Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Mily

Są organizowane po wypowiedzenie i z powrotem

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Nie

Kasssek

Po co Ci lista jak i tak połowę zakładu zwolnili. Ale wiadomo osoby co siedzą 6h na telefonie w korytarzu i gadają o rybach to oczywiście takie osoby nie ponoszą konsekwencji bo człowiek jest z Solidarności !!!

@Kasssek

Nic nie stoji na przeszkodzie żebyś się z nim zamienił zamieniła rolami mysle że z wielką chęcią by to zrobił, byś zobaczył-a jak to jest łatwo za wszystkim chodzić, na zebrania z naszym dyrektorem ciągle telefony po prawnikach, czytanie przepisów, wyjazdy na zebrania związkowe i za co w sumie za nic. Jeżeli myślisz że to takie proste i fajne to spróbuj na pewno dasz radę i z tego co piszesz masz dużo rozwiązań jak to wszystko pogodzić ale po co przecież jes forum tam jestem odważny - a, brawo. Napisz proszę co zrobiłeś-aś by ratować stanowiska pracy,.

@Koko

Nie stanowiska tylko pracowników

Koko2
@Koko

Jak by tak.mu było źle i nie dobrze sam by podał się do dymisji ale lepiej posciemniac i przegadac niż pracować. Nie jedna osoba to komentuje wyżej ale góra to akceptuje jak wiekszość rzeczy na bendingu, good job !

@Koko2

To teraz przy następnych rozmowach liczymy na ciebie kolego, skomentujemy po wszystkim co wynegocjowałeś, powodzenia :)

Jaca

Pracownik miesiąca się znalazł

@Kasssek

Forum dodało ci skrzydeł,przedstaw się koleżanko skoro tak podrosłaś,tego nie wiesz czy ten człowiek nie uratował twojego tyłka żebyś miała na rachunki!! Jak widać każdy ma swój kąt on korytarz a ty palarnia przez 6h ;)

spawarki
@007

No ta ze spawarek to co 15min chodzi zapalić

Operator
@007

Skąd wiadomo, że to koleżanka? Rozumiem, że dasz sobie rękę uciąć, że to koleżanka? To co się tu wyprawia nie przypomina rozmowy dorosłych ludzi, a tym bardziej to, że kogoś się oskarża nie mając pewności że to dana osoba. Pomówienia i fałszywe oskarżenia naruszające czyjeś dobro bez dowód dla przypomnienia jest karalne. Zastanówcie się czasem do której bramki gracie.

@Operator

Nie niedam sobie ręki uciąć może faktycznie było by lepiej nic nie pisać ale od taki to mój luźny wniosek,sprawa bardzo prosta i przejrzysta powstał dział zgrzewark powstało forum więc uderzam do źródła i jak to mówią uderz w stół a nozyczki się odezwą ,ale faktycznie podzielam twoje zdanie że powinniśmy grać do jednej bramki czego od dawna brakuje w tej firmie

Brawo Nosag

Haha robicie dokładnie to czego oczekuje kadra zarządzająca .. znowu zaczynacie na siebie wzajemnie najeżdżać. A inni się śmieją. Nie macie dowodów- nie piszcie glópot. Bo jak każdy potraktuje forum jak spowiedź to się zacznie, a wielki brat patrzy i z Was się śmieje..nie się nie uczucie na błędach. A czytając to uważam że każdy broni swojego gniazda .. i jak przyjdzie ci do czego to i tak nasra tak żeby mu było wygodnie. Nosag ogarnij się !

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
Luj

No to wojna, teraz każdy dział będzie wyciągał brudy, jeden na drugiego a Pan kamerka czyta i się cieszy. A tak przy okazji proszę mi wymienić chodź by jedną osobę zwolnioną z biur z tego co widzę firma idzie pełną parą 10 technologów, 4 planistów nowe projekty kolesiostwo kawusia hahahihi, więc wszystko idzie ku lepszemu szkoda gadać

Asia
@Luj

To prawda więcej biurowych jak pracowników aha i pamiętajcie o okularach i maseczkach wielki brat patrzy

Kaczka

Jakie 50% ... nie ma takiej możliwości jest ustawa ze 80% i koniec. A z biura oczywiście ze nie zwolnią przecież po znajomości jak by można było zwolnic kolegę lub koleżankę

Produkcja
@Kaczka

Tarcza 4.0 już blisko

Pijany mistrz

A ja się pytam czemu nikt z biura nie poleciał? Przeciesz chyba mogli by pracować zdalnie za 70% już jest parę zł dla zakładu słyszałam tez że dużo wody zchodzi ostatnio to może ekspres zachować trzeba a co do Kaska to bez niego za 50% byście pracowali a ci co się boją zapraszamy do solidarności znajdzie się dla was miejsce????

Kkkkkkkkk

Jest lista zaniedługo nie będziesz musiał musiała się przejmować woda i to bez znaczenia czy masz na stałe czy nie i ile pracujesz

,,,
@Kkkkkkkkk

piszesz tak konsekwentnie to może się przedstaw na forum zamiast ludzi straszyć

Bystra Woda

Miejsca czerpania wody zdatnej do picia powinny znajdować się nie dalej niż 75 m od stanowisk pracy, a zbiorniki, przewody i miejsca czerpania wody powinny być zabezpieczone przed zanieczyszczeniem lub zakażeniem. Czerpanie wody ze zbiorników powinno odbywać się wyłącznie z zaworów czerpalnych. Miejsca czerpania wody nienadającej się do picia powinny być oznakowane odpowiednim znakiem z napisem “woda niezdatna do picia”. Tyle w temacie wody dla pracowników w Firmie Nosag

Wojtas
@Bystra Woda

Słyszałem, że będzie kopana studnia 80 metrów od stanowisk pracy na środku parkingu i będziesz mógł czerpać wodę wiadrem

ewa
@Bystra Woda

proponuje nosic swoją wode bo w tej firmowej pływają kijanki z covid 19

@ewa

Jak to, przecież woda jest w butelkach. Chyba, że odkręcasz i plujesz do niej.

Pan tak miał racje

11 lat wtryskarki 2100 zł piszczcie szczerze ile

pde

narazie jeszcze nic

@pde

Bo nie bylo jeszce wypłat.

@Pan tak miał racje

Tak ja już miałam wypłatę

@Pan tak miał racje

Paski już były dwa dni temu

Dyrektro Rafał Nowak

Proszę pracowników o zapoznanie się z informacjami na facebook:

Dziś będzie przelew w wysokości 2060 pln

@Tak

Dla wszystkich i od dziś przez 3 lata będzie taka stawka dla wszystkich jeśli się komuś nie podoba to droga wolna

I co wypłata była to se za miesiąc odejmij 40 procent i co zadowoleni

Wielkanoc

Wielkanoc tuż tuż, ciekawe czy dostaniemy Nasze pieniądze.

@Wielkanoc

Księgowy kadrowych mają czas za mało ich tam siedzi jedna od karty multisport druga od urlopów trzecia od wypisywania wniosków na nowe buty a czwarta im kawe nosi

To

I jeszcze jedno nosag jako jedyna firma w okolicy zabrała premie i dodatki za przepracowane dni w marcu z tego co się dowiedziałem u znajomych co pracują po różnych firmach nigdzie tak nie było, to teraz pomyślcie jakie będą cięcia dalej

Lotos

A wy się dziwicie że operatorzy nie umieją wypisywać papierów, to ja mam takie pytanko kto ich przeszkolił przecież nie brygadziśći a szczególnie ta dwójka z bendingu oni sami nie umieją a zresztą nie mają czasu bo kiedy jak się ma 7 przerw na ryż a pomiędzy trzeba się wyspać tragedia. A co do techników to chyba nie ma ich za wiele już w tej firmie po 3na zmianę na 10 maszyn ustaw wszystko i jeszcze rób na swoich maszynach i za tych gamoni tl, powodzona

Kotlet
@Lotos

Proszę uważać na to co się pisze bo to że jeszcze taki łysy leń jeszcze robi to chyba musi mieć plecy u samego dyrektora, bo u innego to by nawet tygodnia nie przerobił

To

I jeszcze jeden pomysł może by tak zwolnić tych dwóch nierobów z gięcia a mam tu na myśli brygadzistow Pana Maciusia który nic nie wie, kurde on nawet niewie co robimy i z czego już o jego rewirach nie wspomnę, i Pana ryża z kurczakiem takiego lewego kolesia to ta firma nie widziała pół zakładu było na niego na skargę a on dalej swoje ryż telefon i 4000 na rękę za spanie. Jeszcze im podwyche dać i premie przywrócić!!!!!, a co do zmian to gratulacje dla Dyrekcji, utopić fizycznego aby góra się utrzymała szczególnie ci potrzebni zastępcy zastępców

Ten
@To

A ja mam taki pomysł może zwolnić tych technikow z bendingu którzy wiecznie nic nie robią, a mają najwięcej do powiedzenia. Byle żeby być ale się nie narobić, no bo gdzie ja będę na dwóch maszynach stał. Ale jak na nadgodzinki to pierwsi.. co Wy myślicie że zakład bez Was nie da rady ? Zwolnić jednego dla przykładu ! A nie operatorów tylko zwalniać którzy za nich zapieprzaja na maszynach a Ci się chowają po kątach i myślą jak by tu zrobić żeby się nie narobić, ale oczywiście zarobić bo przecież nie mogę być stratny.

@To

Ojoj! Któregoś z "tej" wytypowanej dwójki dotknęło, że się odezwał?? Ojoj musiało! Mój typ... Maciej. A wasz?

Neutralny
@Ojoj

Ludzie..ogarniecie sie. Wy serio takim jadem do siebie pałacie? Czy to strach żeby zwolnić innych a nie Was ? Myślicie co sobie kierowniczka o Was myśli ..chcecie się postawić w sytuacji zwolnień ludzi ? Jesteśmy jednym zakładem, nie plujmy jadem. Bo każdy ma swoje z uszami.

Ten
@Ten

Haha jeszcze jedna flaga i usniecie postu.. dalej ! Bending działajcie dalej ! Mistrze.

Ouy

Też obstawiam Mir.. ????

Łun
@Ten

Nie 5 a 50 musi być...

@Łun

I widzisz tacy właśnie oni są... Nawet przeczytać że zrozumieniem nie potrafią, a to jest jedno zdanie. A , później rozbieżności na KKW... Bo jaka różnica 5, a 50? Dla tego tu żadna.

Tu
@Ojoj

Dobrze że Wy umiecie kombinować odpowiednio żeby się w KKW zgadzało, i można bylo zatrzymać maszynę 2 godzinę wcześniej;) a potem co ? Do sali konferencyjnej na spanie ..a co do brygadzistow to macie rację. Bo nawet Was ogarnąć nie potrafią.

@Ouy

A może tak Ci co pisz spłaty zaczną używać swoich imion...nawet 3 litery wystarcza skoro lubia cytować innych..nie wierzę że z takimi pracuje ludźmi..nosag zawiodłam się.

@Tu

A podczas tej dwugodzinnej przerwy to gdzie był brygadzista? ;)

@Ojoj

Jak to gdzie obracał panią z plastiku, jedną zwolnili go znalazła się druga której smrodek nie przeszkadza

Dobra rada

Zastanówcie się moi drodzy do jakiego gniazda Srecie.. czy ktoś na tym.forum.napisal coś na inzyniering s którym mieliśmy problem ciągle ? Na jakosc?.na logistykę ?Ciągle tylko plujecie na produkcję .. do własnego gniazda sracie..pokazując że produkcja jest do (usunięte przez administratora) a inne działy są super..zastanówcie się ludzie jaki dział reprezentujecie . Nie rozumiem tego.. zamiast razem grać do jednej bramki to się pogrązacie wypisując historię z całego życia nosagu..przypomnijcie sobie zwolnienia z 2008! Ludzie opamiętajcie się !

Dobra rada

Mam dla dyrektora złoty pomysł może by tak sprzedać auta firmowe???????????? i będzie dla pracowników na wypłaty

Kim Un Je
@Dobra rada

W dechę idea. Wszyscy ponoszą jakieś straty, więc faktycznie niech będzie, że wszyscy. I popylać prywatnym. A co to? Wstyd?

Uwaga uwaga

2600 brutto 1940 pln tyle i dla wszystkich na święta 0 jak sytułacjia się utrzyma zamykamy

żona pracownika

Uwaga!Uwaga! Popieram pismo Leszka Wybraniec które zostało zamieszczone na Facebooku jako odpowiedź pisma dyrekcji.Kasek brawo dla Ciebie .To się nazywa szacunek dla pracownika a nie jak dyrekcja rzuca ochłapy.Mam świadomość że dużo z nas przyzna Leszkowi rację ale boją się o pracę więc nie wypowiadają się na Facebooku.Proszę można i tu się wypowiedzieć.Jeśli nie wystarczy propozycja Leszka zawsze drogie biuro można Was uszczuplić. Za produkcję odpowiada nie biurowy ale zwykły pracownik to dzięki niemu idą części.Więc może dyrekcja, kierownicy,kierownik kierownika???? asysten asystentki???? powinni przejść na zarobki przeciętnie zarabiającego pracownika i mamy duże oszczędności Proszę Pañstwa.Drodzy Pracownicy Nam należy się szacunek.NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ ŻE JEST INACZEJ Oni będą jeździć furami a my będziemy liczyć każdy grosz bo mamy opłaty,kredyty,dzieci do utrzymania.Popierajcie Leszka bo ma chłop jaja że nie podpisał ich oferty.

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy