Opinie o Huta Katowice w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Huta Katowice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Katowice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Katowice w Katowice

ochroniarz

a może szukają tam do was kogoś na ochrone? albo macie kontakt do firmy zewnetrznej która to obsługuje?

ziko
@ochroniarz

nie mam kontaktu ale mozesz podejsc i zapytac to ci najszybciej info ktos udzieli

ochroniarz
@ziko

nie no nie bede jechał za ochroniarzem gonił i mu łeb zawracał, będę szukał gdzieś w necie

ziko
@ochroniarz

no to powodzenia w takim razie

Czy na Hute Katowice też należy szukać ofert na tym portalu rekrutacyjnym?

Myke

Tak, tam są oferty do wszystkich oddziałów Arcelora na świecie

@Myke

A czyli wszystko tam znajdę, dzięki w takim razie

Myke

Teraz raczej nie znajdziesz bo średnio z zatrudnieniami

@Myke

No to jak nie teraz to może chociaż w przyszłości, aż tak mi się w sumie nie spieszy, jeszcze pracę mam

Myke

A no to najważniejsze, trzymaj się swojej fuchy bo czasy są ciężkie, a jak sytuacja się uspokoi to zapraszamy, na pewno przydadzą się osoby do zasilenia szeregów prędzej czy później

@Myke

No taki też mam zamiar bo na pewno nie chce zostac z niczym więc dopóki nie bedzie czegos pewnego to się nie ruszam. Bede to monitorował

Wolf

Cześć mam pytanie mam doświadczenie w branży hutniczej pracowałem na piecu jako rozlewacz i energetyk ślusarz potrzebuje namiar na spółkę lub coś lub coś takiego proszę o kontakt mam rodz na utrzymaniu

@Wolf

kontakt jest na internecie w czym problem?

Wolf
@?

Potrzebuje nazwy spółek o tel

Nork
@Wolf

zadzwoń na główny i poproś o co potrzebujesz wątpie że ktoś będzie tu miał numer zapisany akurat ten co chcesz, tak bedzie zdecydowanie szybciej polecam

camel
@Nork

Czy tak szybciej to nie wiem, na główny ciężko się dodzwonić, ja bym maili raczej szukał

Gizmo
@camel

no ale jak już się dodzwonisz to może szybciej się sprawę załatwi? no ja tam nie wiem. skoro mówisz że lepiej maile to może lepiej

Eric

Od kiedy właściwie istnieje Huta Katowice? (Wiem, że to nieaktualna nazwa, ale wiadomo o cho chodzi)

@Eric

proponuję skorzystać z magicznej strony o nazwie google która z pewnością łatwo szybko i przyjemnie odpowie Ci na to pytanie

@Dr

Nie znalazłem tam takich informacji stąd moje pytanie

@Eric

nie no błagam już bez przesady, śmiechy śmiechami ale czytać na wikipedii chyba umiesz, bo jak nie no to ja już nie mam pytań

@Dr

Nieważne. Poszukam jeszcze raz. Dzięki za "pomoc".

@Eric

do usług przyjacielu :) :)

yes

a ja jestem pomocny i ci powiem że istnieje od 1972 roku

@yes

dzięki, zdarza się jednak czasem ktoś miły

@yes

Jasne, dawaj rybę a nie wędkę, zaraz z każdą pierdołą bedzie przychodził pytać, zamiast nauczyć się wyszuiwanie podstawowych informacji w inetrnecie

yes
@Dr

ja nie jestem od tego żeby pouczać innych i się martwić o to czy umieją coś wyszukiwać czy nie, jak masz takie hobby to bardzo proszę. Ja widzę pytanie to daje odpowiedź i nic mnie więcej nie interesuje, polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Huta Katowice? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Czy jako hutnik z doświadczeniem 3 letnim, rozlewanie na piecu, mam szansę na lepszą stawkę niż najniższa krajowa? Pozdrawiam

Frank
@Adam

bardzo możliwe, doświadczenie zawsze się ceni w firmach, a szczególnie takich, ale ja niczego nie obiecuje

Frank
@Adam

najlepiej będzie po prostu iść na rozmowę i negocjować warunki cóż Ci mogę innego poradzić

Lego
@Adam

Myślę, że na spokojnie. Inna sprawa, że chyba krucho z rekrutacją.

Cóż
@Lego

Krucho, krucho. Na platformie pustki.

Lego
@Cóż

No tak właśnie myślałem, chociaż przyznam się że na platformę nie patrzyłem

Cóż
@Lego

To patrz tam głównie, bo to jest najbardziej wiarygodne źródło, na pewno bardziej niż tu ;)

subaru

Też szukam pracy w hucie byłbym wdzięczny za kontakt do kadr, nie mogę znaleźć, jest dużo numeró tel, ale nie ten

Maniek
@subaru

to zadzwoń na jakiś główny i Cię przekierują tam gdzie bedziesz potrzebowal albo numer dokładny podadzą

subaru
@Maniek

No właśnie są do konkretnych działów, ale nie tam, nie widziałem jakegoś ogólnego

Fair

O co chodzi? pytałem się wczoraj jak się pracuje na hucie ogólnie mając na myśli opinie pracowników o samym zawodzie, a widze dzisiaj że nie ma tego wpisu

tukan
@Fair

co poradzisz, grunt, że druga próba się powiodła, bo ten cały czas jest

@tukan

no to fajnie, teraz tylko pozostaje mi czekać aż ktoś odpowie na moje pytanie :D

@Fair

Zawód prosty nie jest. Nie każdy się nada, jak ktoś nie chce sobie rąk ubrudzić i się umęczyć, a mimo to jakimś cudem do tej pracy trafił to szybko wymięknie (albo się zahartuje). Wiadomo jaka to specyfika pracy, nie ma lekko, ale grunt, że warunki są w porządku

@Ferdek

ja się nie boję brudu czy ciężkiej pracy, ogarniam że praca do lekkich nie należy

@Fair

No to w takim razie co jeszcze potrzebujesz wiedzieć? bo nie wiem co więcej mogę powiedzieć

@Ferdek

W zasadzie nic więcej nie potrzebuję chyba na ten moment, dzięki.

@Fair

No i git. A co, chcesz się zatrudnić u nas?

@Ferdek

No taki wlasnie mam plan dlatego tu jestem i pytam

Pako

Jakie dodatki zapewnie Huta pracownikom? Mam na myśli głównie te pozapłacowe

Kemer
@Pako

o Paaaanie huta to zapewnia tyle dodatków że nawet ciężko będzie je tu wszystkie wymienić.. szkoda że czasem niektórzy o tym zapominają

@Kemer

A mógłbyś wymienić ile dasz radę? :D

Kemer
@Pako

a chce mi sie? chyba na stronie o tym piszą w większości

@Kemer

No ja nie wiem czy ci się chce czy nie, pytam po prostu. To idę na stronę.

Yogi

nadal tylko przyjęcia wewnętrzne, czy ktoś z zewnątrz też ma jakieś szanse

Monster
@Yogi

Weź sobie sprawdź ziomek a nie de zawracasz tu się pracuje w pracy też nikt za ciebie nie będzie robił otrząśnij się człowieku póki nie jest za późno

yy
@Monster

niby się pracuje ale miałeś czas żeby kogoś ochrzanić ale odpowiedzieć na pytanie to już nie

Monster
@yy

Akurat miałem wolne co nie znaczy, że będę za kogoś szukał informacji

inf
@yy

na głównym profilu amp ktoś pisał że miał ostatnio rozmowę o prace

Yogi
@inf

Dzięki, widziałem właśnie już, zacząłem tam czasem zaglądać

Kapral
@Yogi

Sprawdź na platformie rekrutacyjnej.

pyt
@Kapral

a jak się na nią wchodzi?

pyt

okej wielkie dzięki nie wiedziałem o jej istnieniu nawet szczerze mówiąc obczaje wszystko

Dobosz

tu na gw jest napisane, że to jest centrala AMP, czy faktycznie tak jest?

@Dobosz

Tak. Centrala jest w Dąbrowie Górniczej na Piłsudskiego.

Kajko
@Marek

a pojawiają się oferty pracy do centrali tez czy bardzo rzadko

@Kajko

Pojawiają się. Teraz raczej nie, ale ogólnie to się pojawiają.

Kajko
@Marek

czyli cierpliwość i te sprawy, coś się może pojawi, dzięki

@Kajko

No trzeba na pewno regularnie sprawdzać, bo takie oferty to jak są to zaraz znikają

@Marek

ale tutaj raczej się w większości wypowiadają chyba pracownicy fizyczni prawda?

@?

Wypowiadać się wypowiadają, ale nie zmienia to zupełnie sensu mojej wypowiedzi

no nie, pytam po prostu

eee

czemu tu jest napisane, że huta Katowice jest "w Katowice", skoro nie jest w Katowicach

nom
@eee

bardzo dobre pytanie też już się kiedyś nad tym zastanawiałem, jak kogoś zjechali bo myślał że to w Katowicach, a jakby nie patrząc podpis jest dość mylący

nom

nie mówię, że nie może sobie zweryfikować, mówię tylko że ktoś tam mógł własnie to w taki sposób wyjaśnić, a nie wyśmiewać od razu, bo nie każdy jest zaznajomiony z tematem

Mietek
@nom

A kto tu kogo wyśmiewał?

historyk

Swoją drogą to poprawnie powinno się mówić ArcelorMittal a nie huta ale to jest jeszcze pozostalość dlatego np w krakowie dalej mówi się nie AM Kraków tylko Huta Sendzimira

@historyk

takie stare przyzwyczajenia ciężko jest już jednak zmienić, a każdy przecież wie o co chodzi

dodo
@historyk

To prawda, to też powinni zmienić jeśli miałoby być poprawnie

@historyk

a poza tym tak apropo to przecież przed hutą nadal widnieje napis im. sendzimira więc logicznym jest że tak to ludzie kojarzą

iksu
@stary

bo konserwator zabytków nie pozwolil tego ruszyć tak jak w DG nie pozwolił zdjąć napisu HUTA KATOWICE

@iksu

no i wszystko jasne, przeszkadza to komuś? bo mi ani trochę

Morda

Witam czy na hucie są 13tki

odp
@Morda

wszystkie benefity jakie oferuja sa wypisane na stronie arcelora takze polecam sobie spojrzec

Ronnie
@odp

no ale odpowiedzieć na pytanie o 13tki to mogłeś ;p

kkk
@Ronnie

najwyrażniej nie mogł albo nie chciał, na jedno wychodzi . kto zainteresowany ten se sprawdzi

As

Huty teraz mają przerąbane jak chodzi o sytuacje na rynku, ale w sumie jakoś dają radę, w sumie az tak nie idzie tego odczuć na szczęście

@As

e co jest, kom mi zniknął.... no to w sumie mają przerąbane czy w sumie dają radę :D :D

Benio
@Reto

ostatnio znikają wszędzie, nie tylko tutaj, bo też obserwuje pare firm i ludzie to samo piszą, nie wiem czym to jest spowodowane, ciężko wyczuć jakiś konkretny algorytm

@Reto

Jedno drugiego nie wyklucza mają przerąbane, ale mimo to amp daje rade w tej całej sytuacji

As

No nie, ale co to ma do rzeczy?

@As

no miałem na mysli, że dają radę ale wewnętrznie na razie, nie na tyle żeby wznowić rekrutacje itp taki skrót myślowy

@Reto

No to tak, ale sytuacja wewnątrz jest najważniejsza, rekrutacje to już drugorzędna sprawa. Skupiają się na wewnętrznych i bardzo dobrze, zatrudnianie rzeszy nowych, kiedy chwilowo jest niciekawie mijałoby się z celem, najpierw trzeba się skupić na innych kwestiach

@As

no tutaj masz rację, bo szkoda by też było jeśli zatrudnią nowe osoby i np będą musieli za jakiś czas się z nimi rozstać czy coś, no ma to wszystko sens faktycznie

K

Bardzo dobrze że rekrutują ze środka już pracujących. Teraz to o prace trzeba dbać i swoim dać pracować. Bardzo dobrze robią.

Moro
@K

A to dlatego nie ma żadnych ogloszeń?

Ziom
@Moro

no tak, pełne skupienie teraz jest na wewnętrznych rekrutacjach

Moro
@Ziom

Z jednej strony fajnie dla pracowników, gorzej dla chętnych z zewnątrz ;p

Rado
@Moro

w obecnej sytuacji dobrze, że myślą o tych których mają już w firmie, bo problemy z pracą już się zaczynają pojawiać, więc skupienie na swoich jest jak najbardziej na plus

mieso

Ale nudą na tym profilu wieje, powiedzcie coś sensownego, a nie

Karol
@mieso

a co bys chcial sensownego przeczytac bo nie bardzo wiem co masz na mysli

mieso
@Karol

Jakieś konkrety, czy są jakieś zmiany, czy są przyjecia, jakie obecnie warunki panują, no coś o czym warto by było wspomnieć

Karol
@mieso

jakby były jakieś większe przyjęcia to ktoś by mnie o tym mówił, ewentualnie chociaż zasygnalizował ;p

Gustlik
@Karol

Jak chodzi o przyjęcia to raczej na wewnętrzne rekrutacje się stawia, ale możecie obczaić platformę rekrutacyjną na stronie, może akurat coś tam jest

Bebok

Nic nie mówicie ostatnio ciekawego, co tam nowego??

Paul
@Bebok

faktycznie jakaś trochę cisza nastała tutaj

Traper
@Paul

A co byście koledzy chcieli wiedzieć, nie ma żadnych wielkich niusów, to cisza

Bebok
@Traper

No w sumie racja, jak się nic złego nie dzieje to w sumie o czym tu pisać

Hutnikk
@Bebok

No dokladnie, oprócz tego że każdy co jeszcze się na hucie nie zestarzał rozgląda się za inną robotą, to absolutnie nic złego się nie dzieje.

Garo

Na Katowice też są rekrutacje online teraz?

Kamko
@Garo

no na stronie mi żadnych ofert na Katowice nie wyszukuje, chyba że jakos inaczej to przebiega

geograf
@Kamko

ale wiesz ze huta Katowice jest w dąbrowie górniczej? wejdź na strone huty tam masz oferty pracy

Garo
@geograf

Dzięki za informację, poszukam na stronie

Buzuki
@geograf

Lol, to oni myśleli, że to w Katowicach? hehe

Marko
@Garo

Na Kraków widziałem, że ktoś się dostał, więc może wszędzie to obowiązuje

Marko

No i spoko, good for you, chodzi o to, że w Krk działają rekrutacje online

Max
@Marko

tak, też o tym czytałem jak gościu pisał, że na następny dzień czy po 2 dniach już się odezwali do niego z informacją o rozpoczęciu pracy

@Max

To mega spoko, że szybka odpowiedź

Darek
@Marko

Nie wiem czy w Krakowie kogoś szukają, ale jest taka ogólna platforma rekrutacyjna gdzie można szukać pracy po lokalizacji i stanowisku

Ulub
@Darek

na Krakowie pisali, że teraz tak średnio przyjmują, ale można na tej stronie właśnie czegoś poszukać

bip
@Ulub

szukaliście znowu czegoś czy na razie czekacie?

Egar
@bip

a masz jakieś info w tej sprawie czy pytasz tylko informacyjnie???

Mariusz

Na jakie dodatki pozapłacowe mogą liczyć pracownicy Huta Katowice?

@Mariusz

w sumie dobre pytanie. Można się domyślać, że mogą się pojawiać jakieś za obecność w pracy, albo ogólnie za dobrą pracę. Ale to tylko moja gdybania, ktoś ma może jakieś pewne, sprawdzone info?

Peja
@Mariusz

Grusza, PPE, bilety na jakieś wydarzenia, posiłki, opieka medyczne

@Peja

no to sporo tego jest i w sumie takie najbardziej podstawowe ;p

@Jakub

A czego byś się spodziewał? Fajerwerków?

@.

no pewnie, codziennie po zakończeniu pracy wychodząc z zakładu :)

@Jakub

No to muszę Cię zmartwić, raczej nie ma takiej opcji

@.

no nic, muszę się obejść smakiem

Czy w Huta Katowice zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Axel

no właśnie? może ktoś wie? w sumie często tak robią, a już szczególnie w takich dużych firmach, to może tutaj też tak jest?

Rapsu
@Axel

Nie zdziwiłbym się gdyby tak było, ale fajnie będzie jak ktoś odpowie. Pozdrawiam.

Dinx
@Rapsu

a poza tym są normalnie uop?

Pix
@Dinx

Generalnie tak.

Dinx
@Pix

a to dzięki, to w sumie najważniejsze

Naruto

czyli ogólnie rozumiem z Twojej wypowiedzi, że można się do czegoś przyczepić ale ogólnie jest spoko

Mick
@Naruto

nie wiem co tam było napisane, ale pewnie nic mądrego. Ogólnie to jest tak, że jeżeli ktoś chce i szuka czegoś do czego może się przyczepić to zawsze znajdzie, nastawienie tutaj też gra dużą rolę jednak ;)

@Mick

zgadzam sie, nic mądrego :)

Mick
@Naruto

no to intuicję mam pierwsza klasa ;D

@Mick

haha, nie da sie zaprzeczyć

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Huta Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Katowice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Katowice