Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

nina

Jestem ze Starogardu Gd. Pytam o to auto bo na tą prezentacje chyba pojadę samochodem nie chce mi się tłuc pociągiem. dopiero na to szkolenie 2-tyg pojechałbym już pociągem jeśli po zdanym szkoleniu bedę mogła już wrócic do domu ich autem...

tony87

A skad jestes nina? Z tego co mi mowiono egzamin polega na wygloszeniu calej prezentacji. Sam tekst, nic wiecej. Po szkoleniu dostajesz auto, towar i heja w teren. Ale to tylko teoria, zobaczymy jak bedzie.

Również 6 listopada wybieram się na egzamin z testu

nina

a jak wygląda ten egzamin z prezentacji? i kiedy się otrzymuje samochód, odrazu po tym dwutygodniowym szkoleniu?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
DK

Szkolenie i EGZAMIN to jest luta! Dużo wymagają. Generalnie musisz dokładnie robić tak jak na szkoleniu bo inaczej od razu wylot... w dzień szkolenie a wieczorem sami ćwiczyliśmy no i cała grupa zdała ale podobno często jest inaczej i kończy 2 - 3 osoby.

tony87

Co masz na mysli piszac, ze RK to pikus przy tym co dzieje sie potem? 6 listopada czeka mnie egzamin z tekstu, a potem 12.11 dwutygodniowe szkolenie. Mam nadzieje, ze na prawde warto.

DK

powiem tak, jestem już po egzaminach i powiem ci ze rozmowa kwalifikacyjna to pikus w porownaniu z tym co jest dalej... ale warto! mi się udało hehe

Wolin

Sprostuję moją poprzednią myśl. Chodziło mi oczywiście ogólnie o opinię dotyczącą pracodawców. WoolStar wśród ich grona ma jedne z najlepszych ocen.

Wolin

Przeszedłem pierwszy etap i czeka mnie teraz rozmowa kwalifikacyjna. Czego mogę się spodziewać? Dodam, że rzadko kiedy czytałem tyle pozytywnych komentarzy na temat Woolstar także porażką byłoby dać ciała.

Pracuś

Firma zapewnia zakwaterowanie na cały czas szkolenia. Wyżywienie musisz zorganizować sobie sam. Na drugim etapie musisz znać tylko tekst prezentacji. Ja zaliczałem za pierwszym podejściem :)

Witam. Mam pytanie co do 2tyg szkolenia. Czy firma zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie? I jak wyglada egzamin z prezentacji na przedstawiciela domowego?

Na pczątek fiat Fiorino albo opel Corsa rzadko kiedy sie zdarza że dają VW Cady bo jezdzą nimi stali handlowcy, ale Fiorino na pewno wygodniejsze do pracy niż maleńka Corsa

Gaja

Ludzie LITOŚCI co, to za pytania! Jakie auto, jakie zarobki...? Jeszcze nie byliście na rozmowie (może i dobrze), bo nie chce trafić na Was. Czy wy jesteście pełnoletni? Te dialogi są żałosne!...Jeżeli takie prostaki tam będą pracować, to już się boje. A może, to kasjerzy z biedronki, co po godzinach bawią się trzymając głowę na wadze i wciskają BURAK! Puk,Puk czy jest tu profesjonalny handlowiec i podniesie średnią oceny?...

Doradca Klienta

Będę pracować na stanowisku Doradcy Klienta ? Jaki jest samochód na początek (ewent. jakie ma wyposażenie ) ?

pracuś

Masz kartę paliwową na Orlenie albo pieniądze na paliwo zależy jak pracujesz.

Doradca Klienta

Czy wool star daje kartę paliwową , czy pieniądze na paliwo ?

onaona

Witam, czy może mi ktoś dokładnie sprecyzować jak wygląda praca Asystenta kierownika grupy. Na stronie jest to opisane bardzo ogólnikowo a mnie interesują szczegóły. pozdrawiam:)

Mam pytanie związane z firmą Wool Star. Rozumiem, że wszelkie szkolenia i rekrutacja jest u nich za Poznaniem. A czy np. jeżeli ktoś działa na woj. łódzkim to czy po załadunek też trzeba jeździć do Buku czy mają gdzieś jeszcze magazyny?? co ile się ładujecie?? Czy ktoś coś wie??? Bardzo proszę o odpowiedź

Młody

Czy ktos moze sie wypowiedziec czy oplaca sie pracowac w tej firmie na stanowisku asystenta na duzych pokazach?

Mikee

Witam.Jestem z Łodzi.Pracowałem w tej firmie w zeszłym roku na pokazach domowych,ale niestety nie udało mi się przetrwać.Zostałem zwolniony.Nie wyrabiałem normy.Sprzedajesz-zostajesz,wiadomo.Wiązałem spore plany z Woolstar,ponieważ jestem osobą niesamowicie komunikatywną i pogodną i wiem,że osoby mnie szkolące widziały we mnie przyszłość,ale niestety czegoś zabrakło..nie wiem.W każdym bądź razie nigdy nie powiem złego słowa o tej firmie,ponieważ samo szkolenie,ludzie na stanowiskach to osoby niezwykle miłe i kompetentne.Jeśli chodzi o zarobki,to rzeczywiście można wyciągnąć super pieniądze.Najlepsi zarabiają tam po 10 tys.Charakter pracy dla mnie idealny.Jeżeli ktoś lubi poznawać nowych ludzi,a przy okazji są to kobiety,to praca w sam raz dla niego:) Żałuje,że mi nie wyszło do tej pory.

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA