Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

DK

men - 2013-06-05 08:47:51 Są karty paliwowe, jest samochód służbowy, telefon można dostać na określonych warunkach dopiero po okresie próbnym :). A na jakich warunkach ? I ile trwa okres próbny , bo nikt nic nie mówił ;) .

men

Ani

Dziękuję za odpowiedź:)

DK

Czy firma oferuje telefon, czy smartphone służbowy ? Czy tylko samochód ? Nadal są karty paliwowe (chodzi mi o Doradce Klienta na domówkach ) ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
mela

Okres szkolenia jest płatny. Tak było cały kiedyś a raczej się to nie zmieniło.

Ani

We wtorek rozpoczynam szkolenie w WoolStar. Orientuje się ktoś czy wynagrodzenie podstawowe za ten okres jest wypłacane? Niestety umknęło mi to...

men

Praca od poniedziałku do piątku. Dla chętnych soboty. Pokazy w godzinach popołudniowych, zwykle o 16.00 i 19.00. Ja jestem zadowolony więc polecam !

DK

Polecam pracę . W szczególności dla osób, które chcą mieć kontakt z ludźmi . Praca zazwyczaj popołudniu , więc z rana można też coś zrobić .

ann

Na rozmowach rekrutacyjnych pytają głównie o informacje zamieszczone w cv i dlaczego chce się pracować właśnie w tej firmie.

ann

Nie trzeba mieć doświadczenia w branży ( ja bynajmniej nie miałam). Nie zdawałam też prezentacji, jednak musiałam przygotować się z informacji o produktach, żebym wiedziała co o nich opowiadać ludziom na pokazach.

Doradca

Czyżby firma niedługo chciała wymieniać samochody służbowe (chodzi mi o corsy) ? ;)

DK

Czy można traktować tą pracę na st. Doradca Klienta jako pracę dodatkową w godzinach popołudniowych ? Z góry dzięki ;)

nowyy

Witam, powiedzcie jak wygląda rekrutacja i szkolenie na asystenta ( duże pokazy ) czy także trzeba zaliczyć egzamin z prezentacji towaru? i czy przyjmują ludzi bez doświadczenia w tej branży którzy chcą się szkolić. Pozdrawiam

A czy ktoś wie jak wygląda tam praca jako PH ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Marian janusz

Czego się koleżanko spodziewać po rozmowie?

Polina

Hej, czy ktoś idzie na rozmowę rekrutacyjną we Wrocławiu 22.02 do hotelu Novotel? Jak wygląda takie spotkanie na Doradce Klienta? Pozdrawiam

kokos

jak jest podstawa, i ile godzin w tygodniu sie srednio pracuje, jakie sa pramie za konkretna sprzedaz?

artur
@kokos

mialem okazje pracowac dla danego koncernu..o duzych zarobkach to sie tylko mowi i slyszy, jednak jesli chcesz pracowac do poznego wieczora,ciagle poza domem, chodzic na umawiane pokazy do ludzi ktorzy maja juz po kilka kompletow i wpuszczaja cie tylko dla prezentow,albo wogole nie chca rozmawiac, czesto czekac w samochodzie po 3 godziny na kolejne spotkania,po ktorych jestes tak wsciekly ze tylko chcesz do domu,wracasz kolejne pol godziny rozliczasz sie przez internet,,,rano jezdzisz do banku,stoisz w kolejce,na poczcie stoisz czesto po godzinie,,,a na koniec miesiaca gdy dostajesz przelew to nie wiesz czy tozart czy gorzej...szkoda ze tyle czasu poswiecasz a dostajesz wielkie(usunięte przez administratora)

kamil
@kokos

podstawa jest 500 zl, jednak jesli wybierzesz te opcje to juz krzywo na ciebie patrza,bo chca raczej abys zasuwal/a na prowizje , a jak chcesz podstawe to mozesz sie obijac.prowizja 10 % , to taki maly zart..bo rynek jest tak przesycony tym towarem,takimi samymi firmami ze ludzie nie chca nawet roamawiac,a codopiero kupowac za grube tysiace....

Żyletka

Witam serdecznie, złożyłem aplikacje na stanowisko doradca klienta. Proszę mi napisać w jakich etapów składa się rekrutacja, w jakim czasie od wysłania cv mogę spodziewać się kontaktu, oraz jak wygląda szkolenie, bardzo proszę o odpowiedzi.

mateusz

Ja mam egzamin teraz w czwartek i mozesz mi powiedziec jak to generalnie wygląda ?

marta kocur

Hej ja zdałam już egzamin ... 11.02.13 jadę już na szkolenie... odezwij się jeśli Ty też;) pozdraiwam

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA