Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

vv

Wszystko zależy od dyrektora. Nie wszyscy automatycznie przechodzą. A nie wolałbyś na logistykę lub na robomaki?Akurat na robomacach jest trochę miejsca bo jeden pracownik odszedł a operatorkę zwalniają, na logistyce tez są wakaty. Zgrzewarki nie wiadomo kiedy będą znając nasze kierownictwuo.

trafionyzatopiony
@vv

powiem tak. Firma nieuczciwa i oszukuje pracownikow agencyjnych już na starcie. Pracować przez trzy miesiące i z powodu jednego L4 wylecieć po 3 miesiącach? To już zachorować niewolno? Innych też wywalacie bez powodu po 3 miesiącach?Nagle po okresie próbnym ktoś wam nie pasuje a jakoś wczesniej pasował i umowy przedłużaliście co miesiąc? żałosne!!!

zainteresowany pracą

Heh:-) czyli gdy nie będę brał L4 to po tych trzech miesiącach firma automatycznie mnie przejmie? Maszyny same się psują? Aż takie stare są czy złej jakości?

T

Uwaga jutro akcja alkomat

hjkjhhjj
@T

maszyn nie zepsujesz, one psuja się same

zainteresowany pracą

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany pracą u Was na zgrzewarkach. Od agencji wiem że ona zatrudnia na trzy miesiące a później po tych trzech miesiącach Nosag bierze pracownika do siebie. fajna perspektywa. Czyli jak nie będę brał L4 i nie zepsuje maszyny ( mam doświadczenie na zgrzewarkach) to automatycznie przejdę po tych 3 miesiącach pod firmę? Odpiszcie bo poważnie się zastanawiam nad zatrudnieniem u was a wkrótce mam rozmowę o pracę u was w firmie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
miśuszatek

T.R. 5+/6, jeszcze tylko dobre podwyżki dla "starych" i będzie 6/6

pracofnik

Taki jeden i inni po co o wewnętrznych sprawach firmy piszecie na forum? Co kogo obchodzi ze z wtryskarek kogoś zwolnili?

taki jeden

Ludzie zaczną odchodzić z firmy jak tak będzie dalej. Nowi juz odchodzą. Z robomacow odchodzi jeden koles i podobno wywalili te laske co pracowala z chlopcami z robomacow. Z wtryskarek tez kogoś zwolnili. T.R. Jest dobrym dyrektorem ale G. to kierowniczek który na niczym się nie zna i udaje kompetentnego.

Myślę że mamy rację wszyscy .T.R jest doskonałym dyrektorem .Gdyby tylko spojrzał na płace obiektywnie i sprawiedliwie .Chłopcy z robomaców zarabiają naprawdę dużo ,w porównaniu do innych pracowników .Pracujących z tym samym stażem .PROSZĘ O DOCENIENIE DŁUGOLETNICH PRACOWNIKÓW.Przyjmuje sie nowych ,którzy mają stawkę prawie porównywalną do długoletnich pracowników.Powodzenia jutro na audycie .

mewa

Zgadzam się z przedmówczynią i do T.R nic nie mam jest w porządku i bardzo go cenie.Zawsze potrafi przyjść i pogadać i nie traktuje nikogo z góry,co do reszty to są tacy np.p.Mróz p.G niestety dają odczuć że pracownik fizyczny to niższa kategoria.Jesteśmy jedną firmą i wszyscy pracujemy na siebie nawzajem powinniśmy się szanować i doceniać,a nie dzielić na kategorie po studiach po zawodówce,bo nie każdy miał możliwości i warunki do kształcenia i jest wartościowym i uczciwym człowiekiem.

kubuś puchatek

OJ czytam i kiwam głową .Prostactwo i jeszcze raz prostactwo.Krytyka pod katem innych osób .Kierownictwo radzi sobie jak może ,proszę nie krytykować .T.R ogarnia ten grandziołek jak może .Chwała Mu za to .Cieszmy się że są nowe projekty i wyzwania.A co do podwyższ-ki ,to się zgadzam nie docenia się starych pracowników pracujących prawie po10 lat ,ludzi którzy stworzyli tą firmę .Do T.R przyjrzyj się płacą i stażowi pracy swoich pracowników .Uczciwość wobec lojalnych i długo pracujących stażem .Docenieni pracownicy zwrócą swóje doświadczenie z nawiązką.Przeciez ten pracownik z dołu jest podporą zakładu ,.Myślę że większość ma podobne zdanie.

kolo

(usunięte przez administratora) ludzie przestańcie pisać takie bzdury na forum!!! A ty mewo jak jesteś taka odważna na forum ze obrażasz kierownika, jego żonę i pana Mroza to miej tez odwagę cywilną powiedzieć im to prosto w oczy. Nie sztuka pisac na forum. Acha i jezeli ktoś tu czegoś nie ogarnia to ty ortografii. Wy z tych wtryskarek to macie nieźle napieprzone w głowie.

kjkkkk
@kolo

Masz racje kierownictwo do DUPY

mewa

Witam,nie wiem co się dzieje w tej firmie,ale przykro patrzeć.Ludzie,którzy pracują po parę lat nie liczą się wogóle. Kierownik produkcji chodzi jak burza gradowa i ustawia operatorki po maszynach jak w przedszkolu.Zachowuje się tak chodzby pracował na produkcji kupe lat,a tak naprawde na niczym się nie zna i łazi i zawraca (usunięte przez administratora) pierdołami.Nie wiem kto go polecił na to stanowisko,ale moim zdanie nie nadaje się wogóle. A żonka wykorzystuje sytuacje ,nie powinno tak być,żeby w jednej firmie jeden z małżonków był na stanowisku jest to nie wporządku do reszty pracowników.Firma nie szanuje starej ekipy,a przecież oni tą firme zbudowali-wstyd.Jest jeszcze jeden elegancik mały upierdliwy nic nie robiący nawet se ostatnio zatrudnił sexi pomoc do biura bo nieogarnia ,o kim mowa PAN Mróz.Na wszystko w tej firmie są pieniądze tylko nie ma dla tych,którzy na to zasługują,bo cięzko pracują już po pare lat.Podwyżki-żenada.Dyrekcja wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kubuś puchatek

Brak słów jak czytam.Proszę patrzeć na siebie ,a nie krytykować innych .Pracy jest dużo zawsze można zmienić.Wszystko się zmieniło ,jak przyszli nowi pracownicy .Żadnej krytyki na forum ,a teraz .Do tej pory był spokój .Skąd dyrekcja bierze tych ludzi .Pamiętajcie nowi koledzy .Do tej pory starzy pracownicy szanowali się na wzajem i prosimy Was o to samo .Jak już jesteście z Nami ,to dostosujcie się do innych .Każdy pracował a Was w różnych firmach ,ale tu jest trochę inaczej .

stary pracownik

Nowi dają radę na robomacach? Nie wszyscy. Szczególnie ta laska jest beznadziejna skąd ją wytrzasnęli ona w ogóle się nie nadaje do pracy!! A na wtryskarkach połowa kobiet do wywalenia

Jeszcze starszy pracownik

Z tego co widzę nowi daja radę na robo a laski szczególnie te z Mikołowa -brak słów!

stary pracownik

Misuszatek po części to tez nasza wina starych pracowników bo chwalimy nowych przed kierownictwem a prawda jest całkiem inna. Ja jak pisałem mam dość i mam zamiar zgłosić osoby które powinno się wywalic. I ta farsa się skończy. Mam trzech kandydatów do wyrzucenia. Zresztą niektórzy starzy pracownicy tez robią na odwal. A niektórzy ustawiacze to pożal się Boże...Na wtryskarkach tez (usunięte przez administratora) 2 laski na jednej maszynie i się nie wyrabiają a bywa ze osoby z kontroli jakości nie umieją odróżnić bubla od dobrej części czy posługiwać się przyrządami pomiarowymi. Nie zly bałagan się robi....

Jack
@stary pracownik

@stary pracownik, na początku każdy musi się wprawić, więc nie wszyscy wyrabiają od razu normę. Należy nowemu pracownikowi wytłumaczyć dokładnie co i jak ma robić. No cóż, ale Tobie nie podoba się chyba żaden nowy pracownik, skoro piszesz, że są "beznadziejni" i "się nie nadają" . Jeżeli rzeczywiście "zgłosisz te osoby do wywalenia", to będziesz zwykłym, pospolitym, ordynarnym KAPUSIEM.

miśuszatek

stary pracowniku - jakie papiery - sztuka to sztuka!a szefostwo? co to jest teraz za szefostwo? Chaos chaos i jeszcze raz CHAOS!!!

stary pracownik

Niestety muszę się zgodzić z poprzedniczką. Zastanawiam się dokąd zmierza nasza firma skoro zatrudnia się przypadkowe osoby ( mam na myśli produkcję). Czy nasze kierownictwo ma chociaż dokumenty pracowników agencyjnych np. cv? Mam wrażenie że nie. Moze zamiast brac osoby z agencji lepiej zatrudnic normalnie ludzi na umowe o prace dac im wieksza stawke?Mam dość nowoprzyjętych operatorów produkcji tych co pracują od tego roku i od końca poprzedniego. Puszczają buble, niektórzy robią na odwal, zostawiaja pracujace maszyny i laza po firmie, są i tacy którzy pracują od dwóch czy trzech tygodni i juz biorą sobie dzień wolnego. No i operatorzy z wyzszym wyksztalceniem nie przydatnym tutaj....Te osoby w ogóle się nie nadają na operatorów a się je trzyma przez chyba 3 miesiące pytanie po co?Niektórych juz powinno się po 2 tygodniach wykopać a nie trzymać na silę i np. przenosić na inne działy. Po co im robic nadzieję skoro i tak się ich wykopie po okresie próbnym?Może to szefostwo przemyśli.

była pracownica wtryskarek

Jak widac w tej firmie są ruwni i ruwniejsi. Po trzech miesiącach pracy na wtryskarkach podziękowali mi bo jak to powiedział kierownik jestem nieproduktywna. A tymczasem np. osoby z 2 grupą inwalidzką nie dość ze trzymają na silę bo z nich są profity to pracują 7 godzin i na dwie zmiany. Niektórych tez przenoszą na inne dzialy...niepracuje tu juz jakiś czas ale od znajomych wiem co się dzieje. Jednych się wywala po trzech miesiącach a innych którzy się nie nadają się przenosi na inne dzialy albo trzyma na siłę. I kasa kiepska w tej firmie.

wkurzony

Ta firma to żenada. Osoby które mają być brygadzistami z wyzszym wyksztalceniem pracują na maszynach jak operatorzy, sprzątają.Są Operatorzy i operatorki po studiach i też pracują poniżej kwalifikacji, na produkcji pracują też osoby niepełnosprawne. Kasa kiepska nie zapewniają odzieży roboczej, oprócz kiepskiej jakości obuwia. Żeby przyszły brygadzista musial obsługiwać maszyny to juz gruba przesada dlatego szkoda mi czasu na te firmę.

boss
@wkurzony

dlatego idż lepiej pracować jako ochroniarz w biedronce !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy