Opinie o Hotel Monopol Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Monopol Wrocław. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Monopol Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Monopol Wrocław w Wrocław

Musiał

Jeżeli ktoś lubi harować za pół darmo to jest to idealne miejsce dla niego. Atmosfera w hotelu super, ale wynagrodzenie to żart- mentalność typu "fakt że możesz tu pracować to twoja nagroda"

No comment
@Musiał

Potwierdzam, pracowałam tam swego czasu na sali. Atmosfera świetna i ludzie zwłaszcza na kuchni cudowni, pracy od groma, a pensja niższa niż na kasie w supermarkecie co jest żartem, benefitow zero chyba, że ktoś uważa, że dopłata 15 zł do multisport to benefit. W firmie panuje przeświadczenie, że to znany hotel więc zaszczytem jest praca w nim, a nie koniecznie godna pensja za ogromną ilość pracy .

Firma Hotel Monopol Wrocław szukała pracowników na stanowisko Portier w mieście Wrocław. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

@Marzena

Ja co prawda byłam obsługa sali ale z chłopakami rozmawiałam więc jakos się orientuję, pensje są bardzo niskie jak na ilość godzin pracy, miesięcznie to wychodzi jakbyś pracowała na półtorej etatu ponad 200h. Stawki niskie, więcej się obecnie zarabia na kasie lub jako barmanka w barze. Dominuje raczej mentalność że to zaszczyt moc tu pracować więc to jest twoja nagroda do niskiej pensji. Najlepiej wysłać CV i samemu się przekonać jakie wynagrodzenie proponują i wrócić tu i podzielić się informacja. Z tego co ja wiem płacili i płacą grosze, chyba najmniej ze wszystkich hoteli we Wrocławiu.

Z ogłoszenia z 2022 r. wynika, że recepcjonista miał 5-6 K brutto miesięcznie. Jak czytałam Wasze komentarze, to myślałam, że minimalną krajową, tak jest źle. No i też się domyślam, że te widełki po tym czasie są już wyższe, mam rację? Moim zdaniem dobrze, że opisujecie atmosferę, ale stawkę podajcie kawa na ławę, a każdy sam oceni, czy się decydować.

Kandydatka

Hej, widzę ze stawki niezbyt wam odpowiadają, ja się zastanawiam na jakim systemie pracujecie na recepcji? Myślałam o praktykach w tym miejscu ale u nas w szkole pracujemy na operze i nie wiem czy może jest podobnie ? Nie ukrywam ze po szkole chciałabym pracować we Wrocławiu w hotelu żeby pracować w zawodzie wiec już się rozglądam. I mam takie pytanie co jeśli np ktoś zrobi przy rezerwacji pomyłkę, płaci się ze swojej kieszeni? Jak to jest rozwiązywane ? Zależy mi tez na miejscu w którym się nauczę faktycznie całego check in i check out a nie tylko sprzątania jak to często na praktykach bywa :p

@Kandydatka

Recepcja pracuje dwa na dwa po 12h. Jeżeli zdarzy ci się pomyłka obcinane z pensji masz najczęściej bo rzadko kiedy gość chce pokrywać różnice bo to nie jego wina. Nie sprząta się pracując na recepcji, ale też nie przyjmują nikogo na praktyki na recepcji tylko już masz mieć kwalifikacje pensja to ok 4tys brutto.

@Gość

Do wypłaty jaką podałeś dochodzą jeszcze premie albo benefity? Tyle dostaje początkujący recepcjonista a jak się ma już większy staż to można starać się o podwyżkę? Ile mogą jednorazowo obciąć z wypłaty za pomyłkę?

Gość Nowy wpis

Premie otrzymuje wyłącznie kuchnia za utarg i management. Monopol nie słynie z wysokiej płacy więc o podwyżkach też można lepiej nie rozmyślać za dużo. Zresztą to zależy jakiego ma się kierownika, o ile bar, kuchnia i house keeping maja ok kierowników to recepcja ma bardzo nie sympatycznego człowieka.

Czy w firmie Hotel Monopol Wrocław występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Portier?

Musiał

Pan
@Musiał

Ha,ha. Nagrodą z pracę jest dobra wypłata a nie sama możliwość pracy. Powiesz jaką stawkę proponują na początek? Nie da rady negocjować wynagrodzenia albo wnioskować co podwyżkę?

No comment
@Musiał

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Hotel Monopol Wrocław. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Portier / Boy hotelowy?

Też widziałem że dużo ogłoszeń mają. Ale sam fakt że co chwilę widzę że szukają kogoś raczej napawa mnie niepewnością. Bo coś raczej nie halo jak non stop na podobne stanowiska szukają albo od pół roku na kuchnie? Albo źle płacą albo okropne warunki? Ktoś pracował albo pracuje zeby podzielić się opinia?

Marzena
@Gość

Ooo, dobre pytanie! Mnie tez to zastanawia, bo chciałabym uderzyć z kandydaturą własnie na kuchnie. Niby pisza nizej, ze stmosfera na plus, ale wynagrodzenie słabe, moze dlatego się zwalniają i jest taka rotacja? Jest tu jakis pracownik i rozjaśni co i jak?:D

@Marzena

Czy Hotel Monopol Wrocław zatrudnia studentów?

Tak

Jak się sprawy mają na kuchni w restauracji, jaka jest atmosfera jakie pieniądze dla kucharzy, co z menagerem ? Czy jest ktoś kto pracuje lub pracował?

Czy zdarzają się nadgodziny w Hotel Monopol Wrocław?

as

Nie. Obecnie raczej osoby się zwalniają niż zatrudniają(brak nadgodzin, premii, gruszy itp). Stawki podobne do żabki/biedronki

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Miki

Nie otrzymują. Najpierw jesteś na zleceniu przez 3 m-ce.

Ala

@tak a co jeszcze oprócz multisportu zapewnia hotel pracownikom?

adsads
@Ala

śniadania, obiady, multisport i pakiet medyczny

Czy Hotel Monopol Wrocław zapewnia kartę multisportu?

tak,

zapewnia

Lubie :D

super miejscowka do pracy atmosfera niepowtazalana, mocna ekipazwlaszcza restauracja i recepcja :D buziacki

doświadczona życiem

Sprawa przedstawia się prosto jeśli w ciągu 3 miesięcy ciągle widzisz te same ogłoszenia, że szukają pracowników na dane stanowisko, to nawet nie spoglądaj na nie. Gdyby było dobrze oferta byłaby nieaktualna.

kkk
@doświadczona życiem

Może jest dobrze. ale nie wszyscy mają wystarczające doświadczenie i wiedzę , aby pracować w takim miejscu. Niektorzy sami z siebie stwierdzają , że standardy w tego typu restauracjach przekraczaja jego możliwości i po prpstu odchodzą....

doświadczona
@kkk

A może wymagania na stanowisku za kwotę , którą widzisz na swoim koncie nie są adekwatne?

@doświadczona

Czego w takim razie wymagali od Ciebie w Hotelu Monopol? I na jakim stanowisku, bo żadnego ogłoszenia aktualnie nie znalazłam? Super byłoby gdybyś napisała też jak wyceniali Twoją pracę.

Luidzi

Tak dobrze wam się pracuje i dlatego nikt od dawna nie zamieścił opinii?

Rico

Hej jak tam jak wygląda sytuacja aktualnie warto aplikować??

Olga

Podpowiedzcie czy hotel potrzebuje aktualnie pracowników do recepcji? Czy jakieś wymagania na początek stawia firma?

1234bula
@Olga

Tak, potrzebują . Złóż cv na recepcji albo mailem. Dobra znajomość angielskiego to podstawa.

@1234bula

Czy mogłabym zapytać, z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum? Wygląda na to, że pracujesz w Hotelu Monopol we Wrocławiu. Piszesz, że hotel potrzebuje nowych osób do pracy. Jakie warunki są oferowane nowym pracownikom, na co można liczyć składając swoje CV?

Iza

@doświadczona życiem, z Twojego wpisu wynika, że dosyć dobrze orientujesz się w sytuacji jaka aktualnie występuje w Hotel Monopol Wrocław. Czy chcesz dać do zrozumienia, że jest ciągła rotacja w tym miejscu? Mogłabyś ją jednak dokładniej przedstawić, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać, przed ewentualnym aplikowaniem do tej firmy?

Iza

@Bułka, w trakcie swojej współpracy z Hotel Monopol Wrocław nie byłeś usatysfakcjonowany wynagrodzeniem. Jednak byłeś zadowolony z atmosfery, co też jest bardzo ważne. Czy firma ta chętnie zatrudnia studentów? Jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia?

Jacek Mono

kto wydaje 1000 zl na mieszkanie we wro xD looooool przegryw xddddddd a tak na marginesie serio jest tam tak zle? jakies opinie od aktualnych pracownikow??????? szukam pracy jako kelner i zastanawiam sie jaka atmosfera w pracy i czy warto :)

Bułka
@Jacek Mono

Jak chcesz i lubisz pracować prawie za darmo to polecam Hotel Monopol;) atmosfera i ludzie najlepiej na świecie, ale zarząd juz trochę gorzej;) szczególnie menago gastronomi który zapomniał kim był w tej pracy zanim zaczął nosić garniak i głowę bardzo wysoko; )

Iza

@Jacek Mono, w sieci udało mi się znaleźć ofertę pracy w Hotel Monopol Wrocław jako kelner śniadaniowy. Pracodawca wymaga m.in. znajomości języka angielskiego, aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych. W zamian oferuje umowę o pracę lub zlecenie i możliwość rozwoju zawodowego. Co sądzisz o tej ofercie?

@Iza

Szukam raczej czegos na wieczor :) ktos moze mi powiedziec jaka atmosfera panuje w pracy??????????????? i czy przyjmuja teraz? moj mail z cv zostaje na razie bez odpowiedzi:(

Człowiek
@Jacek Mono

Kolekcjonowanie cv to specjalność obecnego managera gastro, który ma burdel na biurku, a w głowie jeszcze większy, więc powodzenia. Wrzucenie barmana bez podstaw zarządzania na managera było świetnym rozwiązaniem xD Ps. Zastanawia mnie ile kosztuje usuwanie niewygodnych opinii w serwisie - płatne od sztuki czy za masowe usuwanie? Pytanie po co w ogóle takie coś funkcjonuje - ktoś napisze kilka słów prawdy i po chwili opinia zostanie usunięta "przez administratora", rly? Jacku, tak, 1000zł za mieszkanie to we Wrocławiu obecnie norma. Oczywiście można mieć coś za 500zł, ale jeśli chcesz mieć pokój sam w rozsądnym standardzie gdzie nie ma grzyba ani nic się nie psuje, kosztuje to trochę więcej. A co do pracy wieczorami to musisz być wszechogarniaczem i umieć się szybko dopasować (czyt. Mieć Skilla w lizaniu dupska), bo wieloletnia ekipa niechętnie przyjmuje nowych do swojego grona.

@Człowiek

pracowales tam??? odszedles sam czy zostales wyrzucony? no no ciekawie sie dzieje widze ;/

projektantka;)

looool sama prawda xd

nick

its true all of it

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Monopol Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Hotel Monopol Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Monopol Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Monopol Wrocław