Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

GOSC POKAZU

Wlasnie wrocilam z tak zwanego pokazu na ktory dostalam zaproszenie, nie zdolano namowic mnie na kupno zadnego z prezentowanych artykulow pani skladająca oferte kupna zadala mi pytanie to po co wlasciwie przyszlam odpowiedzialam dlatego ze dzwoniono do mnie dwukrotnie i przyslano zaproszenie Zenerwowana po miernych probach zaoferowania kupna i moich argumentach dala mi spokoj. Przy wyjsciu wreczyla mi prezent po rozpakowaniu w domu okazalo sie ze to uzywana waga lazienkowa z odpryskami i porysowana wyrzucilam ją do smieci Wniosek taki zanim przyjmiecie od tej firmy zaproszenie zastanowcie sie ,nie pozwolcie sie naciągac i ponizac dla mnie zachowanie pracownikow tej firmy jest chamskie prymitywne co mija sie z celem organizownych spodkan przez przypadkowych handlowcow kompletnie nie mających pojecia o celu ich pracy

Jadwiga

Firma to (usunięte przez administratora) i naciągacze. Żerują na starszych ludziach którzy pod wpływem nacisku kupują towar który jest im nie potrzebny . Potem nie odbierają telefonów i nie odpisują na sms i mail. Towar zgodnie z ustawa można zwrócić do 14 dni ale Pani Paulina handlowiec bez pojęcia o handlu wyzywa klienta że za głupotę się płaci i inf o dostarczenie towaru osobiście do Biura 500 km jeśli chcemy go zwrócić .Mimo że w umowie są inne zapisy . Jeśli do 10.12.2019 nie uda mi się skontaktować z nimi kieruje sprawę do Prokuratury i Kłamcy Unikać jak ognia

bambus_25

Firma dzwoni do osób zachęcając, że otrzymają telefon od firmy promującej Woolstar, który okazuje się gadżetem, który był chyba wyprodukowany przed 2000 rokiem, bublem który nadaje się tylko do kubła. Po drugie po prezentacji reklamuje produkty agd, które są słabej jakości np. odkurzacz bezprzewodowy, który ma moc 150 W i który ma kosztować kilka tysięcy, a w rzeczywistości w Chinach kosztuje ok. 200 zł. Podobne tylko o mocy ok. 500 W można kupić za granicą za 300 dolarów. Firma przyjmuje zasadę, że daje w prezencie kilka rzeczy "za darmo" a całość wynosi np. 10 tysięcy za kołdrę wełnianą czy masażer. Sprzedający informuje, że w ciągu 14 dni od dnia zakupu można używać sprzęt . Nie ma problemu co do oddania w tym terminie, co jest wierutnym kłamstwem. Firma poprzez sztuczki marketingowe sprzedaje lanolinę za 25 zł za sztukę ( w internecie zapłacimy za nią 7 zł) !!!! Jeżeli po zawarciu umowy okaże się, że jest to wielkie naciąganie i kupiliśmy buble za duże pieniądze, nie ma możliwości przyjęcia towaru przez przedstawiciela firmy będącej w okolicach zamieszkania osoby, która nabyła towar. Należy najlepiej zawieść je do siedziby firmy w miejscowości buk. Przestrzegam, więc wszystkich przed tą firmą. Osoby, które na których ustach widnieje (usunięte przez administratora) prędzej czy później dosięgnie kara.

andrzej
@bambus_25

jedź do chin i sobie kup!!!!!!!!!!!!!!!!!1

andrzej

Jestem zdruzgotany tą informacją łączę się w cierpieniu z Rodziną,to była fantastyczna osoba.Były pracownik Woolstaru.Świetna firma życzę powodzenia a Tobie Aniu takich jak RENATA pracowników

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ola

Wool Star okłamuje ludzi. Przez telefon obiecują pewną nagrodę, a podczas pokazu okazuje się, że musisz coś kupić za astronomiczną sumę, a jeśli nie, to nic nie dostajesz, mimo że obiecali nagrodę za obecność (niby wylosowałeś nagrodę, za otrzymanie której dostajesz kod). Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Oszukują staruszki, wciskają towar za wielką cenę, w czasie kiedy za małe pieniądze podobne rzeczy można kupić w sklepach albo na Allegro.

Marian W

Zmarła pani Renata Duda, pogrzeb 22 października 2019 roku. Bardzo sympatyczna i pracowita osoba, która włożyła wiele wkładu i pracy w rozwój i funkcjionawanie Wool Star. Moje wyrazy współczucia i kondolencje dla męża p. Renaty, dla rodziny. Będę zawsze p. Renatę miło wspominał.

@Marian W

Bardzo przykra informacja. Niestety na pewne sytuacje życiowe nie mamy wpływu. Masz wiedzę o tym miejscu pracy, dlatego pozwól, że zapytam Cię, czy masz aktualne informacje o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma WOOL STAR?

Wanda

Spoko miejsce pracy?

urna

Wool Star sprzedae odkurzacze które się ładuje 5,5 godziny a czas racy odkurzacza około ... 25 minut

Plecak

Jakoś ten nadmuchany szef musi zarobić na grube merce, dobre łyskacze i luxusowe życie, a biedne babcie są zdzierane z ostatniego grosza...

An827

Pracuje w firmie Woolstar od niedawna jako hostessa. Pracowałam już w wielu firmach i z doświadczenia wiem, że zarobkami i czasem oczekiwania na wynagrodzenie bywało różnie. Pracę tą poleciła mi koleżanka. Szczerze? Jestem zachwycona. Co prawda 40 zł za dzień to malutko, ale 10 zl od osoby, która zjawi się na spotkaniu to już jest coś + oczywiście zwrot za jedzenie, który dostajemy od razu do ręki. Załóżmy, że pracują dwie hostessy przez dwa dni i obie wydają ok. 300 zaproszeń. Jeżeli przyszloby ze 100 takich osób (a na prawdę jest to mozliwe) do wypłaty dodawane jest 1000 zł premii. Dla osoby, która potrzebuje jakiekolwiek pieniądze praca idealna. Wystarczy dać z siebie troszkę, uśmiechnąć się do ludzi i być dobrze nastawionym do pracy :) dodatkowo mogę powiedzieć, że najbardziej cenię sobie wyjazdowki do dalszych miejscowości, ponieważ łączymy przyjemne z pozytecznym. Praca + sporo czasu dla siebie, zwiedzanie nowych miejsc. Mogłabym wymieniać mnostwo plusow tej pracy np. transport w obie strony za darmo, przemiła atmosfera w pracy, świetni ludzie, piękne i czyste hotele rezerwowane dla nas pracowników, rano pozywne śniadanie (szwedzki stol), co miesiąc losowane dwie osoby, które najlepiej się spisaly rankingowo (dla tych osób premia 200 zł do wyplaty). Ogólnie jestem zachwycona, polecam każdemu:)

An827
@An827

Mogę również dodać, że wypłaty zawsze są na czas :) piątego na początku każdego miesiąca oraz dwudziestego

dick
@An827

co miesiąc losowane dwie osoby, które najlepiej się spisaly rankingowo (dla tych osób premia 200 zł do wyplaty). Ciekawe co piszesz.

PR
@An827

"...+ oczywiście zwrot za jedzenie, który dostajemy od razu do ręki." To smutne, że jedzenie dostajecie do ręki, a nie na talerzach.

Dominika

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w WOOL STAR. Obecnie firma szuka osób do pracy na wielu stanowiskach: Kierowca/Członek Zespołu Promocyjnego, Telefoniczna Obsługa Klienta, Ankieterka/Hostessa, Specjalista ds. Sprzedaży, Regionalny Doradca Klienta: https://www.woolstar.pl/kariera/. Jak się pracuje tam ? Zachęcam do wypowiadania się osoby, które pracowały bądź pracują w firmie.

REMIGIUSZ CIESZYN 2019.07.

byłam w cieszynie ponoc kazdy mial dostac odkurzacz ?????? zapomnijcie szkoda nawet 2 godzin okropne a prezent do ........y wstydzili by sie oczywiscie nie zapraklo znajomych tak tak n i e p o l e c a m (usunięte przez administratora)

Kamrol

Się kopuluje na tych wyjazdach co.....

Hanna

@anonymous zarzucając coś takiego firmie powinieneś przedstawić jakieś dowody na to. Forum to miejsce dzielenia się informacjami o firmie. Jednak mogą być one tylko prawdziwe.

Fryzjer
@Hanna

Pracowałem w tej firmie, najpierw jako zwykły przedstawiciel, później jako pierwszy, posiadając pod pieczą samochód i możliwość podkupowania lepszą ofertą klientów innym przedstawicielom. Totalne (usunięte przez administratora), cena byla taka jaka się wcisneło na umowie bo klient miał znać tylko wysokość raty i miał mieć zamydlone oczy prezentami i dobrą gadką. Najlepsza w te klocki była(usunięte przez administratora) Oczywiście między grupami ścisła rywalizacja i nawet zawiść kto co komu tak jak (usunięte przez administratora) Generalnie firma wiatrem podszyta, jedna wielka ściema i kombinacja byle by tylko sprzedać pościel lub inne (usunięte przez administratora)kosztujące w rzeczywistości śrubki a u nich majątek.

Wiesław

Odstąpiłem od umowy powiadamiając Panią Paulinę N. ale ona trzy krotnie wysyłała ponoć do mnie aneks do umowy Alior Bank dzwonił do mnie ale umowa między mną a Panią Pauliną się różniła więc odstąpiłem od umowy a Pani paulina Kazała mi te rzeczy zawieżdz do firmy i ma pretensje do mnie że dzwonię pod jej numer a sama mi mówiła że jak będe miał problemy to mam dzwonić Firma nie chciała ze mną rozmawiać dopiero po moich sms do pani Pauliny raczyli odzwonić tłumacząć się awarią telefonu ale Pani z Firmy podczas rozmowy wyłączyła się. Wiesław Grudniewicz

@Wiesław

Potwierdzamy, że mieliśmy awarię telefonów, za co serdecznie przepraszamy wszystkich klientów, którzy próbowali się z nami skontaktować w pierwszych dniach tego roku . Jednak udało nam się z Panem skontaktować i sprawa została pomyślnie załatwiona. Gdyby jeszcze jakieś kwestie były do załatwienia prosimy o kontakt telefonicznie +48 61 896 86 20 lub e-mailowo biuro@woolstar.pl. Na pewno dołożymy wszelkich starań, żeby załatwić sprawę zgodnie z Pana życzeniem.

Julitka

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Ludzie omijajcie ich jak tylko możecie. Wszystko co mówią i pokazują nie pokrywa się z prawdą.

george

witam. odstąpiłem od umowy kupa. dostałem od Woolstar pisemne anulowanie umowy i zapewnienie zwrotu wpłaconej zaliczki. regulaminowy termin zwrotu minął pieniędzy nie otrzymałem pomimo zapewnień w rozmowach telefonicznych. nie polecam

@george

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu +48 61 896 86 20, biuro@woolstar.pl. Jeżeli pojawiły się jakiekolwiek opóźnienia na pewno je nadrobimy. Prosimy zgłosić się osobiście do firmy, wyjaśnimy sytuację .

Fundacja

KONSUMENCIE - PAMIĘTAJ: - Możesz zrezygnować z umowy i NIE MUSISZ TŁUMACZYĆ SIĘ JAK I DLACZEGO - Masz na to czas, aż 14 dni - wystarczająco długo !!! - Wszelkie nieprawidłowości i oszustwa jakie stosuje firma (według Ciebie) warto zgłaszać do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej - Kompleksową pomoc (od wysłania druku odstąpienia aż do odbioru paczek i dostarczenia ich do sprzedawcy) oferuje FUNDACJA DAJE SIEBIE www.dajesiebie.com

Adminkl

Opinia na 10 punktów to wpół star ma ZERO! NIE POLECAM

Na jakich zasadach można pracować w firmie?

@Karolina

Warunki zatrudnienia zależą od stanowiska. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu https://www.woolstar.pl/kariera/

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA