Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

WOOL STAR

Od samego początku zapewniamy profesjonalne szkolenie zarówno w biurze jak i w terenie. Intensywne szkolenie trwa około 3 miesięcy, podczas których osoba znajduje się pod opieką Trenera oraz koordynatora działu sprzedaży. Firma daje odpowiednią ilość czasu na wdrożenie – zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż bezpośrednia jest wyspecjalizowaną formą sprzedaży dla najlepszych.

WOOL STAR

Szukamy chętnych do pracy jako DORADCA KLIENTA W SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ. Do wyboru prezentacje w hotelach i restauracjach w całej Polsce (transport, zakwaterowanie, diety) albo pokazy domowe umawiane przez telemarketing maks. 70 km od miejsca zamieszkania Doradcy. Zapewniamy auto oraz wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. W obu przypadkach zapewniamy szkolenie wdrożeniowe. Gwarantujemy wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedażowych. Możliwość wysokich zarobków – minimum 5 000 zł. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 723 991 999.

WOOL STAR

Szukamy chętnych do pracy jako DORADCA KLIENTA W SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ. Do wyboru prezentacje w hotelach i restauracjach w całej Polsce (transport, zakwaterowanie, diety) albo pokazy domowe umawiane przez telemarketing maks. 70 km od miejsca zamieszkania Doradcy. Zapewniamy auto oraz wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. W obu przypadkach zapewniamy szkolenie wdrożeniowe. Gwarantujemy wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedażowych. Możliwość wysokich zarobków – minimum 5 000 zł. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 17642

WOOL STAR

Zależy nam na tym, żeby Doradcy sprzedawali i zarabiali i tak się zwykle dzieje. Jednak na początku, przez pierwszy miesiąc może się zdarzyć, że wypłacana jest tylko podstawa, jeżeli nie ma sprzedaży. Ale to jest indywidualna sprawa. Zdarzają się doradcy, którzy sprzedają już w czasie szkolenia.

@WOOL STAR

Zależy nam na tym, żeby Doradcy sprzedawali i zarabiali i tak się zwykle dzieje. Jednak na początku może się zdarzyć, że przez pierwszy miesiąc wypłacana jest tylko podstawa, jeżeli nie ma sprzedaży. Ale to jest indywidualna sprawa. Zdarzają się doradcy, którzy sprzedają już w czasie szkolenia.

Woolstar

Witamy, jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacyjnym w naszej firmie, przyślij proszę swoje dokumenty na adres rekrutacja@woolstar.pl, jeżeli pojawi się oferta zgodna z Twoimi kwalifikacjami odezwiemy się do Ciebie. Pozdrawiamy!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
dorota72

Witam, słyszałam, że w Woolstar można dobrze zarobić jestem przedstawicielem handlowym w tekstyliach. Czy ktoś coś wie na ten temat. Czy szukają teraz kogoś z takim doświadczeniem?

Woolstar
@dorota72

Witam Pani Doroto, Uprzejmie prosimy przesłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@woolstar.pl. Dziękujęmy!

byly pracownik

Pracowałam tam jako konsultant telefoniczny ( czyli umawiałam spotkania) praca na początku była bardzo fajna a przede wszystkim osoby z którymi się tam pracuje... Był taki okres że jak umawialiśmy spotkania ludzie mili i chętnie nas przyjmowali w domach ale gdy doradcy zaczęli kręcić dawać inne prezenty niż my przez telefon powiedzieliśmy że otrzymaja przez telefon gdy ponownie sie dzwoniło słyszało sie naprawde nie przyjemne słowa z ust klientów...Prawda jest taka że opinie na temat takich firm jak WOOL STAR psują doradcy którzy jeżdża na pokazy , i nikt nie powie mi że tak nie jest bo kazda firma ma w dupie nas czyli konsultantow telefonicznych dla nich licza sie doradcy o których złego słowa powiedziec sobie szefostwo nie daje...Wiec podsumowując jeszcze kilka lat i wszystkie firmy telefoniczne upadna

czekoladka

Witam, ja uważam że za osoby poniżej 30 roku życia powinno być zapłacone chociaż połowę kwoty :/// Z tego względu, że na plenerach jest masa takich ludzi, którzy chętnie biorą udział w konkursie!

Bartek

Bardzo dziwna firma. Wydzwaniają dalej pomimo informacji, że usunęli mój numer z bazy danych....

robotnik

dal mnie firma ok

bella

Uwaga na tą firme już zaczeli wpraszać się do mieszkań !Dzwonią do starszej osoby robią jej mętlik w głowie są natarczywi... Jak się odmówi spotkania i tak wysyłają informację że przyjdą. Starsza osoba nie poradzi sobie z takim osobnikiem uprzedźcie swoich bliskich.

kuj-pom

na poczatku pan był miły ... kawka , ciasto a potem gdy sąsiadka zauważyła ,ze to co prezentuje jest o dużo gorsze od innych i nikt nic nie kupił był oburzony i bardzo nie miły , wulgarny . dodam jeszcze ,ze bon za który miałam cos dostac zupełnie za darmo był jakby go nie było*-pani przez telefon powiedziala ,ze nic nie musze kupic zeby cos za niego dostac ...

Nina
@kuj-pom

masz rację..ja dzisiaj byłam w hotelu Europa i załuję,ze zmarnowałam wolny czas...na samym poczatku zabrano mi koperte z korespondencja kierowana do mnie z Woolstaru..mam w nosie ich prezenty ale nie dostałam nic a bony mi zabrano...zachowanie tych ludzi nie jest własciwe i teraz kazdemu powiem że ich pokazy to wielka ściema..postaram sie odtąd tłumaczyc ludziom aby darowali sobie pojscie na ich pokazy....

wacyk

Bylem w dn. 03.02.2015 na spotkaniu w hotelu Qubus w Krakowie. Całe spotkanie to jedno oszustwo. Po prezentacji uczestnicy pozostawieni samym sobie przez ok p,o,l godziny , a mialo być 10 min. i proszeni na rozmowy - ponieważ nie wyraziłem zgody na rozmowę odmówiono mi wydania "prezentu". Wkladanie do zaproszenia blankietów o wartości 50 i 100 zł jest fikcją, bo np. za suszarkę do włosów wartości max. 15 zł. trzeba było doplacić 20 zł. ( oddając bony 2 x 50 zł). Dla par małżenskich nie zaproponowano żadnych ofert. W/g informacji telefonicznej "zakupy" mieły być przed rozpoczęciem spotkania, nic takiego nie było.

edyta*

Właśnie się waham czy podpisać umowę. Warunki dla handlowców niby ok, ale powiedzcie, czy 70 zł za hotel wystarczy na pokrycie kosztów w dużym mieście? Obawiam się tego, a znajomy wspomniał, że taki mają limit. A co z wyżywieniem - we własnym zakresie?

Ciekawe

witam, czytam te wszystkie opinie i chce mi sie smiac... ;) nie jestem pracownikiem woolstar zeby bylo jasne. 1 sprawa - czy jak idziecie na kawe do kawiarni i placicie 14 zl za filizanke kawy to krzyczycie na kawiarnie ze oszusci naciagacze????????!!! zanim powiesz jeszcze raz oszust naciagacz pieprznij sie w leb ;) 2 sprawa - kazde spotkanie jest nagrywane jak w kazdej firmie sprzedazy bezposredniej. 3 sprawa - piszecie ze staruszkom ze to ze emeryci biedni to i sramto. a byliscie na spotkaniu firmy wool star? jaka srednia wieku? bo ja bylem ;) srednia wieku okolo 35 lat... ;) 4 sprawa - uwazacie ze taka sprzedaz to naciaganie? a co robia koncerny farmaceutyczne? ile kosztuje wyprodukowanie jednej tabletki ? a po ile jest to sprzedawane? i dlaczego kupujecie leki przeciwbolowe np na bol glowy skoro w skutkach ubocznych jest - moze wywolywac bole glowy. ludzie najpierw troche popatrzcie poczytajcie i przezyjcie a pozniej piszcie takie bzdury jak tutaj... ;) odpowiem jeszcze na kilka spraw. Ponoc nekaja telefonami- rusz tylek idz do swojej sieci i zastrzesz przetwarzanie infomacji.. a nie narzekasz tutaj ze wielce dzwonia..!! wierzcie mi ze sa firmy ktore nie sa naciagaczami , maja etyke pracy i nie sa zlodziejami. najlepiej pojechac po wszystkich firmach i wrzucic ich do jednego wora. pracowalem kiedys w sprzedazy bezposredniej i wiem jak to wyglada. bardzo dobrze wspominam te prace. nieswiadomi kredytu ? kolejne dziwne zdanie. zeby zabrac kredyt na posciel czy naczynia trzeba podpisac sie czytelnie okolo 4-5 razy, trzeba miec dowod i jakis dochod, autoryzacja kredytu jest telefoniczna przy kliencie wiec jak do jasnej ... mozna nie wiedziec ze sie bierze kredyt? zazwyczaj to wygalda tak ze przychodzi osoba na spotkanie kupuje wraca do domu zostaje skrytykowana ze kupila i co? mowi ze naciagneli ja ze sa oszutami itd... a przeciez to ta osoba podjela wybor i decyzje... masa bzdur wypisanych zapewne przez konkurencje albo przez osoby ktore w zyciu nawet nie byly na spotkaniu i sa omotane telewizja. a dziennikarze to najgorsze co moze byc bo wymyslaja takie bzdury ze masakra. chcesz byc slawny? idz do uwaga i powiedz ze CIe oszukali ;) cala polska bedzie CIe widziec! brawo dla bezmozgow za psucie renomy Firmy ;) pozdrawiam i nastepnym razem zanim cos napiszecie to upewnijcie sie ze tak jest ;)

kodut
@Ciekawe

Kawę pije się najczęściej w domu lub w miejscu pracy.Ciebie pewnie stać na taką z restauracji hotelowej za 14zł.Pewnie prowizje dziury w głowie ci porobiły pracując w sprzedazy bezpośredniej,skoro tak pozytywnie wypowiadasz się o tej "firmie"

świadomy

mam nadzieję, że media firmę pogrążą i niedługo zniknie z rynku! Żerują na nieświadomych staruszkach lub ludziach z małych miejscowości wciskając pseudozdrowotne produkty za 500% rzeczywistej ceny. Wstyd! odnośnie pracy, wiem od znajomego, że rotacja jest non stop i zarobki (usunięte przez administratora) nie urywają. Widać ciężko znaleźć osoby, które z czystym sumieniem wciskają produkty, ludziom, ktorych ledwo na mleko stać.

kodut

Coś mi się wydaje,że przyszedł kres tych pseudo kołdrowników.

zawiedziona

Ja również czuję się zawiedziona,że dałam się tak omamić jakiemuś przedstawicielowi,kupiłam oczywiście na raty pościel dla mojej chorej córki.Kudłaczy się strasznie jak bym miała wielkiego,białego, włochatego zwierza w domu,ciepłe i miłe może i jest,lecznicze na pewno nie,ale tylko jeden jedyny i ostatni raz raz dałam się tak zakręcić.A przedstawiciel oczywiście musi zarobić,a to że kity ludziom żeni,to już mówi się trudno,że wieżą....tak jak ja....bądźcie czujni...

kimbo

niezwykle zainteresowany ? :) poważnie? a przeczytałeś chociaż kilka z tych opinii które ludzie pisali powyżej ? przecież praca tutaj polega na tym samym moim zdaniem co normalna akwizycja. Na Twoim miejscu poszukałbym czegoś w czym można się lepiej rozwinąć. Jeśli jesteś oczywiście przyzwoitym specjalistą...

byly

a ja mile wspominam bylo ok:-)

sprawiedliwy

Jak możesz bronić i nazywać ten złodziejski procerder pracą?Pewnie jesteś jednym z nich.

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA