Opinie o Rovese S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rovese S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rovese S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rovese S.A. w Kielce

Kristo

Jedyną opinią jaka może być nie stety mądrych ludzi to tam nie ma a już załadunki w tych firmach klęska Moje sugestie dla Rovese S.A.: Zmienić załogę logistyka kojarzy im się tylko z nazwy nie z praktyki

HR

Beatka zniknęła ale jest teraz w centrali . Krasny pozbył się lenia, kłamcy i podłego człowieka. Długo to trwało ale w końcu

Heniu
@HR

Widzę że w temacie jesteś, napisz proszę dlaczego jest takie parcie na wybieranie zaległych urlopów A teraz już bieżących?

Zwolnili około 10% załogi z grupy także to nie jest tyllko kwestia niewygodnych ludzi tylko coś tu nie gra i bardzo możliwe, że właściciel chce sprzedać ten biznes. Cersanit w zeszłym roku miał wskaźnik "ebitda" na ujemnym poziomie więc znaleźli "oszczedności" poprzez redukcję etatów. Teraz właściciel będzie mógł przekonać inwestora, że firma jest w lepszej kondycji finansowej-ale to nie jest prawdą, to tylko pozory.

Nowe info.

Nie będzie zwolnień ani cięć , z tego co wiem pozbyto się niewygodnych ludzi a reszcie pokazano twardą ręką. Pracy bedzie tyle co teraz a nawet więcej, nie dajcie się wodzic plotkami .

Nik
@Nowe info.

A co z Beatą zniknęła z krasnego

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rovese S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Proplastica Sp. z o.o.
jANUSZ

Wieść gminna niesie że Sołowow ugaduje się z jakimś dużym graczem żeby pogonić biznes. Oj będzie się działo.

Marecki
@jANUSZ

Jeśli to prawda to czekają nas ciekawe czasy . Tylko ciekawe czy zmiany będą na lepsze czy będzie reset i znowu będą zaczynali od zera i zarobki typu 2300 na rękę.

Daniel Cichomski
@jANUSZ

Janusz tak z ciekawości bo też pracuje w cersanicie, podaj chociaż przybliżone źródła tych informacji, jest to dla mnie bardzo ważne. Przekopałem internet fora branżowe i nic.

Darek

W Wałbrzychu tez zwolnili ponad 30 osób i z tego co słychać to jeszcze mają zwalniać. Jeszcze kilka tyg temu na gwałt szukali ludzi dawali nagrody za znalezienie kandydata. A teraz zwolnienia. Wiecie o co chodzi bo u nas nikt nic nie mówi.

Ex
@Darek

Może byli zbędni?

Darek
@Ex

zbędne to może być kilka etatów nie w sumie cała brygada, przy zachowaniu dotychczasowej produkcji

Ktoś jeszcze inny

W tym tygodniu Cersanit zwolnił ok. 50 osób, a dodatkowo ok. 10 udało się uciec na L4. W grudniu planowana jest kolejna tura zwolnień. Wszędzie szukają oszczędności bo firma ma problemy z płynnością finansową.

Ktoś inny

Już zaczeli

Ktoś

To prawda że w cersanicie będą zwalniać?

Inżynier

Witam, Jak wyglada praca na stanowisku inzynierskim, najlepiej konstruktor? Kierownictwo jest w porządku? Pytam bo w obecnej pracy jest duży mobbing i zastanawiam sie nad zmianą.

Znik

A czemu Pani B.W z HR taka miła od poniedziałku. Czyżby to w związku ze zmianami w Krasnymstawie. Ale jak teraz odszczekać to wszystko co wygadywała na M i jego zonę.

Rococo

Oj Beatce nowa kierowniczka się zwolniła po 2 tygodniach. Czyżby tak szybko poznała się na szefowej ?Hahaha

sylwia

nie polecam.pracy w cersanicie zarobki kicha po 9 godzin i na dwa języki zarabiasz 2080zl szok

O2.

Najpierw to co wg mnie jest dobre - duża organizacja, dająca możliwość rozwoju/awansu/zmiany stanowiska czy działu wewnątrz organizacji. Dużo ciekawych projektów - można zdobyć bogate doświadczenie jeśli się tylko chce. Prężnie działający dział HR próbujący zmienić opinie o pracodawcy na rynku. I plusów byłoby na tyle... Minusy: Niestety na stanowiskach specjalistów i kierownictwa niższego stopnia płaci dużo  poniżej średniej z rynku. Zwlaszcza z wewnetrznych rekrutacji. Ciężko o podwyzkę. Brak podwyzek inflacyjnych- chociaz to zalezy od dzialu w którym się pracuje. Dla przykladu Lidl płaci więcej na kasie niż Cersanit np księgowej...   Duża rotacja pracowników, ogromna ilość roboty, stres, praca po godzinach a nieraz w weekend za free... ciężko nawet o odbiór tych nadgodzin bo nie są one nigdzie ewidencjonowanie i w praktyce zależy to tylko od decyzji przełożonego. Ludzie przychodzą, popracują chwilę, widzą jak jest i szukają innej pracy. Od poniedziałku do czwartku praca po 9 h. Niewliczona w czas pracy 30 min przerwa. W piątek do godz 14. Parking tylko dla managerów i dyrektorów. Pozostali parkują daleko na osiedlach lub łamią przepisy parkujac przy drodze dojazdowej  narażając się na mandat od straży miejskiej... Brak konkretnych benefitów a te które istnieją nie są atrakcyjne lub są drogie np. karta sportowa  i tak można by jeszcze długo pisać. Podsumowujac: Pracowałam w firmie kilka lat na stanowisku specjalisty a  następnie  menagera. ... Można zacisnąć zęby i pracować w takich warunkach, jednak radzę dobrze przemyśleć decyzję o pracy w tej firmie...

Byłem w siedzibie w Kielcach na rozmowie o pracę na stanowisko Konstruktora. Ogólne wrażenie bardzo dobre, Pani z kadr miła, potencjalny przełożony też zrobił na mnie dobre wrażenie. Sama rozmowa ciekawa, nie było tendencyjnych typowo HR'owych pytań, można było prowadzić dialog. Po dwóch tygodniach HR zadzwonił do mnie informując, że nie są zainteresowani współpracą, ale wielki plus że dali znać. Polecam składać CV, firma wydaję się ciekawa.

Cezary

Może podpowiecie jakie wyposażenie otrzymuje PH?

Gaweł

Pawle jasne ,że mógł ale pytanie brzmi : po co ?

Widocznie ktoś ocenił , że konkretna osoba zasługuje na awans. Jeśli miał takie mozliwości to podjął decyzję.

Zainteresowana

Witajcie . Co możecie powiedzieć o pracy jako ph ? Będę wdzięczna za konkrety. Pozdrawiam.

Obserwator

Pani B. z HR w CIV chyba awansowała. Piszę chyba bo nie było oficjalnej informacji. Czyżby wstyd ?? W sumie to jasny sygnał , znany leniuszek i osoba bardzo słaba merytorycznie awansuje, natychmiast przyjmuje się do pracy nowa osobę, nie robi się rekrutacji wewnętrznej. O takie standardy chodzi??

Zostaw merytoryczną opinię o Rovese S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Rovese S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rovese S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rovese S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rovese S.A.