Opinie o Opharm Sp. z o.o. w Pokrzywnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Opharm Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Opharm Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opharm Sp. z o.o. w Pokrzywnica

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
xxx Nowy wpis
Inne

Czy operatorzy dalej dostają premie uznaniowe? lub może weszły wynikowe? Kiedyś w ofercie na to stanowisko ten pierwszy wariant był wpisany a teraz niedawno ktoś stwierdził, że osoby z tego działu starają się pracować tak by niczego nie robić. To prawda? wypłacana jest jednak teraz sama podstawa? nie warto się starać o wynik?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Praca nie taka zła ale ludzie do niczego. Kierownik M. Od pługa oderwany, lata za młodymi dziewczynami i liczy na coś. Jak już ktoś dostanie wyższe stanowisko to wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma. Operatorzy oglądają się tylko jeden na drugiego i żeby nic nie robić. Ogólnie samo kumoterstwo, jedynie co dobrego można napisać to że Panie na produkcji bardzo angażują się w pracę i tylko tyle.

IR Nowy wpis
Inne

Kiedyś była taka oferta w internecie dla operatora maszyn przemysłowych. Podawali w niej zarobki do 5,000 zł a była ona wręcz archiwalna. Skoro tak to ile w przyszłym roku taki operator mógłby zarobić? i czy praca w ogóle jest dostępna?

Siwy Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Ktoś jest w stanie powiedzieć gdzie w Łodzi znajduję się Opharm? Na stronie głównej jest napisane że są dwa zakłady. Jeden w Pokrzywnicy a drugi w Łodzi.... Niestety w Łodzi google nic nie podpowiadają.

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Opharm Sp. z o.o..
logo firmy Dietetyk
Kołobrzeg
Fudeko S.A.
(59 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magister Farmacji
Jaworzno
SMART-HR
(54 opinii)
Wyślij CV
logo firmy FRYZJER/KA
Oslo
GP Recruitment
(20 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Hej. Jest pytanie. Pojawiły się oferty pracy do zakładu w Łodzi, ale tam chyba jeszcze nie ma tego zakładu, albo raczej jest w budowie. Ma ktoś jakieś info na temat tej pracy? Kiedy to ma ruszyć?

Mareczek
Kandydat
@Kandydat

Też jestem ciekaw. Cv przez pracuj.pl wysłane prawie miesiąc temu i nawet nikt go nie otworzył. Dziwne

Zofia
Inne
@Mareczek

błąd systemu? nie ponawiałeś pewnie? szło by się pewnie zmartwić jakby otworzyli i milczeli. ciekawe czy sporo osób aplikuje?

Mareczek
Kandydat
@Zofia

Ogłoszenie jutro wygasa a status się nie zmienia. Z danych w ogłoszeniu wynika, że aplikowało >100 osób

Maja
Inne
@Mareczek

I co dalej z tą pracą? Może odnowili? Daj znać, jak coś wiesz. Słyszałam o firmie i chciałam spróbować, mam nadzieję, że się nie spóźniłam.

Ktokolwiek
Były pracownik

W sumie nie jest, złe, zarobki spoko, możliwość dorobienia w weekend tez, gorzej ze stabilnością, gdy jest zamówienie przyjmują na gwałt a 2 tygodnie później zwalniają bo nie ma zamówień, oprócz tego to zależy na która zmianę trafisz, jak trafisz na zmianę do pewnego pana w średnim wieku to współczuje, oprócz niego jeszcze bardzo nieciekawy mechanik, który za swoje niekompetencje obarcza zwykłych pracowników, ogólnie cała zmiana to jedna wielka sekta, gdzie jest grupka chłopaków liżących się po (usunięte przez administratora) a reszta spychana na margines, pozostałe zmiany w porządku, bardzo fajni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Opharm Sp. z o.o. - Pokrzywnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Opharm Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Opharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Opharm Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 62
  99-120 Pokrzywnica
 • NIP: 5070096769 REGON: 386032452 KRS: 0000840683
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Opharm Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii