Opinie o Hotel Monopol Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Monopol Wrocław. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Monopol Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Monopol Wrocław w Wrocław

magda

Niestety mat nie ma , ale jakby Ci się nudziło w pracy to u kierowniczek są obrazki do kolorowania , moda dotarła także do biura Pani kadrowej :) , polecam

gość

(usunięte przez administratora) a mialo byc tak pieknie , na folderach i w internecie bajka a rzeczywistosć porażka..... nie wrócimy

bywalec

wiec powiem tak ... bywam w roznych hotelach na calym swiecie .... i pytam sie kto Wam dal te gwiazdki;p Pierwsze co rzuca sie w oczy po wejściu do recepcji mlodzi ludzie ja wiem ze znizki ze mniej kosztuja ale brak splendoru i kunsztu brak zaangazowania w wykonywana prace bo tak w starych szkolach uczono. Brak pasji! Chlopak portier chyba 3 12 robil bo ledwo na ovczy widzial a za recepcja glosne rozmowy kierowniczek nie wiem kto to byl ale jarmarczne opowiesci.....! Ludzie pracujecie w pieknym miejscu w miescie przyszlosci wykorzystajcie ten potencjal ...!SMUTNO I PRZYKRO...NIE WROCE

t

Kiedyś tam wrócę i zrobię porządek..póki co fajnie sie czyta to wszystko więdząc, że to przeszłość..

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Hotel Monopol Wrocław. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Portier / Boy hotelowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zainteresowany

Witam, coś się zmieniło w tym hotelu na lepsze? Bo wśród tych wszystkich komentarzy ciężko znaleźć pozytywny. Aplikuję na stanowisko recepcjonisty. Jakieś informacje z pierwszej ręki? Zmiany po 12h a jak wygląda to w rzeczywistości? Ile pracy na ile wolnego? Mozna prosić o jakieś info dotyczące zarobków? Najlepiej widełki - od ilu do ilu może wyciągnąć recepcjonista? pozdrawiam

gość

Nie ma potrzeby zatrudniać nowych pracowników , wystarczy 10 osób do pracy fizycznej i 20 kierowników . Oszczędności oszczędności oszczędności , jak brakuje im pieniędzy na środki czystości , nową zastawę , kosmetyki dla gości , pralnię , to powinni zamknąć hotel .

gość

Największy leser to jeszcze tam pracuje. Nikt nigdy nie wie gdzie ona jest, co robi i po co w ogóle przychodzi do pracy. Wszystkie swoje obowiązki zrzucić na pracowników to jej życiowe motto. Sama nie robi nic bo też nic nie potrafi poza tym że wazelina to jej drugie imię.

praca za miskę ryżu

"Znakiem firmowym braci [usunięte przez moderatora] są luksusowe hotele, w Krakowie (np. Copernicus), Katowicach i Wrocławiu (Monopol), należące do Holdingu Liwa, oraz restauracje. Zobacz z kim biznes prowadzi [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] posiadają także cenne nieruchomości, w tym Dom Handlowy VitkAc w Warszawie czy Pasaż Handlowy Rynek 13 w Krakowie, który tworzą dwie zabytkowe kamienice. Poprzez spółkę Merkury kontrolują Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Polski Tytoń z Radomia, do 1997 r. należące do państwa. Przychody tej firmy ze sprzedaży w 2011 r. przekroczyły 2,4 mld zł, a zysk netto 2,1 mln złotych. Rodzina Likusów plasuje się na 29. miejscu na Liście 100 Najbogatszych Polaków 2013 z majątkiem 640 mln zł." Żeby pracownicy wiedzieli dlaczego są takie oszczędności

pracownica

Sam jesteś [usunięte przez moderatora] !!!! Może nie zarabiamy milionów Ale jesteśmy normalnymi ludźmi którzy szanują swoją pracę. Weź się lepiej za robotę sam a nie siedzisz tu i (usunięte przez administratora) głupoty. Kuchnia jest normalna, pokojówki wcale się nie puszczają, restauracja Jest ok. Przyjdz jak masz odwagę i popracuj trochę a potem nas oceniaj.

gosc

Pomówienie - przestępstwo z art. 212 kk Wypowiadanie niepochlebnych i nieprawdziwych opinii o innej osobie może mieć dwojakie skutki. Z jednej strony tego typu czyny mogą naruszać dobra osobiste, z drugiej zaś być podstawą wniesienia prywatnego aktu oskarżenia do sądu z art. 212 kodeksu karnego.

GOŚCIE HOTELU MONOPOL

byliśmy przejazdem w owym hotelu. Z przykrością stwierdzamy, że [usunięte przez moderatora], z rudymi włosami nie była zbyt komunikatywna, ani miła. Odniosłam wrażenie, że w tej pracy jest za karę. Ta pani po odejściu gościa od blatu recepcyjnego MIERZY GOŚCI WZROKIEM. TO NIE JEST MIŁE ! JEŻELI SIĘ PANI NIE PODOBA, PROSZĘ ZMIENIĆ PRACĘ. Z POWAŻANIEM BYLI GOŚCIE HOTELU.

olek

Ten Monopol to wielka pomyłka, [usunięte przez moderatora] człowieka przez człowieka.Dyrektorka za wszystko zabiera premie. Dobrze, że nie zabiera jeszcze za oddychanie ale do czasu. A z resztą jakie premie progi takie po Euro, że wyrobienie ich graniczy z cudem.Praca za grosze po 200 godz. Nad godziny mile widziane ale zapłacić za nie PO CO. Praca za samo to że jest to renomowany hotel w centrum miasta i pracuje się dla prestiżu, szkoda, że szanowna P. dyrektor nie pracuje dla prestiżu.

BYLY PRACOWNIK

[usunięte przez moderatora] DYREKTORKI WIELKA CZARNA [usunięte przez moderatora].!!!! KTORA NIE ZNA SIE NA NICZYM A UDAJE ZE WIE WSZYSTKO A TAK NA PRAWDE WIE JAK OPSLUGIWAC PUDELKA I JAK SIEDZI SIE NA SNIADANIU 45 MIN A NA OBIEDZIE GDZINE. BO SIE PRZECIEZ ZMECZYLA PRZY BIURKU.

pegi su

A TA [usunięte przez moderatora] BRYGADOWA PRZEZ DWA "L" CO SIE JUZ [usunięte przez moderatora] TYLE LAT I PRZESIADUJE WIECZNIE NA KUCHNI!!!! I UDAJE ZE COS ROBI. A TAK NA PRAWDE TO SIEDZI CALYMI NOCAMI NA KOMPIE I ROZNOSI PLOTY BO PRAWDY TO NIGDY NIE POWIEDZIALA. NIE JEDNA PRZEZ NIA PRACE STRACILA BO [usunięte przez moderatora] WIECZNIE. CIAGLE NA L4 CHODZI NA DZIECKO KTOREGO NIKT NIE WIDZIAL!!!!

klient

Wrocławski hotel MONOPOL ma zakłócacz fal!!! Nie parkujcie samochodów przy hotelu MONOPOL na ulicy HELENY MODRZEJEWSKIEJ! Hotel ma zamontowany nadajnik zakłóceniowy przez który nie można otworzyć samochodu A NAWET GO ODPALIĆ! Ja musiałem lawetą swoje auto wywieść ulice dalej i dopiero je otworzyłem!! Potem podchodzą taksówkarze i rozdają namiary na elektryka i laweciarzy!!! Hotel naciąga tym żeby zbierać sobie klientów!!! już nie jedno auto wyjechało tam na lawecie a klient musiał przeczekać oczywiście nocke w hotelu!! Pytajcie kogo chcecie ja wczoraj miałem tam taką przygodę!!!! [usunięte przez moderatora]!!!!!

bbgvf

byly prac

Fakt ta praca tylko dla 20latkow . Pracowalem tam te godziny pracy to szok nie dla ludzi majacych rodziny od rana do nocnych godzin.Mlodziez wiecznie kochajaca balety po pracy to dobre miejsce dla takich osob polecam . Ta praca nie dla normalnych ludzi

fajny

Ja tam bylem nie polecam Bylem na kuchni sami 20latkowie myslacy tylko o jaraniu i piciu Jeden starszy cukiernik po 30 ale tez jakis dziwny wydaje sie jemu ze jest (usunięte przez administratora) isty

helelele

właśnie się zastanawiałem, czy teraz w roku 2013 iść tam na praktykę, ale po waszych wpisach już mi się odechciało ... raz byłem w tym hotelu i wiecie co ... macie racje, że z tą [usunięte przez moderatora] jest coś nie tak :-(

fela

he mamy jednego tatuska cukiernika

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Monopol Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Hotel Monopol Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Monopol Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Monopol Wrocław