Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

hmmm

spoko, teraz u nas w firmie jest zapotrzebowanie na ludzi więc każdy pracownik chcący pracować jest na wagę złota i jeśli tylko będzie przychodził do pracy i pracował będzie miał przedłużaną umowę. Nawet jeżeli będzie popełniał błędy. Wylatują tylko awanturnicy i ci co nic nie robią.

zawiedziona

@Szukajaca pracy dobrze zrobiłaś ze nie wysłałaś cv do agencji bo prawda jest taka że biorą osobę na tydzień czy dwa tyg w zależności od tego na ile czasu jest umowa i po upływie tego czasu nie przedłużają umowy i biorą kolejna osobę i tak w kółko. Szkoda czasu na te firmę.

szukajaca pracy

Nosagtychy to szef taki ostry ze wywala ludzi po dwóch dniach pracy???? To po co ta umowa dwutygodniowa, no i chyba jest jakiś okres wypowiedzenia, nie można tak pracownika od reki wywalić. Kurcze, dobrze że jednak nie złożyłam tego cv do agencji.

kolo

Student przypuszczam że pracujesz w Emixie albo Top Plastics Poland bo w tych firmach wszyscy się nadają którzy chcą tam robić

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
student

Thanks. Czy u was na produkcji pracują jacyś studiujący? A co z weekendami są pracujące czy nie? Studiuję zaocznie. Są jakies szkolenia oprócz BHP przed podjęciem pracy? ( w sumie nie będę raczej ich wiele potrzebował ale pytam z ciekawości)

borys

Gdzieś 3-4 miesiące przez agencje (ostatnio Randstat, Human Hunters), ale tak naprawdę wydaje mi się, że wszystko zależy od tego jakie masz doświadczenie i co sobie wynegocjujesz

student

Acha jaka agencja rekrutuje do Nosag?Możecie podać nazwę?

student

Kilka miesięcy tzn. ile? Lepsza umowa agencyjna niż zlecenie choc zdecydowanie wolalbym prawdziwą umowę o pracę bo posiadam doświadczenie na produkcji.

borys

student chcąc się przyjąć musisz się przygotować na kilka miesięcy zatrudnienia przez agencję, ale jeśli się sprawdzisz to nosag przejmie cię pod swoje "skrzydła"

student

Hej, szukam pracy. Słyszałem ze są u Was przyjęcia. Mam doświadczenie na wtryskarkach, na linii produkcyjnej, mam tez uprawnienia na wózki widłowe. Tzn pracuję ale na zlecenie a chcę umowę o pracę. Czy firma przyjmuje przez agencję pracy czy bezpośrednio? Aaaa i jeszcze jedno - Kolo nie strasz tymi wtryskarkami bo w firmie, w której pracuję wielu ludzi ktorzy wczesniej nie pracowalo na produkcji operuje wtryskarkami i jakoś biznes się kręci. Są wśród nich np. studenci po liceach, bez wyksztalcenia technicznego i dają radę. U nas nowy pracownik przez tydzień, dwa pracuje na stanowisku z doświadczonym pracownikiem i sie od niego uczy - pewnie tak samo jest w innych firmach i w Nosag tez.

marcin

Osoba która nigdy nie pracowała na wtryskarce nie opanuje tego w ciagu dwóch tygodni. Jedynie może zalapac o co biega ale potrzebuje conajmniej dwóch miesięcy aby się wprawić. Pracowałem kiedys w Nosag teraz pracuje w innej firmie produkcyjnej i u nas na wtryskarkach pracują osoby tylko z co najmniej rocznym doświadczeniem. Teraz szukają u was osoby do pracy bez doświadczenia na produkcji czy o co chodzi? Jesli tak to firma strzela sobie samobuja .

kolo

Doświadczenie na produkcji mialem wcześniej. Jednak uważam że osoba nie majaca doświadczenia z pracą na produkcji na wtryskarce nie poradzi sobie albo będzie baaardzo długo się wdrażać. Dlatego lepiej i taniej wziac osoby zarejestrowane z Urzędu pracy z doświadczeniem.

miśuszatek

kolo, ciekawe jakie Ty miałeś/aś doświadczenie gdy rozpoczęła się Twoja kariera w Nosagu - podejrzewam że jak większości pracujących tutaj - żadne. Zalewać matrycę zdarza się nawet najlepszym operatorkom. Mnie to akurat cieszy że firma się rozrasta i jest coraz więcej pracy, więc nie zrażaj ludzi którzy mają chęci ją podjąć. A po drugie - gdyby firma chciała zatrudnić omnibusów produkcyjnych to musiałaby odpowiednio takowym zapłacić nawet gdyby przyszli z agencji

kolo

Misuszatek chęci do pracy to za mało. Jak ktoś nigdy nie miał styczności z wtryskarkami to będzie zalewał matrycę i narażał firmę na koszty. Na miejscu tej pani bym się zastanowił nad tym. A tak w ogóle to uważam że nasza firma zatrudniając ludzi z agencji wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle bo znakomita większość z nich wysyła do pracy ludzi którzy się do tego nie nadają. Akurat te agencje które do nas wysyłają ludzi nawet nie widza ich na oczy tylko puszczają jak leci. To nie Randstadt czy Adecco gdzie najpierw zaprasza sie kandydata do pracy do agencji na rozmowę a dopiero później ewentualnie do firmy. Juz lepiej i bezkosztowo wziąć osoby zarejestrowane w UP bo urząd pracy ma u siebie zatrudnionych specjalistów od rekrutacji i oni odpowiednio dobiorą ludzi do pracy.

miśuszatek

błędy popełnia każdy, a jeżeli wykażesz chęć pracy, że ci naprawdę zależy i będziesz zdobywać nowe umiejętności to na pewno zostaniesz dłużej niż 2 tygodnie. Z tego co wiem to jest teraz dobry moment żeby się załapać na niezłą według mnie pracę

nosagtychy
@miśuszatek

Moźesz nawet wylecieć za dwa dni np. O 13 40 jak masz na rano.juź był taki przypadek.a ludzie zwalniają się sami bo te maszyny to stare złomy na których się nie da normalnie pracować

szukajaca pracy

MisUszatek dzwoniłam do agencji i wiem ze maja wysłać cv do Nosag i jezeli szef będzie zainteresowany to zaproszą mnie na rozmowę do firmy. Martwi mnie bardzo tylko ta umowa dwutygodniowa - oznacza to ze mogę wylecieć po dwóch tygodniach łatwo bo jako osoba niedoświadczona na pewno popełnię jakies błędy....

miśuszatek

Do: szukająca pracy. nie należy się zrażać, trzeba przyjść do pracy z podejściem, że się uda. Dużo jest tam osób, które nigdy nie pracowały na produkcji a pracują już w Nosagu po kilka lat. Najgorszy jest pierwszy miesiąc-jeśli się go wytrzyma to w miarę poznawania produktów będzie coraz prościej. Głowa do góry i próbować-ludzie którzy już pracują zawsze będą narzekać, a naprawdę nie jest tak źle. Pozdrawiam wszystkich teraźniejszych i przyszłych Nosagowców

szukajaca pracy

Kolo dzieki. Czyli lepiej abym nie próbowała bo nie poradzę sobie..niestety wcześniej pracowałam w sklepie jako sprzedawca i niestety sklep zlikwidowano a musze utrzymać siebie i córkę.....nic trudno dzieki za opinie pójdę na kasę do Reala....musze za cos żyć.

MMMMM
@szukajaca pracy

Witam. Nie zgodzę się z tą opinią. Pracowałam tam, byłam bardzo zadowolona. Wręcz nie chcieli mnie zwolnić i zaproponowali prace w firmie ,nie w agencji. Ale ze względu na 3 zmiany nie zdecydowałam się. Także myślę że warto spróbować

kolo

Powiem tak. Szukają operatorek wtryskarek to prawda. Ale z tego co mi wiadomo to pierwsza umowa tymczasowa jest na dwa tygodnie i szczerze mówiąc często na jednej się kończy bo rzadko ja przedłużają...co dwa tygodnie nowa dziewczyna. Tak jest ugadane z agencjami i szefostwem Nosag. Możesz spróbować ale praca na wtryskarce do łatwych nie należy. Musisz byc dość szybka, miec sprawne palce i uważać aby nie zalać matrycy bo to często sie zdarza osobom niedoświadczonym. Ja bym nie polecał tej pracy osobie bez doświadczenia na produkcji.

szukajaca pracy

Mam pytanie: Czy jak ktoś nigdy nie pracowal na produkcji i nie ma żadnego doświadczenia na wtryskarkach to czy sobie u Was poradzi? Zastanawiam się nad zlozeniem cv do agencji ktora rekrutuje do was ludzi ale boje się że wylecę po pierwszej umowie. Radzicie spróbować czy odpuścić sobie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy