Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Iza

Może ktoś podpowie jak się tu pracuje?

W WOOL STAR od ponad 3 lat
@Iza

Firma stabilna, na rynku od 2001 roku. Szanuje pracowników i umożliwia indywidualny rozwój. Świetna atmosfera. Dobre miejsce dla ludzi z inicjatywą potrafiących przekonywać do swoich racji.

W dniu 23 05 2018 byłem na prezentacji towarów Tej Firmy w Jaworze na zaproszeniach wpisany był podarunek dla każdego uczestnika.Jednak prezenter oświadczył,że jest za mało osób na prezenty.Sądząc po cenach tej prezentacji,uważam,że jest to naciąganie starszych osób.Takimi pseudo firmami powinny się zająć organa ścigania.OSTRZEGAM.

Firma nieuczciwa oszukuje starsze osoby

Hanna

@zbulwersowany, @Gienek sami uczestniczyliście w spotkaniach zorganizowanych przez firmę WOOL STAR? Korzystaliście z produktów firmy, że uważacie je za buble? Czy osoby zakupujące produkty podpisują jakieś umowy, w których zawarte są wszystkie te warunki, o których wspominacie? Jeżeli tak, to rozumiem, że każdy uczestnik jest poinformowany o warunkach umowy. Przypominam Wam również o obowiązującym na forum regulaminie. Nikt nie może obrażać innych na forum. Pamiętajcie jest to forum publiczne.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Wieliczanka

Witam .W dniu dzisiejszym czyli 15 grudzień 2017 godz.12 na prezentacji tej że firmy. Sam pokaz nie budził by zastrzeżeń gdy by nie komentarz jednego z panów z firmy Wool Star.Wypowiedzi były wysoce nie stosowne zwłaszcza że ów pan był w miejscu pracy. Politykowanie czy obrażanie innych religii, Innej niż chrześcijanizm. Twierdząc że francuz niemiec to islamista Lwów należy się polakom i mogła bym mnożyć zbędne wypowiedzi tego pana, po takim spotkaniu czlowiek traci ochotę do zakupu czego kolwiek.Pozdrawiam pana w białej koszuli. Dramat.

Hanna

@ktoś wkurzony ale ktoś dzwoni do Ciebie z centrali firmy WOOL STAR? Jesteś byłym klientem firmy? Było poprosić o usunięcie z bazy klientów. Rozmowy są nagrywane, więc jest obowiązek skasowania. Ktoś jeszcze miał taką sytuację jak ten użytkownik?

Hanna

@ada to poważny zarzut. W jaki sposób Twoim zdaniem firma WOOL STAR oszukuje osoby starsze? @An827 rozumiem, że polecasz pracę w WOOL STAR? Jest dużo ofert, więc takie wypowiedzi są ważne dla innych użytkowników: http://www.woolstar.pl/kariera/ A i dla zainteresowanych polecam zapoznać się z wywiadem z pracodawcą: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11424,wywiad-karolina-kubiak Jest tam wiele informacji o firmie i rekrutacji.

ada

dziadostwo i oszukiwanie staruszków

Hanna

@On256048 a co zaczyna się dziać w WOOL STAR? Mógłbyś sprecyzować swoją opinię, by była merytoryczna i każdy wiedział o co chodzi. Takie informacje nie mogą pozostawać bez wyjaśnienia, bo w oczach internautów rzutują na firmę.

On256048

Brak słów na to co zaczyna dziać sie w tej firmie.

nick

tak niskich zarobkow w branzy bezposredniej jak w Wool Star nie ma nigdzie, masz 1% od obrotu - SMIECH

Hanna

@Pracownik według Ciebie po rozstaniu się z firmą trzeba upominać się o wynagrodzenie. Czy spotkała Cię taka sytuacja? Możesz napisać więcej na ten temat? Chętnie poznamy więcej informacji na temat Twoich doświadczeń.

NAJNIŻSZE zarobi w branży, 1% od obrotu to jakas kpina, dodatkowo na własnej działalności gospodarczej... nie polecam bo jak sie z firma rozstaniesz to musisz sie upominać o pieniądze własne

Hanna

@Czerczilek, cieszę się, że jesteś zadowolony z wykonywanej pracy, to najważniejsze! Życzę dalszych sukcesów :)

Czerczilek

Sam pracuje w tej firmie jako telemarketer na zlecenie mam 13 zł brutto czyli na rękę 11 przyjemna praca lecz to co się wciska staruszka to jakieś nieporozumienie

xoxo

Każdy chce zarobić pieniądze @Marek, ale zobacz, że ich zarobki za to są adekwatne do powierzanych obowiązków, co jest dobrym znakiem na to, że się dobrze dzieje. A atmosfera jaka teraz panuje? Dzięki.

PH

Orientujecie się, czy w chwili obecnej Wool Star szuka Doradcy Klienta na terenie woj. podlaskiego? Mam doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy, mam też prawo jazdy kat. B, więc myślę, że spełniam ich kryteria.

@PH

Tak, prosimy o kontakt pod numerem tel.(usunięte przez administratora)

zalamana

Ta firma to totalne dno! Masz umowę zlecenie nic ci się nie należy! Będąc na chorobowym za 1 dzień wypłacają ci 2,50zl na suchy chleb!a co z resztą!? Nie polecam tej firmy!

@zalamana

Wszystkie warunki zatrudnienia są dokładnie wyjaśniane i tłumaczone na rozmowie kwalifikacyjnej, a przed podpisaniem umowy jest ona czytana i wyjaśniania punkt po punkcie, także każdy dowiaduje się czego może się spodziewać. Umowa zlecenie jest proponowana tylko na czas wdrożenia i co jest rzadkością, wynagrodzenie składa się z podstawy (gwarantowanej) oraz z premii, tak że nawet nowa osoba, która dopiero się wdraża, ma zapewnione stałe dochody.

WOOL STAR

Zapraszamy do aplikowania przez stronę internetową www.woolstar.pl

WOOL STAR

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (usunięte przez administratora) Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania :)

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA