Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Dużo pracy i mało pieniędzy.

W Ursusie występują przypadki zadłużonych po uszy i znerwicowanych podłych zwierząt.

Przemo884

Ogólnie tam nawet dyrektor firmy (Krystian Kmieciak) wymyśli o Tobie najgorsze rzeczy, że by tylko jemu było na rękę to klasyczna piramida finansowa i wiele osób wspina się poprzez likwidowanie konkurencji nawet na pseudo-wydarzeniach i nieprawdzie. Jeśli chodzi o Oriflame to wiadomo - Klient płaci za produkt 2x więcej pomimo że jest to normalny produkt, a ma zawierać "Złote góry", które znajdziecie nawet w normalnych produktach polecam normalne firmy, a nie szwindle.

@Przemo884

Na publicznym forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób. Masz doświadczenie w pracy w Oriflame i stąd Twoja opinia? Może dodałbyś informacje o wysokości uzyskiwanych prowizji od sprzedaży produktów lub innych benefitach. Aktualnie pracodawca szuka osoby na stanowisko magazynier - operator wózka widłowego wysokiego składowania. Może osoby, które szukają pracy zainteresują się tą propozycją.

phi
@Szymon

od 20 do prawie 50procent prowizji. do tego dochodzi wynagrodzenie dla marketingowcow,pracownikow produkcji,kierowcow, drukarzy, etc, wiec te kosmetyki sa nie 2xdrozsze nniz sa warte a nawet 10x

Agent
@phi

Twoja opinia nie dotyczy pracy w firmie Oriflame Products Poland, tylko pracy jako konsultant. To są dwie różne rzeczy. Firma Oriflame Products Poland zajmuje się produkcją kosmetyków, nie ich dystrybucją.

Ciekawa

Hej, koleżanki i koledzy, może ktoś się podzieli opinia na temat obecnej atmosfery w firmie, jakości współpracy z obcokrajowcami - chodzi tu głównie o barierę językową, na ile kierownictwo was wspiera a na ile karci za ich błędy wynikające z braku zrozumienia specyfiki pracy i procedur i jaki to ma wpływ na premie kwartalne - czy są adekwatne do trudu włożonej waszej pracy, czy słusznie są naliczane czy wręcz czujecie się pokrzywdzeni?

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Iga

Odradzam. Płacą mało w KJ, wymagają dużo. Nie wiem skąd atmosfera bomba, właśnie odeszłam i czuję, ze mogę wolno oddychać. Może i dobrze, ze koleżankę XX nie wzięli do pracy. Oszczędzi dziewczyna sobie przykrości.

Xyz
@Iga

Dokładnie tak, możliwość awansu żadna. Szkoleń bardzo mało... żadnej realnej możliwości zdobycia wiekszego doświadczenia, natomiast odpowiedzialność i wymagania bardzo duże chociaż jesteś tylko technikiem. Atmosfera - kto co lubi. Dla jednych będzie dobrze dla innych gorzej.

@Iga

Według Ciebie wynagrodzenie zupełnie nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? A zdradzisz proszę na jakim stanowisku pracujesz i jaką masz stawkę?

elo
@Paweł

Iga,z 5 brutto czyli ze 3300 na rękę za te 3 zmiany w hałasie było? 22-6, 6-14, 14-22, najgorsze to pewnie zaczynać pracę o 22 albo kończyć...

Iga
@elo

O takiej stawce co mówisz, to mogłam sobie tylko pomarzyć..

Xx

Witam, zostałam zaproszona na rozmowę dot stanowiska Technik Kontroli Jakości, powiedzcie, czy warto?? Jaka jest atmosfera, zarobki?

Masz fart ;)

@Yy

Powaznie? A mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

@Xx

Bo to bardzo dobre miejsce do pracy, znacznie lepsze, niż stanowiska produkcyjne typu: operator linii Zajmujesz się oceną produktu gotowego jego dopuszczeniem bądź zatrzymaniem. Całkiem spora odpowiedzialność ale i praca ciekawa. Polecam.

@Yy

Acha. A powiesz coś na temat atmosfery w pracy, zarobków? Czy jest możliwość rozwoju, awansu na wyższe stanowisko? Bo czytam te komentarze niżej, i jestem trochę zniesmaczona opiniami...

@Xx

oczywiście, były i sa takie przypadki, jak ktoś jest dobry w tym co robi, ma szanse na awans ;) Atmosfera - bomba !

@Yy

Proszę nie wprowadzać w błąd :), w internecie powinny być rzetelne i uczciwe komentarze ;)

w którym miejscu ?

@atos

Hmm zdania widzę są podzielone :) To może ty wyjaśnij, dlaczego nie warto? Co tam jest nie tak?

@Yy

awanse?serio? atmosfera bomba? serio?

@Xx

Gdzie jest napisane ,że nie warto :)? tylko po co pisać o jakiś awansach jak ich nie ma lub są tak nieliczne ze można policzyć na palcach jednej ręki, a atmosfera bomba? lekka przesada...napisz coś więcej po rozmowie...zapytaj o awans-na jakie stanowisko i moze coś więcej o płacach...

@atos

To znaczy, że jeśli Ty nie awansujesz to inni też nie ? Znam wiele osób, które awansowały, na różne stanowiska w rożnych działach. Rozumiem że u Ciebie to frustracja, brak możliwości rozwoju, znudzenie na tym samym stanowisku? Nie wiem, ale nie mierz wszystkich i wszystkiego, swoja miarą :D

Ha ha :) dobre :)

@atos

Nie ukrywam, że dla mnie najważniejsza jest atmosfera w pracy, zgrany zespół, czy nowa osoba może liczyć na wsparcie? Zarobki, znajac życie, I tak sobie będę negocjować...

@Xx

Xx, widzę, że udało Ci się uzyskać odpowiedzi na wiele Twoich pytań od użytkowników forum. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w procesie rekrutacyjnym w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o to daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i jakie zaproponowano Ci warunki zatrudnienia. Na pewno będą to pomocne informacje dla przyszłych pracowników firmy.

elo
@Xx

I jak? Byłaś na rozmowie? Przyjęta do pracy? Jak wrażenia?

alo
@Xx

Coś ściemniałaś z tą rozmową o pracę..

Gym
@alo

Po czym wnosisz, że ona sciemniała? Jest nawet rekrutacja na to stanowisko.

Lll
@Xx

Praca na linni taka jak w innych zakładach tylko że atmosfera, szacunek dla starych pracowników oraz tych co coś chcą zrobić jest żaden, najlepiej udawać że niczego się nie rozumie, że się nie zna języka a i tak dostaniesz umowę o pracę!!! Inni niech się martwią że nie ma wydajności że premi nie będzie, bo jak twierdzi kierownik sztuka to sztuka to że inni wychodzą znerwicowani z pracy i dostają za tych nic nie potrafiących tumanow opiera... To już nikogo nie intetesuje. Generalnie ta fabryka to ostateczności!!!

@Xx

No cóż.... Przeszłam 2 spotkania rekrutacyjne. Obiecałi się odezwać, no i liczyłam, że po aż dwóch etapach dostanę chociaż zwykle "przepraszamy, nie zdecydowaliśmy się na Panią". Minęło ponad 3 tygodnie - ani widu ani slychu. Co świadczy o "wysokim" poziomie firmy.

Wwa

Jeżeli jesteś spokojną osobą z natury to lepiej daruj sobie marnowanie czasu na to całe spotkanie rekrutacyjne. Jak nie daj Boże jesteś spokojny to szybko zdasz sobie sprawę, że to nie miejsce dla Ciebie.

@Wwa

Szczerze mówiąc, to nie wiem, co masz na myśli. Sprecyzuj, jeśli możesz, dzięki. Jak wygląda rozmowa o pracę w Oriflame?

Konsultantka

Nie polecam zostać konsultantką. Trzeba płacić za wszystko, przesyłkę, katalogi, ulotki, reklamówki - wszystko! Za taki pakiet co 3 tygodnie muszę płacić 20 zł. Czyli klienci muszą zamówić produktów za około 120 zł i dopiero wtedy jestem na zero! Jestem konsultantką od ponad 10 lat, kiedyś katalogi były za darmo, tak samo ulotki. Prowizja była też wyższa, niż teraz. Produkty dają mniej punktów, więc cięzej osiągnąć próg z darmową dostawą (ale katalogi i ulotki i tak płatne, nie dajcie się zwieść!). Ta firma schodzi na psy i po prostu się nie opłaca. Ostatnio tylko dokładam do zamówień bo wychodzi na to, że kwota na fakturze z tymi wszystkimi opłatami = to co dostanę od klientów. Beznadzieja. Będę kończyć z Oriflame.

@Konsultantka

Próbowałaś może rozmawiać na ten temat bezpośrednio z firmą Oriflame Products Poland? Może warto by było poruszyć kwestię rosnących cen dla konsultantów, aby przedstawić pracodawcy, że tego typu zajęcie przestaje być opłacalne? Jestem ciekaw, jak do całej sprawy podchodzi firma, dlatego mam nadzieję, że przedstawisz stanowisko pracodawcy.

Ala88
@Konsultantka

Dzięki za info. Czyli nie polecasz bo ja się właśnie zastanawiam nad dołączeniem ale widzę że nikt kupić nic nie chce. Jeżeli mozesz coś jeszcze dopisać bede wdzięczna. Ok 30 osób pytałam - zero zamówień. Jak narazie.

@Ala88

Mnie również bardzo przydały się informacje od @Konsultantka. Jeśli masz problem ze znalezieniem osób, które chciałyby zamówić coś z Oriflame, to warto jest dać ogłoszenia w mediach społecznościowych - facebook będzie tu chyba najlepszym rozwiązaniem. Może jednak spróbujesz dołączyć do Konsultantek?

phi
@Dorota

maja fatalne sklady, w umowie jest zakaz handlu niebezpośredniego, wiec do czego ty namawiasz?! Poza tym przez Internet jeszcze by za dostawy klienci musieli zaplacic, sa obcymi lydzmi i kogą nie zaplacic. Konsultantka ma zniżki tylko 20%"a ludzie nad nia aż 44%, to kto taniej sprzeda?! w drogeriacj jest dosc kosmetykow, nie trzeba ogladac papierowych katalogow i lykac jak pelikan chwytliwych marketingowych bzdur o badaniach,laboratoriach,naukowcach i tym podobne

Cindrela

Ktos pracowal lub wie jak wyglada praca na linii produkcyjnej Warszawa Ursus? Jakie zarobi,atmosfera,kierownik?

Kkk
@Cindrela

Bombowo dobrze płacą możliwość szybkiego awansu oraz podwyżki ale nie pensji tylko obowiazkow

@Kkk

Wypowiadasz się w prześmiewczym tonie na temat warunków zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Możesz powiedzieć jaka panuje atmosfera w miejscu pracy?

Kkk
@Dorota

Bombowo jest

Fama

Gorzej jak na wsi.

Elo
@Fama

Nie powtarzaj się.Zostań na swojej wsi.Ktoś zapraszał?

Agnieszka
@Fama

Niestety, Twój post nie wnosi praktycznie nic do obecnej dyskusji. Bardzo trudno jest nam ponadto doszukać się w nim jakiejkolwiek motywacji. Może zatem zechcesz wyjaśnić, co właściwie chciałeś nam przekazać? Czy firma Oriflame Products Poland była kiedykolwiek Twoim pracodawcą? Jeśli tak, to proszę, opisz nam, jak przedstawia się w niej system wynagradzania oraz premiowania pracowników. Możesz to zrobić?

N
@Agnieszka

System premiowania z punktu widzenia kierownika!!! Doczekać do końca kwartału i znaleźć jakiś bzdury powód żeby zabrać jak największą cześć premi pracownikowi!!!

@N

Premie są przyznawane indywidualnie, czy pracuje na nie cały zespół? Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale premie są zwykle uznaniowe i przełożony oceniając pracownika sam decyduje o ich przyznaniu. A inne dodatki do wynagrodzenia w postaci pakietu socjalnego lub szkoleń branżowych? Czy te bonusy mogłyby zrekompensować niedogodności związane z brakiem premii? Zachęcam Cię do bardziej szczegółowej wypowiedzi.

Mam pytanie do pracowników oriflame? Piszą że znane w Polsce markety tj. Biedr...i Li... l podnieśli w ostatnim czasie pensje o ok 10 % z uwagi na brak chętnych do pracy!!! A jak w tym oriflame? Skoro podwyżki rzędu 3-5 %, to chyba firma nie narzeka na brak chętnych do pracy na każdym dziale, linia.... mechanik... proces..? ?? Pewnie od chętnych do pracy muszą się ogarniać skoro skutecznie zniechęca pracowników owymi podwyżkami!!!

Performens maintance
@:)

Po 3 latach pracy dostaniesz tyle co agencja na start daje wiec jak tam idziesz przez firme to winduj zarobki na starcie bo konkretnej podwyżki tam nie dostaniesz ,no chyba ze bedzie bum na zamowienie i bedziesz chcial odejsc to ci zaproponuja 500+ w innym wypadku potraktuja jak smiecia

Mariusz
@Performens maintance

Piszesz, że zarobki są mało satysfakcjonujące. Czy do podstawy wynagrodzenia pracodawca oferuje premie za dobre wyniki lub inne dodatki? Jakiego rodzaju umowy o pracę są podpisywane z nowymi pracownikami? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i kontrakty długoterminowe? Twoja opinia na pewno zainteresuje wiele osób.

Lola
@Mariusz

Jak można dostać się do tej firmy ? Prowadzą obecnie rekrutacje?

Ab
@Lola

Na jakie stanowisko chcesz się dostać?

Odetta
@Lola

Bardzo prosto........ Wystarczy znać j. rosyjski w stopniu b. Dobrym, j. polski w stopniu nie komunikatywnym i mieć na wszystko odpowiedź..... Nie paniemaju i pisadka na linni odrazu się znajdzie i to za wieksze pieniądze niż operatorki z umową na firmę !!! Tak tu firma pracowników rozpieszcza!!!

Sabina

Nie polecam nikomu tej firmy gdy pomylę się w zamówieniu nie ma mowy o zmianie zamówienia. Muszę robić drugie kolejne zamówienie idzie z jednym kosmetykiem i płace znów za kuriera. Brak jakiejkolwiek organizacji oraz pomocy z ich strony. Moje sugestie dla Oriflame Products Poland Sp. z o.o: .. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ogarnąć się

Ciekawa
@Sabina

OPP zajmuje się produkcją mas, a nie sprzedażą gotowego produktu. Nie myl pojęć :)

Natalia

@Cwk, czy dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny mógłby zrekompensować niedogodności z wynagrodzeniem? Każda firma, która się rozwija szuka nowych pracowników, więc to nic dziwnego, że co jakiś czas jest nabór do firmy. Czy mając już dłuższy staż pracy mógłbyś zawalczyć o podwyżkę i dzięki temu zmienić warunki wynagrodzenia na korzystniejsze? Pojawiły się dwa ogłoszenia o pracę w Oriflame. Firma szuka głównego energetyka zakładu i analityka finansowego. Obie oferty w Warszawie.

Natalia

@Beta, mogłabyś rozwinąć swoją opinię na temat firmy? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami i przełożonym? Zachęcam Cię do dodania opinii. Oriflame Products szuka pracowników na stanowiska pakowacz-operator linii napełniających, ustawiacz maszyn- produkcja, magazynier-operator wózka widłowego wysokiego składowania. Czy ktoś z odwiedzających ten wątek jest zainteresowany tą rekrutacją? Piszcie co sądzicie o tej ofercie.

Cwk
@Natalia

Jak szefostwo oriflame zaczęło by płacić uczciwie za pracę a przedewzystkim zaczęli by szanować pracowników to już dawno nie musieli by szukać chętnych do pracy. Oni udają że płacą to ludzie udają że robią.... Koło się zamyka!!!

Natalia

@Wp, mógłbyś napisać więcej informacji na temat zatrudnienia? Czy nowi pracownicy mogą negocjować stawkę wynagrodzenia? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Firma dodaje benefity takie jak pakiet socjalny, premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Podziel się swoim doświadczeniem, pomożesz innym użytkownikom forum poszukującym pracy.

dyrektor

ciekawe czy zwiększył się tam zapierdziel jak w (usunięte przez administratora) czy postawili wieżyczki wartownicze na około i ogrodzili zakład drutem kolczastym ps. robota dla wsioków co lubią być gnębieni i nie przeszkadza im moobing - praca tam to szkoła przetrwania wykańczająca psychicznie i fizycznie przeznaczona wyłącznie dla masochistów

weteran
@dyrektor

No fakt robota dla wsiurów,połowa procesu to garwolin lub z pod a druga połowa sochaczewskim i inne wiochy ,kilku warszawiaków i reszta słoików ,dlatego zapieprzaja z poczuciem że pana boga za nogi złapali

Rambo
@dyrektor

Nic się nie zmieniło skoro ludzie dalej w to brną i nie potrafią walczyć o swoje. Najlepiej im wychodzi donoszenie na siebie i udawanie kolegów ,żeby jakiegoś niusa kierownikowi sprzedać. Szanowni poszukujący Pracy zanim złożycie papiery spróbujcie porozmawiać z kimś kto tu pracuje lub pracował. Opinie będą różne ale każdy ma swój rozum i wyciągnie wnioski samemu czy warto tu pracować. Jeśli ktoś będzie chciał więcej informacji to proszę pisać . Odpowiem jak jest bo albo ma się j...ja albo siedzi cicho jak większość tam pracujących.

lesusita
@Rambo

Witaj,złożyłam dziś cv a teraz po przeczytaniu chyba żałuję

Wp
@lesusita

Nie powinieneś żałować, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz, w tej firmie na wejście przy dobrej negocjacji dostaniesz więcej niż stary pracownik (tak się szanuje doświadczonych i zasłużonych dla firmy pracowników) !! Zresztą i tak po 3 miesiącach ucieknie z niej jak większość!!!

Konrad

Dlaczego nie rozmawiacie o problemach z szefostwem tylko bohaterowie piszą na forum?

Ciekawy
@Konrad

Którym szefostwem? Sprecyzuj.Które problemy wg.Ciebie są do załatwienia z szefostwem i co rozumiesz pod pojęciem szefostwo.Kierownik?Dyrektor? Zarząd? Podsumujmy to merytorycznie to może dowiemy się od pracowników z kim i o czym rozmawiali.Bo może jednak byli bohaterami i rozmawiali?Może petycje pisali i jak zwykle trafiła do kosza? Poczekajmy na opinie.

Ktos
@Ciekawy

Kazdy m pracownika i jego problemy w (usunięte przez administratora) . Liczy sie tylko to zeby im sie wykresy zgadzaly, zeby mieli sie czym pochwalic wyzej jacy to sa (usunięte przez administratora) w zarządzaniu. I tyle a ze ludzie nie maja juz sil, ze robia za marne pieniadze co z tego :(

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Oriflame Products Poland Sp. z o.o jako pracodawcy.

Xxx

Jakoś nikt nie ma życzenia się wypowiadać, wcale się nie dziwię już szkoda gadać do czego doprowadziło kierownictwo tą firmę. A co jeden to lepszy, tylko wydajności się liczą, prędkości podkręcają, i wszędzie widzą za dużo ludzi. Co nowy kierownik przyjdzie to bardziej ambitny..... Na czyimś karku karierę zrobić. I oby tak dalej, już nikt w oriflame nie chce pracować, przychodzi nowy i zaraz ucieka (nie taka robota za takie pieniądze) i jeszcze starych pracowników nie potrafią docenić a i zatrzymać nie potrafią jak wypowiedzenia składają!!!

Natalia

@Spkój, będzie lepiej, nie podoba Ci się wynagrodzenie proponowane przez Oriflame Products Poland. Czy w takim razie możesz korzystać z jakiegoś pakietu benefitów lub pakietu socjalnego? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

Rambo
@Natalia

Wszystko jest na stronie firmy , jakie bonusy oprócz pensji.

porazka

Praca jest nawet w miarę ale dlaczego za stawkę firmowych pracowników agencje muszą wykonywac pracę na baco skoro wypłata nie jest adekwatna za pracę na tej linii a firmowe mają premie od normy i zarobią pracując na tej linii a pracownik z agencji narobi się jak osioł i powie jeszcze kierownik nie ma kogo dać bo nikt nie chce tam pracować i musisz i żaden argument nie działa żeby tam na tej linii nie pracować a miały pracować same firmowe.... Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o