Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Kadry Nosag

Każda maszyna, która działa 24 godziny przez 5-6 dni w tygodniu prędzej czy później wymagać będzie naprawy i wymusza to organizowanie częstszych przeglądów. Nawet nowy samochód z salonu jeśli będzie jeździł ciągle 24 godziny przez 5-6 dni w tygodniu to również wymagać będzie ciągłych napraw i częstego przeglądu. Nikt nie oczekuje, że maszyna raz naprawiona będzie pracować przez kolejne kilka miesięcy bez usterek.

I co z tą budową?

Kopa

Za 15 lat

Nova

Chciałabym wiedzieć czy rekrutacja jest zakończona ? Czy jeszcze można składać cv ?

Pomoc
@Nova

Oczywiście. Można składać cv. Rekrutacja w toku

Witam, jaki jest system pracy dla ustawiaczy?? Ile wtryskarek posiadacie? Ile przezbrojeń? Czas jednego przezbrojenia? Ilu ustawiaczy na zmianę?

Kadry Nosag

Witam, jeśli są osoby zainteresowane zmianą obecnej pracy i chciałyby pracować w Nosag Polska to zapraszam takie osoby na rozmowę do Nosag Polska ( razem ze swoim CV ) i z chęcią porozmawiam z kandydatem oraz przedstawię warunki zatrudnienia, system pracy, itp. Powyższe dotyczy również osób, które obecnie nie pracują, a szukają pewnej, stałej i stabilnej pracy na podstawie umowy o pracę.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
Pozdrawiam

Witam odeszłam bo nie cała 3000 kulka na miesiąc miałem technik na pr 2500 pln tylko parowa został bo to baranek bez szkoły jest teraz nie będę podawał firmy ale poszłem na tereny i dostałem 4000 za 20 dni do parówy zapraszam jest jeszcze jedno miejsce na ustawiacza wtryskarek pracuj pl znaj sobie

Witek
@Pozdrawiam

Staram się przeczytać co napisałeś i obawiam się ze to ty nie masz szkoły :(

Kadry Nosag

Witam, potwierdzam, że firma obecnie rekrutuje pracowników m.in. na produkcję jako : operator maszyn oraz technik produkcji. Chętnych jest sporo i rozmowy z kandydatami trwają. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to poza stawką zasadniczą do wynagrodzenia pracownikowi przysługuje max 10 % premii miesięcznej, istnieje opcja pracy w nadgodzinach i dodatek za nadgodziny zawsze wypłacany jest jako 100 %, dodatkowo co kwartał wypłacana jest premia kwartalna dla tych, którzy nie chorowali w minionym kwartale. Firma posiada również fundusz socjalny, z którego pracownicy otrzymują 2 razy do roku świadczenia świąteczne oraz "wczasy pod gruszą" za dwutygodniowy urlop.

Tajfun
@Kadry Nosag

Witam czy rekrutacja jeszcze trwa i gdzie można CV złożyć.

@Tajfun

Witam, odpowiadając na pytanie CV można dostarczyć osobiście do działu kadr lub przesłać na adres : plagosz@wmhughespl.com

Ozi

Jakiej wysokości jest: premia kwartalna, wczasy pod gruszą i premie świąteczne ?

Sławomir

Chciałem poznać aktualne warunki pracownicze w firmie i zapytać czy firma posiada w tej chwili wolne stanowiska pracy? Będę wdzięczny za info.

pracownik2
@Sławomir

Tak firma posiada miejsca pracy.Praca nie jest ciężka i atmosfera ok.

Widzę, że są komentarze niezadowolonych ludzi. Czy robicie coś w tym kierunku, żeby poprawić swoją sytuację? Zgłaszacie problemy? Czy tylko wchodzicie na forum i anonimowo dajecie upust swojej frustracji? Istnieje taka tendencja, że na forach zakładowych wyciąga się brudy i narzeka na firmę, zamiast pisać o konkretach dla osób z poza zakładu. Ja jestem zadowolony, praca może i ciężka, zarobił bym więcej może na innym zakładzie, ale mam za co wyżywić rodzinę i doceniam dobrą atmosferę w pracy. Nie muszę zabijać się o własny ogon, tak jak w zakładach gigantach. Przychodzę, robię swoje i dobrze mi z tym. Po pracy mam satysfakcję, że dobrze wykonałem pracę, jak uda mi się zrobić normę, to mam dobry nastrój. Pozdrawiam niezadowolonych. Od Was zależy co z tym zrobicie.

Czy Nosag Polska. Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pracowało u nas kilku stażystów, więc istnieje możliwość zorganizowania stażu.

PC

czemu w tej firmie się wszyscy zmieniają tylko brygadziśści i k ...rwy nie?

Ten
@PC

Który brygadzista Ci nie odpowiada?

Tytułka
@Ten

Zabujany moldingowiec i jego miłości nosagowe ?

Stara
@PC

Bo nic innego nie potrafią robić.

MAC
@PC

Bo Ci co odchodzą, znają swoją wartość. A ci co zostają, nic im w życiu nie wyszło lepiej jak życie, życiem innych i uprzykrzaniem go!

Ten
@MAC

A Ty do której grupy siebie zaliczasz? Są dwie opcje. Bo jeśli zostałaś/eś - to kopiesz też siebie. Jeśli odeszłaś/eś - to po co tutaj narzekasz?

Tytułkaa
@Tytułka

Ja dokładnie, ten zakochany ze uwielbia mężatki i nie tylko

MAC
@Ten

Wolność słowa i opinii, byłem, zobaczyłem, mogę pisać.

ten zakład nie ma żadnej przyszłości

Alicja

Szanuję oczywiście Twoje zdanie, ale też chciałabym poznać powody, dla których tak uważasz. Może w związku z tym zechcesz uzupełnić swoją poprzednią wypowiedź? Byłabym Ci wdzięczna, ponieważ poszukuje wszelkich, ale rzetelnych, informacji o Nosag.

np

4 lata na wychowawczym=2 lata na macierzyńskim+4 lata roboty=10 lat pracy- MISTRZ

Nowa

Witam. Zostałam zaproszona na rozmowę do firmy Nosag Polska Sp. z o. o. do działu jakości na stanowisko technika. Czy jest ktoś z Państwa w stanie tutaj udzielić mi rzetelnych infromacji o atmosferze pracy, zarobkach, kierownictwie, podwyżkach? Chciałabym najpierw zaczerpnąć informacji i mieć przejrzysty obraz zanim przyjmę ofertę. Z komenatrzy poniżej ciężko wywnioskować jednoznacznie jakie warunki u Was panują. Ktoś coś?

ciekawski
@Nowa

ile ci dali?

Alicja
@ciekawski

@Nowa Hej, jesteś już po rozmowie w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? A może już tam pracujesz? Jestem ciekawa co Ci zaproponowali i jak mają się do tego komentarze na forum.

Paw. D

Cześć, mam pytanie jak wygląda system premiowy, i jakie kwoty wchodzą w grę?

Pewny_ktoś
@Paw. D

Jest premia miesięczna i tj. 10% na które składa się np. reklamacje itp. Jest też premia kwartalna 200zł. Z socjalu jest dodatek na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie. Dla chętnych karta multisport.

@Pewny_ktoś

System premiowy w firmie Nosag Polska jaki przedstawiłeś brzmi zachęcająco. Co jeszcze składa się na premie miesięczną wysokości 10%? Czy łatwo sobie na nią zasłużyć a może wymaga wielu godzin pracy i poświęcenia?

Pewny_ktoś
@Marta

Nie jestem pewien, ale z tego co pamiętam to: 2% za frekwencję (brak l4/uż), 2% za brak reklamacji, 2% za BHP, 2% za Kaizen, 2% wydajność. Da się to osiągnąć, ale trzeba spełniać te warunki, czyli chodzić do pracy, przestrzegać zasad i starać się robić normę + mało odpadu.

Jacek
@Pewny_ktoś

Przedstawiliście, jak wygląda system premiowania zatrudnionych pracowników. Ja natomiast chciałbym zadać pytanie związane z rozwojem zawodowym. Możecie napisać, czy firma Nosag Polska organizuje kursy i szkolenia, które podnoszą kwalifikacje zatrudnionych osób? Osoby chcące się rozwijać odnajdą się w tej firmie? Proszę o ocenę tej kwestii.

Dobra rada

Widze jeden technik odszedl teraz nastepny moze czas zastanowic sie nad ta niedoswiadczona kierowniczka Panie dyrektorze bo zaraz wiecej ludzi poucieka a tlumaczy obcych krajow nie posiadacie. Tzn zrob to a tu niepanimaju

NieGarbatyzUr
@Dobra rada

Był A - źle, jest J, też źle. Wiecznie niezadowolone społeczeństwo. Ale jak się ma kołek w (usunięte przez administratora), to tak jest.

........
@NieGarbatyzUr

kiedy te "podwyszki" solidarność

Nosag
@Dobra rada

Taaaa.. a jak był w pracy to pisaliście że to jakieś kpiny, bo gościa więcej nie ma niż jest ( uż,L4) i jak w końcu ktoś miał jaja żeby z nim zrobić porządek to Wam nie pasuje .. ludzie ogarnijcie się.

>>>>>>>>>>
@Nosag

Wyrolował nosag a teraz jest kierownikiem na innym zakładzie

Zzzzzz
@........

Sam sobie idź w tej sprawie gdzie trzeba a nie liczysz na kogoś

Pozdrawiam zawistnicy
@>>>>>>>>>>

Jak miał takich pracowników, to się nie dziwię że (usunięte przez administratora) do ludzi, którzy będą szanować jego prace, a nie krytykować, a samemu goowno robić...

@Pozdrawiam zawistnicy

Nieco zboczyliście się z tematów, które w największym stopniu powinny Was tu zajmować. Dlatego proponuję, abyście zaczęli ponownie opisywać warunki pracy w Nosag Polska. W Internecie znajdziemy niewiele informacji o tym pracodawcy, a więc dobrze byłoby, jakbyście zdradzili o nim jakieś szczegóły. Czy dbają tam o Wasz ciągły rozwój zawodowy? Może organizują jakieś cykliczne kursy doszkalające? Powiedzcie coś o tym.

Zaciekawiony

Jeszcze jakies ciekawe romanse?

Dupapapulos

Nowy rok, stary nosag

SIKSA

gdzie są jacyś fajni faceci wtym zakładzie bo nie ma na kim oka zawiesić?

?
@SIKSA

a ty do pracy przychodzisz? czy oko zawieszać? zmień branże......

GL_5
@?

Zwolnili się sami albo A.G ich zwolnił

Marian
@SIKSA

Plamiaty zajęty chodź chadza z bana z roboty a w doma ma inna ha ha

?
@Marian

żee co?

K.

Czytam te Wasze wypowiedzi (nie wiem po co wprowadzam kurtuazję pisania z dużej litery) i jest mi niewymownie przykro. Droga Pani/Panie - tak się składa że osoby o których się wypowiadasz są mi znane. I życzyłabym sobie, aby ludzie pracujący w NOSAG byli w takim samym (dobrym!) stopniu i znaczeniu "śmieszni" jak oni. Wypowiadaj się w swoim imieniu. Tak podpowiada ogólne dobre wychowanie. I polecam przemyśleć wypowiedź przed klinknięciem "wyślij" - podpisujesz się "Fb-fb-fb", chroniąc swoją prywatność. Jakim prawem naruszasz czyjąś? Chyba nie uznajesz, że wykropkowanie dwóch liter w nazwisku załatwia temat "poszanowania godności".

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy