Opinie o Huta Katowice w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huta Katowice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Katowice w Katowice

Zibi

Huta katowice najlepsze miejsce pracy. 0,5 sekundowe przerwy w zupełności wystarczają, stołówka również znakomita pani jadzia jest mistrzynią kuchni. trzeba lecz wspomnieć o opozycji, czuli hucie batory, a jak wiadomo ruch chorzów to (usunięte przez administratora)

pączek

Na jakie szkolenia można liczyć w firmie?

oingo
@pączek

Na wszystkie jakie potrzebne są do wykonywania danej pracy

@oingo

dobrze, że są

@oingo

a długo trwają?

oki
@pączek

no dobrze, dobrze, bo są przydatne

oki
@pączek

ale to zależy od tego z czego to szkolenie, więc różnie

@oki

jakie są najczęściej szkolenia?

@pączek

a co do szkolenia sie to można sie przenieść na inny dział na inne stanowisko po czasie, jak już się nie chce pracować na tamtym? doszkalają wtedy?

@rosko

a co od razu zakładasz że ci się nie spodoba? ciekawe podejście

taa
@Frotte

może po prostu pyta, co w takiej sytuacji? po to to forum chyba, nie?

ikso
@taa

no ale co tu mu ktoś ma napisać? to dość indywidualna kwestia. raczej jak ktoś się rekrutuje na dane stanowisko to z myślą że na nim będzie pracował. zresztą o takie sprawy to chyba w rekrutacji się pyta, ale nawet jak już trochę porobisz i ocenisz, to można podejść i zapytać ale zakładać z góry że będzie tak czy tak to trochę słabo, tak mi się wydaje. bo różnie może być ale to najpierw sprawdź a potem myśl :)

ikso
@rosko

może akurat ci będzie pasowało tu gdzie trafisz i nie będziesz musiał się martwić o to :)

Koko

Pozdrawiam 1 brygadę z Cos3 . Zmieniłem pracę kokosów nie ma na rękę 4300 . Praca od 7 -15 . Weekendy wolne . Kochani jak o was dba zakład ? A jak tam podwyżki co roku .

Jeździ ktoś może do Huty z okolic Zawiercia? Bo mam problem z dojazdem.

@Paweł

no i co w związku z tym? w pracy by nie było łatwiej podpytać?

@Paweł

Paweł, daj znać chłopakom w pracy, na pewno ktoś pomoże.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Huta Katowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
edi

jakie są zarobki w hucie katowice ?

Pakston
@edi

Różne. Zależy, chociażby od stanowiska.

Re
@edi

na takie ogólne hasło to ci nikt nie odpowie. podaj chociaż dział albo stanowisko

Astor

czy firma płaci terminowo wynagrodzenia? nie macie opóźnień z tym?

Kotlet
@Astor

Nie ma problemu z wynagrodzeniem

term
@Astor

na czas i terminowo jest wszystko

@Kotlet

to gitara, u mnie był często ten problem w poprzedniej pracy, więc wolę zapytać zawczasu

@term

dzięki

@Astor

no to już wiesz to chodź pracować z nami

efe

jest terminowo. pozdrawiam

Joaś

fajnie wam sie tu pracuje? bo ogólnie wiem, że miejsce z długą historią i raczej większy pewniaczek niż jakieś nowe zakłady, co myślicie?

bonik
@Joaś

no dłuuugo działają, ale pytasz, o jakieś konkretne stanowisko? mają jakieś rekrutacje otwarte teraz?

Marko
@Joaś

Akurat z tym, ze jezeli cos jest nowe, to znaczy, ze jest mniej pewne, to akurat sie nie zgodze- roznie bywa. Ale w tym przypadku moge stwierdzic, ze firma godna zaufania- bynajmniej mojego

@Marko

no tak mi sie wydawało wlaśnie że tu może byc spoko, bo chyba w takim dużym zakładzie lepiej pracować moim zdaniem no ale wolalem dopytać. jak ktos jeszcze ma coś do powiedzenia to chetnie wysłucham a interesuja mnie stanowiska produkcyjne nie żadne biurowe

@Joaś

A widziałeś jakieś ogłoszenia do nich w przeszłości, że w ogóle pytasz? Ja coś myślałam o pracy na produkcji też albo kontroli jakości, jak mają, ale nic mi się nie obiło o uszy, żeby potrzebowali. Ciekawe, jak płacą w ogóle, wiesz?

Niki
@Elżbieta

na pracuj masz oferty, zobacz sobie, jak cię interesuje

Loczo
@Joaś

Ludzie w pracy bardzo co pasuja, przez co sama praca jest na pewno przyjemniejsza

watson
@Niki

i tam też aplikujecie? nie można wysłać na maila do rekrutacji bezpośrednio zgłoszenie?

Niki
@watson

nie wiem, może i można, ale po co w sumie, skoro wrzucają na platformy

@Loczo

Atmosfera dobra jest? No to już coś, a ciekawe jak z resztą warunków, bo mimo wszystko atmosfery do garnka człowiek nie włoży, wiadomo. Płacą w terminie ludziom?

@Elżbieta

płacą w terminie ludziom

Magdalena

Szukali do ZTS mechanika, jakoś w listopadzie. Napiszcie, ile zarobiłby mój ślubny i czy będzie jeszcze praca w zakładzie w nowym roku? Np. od stycznia..

hehe
@Magdalena

a on sam nie może zapytać? :)

kok
@hehe

Moze, ale podjeli wspolna decyzje ze żonka napisze, co chcesz

Sezam
@Magdalena

Jak szukali w listopadzie, to teraz raczej już po ptokach

@Sezam

nie prawda. nadal szukają tyle że do krakowa a nie tu. na śląsku.

klao

podobno jest jakiś dodatek mentorski jak się szkoli nowego pracownika, prawda to? słyszałem tak od kogoś

klao
@klao

każdy pracownik się może tak zgłosić, żeby szkolić nowych?

@klao

No pewnie jakiś doświadczony, świeżaka raczej na coś takiego nie wyślą

@klao

Tak na logikę się wydaje w każdym razie

@klao

Tak czy siak, najpierw to wypadałoby się przyjąć, a potem dopiero myśleć o szkoleniu innych

@Mim

Nie no, w sumie interesowanie się rzeczami w przód chyba nie jest jakimś wykroczeniem

@Mim

Ja też lubię wiedzieć zawczasu. A jak ktoś nie może/nie chce odpowiadać, to nie musi

@Mim

W sumei dobrze, że chłop ambitny i od razu sobie jakiś cel ustawia

@klao

tak jest kasa za wyszkalanie nowych pracowników

@partys

a każdy nowy pracownik ma takiego mentora?

@partys

to z góry przydzielają czy można kogoś wybrać, z kim się złapie spoko kontakt?

@partys

Ale to w formie jakiegoś dodatku czy po prostu takie stanowisko jest? Jak ja byłam w podobnej firmie to były osoby specjalnie wyznaczone do tego, żeby szkolić, nazywało się ich trenerami albo mentorami, miały swoje kolory kamizelek itp.

bic

orientujecie się na jakiej zasadzie wygląda rekrutacja wewnętrzna w firmie, w zasadzie praktycznej?

@bic

nie, bardziej mi chodzi o rekrutacje wewnątrz o zamianę ewentualnych stanowisk

@bic

coś mi przeskoczyło ale czy ktoś mógł mi podać informację?

były
@bic

sprawdzaj sobie co jakiś czas ogłoszenia, albo podpytaj kogoś

@bic

jak będzie info że szukają kogoś na nowe stanowisko to się do swojego kierownika zgłaszasz i ci powie co i jak

@partys

no zazwyczaj tak to działa

ulany

na długo tu ludzie zostają w pracy? ktoś sie pochwali jaki jest najdłuższy staż w firmie?

ulany
@ulany

nie żeby to jakaś super ważna inform była ale tak sie zastanawiam jak stabilność zatrudnienia wygląda tutaj

a co
@ulany

a co chcesz się zatrudnić?

kokoroko
@ulany

chyba najwazniejszy jest sredni staz pracy pracownikow, a nie pojedzynczy staz pracy jednej osoby

@ulany

no raczej na dłuzej ludzie zostają więc ze stabilnością to raczej nie ma problemu

@ulany

jaki jest nadłuższy staż pracy to nie mam pojęcia ale dużo jest ludzi co do emerytury zostają

berenika

hej, słyszałam że są tutaj dofinansowanie do przedszkoli wiecie ile ono wynosi? są jakieś konkretne placówki?

@berenika

dziękuje z góry za odpowiedź, niedługo mam rozmowę i nie chce odrazu wyskakiwać z tym pytaniem

@berenika

a to nie jest tak, że oni otwarli tak jakby swoje przedszkola i tam można wysyłać dzieciaki? nie wiem tak by wynikało z tego co na stronie napisali

bonik
@Joaś

też mi się tak wydaje, ale czy są jakieś opłaty z tego tytułu, to chętnie się dowiem..

@bonik

no właśnie chciałam jakieś potwierdzenie, tak że dziękuje. a tak jeszcze z ciekawości czy macie jakieś doświadczenia z nimi?

Ronix
@berenika

ktos powie o co chodzi z tym dofinansowaniem do przedszkoli? pierwsze slysze

natsu
@Ronix

no są dwa przedszkola, zapisanie dziecka do niego jest dofinansowanie przez firmę dla pracowników to jest chyba w ramach fundacji Nasze Dzieci i jest czynne od 5:30 do 18

satis
@natsu

dobra sprawa, że o tym pomyśleli

Ronix
@natsu

Nie slyszalem o takich inicjatywach, ale brzmi ciekawie

ah

w pełni finansowane?

rosko

równoważny czas pracy czy płatne nadgodziny macie?

Mikser
@rosko

I czy w ogóle się zdarzają nadgo?

okto
@rosko

równoważny? a nie zmianówka?

żądło
@okto

A to się wyklucza?

żądło
@okto

Nie do końca wiem na czym ten system polega, stąd pytanie. Plus chyba nie ma tu stwierdzenia, że jest taki system, tylko to było pytanie

kosodrzewina
@rosko

rozumiem, ze pytasz czy praca jest 40h w tygodniu i czy są do tego nadgodziny?

@kosodrzewina

tak.. odpowie ktos?

looker

Mam pytanie, czy są może jakieś oferty pracy w Katowicach w biurowych zawodach? Widziałem oferty stażowe, ale czy kogoś szukają może bez stażu? Mam parę dobrych lat doświadczenia, więc opcja stażu niekoniecznie mnie satysfakcjonuje, jakby ktoś podpowiedział gdzie szukać jeszcze jakichś aktualnych ofert, to bedę wdzięczny..

@looker

a no i zapomniałem dopisać, że szukam czegoś z zakresu księgowości, kadr, HR, obsługi klienta, administracji

@looker

a z ciekawości zapytam, czy po tych stażach są propozycje dalszej współpracy?

darczi
@looker

ja właśnie brałam udział w takim stażu ale to trochę temu, ale dużo przychylniej się patrzyli, jak by nie patrzeć to po takim czasie już cie znają wyszkolą na swoich defacto pracowników to tym bardziej są zainteresowani

darczi
@looker

tak, jest pare ofert na Dąbrowe jak ostatnio patrzyłam z ciekawości chyba nawet coś z księgowością, ale nie wiem czy nadal są aktywne

Pokes
@looker

Są. Szukaj pod bcoe , czyli centrum usług wspólnych dla arcelora. Mają swój profil na gw, więc pewnie najlepiej tam będzie się przenieść

Piks
@looker

AMP nie jest w Katowicach, tylko w Dąbrowie. Huta Katowice to stara nazwa.

mhm
@Pokes

okey, trochę się zamieszało, dzięki za informację

Witam, jak wygląda praca na produkcji lub rozlewni? Rzeczywiście jak mówią pieniądze lecą a praca lekka i przyjemna bo raczej mi się nie wydaje :) Chcę przyjść tam za miesiąc do pracy i nie wiem czy na rozlewnie czy produkcje gdzie lepiej...

fin

to gdzie lepiej to zależy od tego co ty preferujesz, my za ciebie nie wybierzemy. I ustalmy, że pieniądze nigdy sobie ot tak nie lecą...

a kto to tak mówi, że praca lekka? ja mam inną opinie na ten temat

ale żeby nie było, to też nie jest jakoś przesadnie cięzko

pocztaglosowa

Sam kandyduje i nie wiem, ale zakładam, że charakterystyka pracy typowa dla tych stanowisk-nie wiem czego wymagasz od pracy na stanowiskach, które wymieniłeś. Pieniądze na pewno z nieba nie będą spadać za obijanie.

Pokes
@pocztaglosowa

Komentarz z marca, a pracę miał zacząć miesiąc później. Myślę, że jakiekolwiek dopowiadanie jest zupełnie zbędne na ten moment. raczej sam już się przekonał jak jest.

Bizon

Obchodzi się tu dzień hutnika?

Bizon
@Bizon

W sensie czy jest wolne z tej okazji i tym samym przedłużony weekend majowy, czy nie ma nic takiego?

oliver
@Bizon

wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że coś organizują z tej okazji

@oliver

są jakieś foty na stronie z tego wydarzenia, wiec pewno organizują, ale jak to w praktyce wygląda to nie wiem

huty
@Bizon

w ogłoszeniach o pracę chyba też coś wspominali o tym, że dodatkowy dzień wolny, bo to 4 maja chyba to święto jest, nie?

Tak

@huty

Jest wolne od pracy. Przynajmniej było tak, kiedy ja pracowałem

huty
@.

to spoko sprawa, zawsze to dodatkowy dzień wolnego, więc plus dla nich

@huty

No tak, ale mówię, nie wiem czy nadal, czy coś się zmieniło, najlepiej jak ktoś aktualny potwierdzi

Snoop

Zastanawiam się nad aplikacja do tej firmy, praca jest w systemie 4 brygadowym czy jakimś innym? Na jaką stawkę można liczyć na rękę w utrzymaniu ruchu elektrycznego?

Ewelina
@Snoop

Stawka może zależeć pewnie od doświadczenia. Masz jakieś?

@Ewelina

10 lat w przemyśle na utrzymaniu ruchu elektrycznego, uprawnienia SEP elektryczne i udt konserwacja suwnic

@Snoop92

dużo... sam wyrabiałeś uprawnienia?

@Snoop92

zastanawia mnie czy warto samemu sobie robić czy lepiej przez firme

tikko
@parrot

ale to firma załatwia wyrabianie uprawnień? skąd takie info?

@parrot

Pracuje w utrzymaniu ruchu i potrzebuje tych uprawnień więc robiłem, część samemu, a część firma mnie kierowała na kursy ale pora zacząć rozglądać się za nowym pracodawcą, dlatego dopytuje o warunki płacowe i warunki pracy

@tikko

przecież właśnie o to dopytuje

@Snoop92

aa rozumiem, bo widziałem pod jednym wpisem "pracownik" i myślałem, że tu robisz, ale dobrze nawet tak ogólnie wiedzieć

@parrot

Przypadkiem musiałem nie zmienić na "kandydat" w jaki sposób można złożyć CV żeby ewentualnie pracować w hucie, a nie pod firmą zewnętrzna jak takie występują?

@Snoop92

nie wiem. jak to tu wygląda, sam jestem jeszcze kandydatem

stayo

Przez platformę rekrutacyjną AMP

gdzie ją znaleźć?

stayo
@laps

Na stronie głównej, zakładka kariera

dzięki wielkie

@stayo

może coś dla siebie znajdę

@Snoop

Jeżeli chcesz być doceniany za mega trudną pracę jaka tam jest to uciekaj. Nie tutaj.

szkw

mam pytanie, arcelor na śląsku jest tylko w katowicach czy jeszcze gdzieś indziej są?

erve
@szkw

a nie ma takiego info na stronie?

@erve

eh no oczywiście że jest takie info na stronie, wystarczyło tam zajrzeć zanim się zapyta

@szkw

druga sprawa jest taka, że w Katowicach nie ma oddziału arcelora

@szkw

wiec nie wiem tez czemu ten profil jest tak podpisany, moze cos sie pomylilo ludziom z gowork

erve
@stalowy

może wcześniej coś tu było np? bo nie wiem dlaczego miałby być tak podpisany inaczej

@stalowy

poczytajcie sobie na wikipedii historie huty to sie dowiecie wszystkiego

AMP jest w Dąbrowie Górniczej, nie w Katowicach

@szkw

Huta Katowice to po prostu stara nazwa tej huty

@stalowy

Po prostu pewnie profil został założony dość dawno, a jako, że jest ruch, to nie mają po co go usuwać, skoro ludzie się wypowiadają. Większość doskonale wie, o jaką hutę chodzi.

Foster

Część mam pyt jak wygląda praca ślusarza jaki pieniądz i jacy ludzie

@Foster

Jest jeszcze ta oferta czy już po naborze?

@.

na stronie nie widać, żeby była a też mnie interesowała

Olga
@ray

A myślał ktoś, żeby im na maila i tak cv wysłać? Może w razie czego kolejkę się zaklepie czy coś?

@Olga

no nie wiem czy tak to działa szczerze mówiąc

KoMa
@Olga

kolejkę? no może będą mieli je w bazie, ale to tyle

@Olga

Pierwszy raz widzę pytanie o zaklepanie kolejki przez wysłanie cv

@Olga

Nie znam żadnej firmy która by tak robiła

@Olga

Jedynie zachowanie cv do bazy jak już ktoś wcześniej wspominał

@Olga

To przychodnia lekarska, czy praca?

@Olga

Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale w przypadku rekrutacji nie obowiązuje kolejność zgłoszeń...

@Olga

Liczy się to, co reprezentuje twoja kandydatura

Olga
@Gieno

A to przepraszam, widziałam sytuacje, gdzie hr proponował, żeby w razie czego wysłać, więc spytałam. Ale to pewnie od wielkości firmy zależy tu z tego co widzę konkurencja może być spora

Aplikujący

Witam opiszę ktoś pracę, Walcownik, przezbrajacz klatek?

Ewelina
@Aplikujący

A co konkretnie chcesz wiedzieć na temat tej pracy?

@Aplikujący

a to zadań nie masz wypisanych w ofercie?

bo powinny właściwie być

@Ewelina

pytam, bo mnie też zainteresowała i czy ta oferta jest dla osób z niewielkim doświadczeniem?

@kus

pytasz, a sam oferty nie sprawdzisz

oczywiście, że są wypisane

niewielkie też będzie okej

@...

miałem problem ze stroną, nie chciało mi się załadować poprawnie

stąd pytanie tutaj

dziękuję

a to okej, sorka

w takiej sytuacji zrozumiałe

gumiś
@Aplikujący

Praca spoko jak ci nie przeszkadza smar i inne syfy

@gumiś

to chyba norma w tego typu pracy nie? chyba każdy jest tego świadom?

bum
@ray

najwidoczniej nie dla wszystkich, a to oczywista kolej rzeczy

@bum

no okej

@bum

w sumie czytając goworka, to już wiem, że wszystko w tej materii może się zdażyć

Klocek
@Aplikujący

Praca jak każda inna raz lepiej raz gorzej... Nie potrzebne doświadczenie bo cie naucza wszystkiego :)

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Huta Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Katowice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Katowice