logo Die Tech

Die Tech

Tychy

Opinie o Die Tech

czas coś zmienić 2017-03-23 21:11
Jeśli Pro-Cars daj na początek od 2500 do 4000 brutto + premię, to ja w to wchodzę. Ch.. że się narobie ale za to zarobie. I nikt mnie w ch... robił nie będzie.
robby 2017-03-23 21:32
R…r to nie dyrektor tylko mała marionetka nie umiejąca zarządzać
Tam nie przyjmują Baranów 2017-03-23 22:00
Tyle płaczu już na Pro cars jeden z drugim kiedy wypowiedzenie dajecie polecam normy o sto procent wyższe niż u nas przynajmniej nudzić się nie będziecie będą soboty obowiązkowe akord i premie i te 4 tysiące na rękę.W hu..a to ty się sam robisz pracując w firmie gdzie tak ci źle jak piszesz.
update 2017-03-24 07:25
Jakoś nie widzę aby ludzie z Pro-Carsu przychodzili do was pracować?
Lepiej się z aktualizuj baranie a potem pisz na temat Pro-Cars.
Bil 2017-03-24 21:22
Idźcie na pro cars powodzenia posracie się po 1wszym dniu i poczytajcie se forum pro cars
I zapomnij o wolnym weekendzie masz być i koniec i dwie trzy wpadki i cię nie ma a jak masz babole to zadupcasz po pracy
Znam ten świat i nigdy więcej...
Pozdro
Kosiarz 2017-03-24 21:47
Zapomniales dodac ze zadupczasz za darmo. Na procaesie stawki moze i wyzsze na dzien dzisiejszy okolo 160-165 pln brutto za wyrobienie akordu. I tak jak kolega pisal wszystkie weekendy w pracy i nie ma ze boli ze chory nie bedzie cie dwa razy w weekendy i juz jestes na czarnej liscie. Na tloczni tradycyjnej "swiniarni" w zimie pot z jajec kapiea o lecie to jyz mie ma xo wspominac. Takze dla tych " twardzieli" co tak chca tam pracowac nic tylko skladac papiery. Poszukuja na tlocznie i zgrzewarki hajlife buhaha
USA 2017-03-25 08:01
a tutaj zaraz dietechu nie będzie i trzeba uciekać, kupi tę firmą jakiś rolnik i zaora wszystko….
Gamoń i Krasnal 2017-03-26 21:52
Zacznijcie sprzedawać ludzi tak jak sraczyk to będziecie mieli podwyżki 500 zł i po kłopocie :))
Były wojownik 2017-03-27 07:51
Die tech się tak rozwija, że nawet głodne myszy ucciekaja stąd już nie szczelinami tylko główna brama
stara prawda 2017-03-27 09:15
Śpieszmy się szanować pracowników ,tak szybko odchodzą!
Bil 2017-03-27 10:12
Człowiek czlowiekowi wilkiem
Ci dobrze się mają co na innych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
sraczyk 2017-03-28 07:42
Ci dobrze się mają co innych sprzedają
2+3=8000 tysiecy 2017-03-28 23:02
SŁUCHY CHODZĄ ŻE RY....R MA PROBLEM Z WYLICZANIEM NORM ROBOCHŁOPA PĘKALI NIECH SIĘ PORADZI ON JEST EKSPERTEM WTEDY I JEDNA ZMIANA WYSTARCZY.
Daro 2017-03-30 21:28
Stanowisko Ślusarz Narzędziowy - jakie zarobki na początek ? Weekendy wolne czy trzeba robić ?
Tytus 2017-03-31 01:28
Weekendy różnie ale uważaj na sraczyka taki chudy wysoki rumun poznasz bo brzydki jak ch..j bo jeszcze dobrze nie zaczniesz pracować a już możesz przez niego stracić pracę to ustawiacz a nie ślusarz tak na marginesie.
RY 2017-04-02 18:17
a ja wszystko wyślę Klientom co tutaj się dzieje
Śląsko technologia 2017-04-05 22:17
Godołech dziś z babą o tych ekranach do tykania w zakładzie co mają być ,łobiecała mi że łot dziś byda jom na noc mógł trocha podotykać w ramach szkolynio dziękuja panie Darku.Łona bydzie leżeć a jo ją tykać.
anty knór 2017-04-07 17:05
A dyryktor to byndzie pinkoł ale na brylach od gamonia zawsze to jakoś praktyko chodźby yno som dotyk szkła
Szczerze 2017-04-08 16:32
Nie polecam chyba że chcesz być okradany , oklamywany i szykanowany to zapraszam do tej firemki na marnie opłacany staż . Za odpowiednią kasę da się znieść wiele ale w tym cyrku zapomnij o kokosach brak podwyżki po okresie próbnym , brak nadgodzin , pod choinkę 100 złotych w kopercie i przymusowy bezpłatny urlop do końca roku , premia za obecność to losowanie czterech osób z całej firmy oprócz biura kto to wymyślił ? Chodzisz cały miesiąc do pracy a kasy brak bo szanse na to że wygrasz losowanie są marne a jak weźmiesz nawet jeden dzień L4 to zabierają ci premie za wyrobienie i jakość o ile jesteś się w stanie wyrobić bo plik z normami zmienia się kilka razy w miesiącu . To co się tutaj dzieje nie ma nic wspólnego z dynamicznym rozwojem i pracą w renomowanej firmie bo gdyby było inaczej to skąd ta lawina wypowiedzen w ostatnich miesiącach ?
hihaha 2017-04-08 17:33
To co napisałaś to prawda o tym zakładzie dzieją się tutaj cuda ,ale jednak tutaj pracujesz i domniemanych że nie złożyłeś nigdzie papierów żeby sobie poprawić.co do urlopu na swieta mi to akurat pasuje że jest tyle wolnego a jeśli Tobie brakuje pracy to zacznij robić nadgodziny teraz zakład potrzebuje rąk do pracy.a jeśli chcesz iść na L4 bo masz zaplanowaną chorobę to nie wyrabiasz normy na 90% tylko robisz tak żeby nikt nie miał do ciebie żalu ot to cała filozofia.
Bil 2017-04-09 20:34
Witam tu Hubert dzidek gra o 20 tys a oto pytanie
Z jakim wpisem i co charakteryzuje pracę narzędzia a-jakość b-ilość c-powtarzalność d-interwencja slusarza
Proszę koło produkcja (publiczność) 100% na odpowiedź d zaznaczyć tak
Wygrałeś 20tys a teraz pytanie za 40tys
Z jakim zwierzęciem jest kojarzony chodzący pracownik a-jeleń b-koń c-koza d-słoń
Proszę o koło telefon do tomka
Tomku tu Hubert czym się zajmujesz Jestem tłumaczem co tłumaczysz
Tłumaczę się z reklamacji i zaznacz b-koń
Dzidek zaznaczyć tak wygrałeś 40tys teraz pytanie za75 tys
Kto prędzej nie weźmie śniadania niż żelu na głowie a-kantoro b-allwarro c-pelingaos d-dziubinda zdecydowanie b-allwarro on nawet żelu zamiast masła używa brawo masz 75tys
Teraz pytanie za 125tys co ostatnio najbardziej schodzi a-pojemniki b-kawa c-przekladki d-taśma czerwona zaznacz d-taśma super masz 125tys
Teraz pytanie za 250tys jaki dział się skarży że ma za mała kartę pamięci i już nie ma miejsca na zdjęcia a-produkcja b-bhp c-narzedziownia d-crs
Myślę że to będzie b-bhp On jest ponoć taki szpec że robi lepsze foty jak tyszka w top model a jedno zdjęcie to 150zl zaznacz super wygrałeś 250tys
Dziękuję kończę gre i wszystkim kolegom kupię jakiś prezent bo my jak rodzina
update 2017-04-11 12:01
Hubert, dzidek się rozmyślił i gra dalej - idzie na całość

kontynuuj @Bil
Hubert 2017-04-12 12:01
Witam po krótkiej przerwie w studio w grze o milion jest z nami dzidek a do głównej wygranej pozostały mu tylko dwa pytania czy jesteś gotowy
Nie
No to zaczynamy a oto pytanie za 500 tys jakie ważne wydarzenie poprzedzi duże podwyżki płac w DieTechu
a) Odkrycie Atlantydy
b) Odkrycie wody na słońcu
c) Odnalezienie złotego pociągu
d) Odnalezienie zaginionych pojemników z DieTechu
Nie mam pewności dlatego proszę o wykorzystanie ostatniego koła ratunkowego 50/50
Jesteś pewien
Definitywnie poproszę o koło
Usłyszałem definitywnie dlatego komputer zaraz losowo odrzuci dwie błędne odpowiedzi ....... do wyboru są
b) Odkrycie wody na słońcu
d) Odnalezienie zaginionych pojemników z DieTechu dzidku widzę uśmiech na twojej twarzy
Tak bo teraz znam prawidłową odpowiedź Hubert ostatecznie zaznacz d bo wcześniej znajdą wodę na słońcu niż zaginione pojemniki
Usłyszałem ostatecznie i zaznaczam odpowiedź d która jest odpowiedzią poprawna masz 500 tys złotych i grasz o milion gratuluję ale zanim usłyszymy ostatnie pytanie zapraszam na reklamy...
anty knór 2017-04-13 07:56
Witamy po reklamach Dzidek czy chcesz usłyszeć pytanie za milion ?
Tak
A wiec czytam , pytanie brzmi przez kogo wyleciał chłopak z CRSu i paru innych pracowników z Die Tech
a) Gamoń
b) Krasnal
c) Sraczyk
d) Sztuczna szczęka
Hmm Hubert w tym momencie jestem milionerem ponieważ definitywnie zaznacz odpowiedź c) Sraczyk
Tak Dzidek wygrałeś milion !!!
Narnia 2017-04-13 18:15
Witam panowie jeden dział szykuje się do ataku w celu dobra klienta
Przechodzą w pełni na 3zmiany i dobiorą kogoś z innego działu
Na czele tej armii będzie książę kaspian Mariusz a pomagać mu będą trzy centałry aby wszystko szło
Także koledzy spawacze do boju w imię zadowolenia klienta
Za Narnie i za die tech
PS resztą również dołączy wnet
osiołek 2017-04-13 19:12
a to nie czasem Shrek z lordem farquaad-em
Bil 2017-04-13 20:09
Siema Gabryska ale afera kuźwa podobno wszystkie roczne kalendarze zniknęły i skąd ja mam wiedzieć kiedy mam wolne przecież cały rok tu nie będę robić.
Normalnie jak w Amber Gold była kasa i nie ma, ale ponoć Antoni ma tu komisję wysłać i to badać lecz zanim to dojadą to trzy kraksy zrobią normalnie takie jaja
No i Gabryska ponoć od maja Darek podpisał kontrakt z firmą energii DiePower10% i każdy operator ma pić dwa na zmianę i wtedy 10% więcej zrobi japierdziele ale jazda
Kuźwa czujesz jak niektórzy po tym zamiast więcej dostaną skrzydeł i odleca i już nie wrócą kuźwa to ci co zostaną to będę musieć wypić po pięć aby to nadgonić ale czad
Ja Gabryska ogólnie nie wiem o co tu chodzi Hello bo to jest taka spina i kwas w powietrzu że dinozaur by padł
Gonią nas gonią za w sumie ich błędy albo Gabryska fatalne planowanie lub po naprawach dziadka narzędzia nie chodzą, a największe jaja Gabryska robi czapka niewidka w stanach magazynu coś jest jadą kuźwa nie ma ale brecha
Ja tych naszych to bym wysłała do tego programu na Polsacie fast genialny umysł oni by ich tam zagieli jak można zrobić ilość na 8 godz jak w rzeczywistości jest to możliwe
Kuźwa Gabryska jakby zatrzymali czas to w studio by mieli 1000 a nasi 1500 ale brecha jak to licza niemożliwe halo co mówisz Gabryska tys to rozwiązała ale czad bo nasi po reformie beaty na kaltulatorze mają od razu 500+ kuźwa ale moc
Dobra zaraz kończę bo mam iść po etykiety ale tu nic nie widzę tylko jakaś zebra ale ją zostawię bo mnie kuźwa jeszcze kopnie to pa Gabryska
update 2017-04-13 23:10
@Bil wytypuj nowego gracza o milion to z Gabryśką słabe :(
TVM 2017-04-14 01:50
Może świąteczny odcinek z gwiazdami świętych krów u nas nie brakuje i trudniejsze pytania te za milion było tak łatwe jak zrobienie nowej normy na kopycie :(
NarZedzia 2017-04-19 07:02
Niby nie ma pieniędzy w firmie chodzę po podwyżkę ponad pol roku dostaje ochłap a wy przyjmujecie kolejnego gamonia j.m na stanowisko kierownicze!?!?!co to ma być do cholery !!! Pozbyć się darmozjada i dać normalne podwyżki!!!!
Alex 2017-04-19 07:05
Ze względu na nie korzystna sytuacje w firmie proponuje tak jak było ustalane wpisać jak największa liczbę osób do związków i skończy się robienie ludzi z idiotów!! Koniec tego !!!!!!
Inteligentni inaczej 2017-04-19 19:35
No to chyba dobrze że zakład robi z Idiotów porządnych ludzi nawet pisać nie potrafisz baranie i z tobą związki zakładać i zamiast podwyżek załatwisz nam obniżki zastanawiam się kto cię przyjął i doszedłem do wniosku że znaleźli cię w pustym paloksie wracającym z Chin. A gdzie będziesz przyjmował do tych związków to się zapisze???.Do kolegi powyżej po podwyżki się nie chodzi tylko trzeba się czołgać ,kapować albo znać na robocie.To jedyne kryteria.
Bolek 2017-04-20 08:55
Uczciwi ludzie nigdy nie będą zarządzać tą firmą, a wiesz czemu? Gdyż uczciwi ludzie chcą zarobić na chleb własną pracą, a ci, co rządzą, chcą zarobić na luksusy, wykorzystując tych, co pracują. Bo nic innego robić nie umieją, jak tylko wymyślać durne zasady i wprowadzać nowe obostrzenia, żeby mogli nam więcej ukraść. A im więcej kradną, tym większy mają apetyt. W całej tej grotesce jedno jest szczególnie przykre i niepokojące: łatwość, z jaką pracownicy łykają narrację o potrzebie przykręcania im śruby dla ich dobra. Dyrektor zachowuje się tak, jakby perspektywę pracowniczą miał głęboko w nosie. I to trzeba zmienić! A nie ma w demokracji lepszych strażników interesów pracowniczych niż związki zawodowe. Jeśli ich nie utworzymy zawsze będziemy mieli paternalizm, czyli liczenie na to, że szef okaże się dobrym panem, który nas oszczędzi i sam z siebie wynagrodzi.
A 2017-04-20 13:57
Jestem jak najdzardziej za ,proszę przedstawicieli załogi a żeby zaczęli zajmować się tym tematem
Elo 2017-04-20 14:41
Ślusarz narzędziowy - może ktoś coś napisać na temat tego stanowiska? Spokojna robota czy trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zarobki etc.

Z góry dzięki.
Kadry 2017-04-20 14:59
Pilnie poszukiwani są u nas ślusarze praca prosta byle tylko mieć w papierach że miałeś coś z tym stanowiskiem doczynienia.Nawet jeśli się nie znasz mamy profesora ślusarstwa który zna wszystkie narzędzia świata i naprawia je jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.To zrób tak,tam zrób tak i przy jego radach naprawisz narzędzie w 5 minut.A jak nie naprawisz to ci powie że nie tak ci kazał albo że źle go słuchałeś.Zarobki od niecałe 2 tysiące aż do ponad 4 tysięcy na rękę to by było na tyle.
Narnia 2017-04-20 15:42
Halo koledzy ktoś z góry za dużo ogląda rolnik szuka żony My nie konie nie da się nami orać ani nikt z nas nie ma na plecach potencjometru aby z 90% przekręcić na 102%
Aha dziadek zakup z holandi platformy do zbierania ogórków wtedy leżysz i wyjeżdżasz w narzędzie i możesz myśleć do rana po co tyle latać
Również fanów programu polska w monitoringu proszę o powagę lepiej baba se pooglądaj pod prysznicem lub dział produkcyjno-planowy który co chwile robi kupy jak konie na krupòwkach
Dziadzia 2017-04-21 09:28
Na narzedziowni nie potrzebują ludzi doświadczonych tylko posłusznych jak jesteś taki to trafisz na szkolenie do jednego z kilku zakładowych mistrzów improwizacji . Rada na przyszłość jak usłyszysz od niego pomysł w stylu ogrzejmy ocean płomieniem świecy nie mów że to głupi pomysł bo trafisz na dywanik tylko zapytaj się od którego oceanu zaczynacie wtedy może zapunktujesz . Oczywiście jak coś pójdzie nie tak to będzie tylko twoja wina no bo on wyraźnie ci mówił że masz wziąść znicz a nie świece . Większość interwencji twojego przyszłego szefa wygląda tak że z tlocznikow które klepały detale jak Najman mate robi tloczniki które sypią się jak biurowiec ZEGu bo o działaniu i budowie tych tlocznikow wie tyle co ryba o wspinaczce górskiej a żeby było zabawniej za jego brak wiedzy zapłacisz ty swoją premia . A o podwyżce możesz zapomnieć bo jak znasz się na robocie to usłyszysz że nie wykonujesz poleceń przełożonego a jak będziesz robił to co ci każe to usłyszysz że się nie znasz na robocie .
atoic 2017-04-21 10:19
Ale za to nieźle przytula do siebie i lubi brać pod rękę jak idziesz w tym samym kierunku co on
Narnia 2017-04-21 22:12
Co do umiejetnosci to racja.Mamy przyklad na panach z formpolu.Przeciez oni nic nie potrafia.Panie dyrektorze to czy narzedzie ruszy zalezy od tego ktory slusarz przyjdzie na awarie lub dostosowanie.A wiec moze czas na jakas zmiane.Nie kolegow potrzebujemy a fachowcow.
update 2017-04-22 08:09
@Narnia
Ale fachowcy na ucho nic nie powiedzą a koledzy lecą z wszystkim co zauważą.
Nie ważne czy coś umiesz, ważne abyś co dziennie składał mi osobiście raport :) ,priorytet kariery to otoczyć się swoimi zaufanymi pracownikami.
Czasoumilacz 2017-04-22 11:25
Proponuje abysmy schodzili z szatni 6.00 i 14.00 jesli mamy opuszczac stanowisko pracy 14.00 i 22.00 gdzie w innych zakladach juz czekaja by sie odbic i pojsc do domow.
KTO KIERUJE TYM PRZEDSTAWIENIEM ??????? 2017-04-22 15:13
Weźcie u góry już nie wymyślajcie bo zaraz sami będziecie pracować na produkcji kto to widział żeby w piątkowe popołudnie dzwonić po ludziach żeby do roboty przychodzili nie ma was wstyd co wy robicie od poniedziałku do czwartku.Tylko niezły ubaw mamy z tego waszego planowania i realizacji wysyłek.Weźcie się za planiste i tych baranów ktorzy maja pilnować wysyłek do poszczególnych klientów, chyba że oni pracują tylko w piątki a to przepraszam cały tydzień snujemy się po naprawach i selekcjach a w wekkend szukacie jeleni do roboty.Jedyne co potraficie to podnoszenie norm też bez logiki.
RON 2017-04-22 22:08
teraz wszyscy Klienci dowidzą się co tutaj się dzieje - dostaną na e-maile wszystkie informacje o DIE-TECH
atoic 2017-04-23 08:04
oj tam oj tam
@RON poczytaj sobie co piszą pracownicy Valeo i innych klientach Die Tech
Smiechu 2017-04-24 09:26
Przyszla pora na najblizsze grono. Moze ja moze ty moze wlasnie my dziś bedziemy sprzedani
Narnia 2017-04-25 23:28
Ludzie dajcie mu spokój synek skończył szkołę handlową i miał praktyki na sprzedaży więc sprzedaję nie towar a ludzi
Wójt gminy 2017-04-28 16:38
Ja mam pytanie, gdzie jest krasnal?
Soltys 2017-04-28 19:47
Na mojej dzialce.
5 dni wolnego 2017-04-28 21:22
I na kogo ten Sraczyk będzie skarżył? No on się chyba załamie.
Zostaw swoją opinię o Die Tech - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Die Tech