Opinie o Cebi Poland w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cebi Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cebi Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cebi Poland w Sosnowiec

damian

praca przez posrednika za minimalna pensje bez premi na jednej hali w miare druga ta nowa to lodownia hałas głupie liniowe głupie kolezanki w wiekszosci kierownik wszystko olewa nepotyzm dobre zarobki w biurach kierownik magazynu (usunięte przez administratora) mnóstwo ukrainek robia wolno i po 12 godzin przerwa 2o minut nie polecam porazka chyba ze masz bogatego chłopa lub rodziców lub spadek cebi ma zakłady w całej europie ale tu oczywiscie płaci mniej niz 400 euro w przeliczeniu i jest tam solidarnosc nie wiem po co tam sprzataczka i portier zarabia wiecej wstyd

Sem ja
@damian

Głupie koleżanki? Chyba mnie nie miałeś okazji poznać ! ;D

@damian

Miła Zgadzam się z tym.

Wilson

Cebi Poland ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś ma inne zdanie to można zmienić firmę!

Tak przypadkowo weszłam, pracuję zarobki jak wszędzie, fajnie płacą za weekendy. Wystarczy zrobic jeden weekend i masz 400 więcej. Cieplo w zakładzie są miejsca ze wieje jak wózkowi wyjeżdżają ale ogólnie ok.Błąd ze przyjmują Ukrainki jedynie to mi się nie podoba.Praca nie jest ciężka, świetna liniowa Magda i Wiola lider.Renata kierownik super babka.Nie narzekacie bo grzeszycie.

Gdzie zimno ja pierdziele jak Was czytam to mi slabo

Cebi Poland prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

bieda najnizsza krajowa polska bieda zyski dla włoskiej ma...

MV

Liniowa na MV? Jako osoba to fikcja... prawdziwa jest tylko nazwa "liniowa" i stawka pln. Zgadzam się z osobą poniżej że wypadałoby się zabrać za robotę. Czasami się zastanawiam dlaczego osoby nad nią tego nie widzą że ona mało co robi i przede wszystkim mało co potrafi. Smutne ale prawdziwe. Mydlić oczy najwidoczniej potrafi najlepiej... no i grzebać w tyłku pół dnia hahaha ale kabaret

1234t

Popieram ostatnia opinie sama prawda pani A sie poprzewracalo w glowie od wyzszego stanowiska pozjadala wszystkie rozumy az szkoda patrzec co sie dzieje ludzia w glowie

Fox
@1234t

Popieram w 100 %

@1234t

Nie tylko jej się poprzewracało w tym zakładzie większości co dostali trochę władzy poprzewracało się lub są liniami jak liniowa Klałdia to dopiero porażka zero pomocy wręcz jeszcze utrudnia

@Miła

Po co w ogóle liniowa na MV? Stawkę ma wyższą od pracownika produkcji, a do pracy się nie kwapi. Już zapomniał wół jak cielęciem był i jak się oczekiwało od lidera i od poprzedniej liniowej... Za 15 zł/h to i ja się mogę 8 godzin kręcić po linii, z wielkiej łaski oskrobać kilka silników z żywicy, bądź pozalewać braki żywicą. Żaden wyczyn. Dobrze by było się otrząsnąć i zacząć wykonywać swoje obowiązki! Przywieźć, odwieźć, dołożyć detali przede wszystkim! Bo większa połowa linii patrzy, widzi, ale JESZCZE nic nie mówi komuś wyżej.

ha ha

cebi (usunięte przez administratora) i bidaku..płac wiecej

ZARA

kiedy bandyci zaczniecie płacic wiecej

MAGDA

pozdrawiam wszystkie Polki z zakładu Cebi i kraju my dzis w pracy tak Cebi uczciła 100 lecie niepodległosci

Cycolina

Jak najszybciej powiadomić PIP .

ZAQ
@Cycolina

wstyd dla zakładu płacic tak mało zatrudniac upainki i gonic do pracy w swieto naszej niepodległosci makaroniarze i ich polscy kapo wstyd zycze tej firmie jak najgorzej wyburzenia i zaorania

.....

co dzien nowe upainki

Bakteria

Uwaga na choroby zakaźne zgadza się to o czym pisze ANIA. Zarazę zwalczycie ostrym czosnkiem lub dymem kupionym od ptaka co nie lata .Czosnek najlepszy Polski z targowiska .Prawdą jest że zarazą najlepiej rozwija się w srodowisku ubogim w pożywienie {niskie dochody} .Proponuje do baniaków z wodą dosypywać nieco cukru albo postawić miski z bigosem .Zresztą wiele osób w tym "mięty"-zakładowej zna się na gastronomii znakomicie .Można też zorganizować zawody sportowo -integracyjne np :kto głosniej krzyknie może wygra liniowa może liderka a reszta spróbujmy biegów z przeszkodami halą przez parking i wbiegnąć od strony szatni tylko jest problem z pierwszymi miejscami drużyna z klanu na pewno będzie oszukiwać bo są pazerni na pierwsze miejsca- na razie zdrowia życzę.

LUBA

Один чоловік ходить навколо залу і робить прук-прук. Він має такі маленькі очі

Cycolina

Ludzie co wy możecie wiedzieć o zarobkach .Cebi to jest raj ale nie dla każdego,zarobki produkcja to mizeria ale inne działy to już inna pula i naprawdę zarobki są b.dobre wiem co mówie z innych działów się nikt nie zwalnia bo nigdzie tego nie dostanie zwłaszcza z takimi kwalifikacjami przeważnie gastronomia .Porządek był tu ale tylko przez moment gdy kierownikiem prod był Włoch [niektóre osoby do dzisiaj srają w gacie jak o tym pomyślą]teraz to jest wesoły autobus .Gość jako jedyny zamknął drzwi na parking a teraz śmiechu kupa karawana idzie dalej. Zwolnienia z produkcji nic nie dadzą bo mają jak na razie was kim wymienić .Ogólnie nie jest żle nie dotyczy produkcji .

ALICJA
@Cycolina

To prawda przez drzwi boczne na parking wychodzi nie tylko powietrze

ANIA

CEBI POLSKA PRZYJEŁA W PIATEK MNÓSTWO UKRAINCÓW UWAGA U NICH JEST WIELE CHORÓB ZAKAŻNYCH W UKRAINIE PROPONUJE WYBUDOWAĆ OSOBNE TOALETY DLA TYCH PAŃ TO NIE ŻARTY ANI ZŁOŚLIWOŚĆ TYLKO DOBRA RADA CZEKAMY NA WYPŁATE BO NIE MA JUZ TAMTEJ DAWNO CENY JAK W UE ZAROBK I POLSKIE DYREKCJO SZANOWNA PROPONUJEMY SCIAGNIECIE PRACOWNIC Z BANGLADESZU BEDZIE JESZCZE BARDZIEJ IM SIE OPŁACAŁO OBIJAC ZA 1500 PLN POZDRAWIAMY- POLKI NIE MAJACE ZA CO DZIECI WYPRAWIC DO SZKOŁY

@ANIA

To fakt Ukrainki lepiej traktowane niż polka ty zapieprzasz a one piega sobie robią jak na MV

Ada

Ja tam pracuje w Cebi i nie narzekam zarobki jak w kazdej firmie ,premia.Za sobote i niedziele 400.Praca spokojna .14 50 za godzinę premia mozna dorobic weekendy.Takze czytam te brednie co piszecie i mi slabo

Ma pani 14,50 ??

ha ha

to moze zgódz sie pracowaxc jeszcze spokojniej za 10 złotych

@Ada

Co ty za głupoty gadasz że zarobki jak wszędzie. A weekendy to nie masz chyba co robić i skim i za co jak wolisz w cebi siedzieć .takie pieniądze to bez weekendu powinnaś wziąć

Melka

Masz racje kazdy narzeka wypisuje brednie ale na (usunięte przez administratora) siedzi i sie nie zwolni . Przecież nikt tam nikogo na siłę nie trzyma.Droga wolna .

Zosia

Mam pytanie,po co pracujecie zwolnijcie się .Teraz wszedzie są przyjecia ,pracy w cholerę nie rozumiem tak narzekacie ale robicie.

Czytam i nie wierze zwolnijcie się i tyle na cholere pracujecie. Wogole polowe osob powinni zwolnic,a druga polowa jest na nie odpowiednich stanowiskach.Jedntm slowem masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Cebi Poland - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Cebi Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Cebi Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cebi Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cebi Poland
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Wygoda 9A
    41-208 Sosnowiec