Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

gigi

Trzeba było się uczyć

Nina
@gigi

Niestety ja też poszukuje pracy jako operator maszyn mimo że mam wykształcenie wyższe magisterskie. .. a życie weryfikuje potem...także opinia ,,trzeba było się uczyć'' jest nie na miejscu. ..

Sylwia
@Nina

Nina sorry, ale ja mam technikum i nigdy nie podjalbym pracy niżej swoich kwalifikacji. Zaden pracodawca nie potraktuje takiej osoby jak ty poważnie. Albo nic nie umiesz, albo jestes w podeszłym wieku lub jestes inwalidka, bo inaczej szukalabys zajecia zgodnie z wykształceniem. Na dłuższą metę pracujac jako fizol siadzie ci psychika- wiem co mówię

wtryskarka

Nie polecam tej pracy nikomu. Pracy na wtryskarkach. Przyszłam do pracy i szybko zrezygnowałam. Ciężko i wysokie normy za śmieszną stawkę 12 zl za godz brutto czyli się ma ok 8,5 na rękę. Stawka jak dla Ukraińca.

kolo

Bezrobotna i inni narzekający na zle zarobki pracuję już kilka lat w tej firmie i kasa zawsze na czas plus dobra atmosfera wiec nie narzekam. Jesli chcesz zarobić więcej to idź na Leara lub do Maflow czy do FCA, ale ja znam te zakłady pracy i wiem ze praca w nich jest dużo bardziej ciężka niż u nas a i mobbing się często tam zdarza. Przyjmując się do Nosag tez dostałem na początek niewiele a teraz zarabiam nieźle. No ale Ty pewnie z tych młodych co by chcieli nic nie robić, leżeć i pachnieć a do tego zarabiać pięć tysięcy na lape.

bezrobotna

Czyli wychodzi 1420 zl na rękę. Psie pieniądze

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
bezrobotna

Czytam na tutejszym forum ze zarobki to 12 zl brutto za godzinę. Ile to na rękę? Jak poniżej 9 złotych to szkoda marnować czasu.

gs

Pracowałam i znam firmę. Faceci mają fajną pracę natomiast kobiety już nie bardzo. Do @Ani - kobiety głównie pracują na wtryskarkach, osobiście nie polecam. Zarobki kiepskie, rotacja duża bo to praca niełatwa.

B

Ludzie k...a zajmijcie sie robota a nie wypisywaniem glupot.

nosagowiec

@eko nie zwalnia, tylko nie przedłużają umowy agencyjnej. Po pierwsze dlatego, bo moim zdaniem agencje dobierają niewłaściwe osoby do pracy. Po drugie niektóre osoby zwyczajnie nie nadają się do pracy. Po trzecie nie wszyscy pasują do zespołu z różnych powodów. W ogóle to jestem przeciwny braniu osób z agencji a jezeli już to poprzez Randstadt bo oni nie wysyłają nieodpowiednich ludzi do firm.

zawiedziona

Mnie podziękowali po pierwszej umowie! A nie byłam gorsza od innych pracowników i nic nie spierniczylam. Tak wiec nie każdemu przedłużają.

Halina

No więc spytam jeszcze raz. Czy te umowy dwutygodniowe jesli się nic nie spieprzy przedłużają? I dołączam się do pytania @Ani na jakich działach pracują kobiety?

kolo

@obserwator napiszę to samo co pisałem jakiś czas temu. Chęci to za mało. Trzeba mieć jakieś umiejętności a najlepiej doświadczenie. Zresztą juz po 2-3 dniach widać kto się nie nadaje do pracy, nawet jest taka jedna nowa do zwolnienia przyszla zaraz po nowym roku

a

Napisałem o Sertopie nie z własnego doświadczenia tylko z tego co mówili znajomi którzy tam pracowali. Nie trudniej tylko podobno praca bardziej męcząca. Natomiast tu w Nosag mi się podoba, jestem tu juz kilka tygodni i jest ok

ania

Czy u was przyjmują kobiety, jeśli tak to na jakie działy?

obserwator

@a widzę doświadczony :-) z tymi serami to bez przesady. Malowanie proszowe ok, ale sery? Ok, tj Twoja opinia, ale moim zdaniem wcale nawet przy zwiększonej produkcji nie było tam trudniej. Przynajmniej ludzie mieli prace. Sądzę, po tym jak wypowiadają się użytkownicy, że jeżeli są chęci, to można osiągnąć sukces w postaci stałego zatrudnienia. Jak dla mnie jak najbardziej ok ;-)

a

Wszystkich twierdzących że tutaj jest ciężko serdecznie zapraszam do pracy w jednej z tutejszych firm zajmujących się malowaniem proszkowym albo do fabryki serów topionych na linię produkcyjną w sezonie zwiększonych zleceń.

a

Jestem bardzo nowym pracownikiem i czytając owe forum, mam wrażenie że niektórzy faktycznie są malkontentami skoro twierdzą że praca jest ciężka. Co prawda nie znam jeszcze pracy na wszystkich dzialach ale tam gdzie ja pracuję jest ok. Brygadzista i technicy jakości są niebywale cierpliwi i wyrozumiali, pomagają. Atmosfera spoko

kolo

Tak. Jest taka możliwość aro.

xyz

Toprawda zarobki przez agencje nie są adekwatne do wykonywanej tam pracy,t co brutto powino być na ręke.Pracownicy pod firmą mają dobre zarobki o nie pracowali by tu po tyle lat, szczególnie kobiety dlatego trzeba zacisnąć zeby i czekać na przejście pod firme bo tu są na to szanse

no nosag

Praca może i dobra, ale na chwilę i dla osoby młodej tak do max 30tki. Praca ciężka i nużąca, dla " nowicjusza" może być dość trudno na początku. Atmosfera w pracy może być ale minusem i to dużym jest praca przez agencję i co z tego wynika niestabilne zatrudnienie. Praca dobra może dla uczniow/studentów zaoczonych dla osób starszych już nie. Zarobki - dla mnie 11/12 zl to o wiele za mało wiec podziekowalam agencji Human&Hunter tym bardziej że mam doświadczenie.

Halina

Ile można u was zarobić netto na mc? Są jakies nadgodziny? Umowy z tego co piszecie dwutygodniowe - przedłużają? Są jakies szkolenia przed zaczęciem pracy na maszynach? Ile trwają? Jestem po liceum bez doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy