Die Tech

Tychy

Opinie o Die Tech

T 2016-12-06 17:08
Panie D.M proszę nam nie robić z Die techu ,formpolu!!!! Zaczyna pan uprawiać kolesiostwo ilu pańskich znajomych zaciągnie pan jeszcze do naszej firmy !!?? Może od razu zmienmy szyld na formpol!! W ten sposób dojdziemy do poziomy ze pan M będzie nie tykalny ponieważ pod sobą będzie miał tylko swoich parobków
T 2016-12-06 17:10
Anty 2016-12-06 22:29
Wkur..a mnie już to karanie i wyciąganie konsekwencji... A może tak bardziej po ludzku Panowie M?!
polek 2016-12-07 11:07
Jak nie będzie aneksów z podwyżką od stycznia to będą sami siebie karać i wyciągać wnioski :)
ewentualnie zamiast kursu języka angielskiego zmiana na ukraiński.
Robochłop 2016-12-07 23:57
Panu Pekali nerwosol albo melise bo dziś pręty łamał w rękach a nie na prasie chyba że tak było w technologi :) Pierwszy raz widzę żeby ktoś z zieleniał z wkurwienia.W poniedziałek panów od ISO do niego bym wysłał.
Frajer 2016-12-08 13:04
Styczeń prawdę powie ile warte jest słowo Pana dyrektora o podwyzkach...a Pan mamon widać że robi sobie swoją ekpie z formpolu dawni koledzy witamy serdecznie w tym burdelu hahha
kopiuj/wklej FORMPOL 2016-12-11 17:29
@Frajer zapomniałeś jeszcze dodać że trzecia zmiana w die tech zaczyna od poniedziałku a nie jak to ma miejsce ostatnio od niedzieli, tylko frajer oddaje 100 za 50 za free.Od niedzieli zaczynają w FORMPOL jestem ciekawy kto zapłaci chłopakom za te 100.
Najgorsze święta w zakładzie 2016-12-12 23:19
Podobno wigilia ma się odbyć w tym roku na dole bardzo bym prosił nie robić z świąt szopki.Terror brak podwyżek dysponowanie naszymi urlopami i bezpłatne urlopy w grudniu to wspaniałe podsumowanie tego roku zakłamani obłudnicy i jeszcze będziecie udawać że wszystko jest okej i kreślić wspaniałe wizje na przyszły rok .
xyz 2016-12-13 09:38
Dokładnie!!! Za tą chamówę, to niech sobie sami zrobią wigilię na górze!
AD 2016-12-23 20:42
Co się dzieje z tą firmą kiedyś prężna a teraz całkowite dno…..
Adam Sosnowski 2016-12-30 14:26
Zycze Wam Szczęśliwego Nowego Roku ! Aby w końcu w waszej firmie sie po układało. Bo nic lepiej widze tylko gorzej ... A jak wam zle to wystarczy się zwolnic jak ja Pozdrawiam. I Nie Dajcie Sie !! !! !!
polek 2016-12-30 15:54
Dziękujemy Wujku :)
Przez okres dwóch tygodni byłem już na 5 rozmowach kwalifikacyjnych, 3 od razu pozytywne na 2 czekam z odp. w nowym roku mam jeszcze 3 ustawione spotkania.
Jak u nas w firmie nie będzie podwyżek od razu odjazd, wszystko drożeje a nasze zarobki stoją w miejscu.
Steven wracaj!!!!!
Sami siebie szanujcie 2016-12-30 23:15
Nie Stiven tylko były kierownik i obecny dyrektor tak dzieli przy laptopku w pokoiku.Czas na rehabilitacje w styczniu przepraszam sprawiedliwość to lepsze słowo ale w to nie wierzcie ja miałem swój honor Glücklich neues jahr
2017 2017-01-01 00:40
Najlepszego w Nowym roku dla pięknej Patusi i kerowniczki Katarzynki naszego Dyrektora żeby obdzielił nas sowitymi podwyżkami oczywiście żartuje Dla Zdziśka I Michasia żeby mieli dla nas tyle luzu ile obecnie i dyrektora produkcji by nadrzędną rzeczą niż dobro zakładu byliśmy my ludzie.Pozdrowienia i życzenia dla mojego redaktora naczelnego.
Same zfredy 2017-01-05 12:24
Jakim trzeba by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby w sylwestra pisać na jakimś pierdolonbym forum?
Do kierownika 2017-01-06 14:00
Jak będzie pan w środę mówił o wielkim postępie i sukcesach w roku 2016 może słówko o tym ile firma zaoszczedzila dając na święta 100 złotych w kopercie i zabierając premie za obecność ? Ile osób w 2016 dalo wypowiedzenia bo chyba padł rekord ? Czy już zwróciła się największą inwestycja dusigrasza chodzi o nową prasę ta w której najnowsza jest piąta warstwa farby i czy dalej za planowanie jest odpowiedzialna osoba ktora zaplanowala urlopy świąteczne bo do Napoleona Bonaparte jej daleko a może to pan uruchomił nadprodukcje widząc ile osób jest na bezplatnych urlopach ? I najwazniejsze kiedy dyrektor wyjmij węża z keszeni a pan przestanie nam mydlic oczy ? Jeśli nie ma pan takiej wiedzy to od lutego środowe zebrania będą w wąskim gronie lizusow i kapusciarzy a pan oprócz szacunku do pracownika będzie się jeszcze musiał nauczyć ukrainskiego
Bezgranicznie kocham nasz zakład 2017-01-06 23:34
W związku z dynamicznie rozwijającą się firmà szukamy pracowników na prasy postępowe a ile można zarobić na początek.Po odczytaniu u góry prosimy o odpowiedź bo może warto się zwolnić i zatrudnić ponownie chyba że odpowiedź będzie w środę i gdzie będzie to ogłoszenie obecne. Oraz jaką część premi będzie dostawał pan bhpowiec za ukaranie jednego pracownika.I kiedy zwolnicie tą papuge która siedzi u góry i udostępnia nam tak zwane przecieki kontrolowane chyba że robi to celowo na czyjeś polecenie.
Nadzieja umiera ostatnia 2017-01-09 23:03
Kiedy będą samooceny pracowników bo aneksy powinny być na koniec lutego
Ciepły płomienny 2017-01-10 08:36
Prośba o załatwienie naprawy ogrzewania , ponieważ o 6 rano mamy na hali 15 stopni a to według pewnych prZepisow za Mało .
Champion 2017-01-11 23:11
Mam nadzieję że podwyżki będą za pracę i efektywność w 2016 a nie na gębę jak wszystkie dotychczas tak podobno mówił Darek M.
Porównywalne zarobki z innymi firmami :) 2017-01-14 09:29
Zachęcam wszystkich do lektura jak firma dziaĺająca w Tychach GM przygotowała prezenty dla swoich pracowników podwyżki przez najbliższe 4 lata trzynastą pensję i nagrodę dla każdego po 1000 złoty ciekaw jestem jak u nas bedà mobilizować pracowników.
Gość 2017-01-15 14:22
Zabierać premię
ZdIchu 2017-01-16 21:12
Rymer ci mydlo zabierze taka nagroda podwyżki na oczy zobaczy garstka i będą ta astronomiczne kwoty 100-200 brutto więc powodzenia w rozwijaniu tej pseudo firmy ja już dziekuje
Jestem wzruszona 2017-01-17 10:45
Co tam podwyżki to jest gest, dyrektor kazał wziąć najlepszym pracownikom l4 i żekomo zabrał ich na narty w nagrodę,szkoda tylko że na hali pusto sie zrobiło ,chłopaki mają codziennie na biegówkach pokonywać po 30 km w ramach szlifowania formy przed powrotem do pracy.Jest czas na prace i czas na odpoczynek dziękujemy.
Jestem zaskoczony 2017-01-17 12:30
A ja myślałem że w związku z dynamicznym rozwojem firma wysłała zaufanych pracowników na tygodniowe szkolenie do Krakowa żeby poznali nowe sposoby na to jak dostać 10 złotych nagrody za zabranie kolegą 150 złotych premi jakościowej
prorok 2017-01-17 16:50
"szkoda tylko że na hali pusto sie zrobiło "

i do takiego widoku trzeba się pomału przyzwyczajać że na hali będzie pusto, z biedą uzbieramy jedną zmianę jak nie będzie dobrej finansowej motywacji dla pracowników

"astronomiczne kwoty 100-200 brutto"

po podwyżce licho to widzę
Pablo 2017-01-18 01:38
Zrobiło się pusto, bo wszyscy nieobecni są w San Escobar.
rada 2017-01-24 10:02
Potwierdzam ogłoszenie znajduję się na olx dodane o 19:02, 23 stycznia 2017, ID ogłoszenia: 293894617

Dajcie swoim pracownikom dobre podwyżki to nie będziecie szukać nowych.
W firmie gdzie się dobrze zarabia ludzie się nie zwalniają.
anonim 2017-01-24 19:30
P.Dziedzic już pracuje w Dayco:))
Już dawno po sylwestra 2017-01-24 21:20
Komu z osób decyzyjnych będzie zabrana premia za wszystkie zatrzymane detale na zakładzie i reklamacje.Jak nam po 150 to wam po 1500 albo 15000 tysiecy za tą jakość.Zamiast niebieskiego logo firmy na taśmach proponuję zmienić je na żółte.I wpisy detali co 10 minut w kartach kontroli co za tym idzie odkładanie po 200 sztuk w ramach super jakości.Ponadto prosze o wprowadzenie dożywotnio dodatkowych naklejek CSL od 1 do 10 nie na trzy miesiące tylko 3 lata.Oraz rentgen do prześwietlania detali i pomiary 10 D.
Pomożecie -Pomożemy 2017-01-25 18:17
W imieniu zarządu oraz pracowników serdeczne podziękowania dla naszego najlepszego pracownika Michałka zwanego krepelek za błyskotliwy pomysł pakowania detali premia zostanie panu wypłacona w miesiącu kwietniu na apelu który zostanie zorganizowany w tłusty czwartek W ramach tego wydarzenia odbędzie się szkolenie w ramach programu PP -nie mylić z programem Przyspiesz Prace tylko Przepyszny Pączek.
Bachraty 2017-01-27 17:30
Witam, widziałem, że są przyjęcia na produkcję. Chciałbym się dowiedzieć jakie stawki wchodzą w grę i jak to rzeczywiście jest z tymi urlopami?
BHP Bardzo hamska postawa 2017-01-27 22:51
Podobno pojawiły się w firmie metody rodem z dzikiego zachodu mało co nie doszło do wypadku z udziałem Bhapowca prawie był by z niego "k"..ogiel mogiel.On nie wie co to rodzinna atmosfera????????Właśnie otrzymałem telefon z wyjaśnieniem że te zdjęcia to do firmowego kalendarza gdzie wraz z rządzącymi bedziemy tworzyć jedną kochającą sie rodzine.Ale słodko :)Proszę poinformować kiedy będą sesje to się ładnie ubiore,koszt fotki to 150 złoty z pensji.
Do zdzicha 2017-02-01 19:54
Gadasz o przedszkolu a kolejki z kartami to co to,może nie przedszkole, w tej firmie coraz czesciej pracownicy sa zastraszani ze zostana zwolnieni a dzisiaj na zebraniu zdzichu przeszedłeś siebie, na żądanie to coś co nam sie należy a twoje słowa o zwolnieniu pracownika że może nie przychodzić spowrotem bo go wywalisz chyba ci sie coś w głowie porobiło.
kodeks pracy mobbing 2017-02-01 22:25
Co to jest mobbing?

Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Prościej rzecz ujmując mobbing to nic innego jak terror psychiczny w życiu zawodowym charakteryzujący się wrogimi i nieetycznymi zachowaniami, które są powtarzane systematycznie przez jedną osobę lub większą liczbę osób, skierowanymi głównie przeciwko pojedynczej osobie, która w ich wyniku zostaje pozbawiona szans na pomoc i obronę.
Bochatyr tyko nie płacz 2017-02-02 11:54
Płaczki forumowe pisać na Zdzicha potraficie tacy z was bohaterzy.Bo nam się należy na żądanie trzeba iść i mu to powiedzieć albo zgłosić do dyrektora dobrze napisałeś ale sam o sobie jak przedszkolak proszę panią a on mi zabawkę zabrał.Idź i mu to powiedz w oczy fujaro.Jak mogą cię zwolnić za na źądanie zwolnili chłopa bo umowa mu się skończyła i że był daremny.Żeby zwolnić pracownika z umową trzeba mieć powód .Szefa jakości na świadka i do Ry..ra jak masz odwage i problem z przełożonym.
Co za ***** 2017-02-02 20:23
Nie lepiej być taką pizd* zeby go bronić, widać że włazisz w dupe. Wiec to co napisałeś to nic nie znaczacy komentarz.
anty odyniec 2017-02-04 00:42
Sosnowski żeś tyle norm przepier.dolił tak że wsadź sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te życzenia bo przez takich nad gorliwców my musimy zapiepszać a pamiętaj NADGORLIWOŚĆ GORSZA OD FASZYZMU ❗❗❗
Więc ssij pałsko!!!
Krętacze 2017-02-04 12:03
Prędzej żona da mi się podotykać niż w zakladzie będą ekrany dotykowe funkcjonować.Cały zakład ma ubaw łącznie z ludźmi z góry.A podwyżki będą ale norm.Ostatnia sytuacja z BHP pokazuje jakie ciśnienie jest na zakładzie więc nie róbcie nas idiotów
antyknór 2017-02-06 16:11
Co najwyżej będzie szło gamoniowi popykać na szkiełkach od bryli hahaha
Idzie letnie przesilenie 2017-02-08 22:27
Kiedy będą podwyżki dyrektorze Ry...R bo na up Time 69% daleko nie zajedziemy ani my ani pan Proponuje trzymać więcej czasu narzędzia na prasie a potem wyzbrajać na warsztat i produkować więcej komponentów oklejanych finalnie żółtą taśmą.Mamy dwie zmiany a problemów jakbyśmy pracowali 7 dni w tygodniu na trzy.Proponuje zrobić imprezę integracyjną bo poszczególne działy zamiast wziąć się za robotę prowadzą wojny między sobą obciążając się na wzajem winą jak nieudolnie próbujemy coś wyprodukować i jak zawsze szukając winy po stronie operatorów.
Lol 2017-02-09 07:38
Błąd jest w tym że nie da się naprawiać narzędzi w 2godz po łepkach i na pałę, bo Dziadek nierozwiazuje problemu tylko Go pogłębia - tu blaszka tam blaszka ,tu kołek wyciągne tam wyciągne i na serię będzie .Powodzenia dla operatorów bo lepiej już chyba było.
przytul mnie dziadku 2017-02-09 21:05
Jakie dwie godz. dziadek ma gotowe narzędzie do 15 min. tylko wózkowego musi poszukać i powiedzieć mu że to narzędzie należy dać na regał. Na regale takie nie zrobione narzędzie sobie po leżakuje i do następnego wejścia na prasę będzie ok. wszystko ruszy i operator będzie tłoczył i zrobi normę i wszyscy będą zadowoleni.

Na losowaniu nagród nie zapomnijmy spytać się dyrektora co z obiecanymi podwyżkami ?
Obiecanki cacanki 2017-02-14 23:26
Kiedy będą nasze podwyżki bo wszyscy już zacierajà ręce szkoda że ten balonik który z dnia na dzień jest coraz bardziej pompowany pęknie w momencie kiedy zobaczymy te bajońskie kwoty .W tym momencie będzie to początek końca zaangażowania ludzi w pracę a każdy dzień w zakładzie będzie karą.I tak zaczniemy budować zakład kolejny raz od początku my 8 godzin ,Wy 24 na dobę 7 dni w tygodniu.To są skutki rozdawania ludziom podwyżek tobie 300 tobie 200 tylko nikomu nie mów, z tych pieniędzy na podwyżki to już nie wiele zostało bo rozdawnictwo zaczęło się pod koniec roku.
op. 30 2017-02-17 12:52
Tak więc daje do myślenia chcąc utrzymać swoich doświadczonych pracowników, aneksy z minimum kwotą 3500zł brutto lub lepiej by się pokazać na rynku pracy.
Gorzej niż małe dzieci 2017-02-17 21:14
Przestańcie już pisać głupoty dyrektor swoje już zarobił i pójdzie sobie jak mu właściciele będą ryć beret z takim cv wszędzie znajdzie pracę więc pisanie o 3500 brutto pokazuje jacy jesteście inteligentni Dwie zmiany i ewentualna alternatywa trzech zmian najwcześniej w 2018 roku jest odpowiedzią dla was jakie marne będą podwyżki.Zwolnić się i iść tam gdzie dają przytaczane przez was 3500 i po problemie ale dobrze wiecie że żeby tyle dostać trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie odpoczywać jak u nas.
Go, go Peter Rangers! 2017-02-20 18:29
Ile dostałeś premii, żeby napisać, że: "u nas" jest sielanka jak pod lipą u Kochanowskiego?
Powodzenia 2017-02-24 13:13
Dlaczego my o podwyżka na produkcji nic nie wiemy tylko tyle że beda niewielkie a ślusarze już z szefem produkcji są dogadania oczywiście wybrane osoby.Dobrze że mają tam prase to będą na niej produkować zamiast nas.
Avatar 2017-02-26 20:26
Panowie nic nie będzie - firma będzie zamykana i wszyscy będą musieli poszukać sobie pracy - zostaną najlepsi
Kosiarz 2017-02-27 05:04
Skoro bedzie zamykana to po co maja zostac najlepsi? Hmmm
Zostaw swoją opinię o Die Tech - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Die Tech