Opinie o Rovese S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rovese S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rovese S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rovese S.A. w Kielce

Jeśli w zakresie obowiązków jest pisanie raportów to po co tu dyskutujesz?

opos

Jak nie wiesz jak jest ,to ty nie komentuj.Bo głupoty trzeba krytykować----3 raporty plus inne bzdety to mało; a zaopatrzenie w części ,organizacja pracy po.....

Nie jestem robotem

Co dalej Czy nowy Zarząd chce utrwalać dalej pozorowane ruchy i ściemnianie? Warto się przyjrzeć " projektom i oszczędnościom". Ile tak naprawdę przynoszą kasy a ile jest to kasa wykazana w exelu. Co daje program talent,wcm - nic to tylko wyrzucanie pieniędzy. Maszyny wyeksploatowane a ludzie robią raporty, raporciki. W których pokazują ,że jest ok i tak w kółko, wszyscy oszukują wszystkich. Więc jeśli nie teraz to kiedy?

Mały
@Nie jestem robotem

Najprościej usunąć prawdę

opos
@Nie jestem robotem

I niestety nic się nie zmienia-nacisk na pisanie raportów ---30-40 minut zajmuje mnie, ,,robola'' pisanie raportu do komputera.

Agata

@zażenowany Agatką, jestem na forum moderatorem zatrudnionym przez serwis gowork.pl. To, że zadaje innym użytkownikom pytania dodatkowe, które mogą wyjaśnić wiele niedopowiedzianych kwestii, ma niewiele wspólnego z zachowaniem twarzy. Moim zadaniem jest, umożliwienie innym użytkownikom uzyskania jak najbardziej merytorycznych informacji dotyczących warunków pracy, stąd moje komentarze.

Lol
@Agata

No tak, pecunia non olet

Zażenowany Agatą

Droga Agato. Rozumiem, że jesteś pracownikiem i w ten sposób realizujesz jedno ze swoich zadań premiowych. Zastanów się czy warto. Nie wiem czy zauważyłaś, ale nie ma tu ani jednej pozytywnej opinii. Zamiast zastraszać piszących, może trzeba przeanalizować, dlatego tak się dzieje. No ale, ktoś kto broni status quo, tego nie zrobi. Od pilnowania czy nie został złamany tu regulamin, jest administrator, nie ty. Daruj sobie, bo to jest niesmaczne. Pozdrawienia, więcej luzu. Nie warto, warto zachować twarz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rovese S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Referent prawno-administracyjny
Służba Cywilna
Agata

@Pytający pytasz w związku z rekrutacją na stanowisko Kierownika Działu Inwestycji Budowlanych? Wziąłeś już może udział w rekrutacji? Jak przebiegała rozmowa?

Pytający

Szanowni, proszę o rzetelną informacje o firmie Cersanit centrala Kielce chodzi konkretnie o atmosferę,ludzi,wynagrodzenie czy jest to firma z "duszą" pomimo że jest korporacją? Dotyczy stanowisk kierowniczych. To że marka znana i rozpoznawalna to oczywiste czy w związku z tym samograj na rynku dotyczy sprzedaży?Tu proszę handlowców o wypowiedź. Nie interesują mnie opinie,komentarze ludzi którzy będą pisać "gorzkie żale" i mało obiektywne opinie (głównie byli pracownicy firmy z urażoną dumą i ambicjami) Dzięki z góry wszyskim za konkretne informacje

Agata

@J23 o łamaniu jakich procedur mówisz? Możesz napisać o takich sytuacjach coś więcej? @ZAWIEDZIONY z obserwacji wielu pracodawców wynika, że rozwiązania, o których piszesz są skutecznie wykorzystywane w wielu firmach. Dlaczego uważasz, że w przypadku Rovese S.A. to nie jest dobry wybór?

J23

Zaprawiona w boju i Zawiedziony - sedno sprawy. W spółkach ludzie przybici ,zdemotywowani. Jakieś śmieszne rzeczy typu WCM a z drugiej strony sypiące się maszyny. Ludzie śmieją się po kątach. Dramat. Sprzedaż leży. Towar stoi na drogach transportowych a podobno nie ma co sprzedawać. Ciekawe czy właściciel wie na jakie bzdury wydaje się jego pieniądze. Na lepsze stanowiska przyjmuje się ludzi łamiąc procedury. Awanse tylko dla swoich. Chore procedury spowalniające jakiekolwiek decyzje. Trach przed podejmowaniem decyzji. Zarząd wg zasady - przeżyć kwartał i będzie ok.

spd123
@J23

Czy u Was w firmie wypisuje się na bramie ubrania robocze ?

ZAWIEDZIONY

ZAPRAWIONA W BOJACH Dużo prawdy, ale niestety nikt nie weźmie jej pod uwagę. Tu nie liczy się dobro firmy, ale stan portfela zarządzających. Wszelkie zmiany jakie są wprowadzane, to rozwiązania przetestowane przez międzynarodowe korporacje z przed kilku lat, a z których dziś się one wycofują (właśnie open space, centra rozliczeniowe). Okazały się nieefektywne. Tu nie szanuje się pracowników, dobrzy muszą się nieujawniać, bo są zagrożeniem. SMUTNE.

jaja

No to czas na usunięcie opinii skoro tak szczerz..

Tak tam zaprawiona w bojach

3,5 roku to o 3,5 roku za dlugo w centrali w Kielcach. HR zupelnie oderwane od rzeczywistosci-po co programy rozwojowe Talent R, wskazywanie nastepcow etc. pol do rozwoju, po co coroczna ocena w AON Hewitt, skoro o awansach, czy podwyzkach.: a) nie decyduja Twoje osiagniecia i predyspozycje b)nie wazne to co umiesz c) nie wazne sa realne mierzalne wyniki To co decyduje to.: a) widzimi sie i sympatie/antypatie HR + prezesa + wiecznie nieskrecony budzet (wiecznie nie w humorze chyba, ze sobie poprawi sztucznie)-nomen omen rotacja w firmie skoczyla z 12 do 25%, wiec wsadzcie sobie w .... wasze programy zatrzymywania pracownikow, i inne kolorowe sztucznie pompowane akcje jednej wielkiej familii fabryki Kibli i krzywej plytki-a jak :-) - , bo Ci ktorzy mieli co nieco oleju w glowie juz dawno zabrali sie z tej korporacji gminnej albo wlasnie sie pakuja bo nie chca czekac na ARKE nr XX b) firma jak slyszalam to juz od 2004 w permanentnym kryzysie finansowym i brak kasy na podwyzki na cokolwiek az dziw bierze, ze zarzad rozrosl sie dwukrotnie, zreszta od dyrektora w gore to malo kto zna inny jezyk niz polski a i tak z maja z nim problem c) czy komus sie nie nadepnelo na oddcisk i nie skutkowalo emailem z rodzaju " Uprzejmie donosze,ze..", dalej to zwykly rat race miedzy ludzmi w kierownictwie, czesto bazujac na emocjonalnych pozbawionych sensu argumentach-patrz jakosc i obsluga klienta gdzie pewna Pani zatrudnila do wprowadzenia procesu napraw zewnatrzna firme i jej za to zaplacila zamiast sama to wykoncypowac i przeprowadzic (karygodne, to jest manager z wiedza, kto jej sie na to zgodzil, to jest zwykla nie udlnosc a nie manager, smiech na sali ?!)-taka jest polowa managmentu czyli brak realnych kompetencji, takie mam zdanie i takie jest zdanie wielu pracownikow, sorry ale nie wyrabia sie ono przez dwa czy trzy miesiace, ale poprzez ciagla prace Nie polecam firmy, bo najzwyczajniej w swiecie slabo placi, obiecuje gruszki na wierzbie-w przyszlym roku bedzie lepiej-a tu wciaz kryzys (chyba mentalny), denny pozbawiony umiejetnosci i wiedzy marketing, NPD to jakis zart, jakosc w zaleznosci od tego czy syf wyjdzie czy tez nie zamiatana pod dywan, praca ponad godziny za free wielokrotnie szczegolnie regularnie pod koniec miesiaca (praca niby nie rejestrowana, a po co sa czytniki kart na wejsciu?), rozwoj wprost nie mozliwy, slabe szkolenia nic nie wnoszace do pracy (taki odpoczynek od pracy), HR nie majacy pojecia o pracy dzialow plus brak rynkowej siatki placowej od lat, struktura dzialow bez planow startegicznych i wizji ( a skad to wziasc jak co rok dwa nowe szefostwo), open space trzymany dalej mimo, iz jest przeżytkiem. Zreszta jak cala firma i ciagle malowanie trawy na zielono nowymi pseudo strategiami zarzadu ktorego czlonkowie zmieniaja sie co dwa lata - -ogolnie brak wiedzy, wizji i spojnosci, a milion na konto wedruje co roku i qumba ya!. Calosc idzie sila rozpedu ludzi ktorym kiedys sie chcialo. Tyle. Kiedys polecilabym firme do nauki po studiach, dzisiaj mysle, ze w Kielcach jest wiele lepszych miejsc, a to niestety jest slabe, wyzuwajace z energi i checi bazujace na widzi mi sie wielu starych klik ( jakosc, sprzedaz), taki ZUS. P.s.Przepraszam za literowki ale zbieralam sie do tego troche. Jest moze emocjonalnie, ale szczerze NIE POLECAM tej korporacji gminnej. Zreszta od pol czasem gnojem zalatuje na jesien :-)

Ostatnia

Niestety, opinie z największą ilością "kciuków" to nie przypadek. To prawda. Firma psuje się i to szybko. Frustracja, rotacja, zamrożone warunki finansowe przez lata (co dostaniesz na początku to będziesz mieć do końca). Prawdą jest to, co pisze "Była" i "Zadowolony z odejścia".

zainteresowany

Czy ktoś wie co jest powodem ukazania sie dzis ogloszenia o naborze przedstawicieli handlowych do rovese na kazde wojewodztwo? (16)? Jak wyglada sytuacja oraz warunki pracy na tym stanowisku? Moze sie ktos wypowiedziec na ten temat?

worker

strasznie złe miejsce pracy, totalny brak kultury panuje w tej firmie. na poczatku wszystko cacy, a potem wychodzi słoma z butów. całe rovese - NIE

Hans Klos

Haha - procedura antymobingowa - czyli teraz już Pani z Hr w Krasnymstawie ma gorąco ?

Czekający na zmiany

Pytanie do HRów jak długo jeszcze będzie utrzymywany marketing w warszawie? Wiedzy tam brak, ludzie jacyś oderwani od rzeczywistości jakby żyli w jakimś matrixie, porażka

Lem

Smutne to co piszesz LOL ale tak jest nie tylko w Cersanicie w Krasnymstawie. To co piszesz to standard wszędzie.

LOL

Wszystko oparte na kłamstwie. Góra nie posunie się przed niczym aby trwać na swoich stanowiskach. Fałszywe wyniki, fałszywe dane, fałszywe projekty. Fałsz we wszystkim. Aha w Cersanit IV kolejny człowiek zasłabł.

gość

Na jakie wynagrodzenie może liczyc konstruktor? warto aplikować do was?

Zadowolony z odejścia

Firma, której nie można nawet nazwać "pseudo korpo". Jeśli nie chcesz wykończyć się psychicznie to nigdy tutaj nie przychodź. Ta firma ma jeden cel, jak najwięcej wycisnąć z pracownika i nic w zamian. W firmie rządzą układy (normalnie jak w PRL'u), rotacja jest tak wysoka, że zadowoleni są tylko pracownicy ze stażem >20 lat lub Ci

Zostaw merytoryczną opinię o Rovese S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Rovese S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rovese S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rovese S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rovese S.A.