Die Tech

Tychy

Opinie o Die Tech

oburzony!!! 2016-10-29 06:39:37
Nie zmienia to faktu że trzeba na tą chudą, wysoką o wyglądzie rumuna szmatę uważać, bo wiecznie łazi i obserwuje a teraz jak się okazało jeszcze kapuje śmieć tak tak to o tobie ZACZYK
Zdzisław M. 2016-10-29 10:39:52
Masz u mnie plusa Zaczyk . Będziesz moją wtyczką w śród pracowników, na pewno będzie Ci się to opłacać do zobaczenia w środę ty mój konfidenciku papa
Ps. Za ten wyczyn weźmiemy cię z Maryśką do KFC :)
zwolniony 2016-10-29 21:46:08
Zaczyk ty kupo gówna co ci dało że mnie sprzedałeś pamiętaj uważaj bo życiowy parkiet bywa śliski
Klękajcie narody 2016-10-29 23:52:13
Spłacił część podwyżki ale za l4 musi się jeszcze postarać.Proszę jeszcze stworzyć stanowisko tajnego agenta do obserwacji pracowników idealny kandydat.I na wasze cud czujniki Polak znalazł proste myki.
Marysia M. 2016-10-30 18:31:21
Gadałam z Zdzisławem i zgodził się, bo wiesz strasznie mnie podnieca to twoje kapowanie Zaczyku i stwierdziłam ze możesz mi chlapnąć minete. Strasznie mnie kreci taki typ rumuna najlepiej nie myj się tydzień a będziesz autentyczniejszy ty mój sprzedawczyku :*
gks 2016-10-30 22:15:13
Zaczyk i trzeba było kapować już wszyscy mają z ciebie bekę konfidencie , wstyd ci podać rękę i gadać sam na sam z tobą bo pomyślą że przekazuję ci się informacje wtyczko które trafią od razu do dyrektora Gamonia albo Zdzicha
prawdomowny 2016-10-31 20:39:23
Ale wy jesteście prosci każdy z was jak największe cioty każdy opierdala [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zaczykowi a w pracy jakbyście mogli to weszlibyscie mu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po sama szyje i nie bronię go w żadnym wypadku jeśli tak jest że konfidenci to jak macie jaja to powiedzcie mu to w oczy a nie obrażacie na forum jesteście jeszcze gorsi niż on jeśli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i za to że nie potraficie gadać w oczy soczysty ch*j wam do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zwolniony 2016-10-31 21:09:16
Poproś go niech wyskoczy na solo i napisz na forum mi kiedy chce żebym tam wpadł bo tak to to ciota pitnie tym swoim czarnym rzempem i nie mam co czekać tam dziennie na szmate
oburzony!!! 2016-10-31 22:03:29
A co ? Zaczyk może sprzedawać za plecami to niech jest też taki odważny i sprzedaje przy osobie którą właśnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
polek 2016-11-01 07:21:45
Dlaczego od razu zwolnienie pracownika?
Chłopak pracował nie cały rok nie nagannie, bez L4, koleżeński, szybko się uczył, grzeczny, kulturalny.
Czy nie można było ukarać w ludzki sposób? typu po premii przez 3-mce, ewentualnie nagana. Ktoś najwyraźniej nadużywa tu swojej władzy ale mam dla niego takie powiedzenie - "Nie przejmuj się Pan rolą i tak cię w....rdolą"
Jak narzędzie wróci z warsztatu na prasę to nie wiem czy znajdzie się odważny do tłoczenia tego detalu.
Robochop 2016-11-01 11:24:52
Pękala od zadań specjalnych myßle że 2700które jest zrobi ale czy z czujnikami to nie jestem pewny :).Jakiś dobry mostek i suwnie będą tańczyć i jeszcze muzyka grać.
Zdzisław M. 2016-11-01 13:39:52
Gadałem z Darkiem Gamoniem doszliśmy do wniosku że należy ci się nagroda Zaczyk więc wymyśliliśmy że zerżniemy cie na dwie kredki , żebyś dalej kapował nam co się dzieje na zakładzie
ZACZYK KONFIDENT ❗❗❗ 2016-11-01 17:01:19
100% PRAWDY ❗❗❗
... 2016-11-01 20:43:36
Zaczyk śmieciu ciekawe czy będziesz umiał spojrzeć w oczy ludziom KONFIDENCIE ❗ ❗ ❗
Panie Dyrektorze my chcemy ,tylko razem 2016-11-01 21:34:26
Nie rozumie jednej kwesti dlaczego ludzie którzy najmniej robią donoszą na innych mają najlepiej, przecież oni przynoszą największe straty.Jak nie są na l4 to przychodzą nic nie robią i jeszcze psują atmosferę.Wy na takich relacjach chcecie budować zakład Panie Dyrektorze Ry..r niech pan coś z tym zrobi ludzie stoją przy prasach nie wiedzą czy produkować nikt nam nie pomaga sami jesteśmy sobie zostawieni wiązaliśmy z panem wielkie nadzieje że zakład wróci na właściwe tory.Dlaczego wchodzimy z narzędziami po parę razy w tygodniu dlaczego detale są dopuszczane z wadami jako dobre a potem okazuje się że złe że trzeba je naprawiać dlaczego z tego pan tych ludzi nie rozlicza????????tylko przechodzi nad tym do porządku dziennego.Jak ma być up Time jak majà być regularne wysyłki,jak majà być nowe zamówienia i docelowo w dalekiej przyszłości trzy zmiany .
..... 2016-11-01 21:50:31
Nie bądźcie wszyscy śmieszni chłopak miał robić powoli by można było określić nową normę tak osobiście przekazał mu dyrektor M..ń a:::::::::::::::::::::::::::::::::: to że kolega prawdopodobnie go obserwował już inna rzecz i tak na zebraniu pan G wszem i wobec ogłosił że jego wynalazek jest nie używany.Pierwsza część mojego wpisu jest okej i nie można mieć do dyrektora pretensji natomiast druga którą przedzieliłem kropkami to wzór robienia kariery w naszej firmie niestety.
uwaga na zaczyka 2016-11-03 00:42:03
Znów chodził i obserwował pieprzony rumun uważajcie na szmaciarza jak jest blisko was to najlepiej pracujcie zgodnie z technologią bo znów konfident może przekazać informacje Gamoniowi albo rubemu
zwolniony 2016-11-03 14:40:39
Zaczyk ja się dowiem gdzie mieszkasz wpadnę na herbatę
Gamoń vs Zaczyk 2016-11-04 18:12:45
Uwaga uwaga ! Widziałem zaczyka jak coś szeptał gamoniowi
x 2016-11-05 11:37:12
Dawno takiej beki nie miałem
Zdzisław i Marysia M. 2016-11-05 14:29:24
Jak co sobotę byliśmy z Marysią w KFC pomijając fakt że dużo zjedliśmy no bo nie ma co oszukiwać ale nie o tym, a o tym że zaprosiliśmy ZACZYKA ale się opłacało bo za jednego zingera sprzedawał wszystkich po kolei co kto robił i nie robił i mówił przez cały tydzień. Tylko trochę wstyd było siedzieć z takim rumunem to jak ktoś patrzył na nas stolik to mówiliśmy o tym konfidencie że to jakaś bezdomna przybłęda a Marysia się zlitowała bo tak to by nam zabrali karty diamentowe do KFC a to by była mega strata
dyrektor Gamoń 2016-11-05 16:21:55
Za to ja z moją żoną i dziećmi bierzemy tego konfidenta Zaczyka na spytki jutro do McDonalda hehe jeden cheeseburger I strzeli wszystko z dupska na temat pracowników co się dzieje.
Zaczyk przesłanie na nowy tydzień: 2016-11-06 21:31:55
Tak koledzy i koleżanki jutro zaczyna się nowy tydzień znów sobie będę mógł pokapować bo w ten weekend strasznie nudno nawet nikt nie pił na ławce żeby go sprzedać. No ale teraz sobie znów będę obserwować i kapować hehe. Szkoda tylko że 4 dni ale i tak będzie tyle donosów ile by było przez cały tydzień poprostu muszę się sprężyć być bardziej przebiegły niż zwykle a więc zacznijmy igrzyska:)
..::: 2016-11-07 12:06:47
Taki fajny synek a wy się czepiacie,jak takie osoby są na piedestale w naszej firmie to świadczy o tym jacy inteligentni ludzie nami zarządzają.Kolega złamał rażąco zasady słyszymy na zebraniu a nasz najlepszy pracownik za uszkodzenie narzędzia na 600 ton i zatajenie tego nie naruszył rażąco zasad pracy więc nie opowiadajcie nam bajek.Przybliże wam szkolenie jakie przeszli nasi przełożeni ładnie i kulturalnie z nami rozmawiać i się do nas odnosić a za plecami te nieroby barany które nic nie potrafią i trzeba coponiektórych zwolnić a pozostałych gonić do roboty.
.... 2016-11-07 17:07:46
No taki fajny synek z tego zaczyka dla tych z góry bo chodzi i im donosi gnida
zaczyk 2016-11-08 13:05:55
Tak zbliża się 14:00 i znów będę mógł obserwować i kapować hi hi ale ze mnie przebiegłe rumunisko :)
oburzony!!! 2016-11-08 17:47:28
Zaczyk nie kłam bo masz nocki i kogo będziesz kapować hehe nie będzie premii szmato!!! Albo specjalnie prosisz o nocki bo ci wstyd konfidencie ❗
zaczyk 2016-11-09 00:27:57
Kurczę chodzę po zakładzie i nie mam kogo zakapować :(
Wujek 2016-11-09 11:51:11
Hehe nic tu sie nie zmieniło
zaczyk 2016-11-09 13:06:02
No nic wujek, bo ja będę zawsze na was donosił :)
Ja 2016-11-10 12:57:14
Jakie Die Tech oferuje zarobki i czy zatrudnia przez agencję pracy ?
NICK 2016-11-10 14:06:49
firma się wyprzedaje, ale chętnych brak…..
oburzony!!! 2016-11-10 18:00:37
Lepiej się nie pchaj bo cie zaczyk szybciej sprzeda niż zarobisz na pierwszą wypłatę
Zdzisław i Marysia M. 2016-11-13 14:51:37
Byliśmy na świniobiciu u szwagra Zdzichu się tak nażarł że musieliśmy zawezwać doktora ale wszystko się dobrze skończyło na szczęście. W sobotę wróciliśmy do domu z górą mięsa około 140 kg no mniej więcej na półtorej tygodnia dla naszej dwójki, targamy to na górę po schodach a kto pod drzwiami czeka ? Tak ZACZYK . Takie to zabiedzone rumunisko i prosi żeby go zabrać do KFC że za jednego stripsa będzie wszystkich sypał , no ale mówię mu że Zdzichu prawie nie umarł z przeżarcia wczoraj i robimy sobie z 3 dni przerwy z Kfc no wiec wpadł w rozpacz. No ale że Zdzichu strasznie ciekaw informacji swojego konfidenta no to obiecał mu kichę za informacje TAK WAS WSZYSTKICH NASPRZEDAWAŁ że Zdzisław był pod takim wrażeniem że dał mu kilo mięsa, trochę jestem nie zadowolona bo no bo to jednak aż kilo mięsa a szwagier jak zawsze tym razem nie dał nam 200 kg wieprzka :((((
Polska 3 Rumunia 0 2016-11-13 23:41:06
Nie pisz kolego pierdoł bo w piątek ciepnął w Ruperta petarda i go zaczymali zaros po meczu na 48h ktoś go musioł w odwecie sprzedać.
oburzony!!! 2016-11-14 00:44:50
No jak to kto ? Zaczyk go sprzedał hahaha
Łukasz D. nie dawno zwolniony po donosie przez zac 2016-11-14 23:07:12
Zacznijcie wobec ludzi być w porządku a nie jeszcze ich ścigać śmiecie za to że prawdę na was piszą mnie już możecie pozywać gnidy bez zasad i honoru
Macie Łeb szacun 2016-11-16 23:28:29
Dziękujemy za prezent świąteczny zabranie 150złoty za okulary stopery i audyty warstwowe od stycznia ,czyli robiąc audyt warstwowy koledze z spawalni lub zgrzewalni zabieram jemu 150 a daje te pieniądze zakładowi czy sobie Czyli zrobię 10 audytów na każdym uchybienie i mam 1500 złotych to ja już się zgłaszam na ochotnika????????chyba że w zamian bedà piękne """"ZEGARKI"""ja bym chciał firmy Patek złoty to się zgadzam.Jeden już mam ale drugi do pracy dla szpanu.
poirytowany 2016-11-18 12:15:52
Czy ktoś z naszej kadry może nauczyć kierownika M dobrych manier, bo zachowuje się w stosunku do pracowników jak ostatni cham!
sztroperoperoskop 2016-11-22 21:02:27
No obrósł w piórka Gamoń, niestety tak gnidy mają.
prawde powie 2016-11-25 11:34:01
Uważajcie na pana z bhp bo ma dodatkowe obowiązki, kabluje ludzi z produkcji, tak żeby każdy wiedział jaki z niego kabel.
co za typ 2016-11-25 11:41:22
I co za 150 zl będziesz swoich sprzedawał, i jeszcze myślisz ze to do ciebie pójdzie, co ty robisz w tym zakładzie. Tylko zaś chcą produkcję skłócić.
pipaparapo 2016-11-28 22:20:32
No więcej Zaczyków i już sama konfidencja w tym zakładzie zostanie
Świateczna przerwa 2016-11-28 22:25:22
Cóż my teraz poczniemy motor napędowy naszej zmiany poszedł dziś na l4 podobno sam osobiście dostarczył je na rannej zmianie cóż za poświęcenie:)Tak się u nas pracuje taki szpec kto go zastąpi ,ale cóż jego tryb pracy nazwał bym wakacyjnym.Ale przecież nikomu to nie przeszkadza z takimi ludzmi to daleko nie zajedziemy,jedyna dobra wiadomość to że najlepsza 1 zmiana wzorowo przeszedła audyt dyrektora.
T 2016-12-06 17:08:28
Panie D.M proszę nam nie robić z Die techu ,formpolu!!!! Zaczyna pan uprawiać kolesiostwo ilu pańskich znajomych zaciągnie pan jeszcze do naszej firmy !!?? Może od razu zmienmy szyld na formpol!! W ten sposób dojdziemy do poziomy ze pan M będzie nie tykalny ponieważ pod sobą będzie miał tylko swoich parobków
T 2016-12-06 17:10:18
Anty 2016-12-06 22:29:12
Wkur..a mnie już to karanie i wyciąganie konsekwencji... A może tak bardziej po ludzku Panowie M?!
polek 2016-12-07 11:07:11
Jak nie będzie aneksów z podwyżką od stycznia to będą sami siebie karać i wyciągać wnioski :)
ewentualnie zamiast kursu języka angielskiego zmiana na ukraiński.
Robochłop 2016-12-07 23:57:17
Panu Pekali nerwosol albo melise bo dziś pręty łamał w rękach a nie na prasie chyba że tak było w technologi :) Pierwszy raz widzę żeby ktoś z zieleniał z wkurwienia.W poniedziałek panów od ISO do niego bym wysłał.
Frajer 2016-12-08 13:04:39
Styczeń prawdę powie ile warte jest słowo Pana dyrektora o podwyzkach...a Pan mamon widać że robi sobie swoją ekpie z formpolu dawni koledzy witamy serdecznie w tym burdelu hahha
Zostaw swoją opinię o Die Tech - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Die Tech