Opinie o Rovese S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rovese S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rovese S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rovese S.A. w Kielce

IT

Nie polecam działu aplikacji IT, ostatni normalni ludzie poodchodzili do papierni. Praca za psie pieniądze, atmosfera mniej niż zero, ogólnie dramat. Poszukajcie pracy gdzie indziej, chyba że jesteście desperadosami to aplikujcie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Rovese S.A.?

On 29

Rodzaj umowy??? Ty pracujesz ma udajemy ze płacimy!!

@On 29

Mógłbyś sprecyzować o co chodzi z tym udawaniem? Kandydaci do pracy na produkcji i w sprzedaży w Rovese szukają tu informacji o zarobkach, atmosferze w pracy czy tez dodatkach. Czytelnie i wyczerpująco napisana opinia bardzo im pomoże.

Ciekawa

Jakie macie opinie o pracy w cersanicie w biurze w Warszawie?

B

W Cersanicie jeśli jest możliwość zrobienia pracownika w balona, to to robią. Nie ma co liczyć na uczciwą współpracę. Na ten moment etaty zredukowane, premie poobcinane, a Cersanit sponsoruje maseczki i płyn dezynfekujący (oczywiście nie dla pracowników). Pracy tyle samo a nawet więcej. Budżety wyrobione, sprzedaż idzie pełną parą - ale skoro trafiła się okazja wydymać pracownika to czemu nie.

@B

B w 100% się z tobą zgadzam. Pan S wymyślił kolejny sposób jak dodatkowo dorobić. Już sama dodatkowa przerwa którą większość pracowników biura i tak przepracowywała od nawału roboty mu nie wystarczała. Powiedział do zarządu macie na tym zarobić i zarabiają.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rovese S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Referent prawno-administracyjny
Służba Cywilna
On

@Jan czyli nie ma co słać cv?

@On

NIe i nie polecam tej pracy. Etaty poobcinane a ludzie siedzą w domach i (usunięte przez administratora) jak na całym etacie albo i więcej.

@On

Nie ma co słać bo nie ma przyjęć, zato zapier...ol bo roboty wcale mniej nie ma i mimo obciętych etatów to praktycznie robi się 8 albo i więcej godzin.

Kstaw

A co tam teraz się dzieje. Słyszałem zwolnienia na potęgę?

X
@Kstaw

Obecną sytuacja przyprawia o zawrót głowy. Pracownicy ci co mogą pracują na home office pozostali w siedzibie firmy. Nie na zwolnień masowych ale wszyscy mają redukcje pensji 50% co nie idzie w parze z redukcją etatu. Oczekiwania są takie że pracownik ma pracować tak jak zawsze za połowę niższa pensje.Typowe wykorzystywanie sytuacji w obecnych czasach. przykre..

@Kstaw

Zwolnienia nie ale redukcje etatów do 50% albo 3/4 zawieszone premie i inne dodatki.

Nikos
@X

To samo w Wałbrzychu, zabrali część premii płatne 80 procent, zero przelewu na święta, premia za marzec zabrana

@Nikos

To lepiej, zeby czesc osob dostala zwolniona? Nawet w takiej sytuacji nie mozemy byc solidarni? Jak sytuacja sie uspokoi to wrocimy do starych wynagrodzen. Ja wole dostawac polowe i miec prace niz calosc i zastanawiac sie czy wylece ja czy ktos z mojego dzialu

CERSANIT KIELCE. Chciałabym się dowiedziec coś na temat https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-kadr-kielce,oferta,7358547, ponieważ aplikowałam niecały rok temu wtedy się nie dostałam i się zastanawiam czy warto? Czy ktoś coś może powiedzieć więcej.

@Ania

Firma na razie nie rekrutuje. Daj sobie spokój z praca tutaj

pracowity

Cersanit Kielce. Na stanowisku Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim po dwóch etapach rekrutacji zaoferowano mi 2300-2400zł na rękę. Jeśli chcesz zarobić godziwe pieniądze i cenisz swoją godność to szukaj innej firmy. Sama rozmowa o pracę przebiegała w miłej atmosferze. Panie z działu HR bardzo przyjemne. Ogłoszenie o pracę pojawia się cyklicznie już od ponad 3 miesięcy. Nie mogą znaleźć ludzi do pracy? Nie dziwi mnie to. Z językami obcymi pracować za takie pieniądze?

Informatyk

Nie polecam IT. Tam jest dramat. Rotacja bije już rekordy. Technologii nowych nie uswiadczysz, sprzęt do pracy mają lepszy pracownicy niż specjalista IT. Atmosfery nie ma w ogóle i tak jest od kilku dobrych lat. Zarobki zostawiłem na koniec bo to jest wisienka na torcie patrząc na to co się dzieje w kraju. Nie można otrzymać 100 zł podwyżki, a co dopiero mowa o osiągnięciu pułapu rynku. Z tego co mi wiadomo to już tylko może w jednym dziale zarabiają gorzej od IT. Dobrze, że też już się pożegnalem ponieważ zarząd z menadżerem nie potrafią docenić IT i jest tylko coraz gorzej. HR nie potrafi wyciągać wniosków.

@Informatyk

Występuje w firmie tzw. rekrutacja wewnętrzna?Gdzie w pierwszej kolejności mogą startować pracownicy ,którzy chcą zmienić stanowisko.

Wolski
@Informatyk

Informatyk w dzisiejszych czasach to tyle co budowlaniec - wszystko i nic. Jakbyś coś umiał konkretnego, a nie tylko instalować ludziom komputery, to byś był doceniony.

Jak się pracuje z ludźmi z Rovese S.A.?

Hienka

Różnie bywa zależy jak trafisz

Powodzenia w szukaniu pracowni

Wymagania jak z kosmosu i myślicie, że ktoś pójdzie pracować z takimi kwalifikacjami za 2000zł. Jakaś podrzędna firma, a szukacie specjalistów jakby to był conajmniej Apple.

Praca jak praca ale płaca to jest to z czym firma sobie nie radzi. Miałam "przyjemność" pracować przez jakiś czas w Cersanicie, za każdym razem okazywało się, że każdy dostał wypłatę oprócz mnie, musiałam się prosić o pieniądze. Zakończyłam współpracę z firmą, oczywiście problem z ostatnią wypłatą jest nadal aktualny, piszę emaile, proszę się o własne zarobione pieniądze ale każdy odwleka, przerzuca odpowiedzialność na kogoś innego.

Nicki

Podpowiedzcie prosze jak aktualnie wyglada sytuacja w Cersanit

Wojciech
@Nicki

Też jestem tego ciekaw, interesuje mnie głównie kwestia zarobków, atmosfery w zespole oraz premii. Poprzednie opinie były mieszane, więc zastanawiam się czy od tego czasu coś się zmieniło na plus lub na minus. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, proszę o jakiekolwiek informacje.

@Nicki

Marketing Warszawa radzę omijać.Wysoka rotacja, toksyczna atmosfera, nadgodziny, pani dyrektor rozwaliła cały poprzedni zespół, zatrudniła swoich popleczników,często bez żadnej praktyki w marketingu, zresztą sama takowej nie posiada,więc każdy marketingowiec odrazu skazany jest na niełaskę.Balagan chaos, brak strategii lub choćby logicznego planu.Toksyczne miejsce, rozgrywki personalne, brak szacunku do pracownika, ośmieszanie przez przełożonego na forum.Odradzam to miejsce.

Lidia

Przykro mi, że tak negatywnie oceniasz pracę w firmie Rovese S.A. Co w takim razie zmieniłbyś w firmie żeby poprawić sytuację? A może mimo wszystko znajdujesz w pracy jakieś zalety?

Hr

Od kilku miesięcy pisano na forum jak to jest źle, Cersanit się kończy itp. Zakłady nadal stoją produkcja wre do przodu mimo że zarobki coraz mniejsze. I co spiskowcy, ktoś ma coś do powiedzenia?

trynkiewixz
@Hr

i dobrze pisali cersanit we wałbrzychu ma stanąc od połowy lipca, zero zamówień , place pełne, wypracowane nadgodziny mają być do odbioru jako wolne dni, i zamiast 2800 zł zarobisz 2000 zł urlopu ludzie nie mają ma od stycznia mieli wybierać. Co teraz powiesz niedowiarku ?

Janusz
@Hr

A to że przeprowadzili restrukturyzację nie przejmując sie ludźmi których zatrudnił ledwie rok wcześniej. No ale przecież to nie ludzie tylko jakieś tam zasoby ludzkie...

Druid

Się nie oszukujmy powstaje gazociąg Nord Stream 2 który ma pomijać Polskę A dotychczasowy ten przez Polskę Jamał, będzie wygaszony takie są polityczne plany. Gdy to się stanie prowadzenie tego interesu może być ryzykowne dla właściciela.

Wudek

Ja się zwolnilem po 16 latach pracy może nie z cersanitu kieleckiego ale z innego cersanitu. Z tego co wiem to już ostatnia dobra chwila na to była I udało mi się na własnych warunkach zamiast 3 miesiące wypowiedzenia wpisałem sobie 2 tyg. W nowej pracy na okresie próbnym mam większe wynagrodzenie niż tam po tylu latach jako lider. Nie żałuję bo po zmianach które zaszły w Cersanicie to raczej nie można się niczego dobrego spodziewać, nagrody za wszystko wstrzymane, wstrzymana rekrutacja juz sie wspomina o zmianach w premiowaniu wynagrodzenia.

Jendrek

(usunięte przez administratora)Nie polecam, szczególnie tym, którzy szukają lepszej pracy. Podjąłem nowe obowiązki z początkiem listopada, a z jego końcem wezwano mnie na spotkanie w sprawie podsumowania roku, gdzie oznajmiono mi (nam), że dział zostaje rozwiązany i kolegów zwolniono. Zdębiałem, ale oznajmiono mi, że zostaję przeniesiony do innego działu. Po przemyśleniu sprawy, stwierdziłem ok., chyba zatrudnienie mnie miało jakiś inny aspekt. Okazało się, że jednak nie, bo z upływem okresu umowy próbnej miałem spotkanie pożegnalne z dyrektorem, który coś tam przebąkując o innych wariantach zlecił mi pojawienie się w dniu następnym do rozliczenia z firmą. Zostałem na lodzie, tym bardziej, że na rzecz Cersanitu zrezygnowałem z może mniej intratnej, ale jednak pewnej posady. Co do kompetencji zarządzających tym przedsiębiorstwem (w domyśle bałaganem) mam sporo wątpliwości. Moje sugestie dla Rovese S.A.: Niech zarząd poświęci trochę czasu na myślenie.

Mirek

jANUSZA nie ma co słuchać, akurat znam to z hali zawsze na kacu robi fejk wpisy , rozsiewa plotki wymyśla historię niczego Sołowow nie sprzedaje. Przecież cały czas są modernizację i inwestycję. Nie wierzcie pajacom.

@Mirek

Pajac to ty jesteś. Ja w przeciwienstwi do ciebie nie pracuje na "taśmie" tylko w centrali. Nie na darmo latał ostatnio do Arabów.

@Mirek

Niby czemu od paru lat dzieli firme na różne spólki? Bo takiego molocha nikt nie kupi a jak podzieli to sprzeda co komu będzie pasowało a resztę pozamyka. Jak w grę wchodzą duże pieniądze to chyba nikt nie będzie się tym chwalił na lewo i prawo.

Mirek
@jANUSZ

A to sorki wziąłem cię za jednego typka z którym pracuje na taśmie. On zawsze jakieś teorie spiskowe układa. A twój wpis tak mi się właśnie z nim skojarzył.

Obserwatorka
@jANUSZ

RAK ceramics?

@Obserwatorka

Prawdopodobnie tak, RAK ceramics,to największy producent ceramiki nawet stołową produkują, to co u nas jest nowością wzory, technologia u nich już od dawna funkcjonuje. Produkują 120 milionów metrów kwadratowych rocznie. Np taki Cersanit Ukraina ok 12 mln m2. Nie jestem pewny ale tylko taki gracz rynkowy może kupić grupę rovese, Tym bardziej że to Araby i aktywów im nie brakuje. Ale to tylko moje spekulacje.

Zainteresowana

Czy to juz koniec zwolnień w cersanit czy szykuje się jakaś nowa tura w najbliższym czasie?

Spoko

Tak koniec zwolnień!

Józek
@Zainteresowana

Nas w Wałbrzychu wyganiają na zaległe urlopy, nigdy tego nie było a pracuje 17 lat

@Zainteresowana

Niestety nie koniec znowu się zaczyna. Biorąc pod uwagę że firma od paru lat jest pod kreska... Jak ktoś nie wieży niech sprawdzi raporty finansowe są ogólnie dostępne w necie.

Obserwatorka
@Zainteresowana

w Kielcach znowu zaczęly sie pojedyncze zwolnienia i dziwne działania polegające na przenoszeniu ludzi z jednego działu do innego

Józek
@Józek

Już nie tylko na zaległe urlopy ale i na bieżące wyganiają i najlepsze w tym wszystkim że trzeba iść w tym dniu który się ustaliło kilka tygodni wcześniej .W systemie 12 godzinnym nie ma 26 dni urlopu tylko 17 w tym tempie to za kilka miesięcy będziemy bez urlopów.

Niezadowolona

Hmm od czego by tu zacząć. Może od tego, że na rozmowach nie mówią wszystkiego i wprowadzają przyszłych pracowników w błąd. Na rozmowie ani w trakcie szkolenia nie zostałam poinformowana o BEZPŁATNEJ półgodzinnej przerwie w ciągu dnia. W pierwszym dniu pracy okazało się, że taka przerwa obowiązuje, zatem od poniedziałku do czwartku pracuje się po 9h. Bardzo dużo pracy. Wielu praconików nie wykorzystuje tej przerwy tylko pracują aby wyrobić sie ze swoich obowiązków. Tak było również ze mną. Zostawanie po godzinach to norma, jednak nikt nie płaci zgodnie z prawem za nadgodziny. Jedyną możliwością odbioru ich jest wniosek pracownika i odbiór w stosunku 1:1, choć i tak z tym są problemy. Pensje bardzo marne. Niektórzy pracują za najniższą krajową. Brak świadczeń socjalnych oraz pracowniczych rabatów. Praca dla ludzi o silnych nerwach.

Zostaw merytoryczną opinię o Rovese S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Rovese S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rovese S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rovese S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rovese S.A.