@apropo

Zresztą najpierw proponuję się dostać, zobaczyć jak wygląda zakład a potem się zastanawiać nad takimi rzeczami

@Ramzes

do tego, czy jak się zgłosi coś, to czy w ogóle to biorą pod uwagę

no niby tak

@Ramzes

ale jednak nie zaskodzi wiedzieć niektórych rzeczy wcześniej...

Elektryk

Na utrzymaniu ruchu jest system zmianowy, czy stałe godziny pracy?

rakso

potrzebuje informacji o tokarzu tylko nie wiem czy w dobrym miejscu pisze. chodzi mi o to żeby ktoś stąd mi powiedział jakie warunki na tokarkę i ile mieli doświadczenia jak się przyjmowali bo ja mam tylko niecałe pół roku ale rysunek techniczny za to ogarniam i myślę że bym się nadał. jeszcze te uprawnienie hakowe je się robi w ramach pracy jakoś?

Kaleo
@rakso

W dobrym miejscu piszesz. Niestety nie pomogę, bo się nie znam, nie pracowałem na tym stanowisku, ale może ktoś się wypowie

teko
@rakso

nie ten dział, ale mogę ci powiedzieć, że każde doświadczenie jest dobrze widziane, a jak ogarniasz rysunek to tym bardziej spoko

rakso
@teko

czyli ciężko będzie tutaj się dowiedzieć takich rzeczy? jakby ktoś był z tego stanowiska to proszę o odpowiedź bo na razie się tak bardzo nie spieszę

teko
@rakso

nie wiem czy ciężko, nie znam wszystkich ludzi, którzy wchodzą na forum, może ktoś kto na tokarce robi tu w końcu wpadnie i pomoże

luigimi
@rakso

a nie ma tam jakiegoś kontaktu, że podpytać o te kwestie rekrutacyjne?

qwertyui

Cześć, rekrutacja zdalnie czy stacjonarnie?

Matii
@qwertyui

Ja na finansowy widziałem, że zdalnie ale nie mam pojęcia czy to wszędzie tak będziesz miał.

Pepez
@qwertyui

zwykle takie informacje to chyba zawieraja na ogłoszeniach? czy już nie?

qwertyui
@Pepez

Na waszej stronie tej głównej właśnie nie mogłem znaleźć.

@qwertyui

Na biurowe pewnie zdalnie, nie wiem jak z produkcyjnymi, ale wiem, że jakiś czas temu były zdalnie prowadzone, chociaż mogli wrócić do f2f

Pepez
@Nico

No ale co to właściwie za różnica? I tak mu powiedzą jak do niego zadzwonią więc zaskoczony nie będzie.

@Pepez

Nie no, moim zdaniem żadna

@Pepez

Ale skoro pyta to pewnie dla niego to istotne

Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy jest tutaj ktoś z działu wykańczalnia i może coś więcej napisać na temat specyfikacji pracy na stanowisku hakowego, suwnicowego. Ogólnie chodzi mi o prace na załadunkach. Z góry dziękuje Pozdrawiam

dziura
@Kandydat

ale co konkretnie potrzebujesz wiedzieć? bo jak takie ogólne pytania to wiesz, ciężko odpowiedzieć.

Opos
@dziura

no przecież napisał że chodzi mu o specyfikacje pracy wiec moze jakies obowiazki zadania jak to wyglada od wewnatrz

Fix
@Kandydat

no to chyba nie ma nikogo z tego działu. czy nie ma takich info zawartych w ogłoszeniu?? czasem coś piszą na ten temat

Bon

to jak aplikował ktoś ostatnio? bo widze duzo ludzi pisało a żadnej relacji z przyjęcia czy cokolwiek? jakies info?

@Bon

Ale konkretnie co chcesz wiedzieć? O samej rozmowie żeby ci powiedzieć? Ogólnie jak pamiętam to raczej na spokojnie, bez niewygodnych pytań że tak powiem.

?

a długo trwał cały ten proces od złożenia cv do zatrudnienia?

@?

Przecież to się chyba będzie różnić w zależności od tego jaka jest potrzeba na pracownika i jakie stanowisko, u mnie to było chyba ze trzy tygodnie, coś takiego, ale nie powiem ci dokładnie.

?

no nie wiem może się bedzie różnic dlatego pytam jak to dokładniej wygląda

@?

A ja ci odpowiadam, że nie da się opisać dokładnie. Nie dopóki nie sprecyzujesz chociażby stanowiska, na które aplikujesz, przy czym to i tak nie rozjaśni wszystkich wątpliwości

?

pracownik magazynu. o to stanowisko mi chodzi

wakat

ale jakąś ogólną informację to moglbyś podać.. nikt cię nie będzie piętnował za pomylkę o pare dni

@wakat

No to ogólnie już napisałem - napisałem tak jak było u mnie, więcej do powiedzenia nie mam

ton

Jaki jest ogólnie system pracy na zakładzie? Ciągły?

@ton

A jak sobie to inaczej wyobrażasz? Jest czterobrygadówka

@Robota

Jezu nie wiem, w ogóle sobie nie wyobrażam, temu pytam...

Kamik
@Robota

a to jest jakaś odgórna norma że wszędzie musi być tak samo czy co :D :D :D

@Kamik

Nie, po prostu myślałem, że jak chodzi o tego typu zakład, to to dla wszystkich oczywiste i wynika jasno z charakteru jego działania.

Kamik
@Robota

no może nie każdy jest taki domyślny jak ty. musisz się z tym pogodzic

A szkoda ;)

@Kamik

(To żartobliwe, zanim ktoś mi zarzuci...)

Heng

Są teraz jakieś przyjęcia albo są planowane w najblizszym czasie?

@Heng

Myśle że tutaj raczej się nie dowiesz wiele, jak już korzystasz z internetu to najlepiej wejdź sobie na stronę, wydaje mi się że są tam jakieś oferty ale też nie śledze tego więc to musisz już sobie zobaczyć. No i też nie wiemy nawet gdzie byś chciał iśc.

Miko223
@Heng

Sprawdź na stronie arcellor mittal Dąbrowa górnicza , z tego co wiem kilka dni temu wisiały jeszcze oferty na walcownika, wytapiacza stali , rozlewacza stali , pieniążki ciekawe i konkurencyjne , gdybym miał bliżej chętnie bym spróbował

@Miko223

Dzięki zobacze co tam w trawie piszczy Jeszcze mam pytanie do @On, gdzie ty pracujesz? moze bede mierzył na to co ty i przydaloby mi się kilka sprawdzonych info ze źródła

@Heng

No ale to raczej patrz po tym co cie interesuje a nie co ja robie. Tak to nie rób nie polecam.

@On

Nie o to mi chodzilo wcale, po prostu może akurat by sie okazalo, że to czym ty sie zajmujesz interesuje też mnie, ale dobra nieważne

@Heng

Pracuje jako elektryk pasuje? czy jakiś zestaw pytań?

@Heng

Teraz jestem ciekaw czy sie wstrzeliłem czy jednak mamy inny gust.

@On

nie akurat, raczej o rozlewni myślę, narazie czekam na odzew.

@On

WIesz może jak tam jest?

@Heng

Skąd ma wiedzieć, skoro tam nie pracuje nawet

@ton

Dobrze, dobrze, Panie Adwokacie...

@Heng

Na rozlewni nie źle, ludzie fajni z tego co słyszałem

@Heng

Teraz widze ze trochę dawno pisałes to nie wiem czy jestem przydatny

@Seb

I tak planowałem się zatrudniać w nowym roku, więc nie było za późno

@Seb

Słyszałeś, ale sam nie pracowałeś, dobrze rozumiem?

no akurat nie tam.

Rt500

Są może jakieś wakaty do Katowic? Czy w razie czego składać papiery bardziej na Dąbrowę?

@Rt500

Może dojeżdża ktoś z Sosnowca i wie czy się to opłaca?

Krk
@Rt500

Katowice i dąbrowa to ta sama huta. Wcześniej mówili huta Katowice

@Krk

To dojeżdżają z Sosnowca ludzie?

eros
@Rt500

pewnie ktoś dojeżdża. ciężko kazdego pytać skąd jeździ i jaką drogą.

@eros

Pytam ogólnie, kto jeździ ten powie. Jak ktoś nie jeździ to nie powie i tyle. filozofia.

Biały

Witam,jak wygląda praca na walcowni? Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź,pozdrawiam.

Par
@Biały

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć?

lukas
@Par

No przecież mówi - jak wygląda praca na walcowni czego nie rozumiesz?

lukas

No to ja nie wiem, jak mam jaśniej ci to powiedziec

Par
@lukas

Jak potrafisz sie tylko czepiać to lepiej nie pisz już nic

ukulelele
@Par

a przyjmują teraz może? ktoś wie coś? widzę że dawno był wątek ale może ktoś odpowie jeszcze

@ukulelele

na ich stronie jest sporo różnych ofert, ale też w różych lokalizacjach

@ukulelele

może akurat coś cie zainteresuje, niekoniecznie walcownia

Olo

no wiesz, jak zadaje konkretnie pytanie to raczej wie na co jest nastawiony i takie podsuwanie innych ofert jest co najmniej niepotrzebne, ale ok

Odp
@Olo

To może ja coś konkretniej odpowiem bo tu widzę, że się nie dowiesz niczego za bardzo... Praca na walcowni jest do przyzwyczajenia, krzepa się przydaje, ale mi odpowiada, już chwilę robie i nie narzekam raczej. Wiadomo, że z początku trzeba się wszystkiego nauczyć, pamiętam, że ja miałem wzloty i upadki ale jakoś przetrzymałem.

Czarr
@Odp

długo trwa ogólnie wdrożenie czy to tak indywidualnie bardziej?

Odp
@Czarr

Wiesz, jednemu będzie łatwiej załapać jednemu trochę trudniej ale, ja wiem, po miesiącu myślę że raczej już będziesz wiedział co i jak. Masz osobę, która ci pokaże co robić, odpowie na pytania jak będziesz miał, także warunki są do nauki dość dobre. Tylko trzeba chcieć, myśleć co się robi i słuchać doświadczonych. to przede wszystkim to ostatnie

no
@Czarr

poradzisz sobie młody tylko tak jak kolega tutaj pisze słuchaj co się mówi do ciebie to będzie szybciej. ktoś ci pomoże na pewno.

@no

Czy na pewno sobie poradzi to nie wiadomo, to też nie jest tak, że absolutnie każdy się nadaje, nie?

@no

Czyli można liczyć na konstruktywne wsparcie na początku? Bo niestety różnie się spotkałem i z reguły było to "radź sobie" a wolałbym nie powtórzyć takiej sytuacji...

Wojol

Mówcie co chciecie, ale ja nie narzekam na prace tutaj, fakt, że idealnie nie jest i też bym troche poprawil, ale nie dopatruje sie minusów. To co najbardziej mnie interesuje mam zapewnione i to sie dla mnie liczy

TikTak
@Wojol

to znaczy co konkretnie?

Wojol
@TikTak

No warunki tak ogólnie. Kasa mi odpowiada, jest na czas i tak dalej. Ludzie są raczej przyjacielscy. Nie wiem co jeszcze mogę napisać.

katamaran
@Wojol

ciężko się przyzwyczaić od takiej pracy, jak ktoś nigdy nie pracował fizycznie? i czy to w ogóle możliwe, żeby taką osobę przyjęli?

Naret
@katamaran

wiesz co no to zależy też jakie to jest stanowisko, bo są takie prace fizyczne, gdzie faktycznie nie trzeba mieć doświadczenia, ale są takie, że nie dość, że chcą doświadczenie to jeszcze jakieś kursy i inne kwalifikacje

Tatar
@katamaran

A myślisz, że podołasz? Nie żebym nie wierzył ale serio pytam. To nie jest łatwa praca, zwłaszcza dla kogoś kto nie wie z czym sie to je

melon
@Tatar

w ofertach raczej przewija się, że jakieś tam doświadczenie w pracy trzeba mieć, np na walcownika także nie wiem. spróbować możesz zawsze, najwyżej poszukasz coś innego

Połączenie
@melon

Zawsze możesz przedzwonić i zapytać jak to wygląda to raczej ktoś ci podpowie co zrobić. Telefon zajmie 5 minut a będziesz wiedział co i jak. Bo tutaj to tylko można gdybać tak naprawdę

Garden
@katamaran

ja mam wlasnie takie jedno doświadczenie, że chcąc nie chcąc musialem sie przestawić na prace fizyczną jak sie troche w domu nie przelewało i poczatki byly hardkorowe nie będę ściemnial, że bylo super i bezproblemowo bo to nieprawda, ale jak sie przetrzyma ten gorszy czas wdrażania i odczuwania skurczy przy każdym ruchu to potem już leci, najgorsze trzeba wytrzymać

@Garden

można liczyć na jakąś premie w ramach rekompensaty za ciężkie początki hahha?

@Bastum

Co cię tak bawi? Premii z reguły się nie dostaje na dzień dobry, też coś od siebie daj, a nie tylko ręce wyciągasz, jak po swoje...

@On

a przepraszam bardzo, a gdzie ja napisałem, że na dzień dobry? napisałem, że po trudnych początkach, czyli po całym wdrożeniu itp., wtedy kiedy już człowiek sobie sam radzi i wszystko ogarnia trochę dystansu życzę przyda się

@Bastum

Tak napisałeś to nie dziw się, że można to inaczej zrozumieć. Jak się wykażesz i dobrze pracujesz to są premie, tyle w temacie...

i na tym zakończmy

LPL.

Praca jest stabilna i niczego więcej nie potrzebuje. Nauczyłem się wszystkiego co trzeba leci.

Bah
@LPL.

jak już sie złapie rytm to już leci i to nawet szybko, jakie stanowisko?

@Bah

a długo ci zajęło przyzwyczajenie się do stanowiska?

@Bah

Elektryk

@wujek

Ja wiem, niedługo chyba, nie wiem jak inni. Ja już miałem trochę doświadczenia wcześniej to też łatwiej.

@LPL.

no właśnie, z doświadczeniem zawsze łatwiej troszkę podłapać, ale ogólnie można liczyć na pomoc w razie czego?

Stary
@wujek

Pomoc tak, ale nie wyręczanie we wszystkim. Miej to na uwadze.

@Stary

nie, no to oczywiste, dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Huta Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Katowice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Katowice