Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

titti

cześć. jedzie ktoś może na egzamin z tekstu 7.02 z śląska??

paulina14085

Hej jedzie ktos 24 na egzamin z woj. Lubelskiego?

Weronika

Hej 24 stycznia w Buku mam egzamin z prezentacji której muszę się nauczyć na pamięć ktoś wie jak ten egzamin w ogóle wygląda??? Ktoś przeszedł jeszcze z dolnego śląska na 3 etapu i jedzie też na egzamin ? Szukam jakiejś bratniej duszy która będzie jechać ze mną pociągiem :)

malgosia

witam ile zarabia telemarketer chciałabym wiedzieć bo zamierzam podjąć pracę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zadowolony stres

Witam musze powiedziec ze na 1 etapie jest ciezko czeka mnie teraz 2 tyg szkolenia tylko mam pytanie co trzeba wiedziec na koniec szkolenia jak wyglada ten egzamin??? Prosze o odp.

webster

Witam.I jak tam test z prezentacji.Biorą uwagę cały tekst słowo w słowo czy można pomijać jakieś części prezentacji?

ew12

cześć, o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej? ktoś się podzieli doświadczeniem?;)

tyśka

hej jestem z lublina w piatek mam miec egzamin z prezentacji, jest ktoś kto jest w podobnej sytuacji? :) szukam kumpli na szokelnie moze bedzie z kim w pociagu jechac :)

benny hill

Szanowni Panstwo A co w przypadku, gdy nie zalicze szkolenia? Czy musze zwrocic kase za szkolenie i zakwaterowanie? Dziekuje za info

Nina

Ja również mam zakwaterowanie w siedzibie firmy. Faktycznie 2 tygodnie to długo ale myślę, że ten zas minie nam bardzo szybko... :-)

Panie tony87 :) Ja mam być zakwaterowana w siedzibie firmy. Dwa tyg. to rzeczywiście długo ale jak się tak zastanowić to ten czas jest przede wszystkim dla nas. Wolę spędzić ten czas na uczeniu się technik efektywnej sprzedaży od specjalistów niż poświęcić dużo więcej czasu na uczenie się tego "na własnej skórze" bez odpowiedniego przygotowania.

tony87

Ciekawe jak wiele osob bedzie na tym szkoleniu. Czy Pani Nina oraz Ewa rowniez sa zakwaterowane w hotelu Melodia czy tylko ja jestem takim szczesliwcem? ;) Egzamin polegal na wyrecytowaniu tekstu prezentacji, potem juz podpisanie umowy. Tylko to szalenie dlugie szkolenie... Kto by pomyslal, 2 tygodnie... Ech...

ioteks, na tym egzaminie wystarczy znać tekst prezentacji.

ioteks

i jak trudny ten egzamin był, zadawali jakies pytania, czy wystarczylo wyglosic cale 7 stron?

Nina

Też miałam tyle szczęścia i udało mi się. 12.11 czeka nas szkolenie :-)

tony87

Udało mi się dzisiaj zaliczyć egzamin z prezentacji. 12.11 wybieram się na dwutygodniowe szkolenie. Nie było łatwo, ale naprawdę warto wejść w ten temat. A Pani MK przepiękna... :) A jak Tobie poszło, Nina?

Doradca

Jak wygląda dzień z codziennego życia doradcy(ile spotkań ) jakie są średnie zarobki miesięczne . Jak teraz sprzedaje się pościel i czy faktycznie jest tak dobra i ,,lecząca'' ?

Doradca Klienta

A czy jest różnica z prowizji w przypadku spotkań swoich , a umówionych prze telemarketing ?

Doradca Klienta

Co się stanie, jeżeli ze spotkań umówionych samemu nie będzie sprzedaży ?

tony87

Mam pytanie do osob, ktore byly na egzaminie z tekstu. Jak konkretnie on wyglada, na czym polega, itp? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA