Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

No właśnie, czemu firma nie wstawia nowych ofert pracy? Rekrutacje zostały wstrzymane czy o co chodzi?? Jeszcze rok temu ktoś pisał, że w firmie nikt nie odbiera telefonu. Mnie interesuje stanowisko asystenta projektu, tylko ta oferta, którą widziałam ma już 7 lat! W tym ogłoszeniu nie ma dużo informacji niestety. Powiecie mi czy zatrudnienie na umowę o pracę jest możliwe? Jaka jest wysokość prowizji od sprzedaży?

Kandytat Nowy wpis

Czy coś wiadomo na temat firmy, czy firma jeszcze działa, bo chciałem zatrudniudnić się jako przedstawiciel handlowy, ale tam nikt nie odbiera telefonu?

Urszula Nowy wpis

Jakiś czas temu w internecie firma poszukiwała nowego pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. A że jestem zainteresowana takim stanowiskiem, to dodam też pytanie od siebie. Może ktoś napisze, czy w tym dziale są regularne spotkania lub imprezki integracyjne tylko dla tego zespołu? Czy nie ma wcale lub są ogólne dla firmy tylko?

Czy nowo zatrudnione osoby w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Irka

Nie ma żadnych umów

Meggie Nowy wpis

Najgorsza firma jaka może być ludzi mają za nic

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zuzanna

Szukam pracy jako doradca klienta. Ktoś powie czy firma zapewnia samochód służbowy na tym stanowisku? Widziałam, że kilka lat temu na tym stanowisku zdarzały się spotkania na terenie całego kraju - ile dni obecnie średnio pracuje doradca poza miejscem zamieszkania? Czy delegacje są lepiej płatne?

Frank

Czy w Waszej Firmie pracuje Pani Izabela Bartosiak

witam czy wiadomo coś na temat aktualnej pracy w firmie? pytam wstępnie, bo potrzebowałam się zorientować a jest błąd na stronie www. czy firma obecnie normalnie funkcjonuje? komentarzy dawno nie było a fajnie jest się zorientować

Barbara

Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w telefonicznej obsłudze klienta i może powiedzieć, jaka jest podstawa, a jaka premia? Czytam opinie tych potencjalnych klientów i po ich nastawieniu uważam, że premie powinny być sowite :3

@Barbara

Umowa zlecenie, płaca minimalna, nie ma szans na jakieś bonusy

Angelika

Od jakiegoś czasu dostawałam mnóstwo telefonów od nieznanych mi numerów - jeden sygnał i urwany telefon. Kiedy w końcu ktoś się odezwał po drugiej stronie Słuchawki, dopytałam skąd kto im udostępnił mój numer - to ta firma. Wszyscy którzy są w podobnej sytuacji : można się z nimi skontaktować Na maila biuro@woolstar.pl. Ja zamierzam ;)

tia
@Angelika

u mnie to samo, rozważam zgłoszenie incydentu RODO. Nie mam żadnej historii zakupów u nich więc pytanie kto sprzedał te dane wcześniej.

Kamil

Hej! Czy po nowym roku maja zajść jakieś zmiany w firmie?

Marcelina

Co macie na myśli pisząc o oszustwach?

GOŚĆ

Nękają telefonami po pytanie o to skąd mają numer następuje rozłączenie .......

NĘKANY TELEFONAMI

WŁĄŚCICIELE FIRMY WOOLSTAR POWINNI ZOSTAĆ UKARAMI WYSOKĄ GRZYWNĄ PIENIĘŻNĄ I POWINNO IM SIĘ ZAREKWIROWAĆ CAŁY MAJĄTEK ZA OSZUKIWANIE STARSZYCH LUDZI. DZIWNE, ZE PAŃSTWO POLSKIE NIK, ABW POZWALAJĄ NA OSZUKIWANIE OBYWATELI. SPRAWĄ POWINNA ZAJĄĆ SIĘ PROKURATURA. sPRAWĘ POWINIEN ZGŁOSIĆ WŁAŚCICIEL STRONY INTERNETOWEJ, SERWISUgowork serwis pracy sP. Z O.O.

nekany telefonami

Dzwonią po kolei po wszystkich na mnie zarejestrowanych numerach i tłumaczą się że komputer je wylosował.

Myszak

Firma żerująca na osobach starszych . Proszę wszystkich uswiadamiajcie swoich bliskich , ze nie ma nic za darmo . Dziwie się osoba , które w taki sposób chcą zarabiać .

Oni nie mogą tak po prostu dzwonić do przypadkowych osób bo obowiązuje ich ustawa o ochronie danych osobowych. Są firmą i prowadzą działalność gospodarczą. Nawet jeśli nr tel jest wylosowany ( co jest wątpliwe bo akurat jeden na miliard wylosowali akurat właśnie mój numer) to nie mają prawa dzwonić do ludzi bo obowiązuje ich GIODO. Zatrudniają ludzi na umowę zlecenie co powoduje że odpowiedzialność za taki kontakt telefoniczny spada na pracownika i ewentualny pozew moze byc tylko na nieswiadomego pracownika. Gdyby ludzie tam pracowali na umowe o prace to odpowiadał by wool star za każdy wykonany telefon. Ktoś się kiedyś (usunięte przez administratora) i zawiadomi w koncu prokurature.

Mariaa

Jedna wielka ściema naiwny da się złapać w sieci zgranej ekipy która wie jak namącić w główkach szczególnie starszym osobą nie polecam na zaproszenie przez telefon odrazu zalecam się rozłączać nie dyskutować . Wciskają tani bubel z Chin wart według nich tysiące złotych . Masakra ze takie rzeczy wogole maja miejsce !!!!

Jerzy

Naciągacze,sprzedaż obwoźna.Sprzedają tym co wylosował komputer.

Maria

Świetna firma i profesjonalni pracownicy, którzy są bardzo mili i pomocni. Zakupiłam u Was wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona z towaru . Moja rodzina zresztą również. Szczerze polecam.

Secret
@Maria

Bardzo śmieszne!!!

Karcia

Witam Wszystkich, W dniu 17 grudnia 2019 dokonałam kolejnego już zakupu u Przedstawicieli Firmy WOOL STAR. Jestem stałą Klientką i za każdym razem gdy firma odwiedza moją miejscowość uczestniczę w pokazie. Jestem posiadaczką kilku sprzętów z oferty oraz pościeli. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, są one zgodne z prezentacją. Zawsze mogę liczyć na profesjonalizm handlowców i pomoc osób z biura. Zadowolona Klientka

Secret
@Karcia

Bardzo śmieszne!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA