Opinie o brw.pl - Black Red White w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Black Red White S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White S.A. w Biłgoraj

Czy wiadomo coś odnośnie podwyżek które mają być od nowego roku ,na jakich zasadach będą one przyznawane. Kiedy pula która została przyznana na salony zostanie zatwierdzona przez zarząd?

Zenek

18 lipca zamówiłem oraz zapłaciłem za meble w sumie 7 produktów, w ofercie informacja że czas realizacji 7 dni roboczych. Na drugi dzień otrzymuję e-mail że zamówienie w realizacji termin dostawy 7 sierpień ! A ze sklepu dostałem sms-a że towar powinien dotrzeć do 18 sierpnia !!! Dzwonię, otrzymuję informacje że powodem opóźnienia jest brak 1 produktu ! Zamówienie złożone online. Kasę biorą, towaru nie mają na stanie na dodatek nie dotrzymują terminu dostawy dzisiaj 17 towaru nadal nie ma. Sklep i centrala brw mają tę sytuację w (usunięte przez administratora) Sklep zwala winę na centralę a centrala na sklep. Przedstawiłem problem do UOKiK, zawiodłem się w odpowiedzi podali jakieś numery telefonu. Ręce opadają.

Biuro Obsługi Klienta
@Zenek

Chcielibyśmy pomóc i sprawdzić co się stało, ale bez podania numeru zamówienia ciężko będzie nam się odnieść do opisanej sytuacji. Prosimy o przesłanie wiadomości z numerem zamówienia na nasz adres emailowy bok@brwsa.pl. Pozdrawiamy Biuro Obsługi Klienta

Venus
@Biuro Obsługi Klienta

Firma beznadziejna, kontakt ograniczony. Dla mnie to bazowanie na(usunięte przez administratora) zapłaty z góry za nie dostarczony towar w terminie. Termin dostawy mija się z tym co zapewniają.

Niezależny Sklep BRW
@Zenek

Niestety terminy podawane przez centralę BRW zazwyczaj są przez nich zawalanie. Jest to standard i celowe działanie , aby nie podawać terminów, które byłyby nieatrakcyjne w momencie składania zamówienia przez klienta. Proszę się nimi nie sugerować. Do końca. Jest przy każdym produkcie informacja, że termin realizacji jest to termin przewidywany. Brał bym zawsze pod uwagę scenariusz pesymistyczny i przewidywał opóźnienie od 1-2 tygodni. Trzeba zamawiać poproslstu odpowiednio wcześniej. ŻADEN sklep partnerski nie ma żadnego wpływu na podawane informacje, terminy realizacji i jakość obsługi gwarancyjnej realizowanej realizowane przez producenta.

Biuro Obsługi Klienta
@Niezależny Sklep BRW

Zdecydowanie nie potwierdzamy działania opisanych „mechanizmów”. Jeżeli salon partnerski ma jakiekolwiek nie wyjaśnione sprawy dotyczące relacji z BRW, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Handlowym. Pozdrawiamy Biuro Obsługi Klienta

Ona
@Biuro Obsługi Klienta

Haha ???????? terminy podawane na stronie podczas składania zamówienia nigdy nie zgadzają się z realnym czasem realizacji , tyle telefonów z pretensjami ile trzeba było wysłuchiwać to nie życzę nikomu , dzień w dzień

@Niezależny Sklep BRW
@Biuro Obsługi Klienta

Jaki kontakt z Działem Handlowym. Osoby w dziale handlowym nie są decyzyjne. Doskonale wiedzą jak wygląda problem i nie mogą nic z tym zrobić. To co wyświetlane jest na stronie i jak jest to obliczane nie zależy od tych osób, a z osobami decyzyjnymi nie ma kontaktu. Nie słuchają uwag ze sklepów lub przedstawiciele nie przekazują uwag odpowiednim osobom. Jeśli chodzi o meble skrzyniowe pokojowe to najmniejszy problem. Większy jest zazwyczaj przy kuchniach na wymiar. Tam niedotrzymanie terminu boli najbardziej lokalny sklep. Na reklamację lub brak elementu czeka się mniej więcej tyle co na pierwotne zamówienie. Proszę wytłumaczyć klientowi żeby się nie zdenerwował, że nie będzie miał przez 4-5 tygodni blatu do kuchni lub innych elementów bo zdarzył się problem. To powinno być realizowane ekspresem i z najwyższym priorytetem , a nie tak jak teraz standardowo jak zwykłe zamówienie.

Anonimowe pytania

1. Czy przejęcie BlackRedWhite wpłynęło na zwiększoną fluktuację pracowniczą? 2. Czy przejęcie BlackRedWhite wpłynęło na redukcję etatów w polskich oddziałach? Czym była spowodowana redukcja etatów (koniecznością redukcji kosztów)? Jak redukcja etatów wpłynęła na morale pracowników i ich motywację? 3. Czy w wyniku przejęcia BlackRedWhite podniesiono wynagrodzenia pracownikom w polskich oddziałach?

Nie polecam

Nie warto się przyjmować do tej tzw. firmy. Magazynier jest traktowany jako ten najgorszy za najniższą krajową i z premią widmo. Twoim obowiązkiem samemu jest rozładować ręcznie ok tony ( minimum) tapicerki( wersalki, narożniki itd) oczywiście szybko bo już klienci na odbiór paczek z meblami czekają, a pomocy nie dostaniesz. Dostawa paczek z meblami to też jest tona na palecie którą ręcznie rozładowujesz plus kompletujemy na półki( to już z jednej palety masz 2 tony przerzucone), a takich palet masz kilka w dostawie. Oczywiście na każdym salonie magazynier dostajesz miłe słowa i tak nic nie robisz. Praca dla desperatów na magazynie. Unikać jak ognia.

Rafi
@Nie polecam

Dobrze że jest salon gdzie jest magazynier , są salony które od roku nie mają magazyniera a doradcy którzy mają plan do zrobienia i niższą stawkę od magazyniera robią wszystko, przyjmują dostawy ,wystawiają towar ,pakują , wydają towar, załatwiają reklamacje itp. a i tak zarabiają naj mniej . Najniższa krajowa dla doradcy i premia widmo , jeśli ci nie pasuje możesz się zwolnić . Mam nadzy że po przejęciu firmy przez Austrię zrobią czystki u góry bo połowa(usunięte przez administratora) zarabia kupę kasy nic nie robiąc .

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Black Red White S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. projektowania?
Mało tego

Dodatkowo wprowadził bym plan kto chce -wziąć dzień wolny od pracy nie wypisując urlopu czyli zostać tak jakby te dodatkowe 8 godzin pracy. -każde godziny pracy zapisywać by nie było że gościu przychodzi spóźniony by na tego gościa nie trzeba było robić mniej godzin tym mniej zarobi. -Nie ma się co robić zamiatanie nie łażenie i kręcenie się po hali i wygłupianie się. Jedna przerwa 30 min wystarczająco. -Jeżeli trzeba coś wyrobić to kto chciałby zostać dłużej to decyzja do pracowników. -Jeżeli Firmy chcą skorzystać na zarobku z pracowników to czemu nie biorą właśnie na staż pracy tak powinno być.

Tak jest w zakładach
@Mało tego

W takim układzie przy odpowiednim kombinowaniu można przetrzymać firmę przez długie lata bez żadnych zwolnień po to macie urząd pracy dodam że wszystko wlicza się do emerytury dla was i dla kogoś to owocne.

Tak powinno być w zakładach

W WSZYSTKICH ZAKŁADACH PRACY POWINNI BRAĆ NA 5 MIESIĘCY Z URZĘDU PRACY FIRMY Korzystają TROCHĘ URZĄD WYPŁACIĆ MUSI CO MIESIĄC TROCHĘ WYPŁACA PRACODAWCA DODATKOWO URZĄD UBEZPIECZENIE PŁACI I MOŻLIWOŚĆ ZWROTU ZA PALIWO PO TYM CZASIE FIRMIE PRZYSŁUGUJE PRAWO NA WZIĘCIE PIENIĘDZY DODATKOWYCH ZA PRACOWNIKA CZY ILEŚ TYSIĘCY ZŁOTYCH DOKŁADNEJ KWOTY NIE PODAM.

Ktoś kto powie szczerze

Sprzedajecie w Chmielku zakład tapicerski były bo są zainteresowania z góry mi wiadomo czemu zwlekajcie nie chcecie by ludzie zostali kompletnie bez pracy to ja wam powiem robicie (usunięte przez administratora) meble za psi grosz pracowników również za psi grosz jesteście bezczelni wobec ludzi wszystko po to zrobiliście by moment to rozpieszczać!

Renia

Z tymi awansami faktycznie jest tak ciężko jak ktoś pisał jeszcze jakiś czas temu? chce się dowiedzieć, bo mnie to oferta dla specjalisty ds. administracji eksportu interesuje. Piszą w niej o języku niemieckim, który akurat znam. rozmowa w jakim będzie przeprowadzana? I czy w tym przypadku faktycznie nie ma gdzie przejść? A co z podwyżkami?

Ciekawski

Co się tam dzieje w Biłgoraju ? Czy plotki o przejęciu przez Austriaków to fakt ?

Niezadowolony

Miałem okazję odwiedzić salon w Lubartowie. Nie wiem kto dobierał kadrę pracownicza ale polecam zmiany. Brak cen na produktach. Ostatecznej ceny dowiadujesz się przy kasie. Proces zakupu trwa zbyt długo i mozolnie a poza tym, po co te zbyteczne komentarze i złośliwości. Brak wykwalifikowanych pracowników na sklepie jak by byli za karę, jak by klient był wrogiem. Ale w sumie nie ma co się dziwić, jak zatrudnia się ludzi bez doświadczenia i kwalifikacji (takie odnosi się wrażenie). Nie zbyt miłe doświadczenie, kiedy pracownik podczas zakupu zostawia klienta bez słowa i znika... Nie polecam.

Jola
@Niezadowolony

Byłam w tym sklepie okazuje się że nawet nie mają konkretnego transportu i trzeba sobie samemu meble na samochód zapakować bo magazynier nie ma zamiaru. Kupiłam gdzie indziej.. kierowniczka jak małe dziecko cieszy się a tu trzeba płakać. Ten sklep schodzi na psy kilka lat temu byłam zadowolona z zakupów było czysto w sklepie i porządek teraz to wstyd żeby tak znana firma tak siebie przedstawiła..

@Jola

Akurat to nie mój rejon jeśli o zainteresowanie praca chodzi ale czy jest tu ktoś kto robi na tym magazynie i by się odniósł? To od czego wy macie premie tak w ogóle? W opisie w internecie widzę, że jest cos takiego jak premia za wyniki dla magazynierów, pytanie o jakie chodzi?

Kamil

Tak dostaniesz premię jak salon zrobi plan tylko że grosze marne. Dlatego magazynier za najniższą krajową ma gdzieś. Nie dziwię się bo szkoda zdrowia. To była moja najgorsza praca chociaż się starałem. Wszystko na marne bo podwyżki Ci nikt nie da.

Były magazynier
@Jola

Co się tyczy pakowania damom paczek do samochodu to sprawa wygląda tak : magazynierzy nie mają obowiązku nikomu nic ładować do auta , a to dlatego że podczas swojej 8 godzinnej pracy dzwigania mają po uszy. Przyjąć towar ( kilka dużych palet) ,po czym paczka po paczce trzeba wnieść na magazyn i ułożyć aby potem można było ten towar wydać klientom. Do tego dostawa tapicerki( narożniki,sofy,wersalki itd). Które też trzeba zdjąć z auta i zawieść na magazyn. Do tego trzeba zająć się ekspozycją i też z placu coś spakować,wynieść dla klienta. Dlatego magazynier za najniższą krajową i tak ma dużo roboty i dźwigania i nie ma ochoty jeszcze jakieś paniusi która często staje 50-100 metrów od magazynu,bo nie umie przecież zawrócić ani cofnąć ładować nic do auta. Jakby tego było mało najczęściej było tak że jeszcze trzeba poskładać siedzenia bo przecież Dama nie wie jak to zrobić. A kolejnym ważnym powodem jest to że w razie uszkodzenia czegokolwiek w aucie to pretensje byś miała do magazyniera. Więc zrozum to kobieto i postaw się w sytuacji. W żadnym sklepie nikt nikomu nie ładuje nic do auta i nie ważne czy to sklep meblowy czy ze sprzętem AGD. Pozdrawiam

Ola
@Jola

Wcześniej byli inni magazynierzy którzy zawsze życzliwie podchodzili do klienta, a i pomocni. Teraz to on nic nie chce, a co najlepsze to teraz światło pod.magazynem pali się 24 h na dobę i w nocy to piknik można robić. Kierowniczka to chyba na wakacjach tam jest, nic nie wie. Wcześniej chciało się przychodzić na zakupy teraz nie warto nerwów.

@Ola

Sklep meblowy to nie spożywczak że się chce czy nie chce chodzić na zakupy, ile tych mebli kupujesz , co miesiąc ? Zgadzam się z wpisem na temat pakowania mebli damom do samochodu , wystarczy zamówić opcje z transportem i wnoszeniem , wtedy nie ma problemu, miejscem pracy magazyniera jest sklep i magazyn, a nie parking i auta klientów ,kręgosłupa na loterii się nie wygrywa

XxX

Firma idzie na dno. W salonach zarządzania nie ma żadnego. Doradcom i projektantom na umowach dają najniższą krajową, a co innego obiecują na rozmowach. Pracownikom z dłuzszym stażem łaskawie wyrównano do najniższej krajowej. Magazynierzy zarabiają niewiele mniej od projektantów kuchni. Kierownikami zostają osoby bez rekrutacji, bez wykształcenia, doświadczenia ani kompetencji. Jest słabo

Elza
@XxX

Poniżające jest to że po 6 latach pracy jesteś tam tylko potrzebny do tego żeby pomagać tym niekompetentnym co udają swoim gadaniem że coś robią... A safo i myślenie jest zbyt trudne... Praca lekka i przyjemna kierownik nie widzi bałaganu regionalny też ślepy. A reszta pracowników jak na wakacjach kawa papieros i ploteczki. Jak ktoś chce tam awansować to trzeba w (usunięte przez administratora) włazić. To że masz wyniki i robisz więcej niż inni to nic nie znaczy.

AniBeAniCe
@Elza

Potwierdzam. Kółko wzajemnej adoracji. Kierownik udaje że pracuje, to pracownicy tez udają że pracują. Albo siedzą razem i obgaduja ludzi. Regionalny przyjeżdża raz na ruski rok, pali fajki z kierownik i glaszcze po glówce . (usunięte przez administratora)

@AniBeAniCe

Jeśli wybiera się na kierowników i dyrektorów osoby tak perfidne i tak mało zaangażowane w pracę, a przy tym niekompetentne, to nie ma co się dziwić, że firma idzie (usunięte przez administratora) Ostatnia pani dytektor, która odeszla, a nawet powiedziałbym, że uciekła, zostawiła po sobie (usunięte przez administratora) smrodu. Brak kompetencji (usunięte przez administratora) Z takimi atutami, jak widać zaszła wysoko. Zanim ją definitywnie wypuści Pan Panie prezesie F, może warto sprawdzić co zostawiła po sobie?

Brw pracownik
@XxX

Praca najgorsza z jaką miałem do czynienia, obiecują duże zarobki a Ledwo wychodzi najniższa krajowa. Za dzi3n probny mimo obiecanej zaplaty ani grosza. Nerwy i ciągle pretensje o brak wyrobienia planów (po 120 tys miesiecznie w dobie kryzysu). Jednym słowem ZENADA...NIE POLECAM

Mam pytanie odnośnie tego co się dzieje obecnie w firmie. Dlaczego zwalnia się ludzi po cichu,pojedynczo i systematycznie w całej Polsce zamiast zrobić to jak należy i poinformować pracowników o sytuacji i ogłosić zwolnienia grupowe? Czyżby chodziło o to aby uniknąć odpraw dla zwalnianych. Rozumiem sytuację że koszta produkcji i transportu wzrosły, a obroty na sklepach spadły. Ale traktujcie ludzi z szacunkiem. Nachapaliscie się kasy z państwa z różnych Tarcz gdzie obroty na sklepach biły rekordy a teraz zwalniacie ludzi jak szmaciarzy bez wcześniejszego ostrzeżenia i bez odpraw. Żenada. Firma idzie na dno,a z takim podejściem do pracownika utkniecie w mule.

Olx

Zwalniają ludzi już od października zeszłego roku ,meble się nie sprzedają i ten trend szybko się nie odwróci a koszty pracownicze najłatwiej szybko ściąć , dziki kapitalizm bejbe , sklepy mają robić pieniądze ,reszta nikogo nie interesuje

Dhaulagiri
@Olx

Kiedy ktoś z góry zauważy że słaba kondycja sieci to wynik złego zarządzania przez niekompetentnych popleczników? Samo wysyłanie mejli, że jest źle i prośby o większe zaangazowanie nie uzdrowi sytuacji. Przykład idzie z góry. Weźcie się ludzie obudźcie

Wanda
@Dhaulagiri

działalność jakby nie patrzeć jest prowadzona od wielu lat czy to pierwsza taka sytuacja w tego typu zakresie? ciekawa jestem czy pracownicy maja jakikolwiek wpływ aby móc uwidocznić te poruszane wyżej aspekty. jaki jest dla nich faktyczny dostęp do przytaczanych osób jako "góra"?

Kasia 555

Myślisz, że te zwolnienia są przez przejęcie BRW przez Austriaków?

Czy ktoś z zarządu mógłby się przyjrzeć pracy pani, która jest kieriwnikiem płac i kadr? (usunięte przez administratora)w tych działach aż huczy w całej firmie.

Sklep partnerski

Potwierdzam, że zarząd BRW nie tylko nie szanuje pracowników, ale również partnerów handlowych. Mamy kilka sklepów partnerskich, i wyłącznie dostawca BRW dopuszcza się karygodnych praktyk względem sklepów franczyzowych. Ostatnio zarząd wpadł na genialny pomysł ograniczenia konkurencyjności sklepów partnerskich. Udostępnił dla klientów detalicznych opcję DOSTAWA EKSPRESOWA, dzięki której pomija całkowicie sklepy partnerskie w obsłudze klientów detalicznych. Prowadzi sprzedaż detaliczna samodzielnie gdzie sklepy nie mają wiedzy ani wglądu jak duży udział w rynku jest im zabierany. Obserwując drastyczna tendencje spadkową w sklepach stacjonarnych w sprzedaży i wzrost zamówień internetowych NAPEWNO BARDZO DUŻY. Myślę , że to początek końca tej pazernej i nieuczciwej marki. Jak można budować współpracę z kimś kto chce być partnerem, a jednocześnie jest największym konkurentem. Uczciwe i transparentne rozliczenia z partnerami to podstawa, a tych nie ma wcale. Dodatkowo podniesienie prowizji o 100% (z 4 na 8 %) dla sklepu, (naliczaną od klientów którzy wskazali że chcą odebrać zamówione towary w lokalnym sklepie ), to już przegięcie które nie pozostanie pewnie bez konsekwencji na lojalność partnerów. Szkoda że zarząd przekona się o tym pewnie zbyt późno, chyba że zależy im na likwidacji lokalnych sklepów partnerskich. Dodatkową idiotyczna decyzja i oficjalna informacja od zarządu o wpuszczeniu całej konkurencji rynkowej do portalu BRW.pl Zarabiać na tej konkurencji będzie wyłącznie centrala BRW. Wszytkie sklepy partnerskie skazane są na odejście od oferty BRW lub powolną klęskę. Jak można polecać markę, która obok własnych produktów poleca docelowo o wiele wiele większą ofertę firm konkurencyjnych. Rozwój współpracy to samobójstwo dla partnerów tej marki szczególnie sklepów franczyzowych i partnerskich. Liczymy na szybką refleksję.

@Sklep partnerski

Również prowadzimy sklep BRW - potwierdzam, że to co robi ostatnio z partnerami ten dostawca to oznacza powolny upadek sieci partnerskiej. Przestrzegam przed nawiązaniem jakiejkolwiek trwałej współpracy bez dokładnego przemyślenia. Szczególnie producentów i importerów. Brak zasad etycznych przy współpracy i duże ryzyko wysadzenia biznesu partnera. Pokaż co się dobrze sprzedaje, a pewnie już niedługo nie będziesz sprzedawał tych pozycji. Popytaj na rynku, a przekonasz się o czym mówię.

Stefan
@Adam

Black Red White, producent oraz dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz uruchamia swój własny marketplace i otwiera się na współpracę z innymi sprzedawcami w kategorii Dom i ogród. Co to oznacza dla sieci partnerskiej?Docelowo sieć partnerska nie będzie potrzebna nowemu właścicielowi ,to proces powolny lecz nieunikniony.

Do Stefan
@Stefan

To także pierwszy krok w stronę przemiany BRW z producenta w sieć handlową, zakładam że związane to jest z działalnością w takiej formule austriackiego współwłaściciela. Jednocześnie może okazać się, że będzie to początek końca części produkcyjnej BRW. Wygląda na to, że podobnie jak IKEA czy Agata Meble również i firma z lubelszczyzny postanowiła iść drogą firmy przede wszystkim handlowej, a mniej produkcyjnej. Docelowo może wkrótce bezpowrotnie stanie się wyłącznie dystrybutorem produktów zewnętrznych firm. Nie chciałbym być na miejscu obecnych pracowników nie do końca wiedzących na czym stoją i co będzie dalej.

Guy Rici
@Do Stefan

Lutz wykupił udziały BRW dla istniejącej sieci sprzedaży. Produkcję to oni mają ulokowaną tam, gdzie taniej. Polskie zakłady BRW zostaną pozamykane, a aktywa produkcyjne wyprzedane. Sieć sklepów własnych + kontrahenckie to jest ich cel. Szybkie wejście na rynek naktórym wcześniej Lutz nie był obecny. Na miejscu pracowników BRW szukał bym już innego zajęcia.

Stefan
@Guy Rici

‚To prawda.Koszty produkcji mebli w Polsce mogą okazać się za wysokie.

Mef
@Sklep partnerski

Oni to mają gdzieś, my też mamy kilka sklepów i zwijamy pomału ten interes bo będą upadać partnerskie po kolei, lokować środki gdzie indziej, przebranżowić się. Lutz wykupił udziały spółki i będą realizować swoją politykę, już teraz w hurtowni na 1 miejscu są pakowane i realizowane zamówienia dla LUTZA na eksport, ogromne braki, na niektóre pozycje klienci czekają po 6 tygodni gdzie termin widnieje 7 czy 14 dni. Salony są na drugim miejscu. Stawiamy na nieruchomości teraz, nie ma co czekać i tracić kasę tylko działać bo potem będzie płacz.

Były

Z tego co można zaobserwować to firma BRW zwalnia cały czas ludzi już od ponad roku. Ale problem polega na tym jak to robią . Redukują etaty na sklepach pojedynczo w różnych lokalizacjach po to aby za wszelką cenę nie ogłosić zwolnień grupowych. W fabrykach dzieją się dużo większe zwolnienia i robią to bardziej podstępnie i poniżej wszelkich norm i zasad. Ogólnie prawda jest taka że trzeba sobie szukać pracy gdzie indziej nie czekać aż przyjdą do was z wypowiedzeniem. Lepiej nie będzie tym bardziej po nowym roku kiedy najniższą krajowa będą musieli podnieść o ponad 600zl. W tym roku mieli ból a co dopiero w następnym. I nie ma co się tu doszukiwać że to wina Austriaków. Były lata grube teraz są chude. W czasie pandemii bili rekordy sprzedaży obniżając etaty ludziom ale planów nie obniżyli. Mało tego dostali grube miliony z tarcz i wtedy było wszystko ok. Ale teraz jak pieniądze się rozeszły niewiadomo na co to zwalniają ludzi bez żadnych odpraw. Ile już przez ostatni rok żeście ludzi tak zwolnili? Podajcie to do publicznej wiadomości. Setki czy tysiące? Weźcie się ludzie w garść i szukajcie sobie roboty zanim będzie za późno. Nikt już mniej nie płaci jak BRW a roboty i stresu wam ciągle dokładają. Ja tak zrobiłem i nie żałuję zwłaszcza widząc co się dzieje na salonach. A po nowym roku będzie tylko gorzej. Będzie projektant, doradca i magazynier w jednej osobie. Wspomnicie moje słowa.

Petla

Właśnie się dowiedzieliśmy że firmę BRW wykupiła Giga więc czekają nas niemałe zmiany. A tak przypuszczaliśmy...cisza przed burzą

Patrycja
@Petla

Czy coś wiadomo czy szykują się zwolnienia bądź zamknięcia poszczególnych salonów? Ktoś coś wie ?

@Patrycja

Cześć, nie jestem jeszcze w temacie ale dlaczego sugerujecie jakieś redukcje? Po pierwsze dlaczego tamta firma wykupiła BRW i co to oznacza dla pozostałych? Możliwe ze nic się nie zmieni? Znacie te druga firmę?

Patrycja

Ta firma to odnoga lutza , nie wiemy jeszcze co to dla nas oznacza. Na necie krąży artykuł, że w Andrychowie juz zwolniono 30 osób.

Roma

Na magazynie też się zarabia najniższą, bo ktoś tu tak pisał, ale bez odniesienia się do konkretnego stanowiska. No a chyba nie wszędzie są jednakowe? Tak czy siak, znalazłam ogłoszenie o pracę i zastanawiam się nad aplikowaniem. Ale widzę też, że piszą o "kandydacie" nie "kandydatce", kobiety mogą się przyjąć czy nie bo za ciężko? ?

Koszmar

Jest to zdecydowanie najgorsza praca w mojej karierze. Najniższa krajowa, olbrzymi stres, ciągłe opóźnienia za które obrywasz. Tak jest od lat i wiem ze to sie nie zmieni. Jesli zastanawiasz się, czy aplikować zdecydowanie odradzam!

@Koszmar

Bo jest coraz gorzej w firmie każdy zatrudniony szuka innej pracy . Ci prezesi nie wiemy ci biorą ale mogli by się z nami tym podzielić bo ich pomysły ciagle nas zaskakują

Kk

Brw teraz to jest masakra nie dają nawet aneksów do najnizszej krajowej .

Olx
@Kk

Przecież to nielegalne, muszą obniżyć wymiar etatu pracownikowi, przecież składki są naliczane od jakiejś konkretnej podstawy

@Olx

Wszystko jest legalne owszem a wiec masz na umówię mniej niż najniższa krajowa nie wyrobisz premi dostaniesz najniższa krajowa bo masz gwarantowaną albo masz na umówie mniej niż najnizsza krajowa i wyrobisz premie to ci ja zabiorą na poczet wyrównania do najnizszej krajowej . Ja nie wiem dlaczego nikt o tym nie mówi ze teraz tak pracodawcy zaczynaja robić ? Czyli twoja premia ! nawet gdy by były w firmie wczasy pod grusza zabiorą to do wyrównania do najnizszej krajowej resztę co zostanie to ci wypłaca . Jest takie rozporządzenie co wchodzi na poczet najnizszej krajowej

daniel jablonski

co za dziadowska firma w regulamini maja 30 dni na realizacje a po 45 nie chca zwrocic zaliczki nigdy w zyciu nie wejde do tej firmy nikomu nie polece ta firma nadaje sie kury (usunięte przez administratora) wyprowadzac nic wiecej

den

poraz pierwszy i ostatni korzystam z uslug tej firmy sa nieslowni jezeli nie potrafia prowadzic firmy niech zajma sie propaganda na calego nikomu nie polecam uslug z tej niby to firmy

@qq

Co powiecie o pracy w Krakowie? Są ogłoszenia na doradcę klienta i zastanawiam się jaka atmosfera i jak płacą.

Marlena
@@qq

Praca jest na każdym salonie za najniższą krajową, bez znaczenia czy pracujesz rok czy 20 . Na premie jakąkolwiek nie licz

Rafo2
@Marlena

Nie doceniają ludzi którzy pracują dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Black Red White S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Black Red White S.A.
1.8/5 Na podstawie 74 ocen.

Black Red White S.A.