Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

@Ktoś tam, piszesz na forum że praca dobra, ale nie napisałeś co dokładnie masz na myśli. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź ? Jakie są warunki pracy, umowa, wynagrodzenie ? Czy pracodawca ma system benefitów pozapłacowych dla pracowników? Przypominam pozostałym użytkownikom o regulaminie obowiązującym na forum https://www.gowork.pl/regulamin. Zgodnie z nim treści zawierające opinie obraźliwe bądź wulgarne mogą być usunięte z wątku. Proszę o merytoryczne uargumentowane wypowiedzi na temat firmy Nosag Polska jako pracodawcy.

Ktoś tam
@Marta

Wszystko zależy od pracownika, jego pracy i na jaki dział trafi. Każdy dział rządzi sie innymi prawami. Umowa chyba po 3 miesiącach, pod firmę. Stawka zależy od działu. Benefity 1000 zł na rok. Rozdzielone na święta i, grusze.

Czarek

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy?

Ktoś tam
@Czarek

Pracodawca dobry. Co do atmosfery, poczytaj, co tu ludzie piszą o ludziach i sam oceń.

@Czarek

zależy na jakiej zmianie jeśli chodzi o zgrzewarki na giętarkach masz łatwiej brygadziści ekstra koledzy ekstra lekka robota stawki większe niż na zgrzewarkach tylko musisz znać się trochę na ustawianiu maszyn żeby detal był dobry a na zgrzewarkach był ktoś tak głupi że normę wygórowali i trza jechać na eks ale detal lekki :)

@Czarek

uwaga na sprzedawczyków M.Z pierwszy i pani IZA na jego zmianie wredna zmiana mijajcie tą zmianę chcą awansować i tak nie awansują kablarze są

He?

Każdy się za dziewkami ogląda, a tablica na czerwono świeci.

fiutek

ja też bym ją dziabnął

dp

to jak mam dobry gust to te wolne muszą się dupczyć na maxa

dp

dlatego te deski klozetowe takie ro...bane bo i wolne i mężattki się w nich dupią i rozje...bane zamki hu..j wie co się tam tam na papierochcach dzieje

dokładnie masz rację:)

pr

po co jej ten telefon?do gonienia ma wystarczą jej łapy

Ostr

Czy admin nie moze tu pożądku zrobic i niepotrzebne posty usunac ktore nie dotycza ogolnych zasad gowork.pl bo zaczyna sie tu balagan robic i pisanie dupereli

@Ostr

nie duperele liczy sie kążde słowo a jeśli chodzi o zakład to jest na prawde fajny na giętarkach fajni kumple brygadziści a na operatorach zgrzewarek czemu patryk jest w porządku jego podziwiam na prawdę ekstra koleś on powinien mies awans za to co robi nie jest frajerem tylko normalnym człowiekiem czacun naprawdę wielki PATRYK dla Ciebie :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
dp

strach na desce siąść bo się jeszcze chorobą weneryczą zaraże, bo h...j wie kto tam dupi i spuszcza

prawda:)

operatorka
@dp

myślałam, że to portal na temat zarobków i warunków pracy jak boisz się usiąść na deske to idz się w krzaki wysraj

@operatorka

jeśli chodzi o portal też chodzi o zarobki są spoko tak jak i praca nie jest ciężko , ale też chodzi o to żeby napisać co się dzieje na zakładzie niech wszyscy wiedzą kto sprzedaje żeby awansować bo taka jest prawda:)

@BOB BUDOWNICZY

Te bob budowniczy a koparka, spychacz, dźwig to też Cię olali że masz takie kompleksy. Jak ci nie pasuje to na budowe się zatrudnij a nie ludzi na forum opisujesz z imienia, a ty boisz sie swojego podać.

@Marcin

jak się dowiesz kim ja jestem to będziesz mnie przepraszał bo pisze prawdę jaka jest żebyś wiedział nie olali mnie bo jest dużo fajnych ludzi na tym zakładzie tylko pisze o 2 osobach którzy są nie fer bo chcą awansować .

@BOB BUDOWNICZY

O korcze juz naje...lem w gacie. Przepraszam nie rob mi krzywdy

Nie to ty jestes nie w porzadku bo nawet nie umiesz sie podpisac a jakos nie zauwazylem w pracy zeby sie ze mnie smiali.

A ty sprzedajesz ludzi na portalu

Luj

Kto to ten b.k

Długo tu nie pracuję,dlatego nie bardzo mi sie wypowiadać.ale to co czytam ,to jest straszne.Ludzie nie mozna tak oczernic innych,jak sa dowody na złe traktowanie pracowników to do Marty z tym.Kto dał wam prawo obsmarowywac kogokolwiek w tym miejscu.

To prawda ,pracuje nie długo ale ludzie w porządku.na zgrZewarka praca ciężka,brak kontroli nad co tam sie dzieje.Nie kompetentne osoby zarządzające.specjalistka nie wiadomo skąd i jak bo ciężko ma to ogarnąć,cały czas reklamację,więcej pracy spędza w logistyce niż u siebie.ogólnie ludzie w porządku. jakosi stara się jak mogą,aby to ogarnąć.

@Nowy

dokładnie ale mówie 2 osoby są nie w porządku (usunięte przez administratora) stosują praktycznie mobbing dla nowych jestem starszy a sobie na to nie pozwole żeby mnie obrażać od przekleństw

Mirek
@BOB BUDOWNICZY

jak stosują mobbing to dlaczego nie idziesz z tym wyżej jest ktoś nad nimi jeszcze np.Adam G. on by rozwiązał twój problem

a czemu się nie podpiszesz być przynajmniej fair do nich i się podpisz

Obserwator

Na jedną zmianę przypada tak mało osób. To bardzo naiwne, żeby wypowiadać się o brygadziście, czy pracowniku w ten sposób i myśleć, że nikt nie będzie wiedział kim jesteś. Internet nie jest anonimowy. A od załatwiania takich spraw są kierownicy, albo kadry. Uważasz, że nie sprzedałeś? Myślisz, że kadry tego nie czytają? Byłbyś czysty, gdybyś osobiście poszedł do kierownika, albo przynajmniej zwrócił uwagę tym osobom, że nie podoba Ci się w jaki sposób się do Ciebie odnoszą. Tak trudno się odezwać? Lepiej być kozakiem w internecie i wypisywać takie głupoty. Brawo.

Mirek

ja się podpisałem że Mirek tylko jeden pracuje

@Obserwator

KTO tu jest kozakiem i bardzo dobrze niech szef czyta i wie jaka jest prawda

@Obserwator

zwróciłem tym osobom uwagę to jeszcze bardziej najeźdzali panie obserwator

Obserwator

Skoro się odezwałeś i zwróciłeś uwagę, to super. Szkoda że ludzie nie potrafią słuchać. Odnośnie MZ jego więcej nie ma niż jest. Także może kiedyś ktoś się temu przyjrzy i wyciągnie wnioski.

@BOB BUDOWNICZY

Jeżeli tak jest ,ze stosują mobing to jest etyka w firmie.prosze to zgłosić do odpowiednich osób.zrozumiałe ze mozna wylać żale na forum,ale pamiętajcie takie sprawy załatwia się inaczej.A później osoby z kierownictwa myślą sobie o pracownikach tak jak myślą.Bądźcie dojrzały i mądrzejsi zgloscie to do Marty lub Adama.

@BOB BUDOWNICZY

Ty kozakiem nie jesteś. Jesteś p...a

Bo anonymous to anonim to ty oczerniasz ludzi, ale ja sie dowiem ktoś ty.

pesel

kudłaty przyjadą ze swoją z ukrytą prawdy żonką opaleni za nasz socjal z majówki

@pesel

dokładnie tak będzie

Moze nie kojarzę,a kto to b.k

lektor

nie dziwie się dlaczego nikt nie chce pracować z B.K bo jak ma kogoś pod ręką to ręce w kapsie i4 telefonik w ręce

lektor

i fajnie ze mu go w robocie nie ma bo b.k nie bedzie cwaniakowal i walił w hu...ja

iuootot

naj, waż ze jedngo mnij mu przyn...mniej jeden tch bk. beker miał co robić

Achim z Kopydłowa

no ide już do pracy spotkamy śię przy kawie -- ciekawe czy portier albo portierka dziś jest trzezwa - bo wczoraj jechało gorzałom że chej - mała kobitka .nara

zzz

Tak skromnie piszecie. Słyszałem, że firma jest bardzo dobra, polecacie?

Un
@zzz

Bez żadnego szyderstwa - jak najbardziej.

yyyy
@zzz

tak tak polecamy

Ostatni raz

Chyba bedzie trzeba wypisac wniosek o wyplacanie wynagrodzenia do reki bo po co jest osoba w firmie ktora nie ma uprawnien do wykonywania wyplat. Weekend piekny i słoneczny a tu brak wynagrodzenia niby do 9, a dziewiaty juz w poniedzialek wiekszosc i tak 10 dostanie wiec naleza sie odsetki za dzien zwłoki

@Ostatni raz

oczywiście

Ostatni raz
@Kasia

?

Zauroczona

Hej. Tak nie na temat robi u nas bardzo fajny chłopakod niedawna opalony w okularach jest chyba technikiem na wtryskarkach . On zajęty jest i jak ma na imię?

ABC
@Zauroczona

Enrique Iglesias

Miguel
@ABC

Nie bo to Don Pedro z Panczy

Nieważne . Koleżanka

Postawa jednego jak nazywany specjalista od form. Dlaczego jak chodzimy to on nie napawa. A nic nie robi . Zawsze brygadzisci i technicy muszą poprawiać po nim . Na nockach go nie idzie wyszukać. Pewnie śpi.

eh
@Nieważne . Koleżanka

Czemu nie załatwiasz tych spraw z kierownictwem?

Mnbvc
@Nieważne . Koleżanka

Powiedz mu to prosto w twarz! Odwagi :)

jkh

firma powinna dawać nowe ubrania, polary na sezon zimowy i dobre obuwie ,a oni tylko (usunięte przez administratora) premię i tak marną kasę jak na tę robote, tak poza tym to przejęła nas Emma simpson, musi mieć na nowe stringi

a snch
@jkh

jutro sie zesram w gacie bo nie bede moła zejsc z maszyny a Pani Kasia miss repertuaru powie że mam robić w gerach bo (usunięte przez administratora) mi będzie ładniej pachniała

Luj

Podwyżki idą, czyli 80 gr brawo wy

kiki
@Luj

brawo my

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy