Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

arbajt bo gumom

cyk cyk pyk pyk maszyny zaiwniają równo norden rationator kugler uniwersal czy mascara dalej ludu pracujący dalej motłochu pracujcie szybciej norme trza wyrobić co tam brak pójścia do toalety co tam przerwa 15 min co tam ręce obolałe zaiwaniać szybciej prędzej robić dalej dalej dalej prędzej szybciej za minimalną pensje w biegu bo przyjdzie PAN kierownik i na bruk wyrzuci jak niepotrzebną rzecz - a reszta nie skomleć i robić sza

endriu

a mi tam nie przeszkadza pracuje od 8-16 w biurze i zgarniam 6000 netto pozdrowienia dla pracowników hali i magazynu.

Pewnie następną premie zabiorą nam za nie przestrzegania pasów dla pieszych na terenie zakładu.

czy ktoś widział ten pusty karton wypchany piankami?? w odpowiedzi na petycję że nie czujemy się złodziejami i czujemy się pokrzywdzeni zabraniem 100% nagrody za tak dobre normy pan DYREKTOR odpowiedział mailowo że norma to nie wszystko i nawet słowa przepraszam za nazwanie pracowników złodziejami a ja pracując tyle lat w tej firmie myślałam że nagroda kwartalna jest za ciężką pracę i zaangażowanie. zajmijmy się teraz złodziejstwem a nie wykonaniem 100% normy i skończmy z pracą w przerwy bo i tak nikt tego nie doceni.

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Nie wiem czy Pan Dyrektor OPP robi dobrze zapraszają "złodziei" do ZOO.! a jak poginą zwierzęta

wkurzona_pracownica_linii

dzisiaj dowiedziałam się, ze pan Dyrektor, zabrał wszystkim nagrodę kwartaną, bo sam nie potrafi poradzić sobie z problemem kradzieży kosmetyków w zakładzie, więc zrobił złodzei ze WSZYSTKICH Najbardziej zyskały na tym firma (bo ma te pieniądze)i złodzieje (bo nadal będą kradli), uczciwi już nie, bo po co, przecież ORIFLAME TO TAKA MARKA(co chroni złodzieja i siebie, ale uczciwego już nie chroni). Dziękuje panie dyerektorze że "zadbał" pan o wszystkich, ale z moimi zarobkami, to te nie całe 400złoty to jest całkiem sporo pieniędzy, a złodziejowi i tak wszystko jedno, ukradnie wiecej - i tak się nie przyzna że kradnie.

żyję powietrzem
@wkurzona_pracownica_linii

tu chodziło o to ŻEBY NIE DAĆ TYCH PIENIĘDZY PRACOWNIKOM CHOCIAŻ TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ SIĘ TO PUBLICZNIE OBIECAŁO...KAŻDY pretekst dobry...więc zrobiono ze wszystkich złodziei...to jest takie sondowanie na ile można sobie pozwolić PRACODAWCA ROKU W STOSUNKU DO PRACOWNIKÓW...a Pan Dyrektor powinien się głęboko zastanowić nad funkcją którą zajmuje.ciekawe kto mu podpowiedział taki pijar?już powinien nie pracować.

co za głupi nick
@wkurzona_pracownica_linii

Normalne, kiedyś ok 2002 r ktoś wygiął płozę w wózku widłowym i się oczywiście nie przyznał. Kierownik T zrobił zebranie na fillingu i powiedział ze jak się nie znajdzie winowajca to zabiera premie całej zmianie napełniania. Mentalność okupanta- jak partyzanci podczas okupacji zabili szwaba albo wykoleili pociąg to ci niemcy brali 100 polaków jako zakładników i mówili że ich rozstrzelają jak nie zgłoszą się winni

chętny

wypowie się ktoś o biurze na Mokotowie? jak atmosfera/zarobki? Z góry dziękuję.

Marysia852

Moja koleżanka jest w Oriflame i chwali sobie tę firmę. Mówi, że sie opłaca i ma dużo klientów, a ja sama od niej kupuję. Do poczytania o firmie(usunięte przez administratora)

Menedżer M.

andju, ja pracuję jako konsultantka już kilka lat, praca z ludźmi jak wiadomo jest albo bardzo przyjemna albo bardzo trudna ale takie wyzwania pozwalają się człowiekowi rozijac bez końca. Jeśli chodzi o zarobki to są 2 kanały dochodów: sprzedaż- i tu marża 25% jest Twoim zarobkiem i druga opcja to budowanie grupy, zapraszanie innych do współpracy, pomaganie im osiągać kolejne tutyły, i wtedy Twoje zarobki wynikają z obrotów całej grupy i tu zarobki są DOSŁOWNIE NIEOGRANICZONE. I najważniejsze że jedno nie wyklucza drugiego. Jeśli jesteś zainteresowany/a bardziej szczegółowymi informacjami to zapraszam do kontaktu mailowego: jamroz.mm@gmail.com

gość z 2014-11-03 12:13:39

od kiedy to sformułowanie (usunięte przez administratora)jest słowem niecenzuralnym adminie? jest to jedynie dosyć powszechne określenie miejsca, w którym pracowników się żyłuje ile wlezie płacąc im grosze, a tak właśnie wygląda praca w oriflame w katowicach

gość

oriflame w katowicach (usunięte przez administratora) dla niewolników

suchy fakt

Pracowało się tam kiedyś i zgroza!!! dziewczyna która wtedy nie miała 30-tki była w miarę ładna po ponad 10ciu latach pracy na produkcji wygląda dziś jak 50cio paro letnia babcia szok po prostu niedowierzanie i podzięka że tam już nie pracuje

...

Dlaczego teraz nie można dodzwonić się w ogóle do biura?

abrakadabra

Przecież zlecają zatrudnienie przez pośrednika...gdzie wyczytałeś,że nie?Normalna umowa owszem jest...ale przez pośrednika.

Layla

To firma produkcyjna Oriflame. Jest ich jeszcze kilka na świecie. Dystrybutorem na Polske jest Oriflame Poland. Inna spolka. Zaden posrednik.

Małgorzata Hylla

A co to za firma Oriflame Products Poland Sp. z o.o ? Jakiego pośrednika? Jak najbardziej pracuje się bezpośrednio z Oriflame, a nie w żadnej innej firmie. Chodzi wam o konsulting czy ogólnie o pracę w siedzibie? www.strefaori.pl Małgorzata Hylla

TWARDZIOCH

tylko twardzi ludzie ze wsi są w stanie tam wytrzymać pozdrawiam

gosciu

Witam gdzie sie magazyn znajduje w jakiej miejscowosci i jaka agencja zatrudnia???

andzia72

Byłam zatrudniona w Oriflame przez agencję. Przepracowałam tyle ile mogłam czyli prawie 18 miesięcy(tyle można przez agencję) i wiecie co gdybym mogła na pewno bym tam wróciła! Nie gadajcie głupot na temat tej pracy, pracowników i kierownictwa. Według mnie każdy traktowany jest tak jak na to zasługuje! Nie będę tego komentowała bo szkoda słów. Jak ktoś chce pracować to pracować będzie bez problemów.Ja będę zawsze bardzo dobrze wspominać Oriflame:)

wyciśnięta jak cytryna
@andzia72

Dlaczego po 18 miesiacach pracy przez pośrednika nie otrzymałaś oferty pracy w Oriflame?Dalczego nie zostałaś zaangażowana bezpośrednio?Przecież pracują tam pracownicy zatrudnieni na normalne umowy.

andzia72
@wyciśnięta jak cytryna

nie dostałam umowy bo oni nie zatrudniają nikogo nowego na stałe. Jest to dla mnie niezrozumiałe, ponieważ każdego nowego pracownika należy przeszkolić, a kiedy już wie prawie wszystko to zamieniają go na nowego "agencyjnego". Podobno jest to bardziej opłacalne,ale jak dla mnie po prostu głupie.

Joanna
@andzia72

Witam, pracuje w Oriflame od 14 lat. Jest to moje jedyne źródło dochodu. mam 2 letnią córeczkę więc da się pracę pogodzić z dzieckiem czy nauką. Aktualnie Szukam 4 osób, w ramach projektu, który tworzę we współpracy z koleżankami. Promujemy system biznesowy w Oriflame. Zarobki początkowe 100-500zł za ok. 6godzin pracy tygodniowo. Jeśli jesteś zainteresowana podaje kontakt 512085081. Pozdrawiam Joanna

konrad kierownik
@andzia72

szczególnie zapierdzielając na linii jak robot 8 h kiedy ręce odpadają od zakręcania zakrętek i nie można iść do toalety

zajefajnie
@andzia72

Ta szczególnie można się pośmiać jak pękają purchle na rękach od zakręcania zakrętek zajebista praca polecam każdemu

jestem jaszczur 1337

ZAJEBISTA FIRMA, ZAJEBIŚCI LUDZIE :D uwielbiam tam przychodzić :) z każdym można pogadać (no chyba że ktoś ma gorszy dzień), z każdym można się pośmiać :) jak masz odpowiednie podejście do tej pracy to przychodzisz z wielką przyjemnością i cieszysz się jak spotykasz ludzi tam pracujących :) a dla wszystkich Pań tam pracujących wielki szacun, że chce im się użerać z niektórymi nierobami, którzy tam przychodzą :D szkoda tylko, że nie dają umów przez firmę, ale przez półtora roku można spędzi (usunięte przez administratora) czas :D pozdrowienia dla całej zmiany C, jesteście zajebiści :D :D

perełka;)
@jestem jaszczur 1337

Zgadzam się z twoją opinią;)Ja też miło spędzam czas pracując -z dziewczynami można boki zrywać albo popłakać się ze śmiechu;)

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o