Die Tech

Tychy

Opinie o Die Tech

dyrektor Gamoń 2016-11-05 16:21:55
Za to ja z moją żoną i dziećmi bierzemy tego konfidenta Zaczyka na spytki jutro do McDonalda hehe jeden cheeseburger I strzeli wszystko z dupska na temat pracowników co się dzieje.
Zaczyk przesłanie na nowy tydzień: 2016-11-06 21:31:55
Tak koledzy i koleżanki jutro zaczyna się nowy tydzień znów sobie będę mógł pokapować bo w ten weekend strasznie nudno nawet nikt nie pił na ławce żeby go sprzedać. No ale teraz sobie znów będę obserwować i kapować hehe. Szkoda tylko że 4 dni ale i tak będzie tyle donosów ile by było przez cały tydzień poprostu muszę się sprężyć być bardziej przebiegły niż zwykle a więc zacznijmy igrzyska:)
..::: 2016-11-07 12:06:47
Taki fajny synek a wy się czepiacie,jak takie osoby są na piedestale w naszej firmie to świadczy o tym jacy inteligentni ludzie nami zarządzają.Kolega złamał rażąco zasady słyszymy na zebraniu a nasz najlepszy pracownik za uszkodzenie narzędzia na 600 ton i zatajenie tego nie naruszył rażąco zasad pracy więc nie opowiadajcie nam bajek.Przybliże wam szkolenie jakie przeszli nasi przełożeni ładnie i kulturalnie z nami rozmawiać i się do nas odnosić a za plecami te nieroby barany które nic nie potrafią i trzeba coponiektórych zwolnić a pozostałych gonić do roboty.
.... 2016-11-07 17:07:46
No taki fajny synek z tego zaczyka dla tych z góry bo chodzi i im donosi gnida
zaczyk 2016-11-08 13:05:55
Tak zbliża się 14:00 i znów będę mógł obserwować i kapować hi hi ale ze mnie przebiegłe rumunisko :)
oburzony!!! 2016-11-08 17:47:28
Zaczyk nie kłam bo masz nocki i kogo będziesz kapować hehe nie będzie premii szmato!!! Albo specjalnie prosisz o nocki bo ci wstyd konfidencie ❗
zaczyk 2016-11-09 00:27:57
Kurczę chodzę po zakładzie i nie mam kogo zakapować :(
Wujek 2016-11-09 11:51:11
Hehe nic tu sie nie zmieniło
zaczyk 2016-11-09 13:06:02
No nic wujek, bo ja będę zawsze na was donosił :)
Ja 2016-11-10 12:57:14
Jakie Die Tech oferuje zarobki i czy zatrudnia przez agencję pracy ?
NICK 2016-11-10 14:06:49
firma się wyprzedaje, ale chętnych brak…..
oburzony!!! 2016-11-10 18:00:37
Lepiej się nie pchaj bo cie zaczyk szybciej sprzeda niż zarobisz na pierwszą wypłatę
Zdzisław i Marysia M. 2016-11-13 14:51:37
Byliśmy na świniobiciu u szwagra Zdzichu się tak nażarł że musieliśmy zawezwać doktora ale wszystko się dobrze skończyło na szczęście. W sobotę wróciliśmy do domu z górą mięsa około 140 kg no mniej więcej na półtorej tygodnia dla naszej dwójki, targamy to na górę po schodach a kto pod drzwiami czeka ? Tak ZACZYK . Takie to zabiedzone rumunisko i prosi żeby go zabrać do KFC że za jednego stripsa będzie wszystkich sypał , no ale mówię mu że Zdzichu prawie nie umarł z przeżarcia wczoraj i robimy sobie z 3 dni przerwy z Kfc no wiec wpadł w rozpacz. No ale że Zdzichu strasznie ciekaw informacji swojego konfidenta no to obiecał mu kichę za informacje TAK WAS WSZYSTKICH NASPRZEDAWAŁ że Zdzisław był pod takim wrażeniem że dał mu kilo mięsa, trochę jestem nie zadowolona bo no bo to jednak aż kilo mięsa a szwagier jak zawsze tym razem nie dał nam 200 kg wieprzka :((((
Polska 3 Rumunia 0 2016-11-13 23:41:06
Nie pisz kolego pierdoł bo w piątek ciepnął w Ruperta petarda i go zaczymali zaros po meczu na 48h ktoś go musioł w odwecie sprzedać.
oburzony!!! 2016-11-14 00:44:50
No jak to kto ? Zaczyk go sprzedał hahaha
Łukasz D. nie dawno zwolniony po donosie przez zac 2016-11-14 23:07:12
Zacznijcie wobec ludzi być w porządku a nie jeszcze ich ścigać śmiecie za to że prawdę na was piszą mnie już możecie pozywać gnidy bez zasad i honoru
Macie Łeb szacun 2016-11-16 23:28:29
Dziękujemy za prezent świąteczny zabranie 150złoty za okulary stopery i audyty warstwowe od stycznia ,czyli robiąc audyt warstwowy koledze z spawalni lub zgrzewalni zabieram jemu 150 a daje te pieniądze zakładowi czy sobie Czyli zrobię 10 audytów na każdym uchybienie i mam 1500 złotych to ja już się zgłaszam na ochotnika????????chyba że w zamian bedà piękne """"ZEGARKI"""ja bym chciał firmy Patek złoty to się zgadzam.Jeden już mam ale drugi do pracy dla szpanu.
poirytowany 2016-11-18 12:15:52
Czy ktoś z naszej kadry może nauczyć kierownika M dobrych manier, bo zachowuje się w stosunku do pracowników jak ostatni cham!
sztroperoperoskop 2016-11-22 21:02:27
No obrósł w piórka Gamoń, niestety tak gnidy mają.
prawde powie 2016-11-25 11:34:01
Uważajcie na pana z bhp bo ma dodatkowe obowiązki, kabluje ludzi z produkcji, tak żeby każdy wiedział jaki z niego kabel.
co za typ 2016-11-25 11:41:22
I co za 150 zl będziesz swoich sprzedawał, i jeszcze myślisz ze to do ciebie pójdzie, co ty robisz w tym zakładzie. Tylko zaś chcą produkcję skłócić.
pipaparapo 2016-11-28 22:20:32
No więcej Zaczyków i już sama konfidencja w tym zakładzie zostanie
Świateczna przerwa 2016-11-28 22:25:22
Cóż my teraz poczniemy motor napędowy naszej zmiany poszedł dziś na l4 podobno sam osobiście dostarczył je na rannej zmianie cóż za poświęcenie:)Tak się u nas pracuje taki szpec kto go zastąpi ,ale cóż jego tryb pracy nazwał bym wakacyjnym.Ale przecież nikomu to nie przeszkadza z takimi ludzmi to daleko nie zajedziemy,jedyna dobra wiadomość to że najlepsza 1 zmiana wzorowo przeszedła audyt dyrektora.
T 2016-12-06 17:08:28
Panie D.M proszę nam nie robić z Die techu ,formpolu!!!! Zaczyna pan uprawiać kolesiostwo ilu pańskich znajomych zaciągnie pan jeszcze do naszej firmy !!?? Może od razu zmienmy szyld na formpol!! W ten sposób dojdziemy do poziomy ze pan M będzie nie tykalny ponieważ pod sobą będzie miał tylko swoich parobków
T 2016-12-06 17:10:18
Anty 2016-12-06 22:29:12
Wkur..a mnie już to karanie i wyciąganie konsekwencji... A może tak bardziej po ludzku Panowie M?!
polek 2016-12-07 11:07:11
Jak nie będzie aneksów z podwyżką od stycznia to będą sami siebie karać i wyciągać wnioski :)
ewentualnie zamiast kursu języka angielskiego zmiana na ukraiński.
Robochłop 2016-12-07 23:57:17
Panu Pekali nerwosol albo melise bo dziś pręty łamał w rękach a nie na prasie chyba że tak było w technologi :) Pierwszy raz widzę żeby ktoś z zieleniał z wkurwienia.W poniedziałek panów od ISO do niego bym wysłał.
Frajer 2016-12-08 13:04:39
Styczeń prawdę powie ile warte jest słowo Pana dyrektora o podwyzkach...a Pan mamon widać że robi sobie swoją ekpie z formpolu dawni koledzy witamy serdecznie w tym burdelu hahha
kopiuj/wklej FORMPOL 2016-12-11 17:29:27
@Frajer zapomniałeś jeszcze dodać że trzecia zmiana w die tech zaczyna od poniedziałku a nie jak to ma miejsce ostatnio od niedzieli, tylko frajer oddaje 100 za 50 za free.Od niedzieli zaczynają w FORMPOL jestem ciekawy kto zapłaci chłopakom za te 100.
Najgorsze święta w zakładzie 2016-12-12 23:19:04
Podobno wigilia ma się odbyć w tym roku na dole bardzo bym prosił nie robić z świąt szopki.Terror brak podwyżek dysponowanie naszymi urlopami i bezpłatne urlopy w grudniu to wspaniałe podsumowanie tego roku zakłamani obłudnicy i jeszcze będziecie udawać że wszystko jest okej i kreślić wspaniałe wizje na przyszły rok .
xyz 2016-12-13 09:38:11
Dokładnie!!! Za tą chamówę, to niech sobie sami zrobią wigilię na górze!
AD 2016-12-23 20:42:20
Co się dzieje z tą firmą kiedyś prężna a teraz całkowite dno…..
Adam Sosnowski 2016-12-30 14:26:12
Zycze Wam Szczęśliwego Nowego Roku ! Aby w końcu w waszej firmie sie po układało. Bo nic lepiej widze tylko gorzej ... A jak wam zle to wystarczy się zwolnic jak ja Pozdrawiam. I Nie Dajcie Sie !! !! !!
polek 2016-12-30 15:54:33
Dziękujemy Wujku :)
Przez okres dwóch tygodni byłem już na 5 rozmowach kwalifikacyjnych, 3 od razu pozytywne na 2 czekam z odp. w nowym roku mam jeszcze 3 ustawione spotkania.
Jak u nas w firmie nie będzie podwyżek od razu odjazd, wszystko drożeje a nasze zarobki stoją w miejscu.
Steven wracaj!!!!!
Sami siebie szanujcie 2016-12-30 23:15:06
Nie Stiven tylko były kierownik i obecny dyrektor tak dzieli przy laptopku w pokoiku.Czas na rehabilitacje w styczniu przepraszam sprawiedliwość to lepsze słowo ale w to nie wierzcie ja miałem swój honor Glücklich neues jahr
2017 2017-01-01 00:40:03
Najlepszego w Nowym roku dla pięknej Patusi i kerowniczki Katarzynki naszego Dyrektora żeby obdzielił nas sowitymi podwyżkami oczywiście żartuje Dla Zdziśka I Michasia żeby mieli dla nas tyle luzu ile obecnie i dyrektora produkcji by nadrzędną rzeczą niż dobro zakładu byliśmy my ludzie.Pozdrowienia i życzenia dla mojego redaktora naczelnego.
Same zfredy 2017-01-05 12:24:18
Jakim trzeba by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby w sylwestra pisać na jakimś pierdolonbym forum?
Do kierownika 2017-01-06 14:00:23
Jak będzie pan w środę mówił o wielkim postępie i sukcesach w roku 2016 może słówko o tym ile firma zaoszczedzila dając na święta 100 złotych w kopercie i zabierając premie za obecność ? Ile osób w 2016 dalo wypowiedzenia bo chyba padł rekord ? Czy już zwróciła się największą inwestycja dusigrasza chodzi o nową prasę ta w której najnowsza jest piąta warstwa farby i czy dalej za planowanie jest odpowiedzialna osoba ktora zaplanowala urlopy świąteczne bo do Napoleona Bonaparte jej daleko a może to pan uruchomił nadprodukcje widząc ile osób jest na bezplatnych urlopach ? I najwazniejsze kiedy dyrektor wyjmij węża z keszeni a pan przestanie nam mydlic oczy ? Jeśli nie ma pan takiej wiedzy to od lutego środowe zebrania będą w wąskim gronie lizusow i kapusciarzy a pan oprócz szacunku do pracownika będzie się jeszcze musiał nauczyć ukrainskiego
Bezgranicznie kocham nasz zakład 2017-01-06 23:34:39
W związku z dynamicznie rozwijającą się firmà szukamy pracowników na prasy postępowe a ile można zarobić na początek.Po odczytaniu u góry prosimy o odpowiedź bo może warto się zwolnić i zatrudnić ponownie chyba że odpowiedź będzie w środę i gdzie będzie to ogłoszenie obecne. Oraz jaką część premi będzie dostawał pan bhpowiec za ukaranie jednego pracownika.I kiedy zwolnicie tą papuge która siedzi u góry i udostępnia nam tak zwane przecieki kontrolowane chyba że robi to celowo na czyjeś polecenie.
Nadzieja umiera ostatnia 2017-01-09 23:03:24
Kiedy będą samooceny pracowników bo aneksy powinny być na koniec lutego
Ciepły płomienny 2017-01-10 08:36:05
Prośba o załatwienie naprawy ogrzewania , ponieważ o 6 rano mamy na hali 15 stopni a to według pewnych prZepisow za Mało .
Champion 2017-01-11 23:11:28
Mam nadzieję że podwyżki będą za pracę i efektywność w 2016 a nie na gębę jak wszystkie dotychczas tak podobno mówił Darek M.
Porównywalne zarobki z innymi firmami :) 2017-01-14 09:29:45
Zachęcam wszystkich do lektura jak firma dziaĺająca w Tychach GM przygotowała prezenty dla swoich pracowników podwyżki przez najbliższe 4 lata trzynastą pensję i nagrodę dla każdego po 1000 złoty ciekaw jestem jak u nas bedà mobilizować pracowników.
Gość 2017-01-15 14:22:43
Zabierać premię
ZdIchu 2017-01-16 21:12:23
Rymer ci mydlo zabierze taka nagroda podwyżki na oczy zobaczy garstka i będą ta astronomiczne kwoty 100-200 brutto więc powodzenia w rozwijaniu tej pseudo firmy ja już dziekuje
Jestem wzruszona 2017-01-17 10:45:37
Co tam podwyżki to jest gest, dyrektor kazał wziąć najlepszym pracownikom l4 i żekomo zabrał ich na narty w nagrodę,szkoda tylko że na hali pusto sie zrobiło ,chłopaki mają codziennie na biegówkach pokonywać po 30 km w ramach szlifowania formy przed powrotem do pracy.Jest czas na prace i czas na odpoczynek dziękujemy.
Jestem zaskoczony 2017-01-17 12:30:48
A ja myślałem że w związku z dynamicznym rozwojem firma wysłała zaufanych pracowników na tygodniowe szkolenie do Krakowa żeby poznali nowe sposoby na to jak dostać 10 złotych nagrody za zabranie kolegą 150 złotych premi jakościowej
prorok 2017-01-17 16:50:19
"szkoda tylko że na hali pusto sie zrobiło "

i do takiego widoku trzeba się pomału przyzwyczajać że na hali będzie pusto, z biedą uzbieramy jedną zmianę jak nie będzie dobrej finansowej motywacji dla pracowników

"astronomiczne kwoty 100-200 brutto"

po podwyżce licho to widzę
Pablo 2017-01-18 01:38:09
Zrobiło się pusto, bo wszyscy nieobecni są w San Escobar.
Zostaw swoją opinię o Die Tech - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Die Tech