Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

piekarz

Pracowałem w NOSAGU, zostałem zwolniony po kilki latach pracy. Dziękuje firmie,że teraz mogę żyć na poziomie. Zarabiam powyżej średniej krajowej (OPERATOR CNC) Firma ta ,to miejsce pracy w czasie szukania pracy. Stracone lata. POZDROWIENIA DLA PRACOWNIKÓW UR

Zdzisek
@piekarz

Wyleciałeś bo miałeś lepkie ręce. U nowego też masz, czy jeszcze cię nie namieżył ?

LT

Czysto, schludnie (jest mydło), bardzo mili ludzie, zwłaszcza kadra zarządzająca, która porozmawia, ukierunkuje, wytłumaczy wszystko, przywita się i przedstawi, dobra organizacja firmy, komfortowe warunki pracy, BHP, uczynni ludzie, z którymi można konie kraść, miła atmosfera, wysoka stawka. I wtedy zadzwonił budzik, a ja uświadomiłam sobie, że śniłam o zupełnie innej firmie.

Malwa
@Już w lepszym miejscu

Praca jest przez 8 godzin, tak? A co z nadgodzinami? Zdarzają się, czy nie? Jak nie wyrabia się normy w tym czasie, to trzeba zostać dłużej??

Czy w Nosag Polska. Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Dzień dobry, no ja też doceniam dodatki. Super, że na święta firma coś daje. Ja za to mam do pracodawcy inne pytanie, chodzi mi głównie o pracę technika jakości. Jest zapisane, że pracownik dostaje wynagrodzenie plus premia miesięczna oraz premia kwartalna. Ok, a wiecie ile te premie moga wynosić, tak mniej więcej lub czy wicie jakim wzorem te premie są naliczane?

Ali

Jak się pracuje w tej firmie operator albo spawacz

asdf Nowy wpis
@Ali

O, no właśnie, dajcie znać o tych posadach. Też jestem ciekawa, ale jak ktoś będzie odpowiadał, to taki spawacz z doświadczeniem 6 lat to jaką pensje netto dostanie? I spawacza pracują zmianowo, czy jest jedna zmiana??

@Pracodawca Nowy wpis
@asdf

Praca zmianowa, lub na zmianie centralnej. Spawanie elementów metalowych, drutów , poprawki spawalnicze, kontrola. Pensja dość atrakcyjna + premia do 10%.

Renia Nowy wpis

W sieci mało chociażby starych ofert, więc nie wiem czy mogę myśleć, że jak już się ktoś załapie to pracuje na dłuższy czas. Etat, który mnie interesuje to specjalista ds. logistyki, ale niestety w sieci oferta archiwalna i chciałabym wiedzieć jakie mam szansę na ten etat obecnie. Ile teraz na rękę można dostać, bo wtedy dawali tylko atrakcyjne wynagrodzenie? Cały czas pracuje się mailowo i telefonicznie z językiem angielskim?

W jaki sposób to zwolnienie się odbyło? Z jakiego to powodu podjęto decyzję, skoro jak piszesz przepracowałeś jedynie jedną nockę? I jaką umowę Ci dali?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
Lola

Ktoś tu pisał, że są jakieś zwolnienia, znaczy nowych ludzi nie szukają? Byłam zainteresowana pracą, ale właśnie jedyne, co znalazłam, to ogłoszenie na pracownika utrzymania ruchu z facebooka w 2018, na umowe o pracę. Jak nadal dają UoP to stabilne zatrudnienie jest czy nie? Na ile taka umowa?

Zwykły pracownik
@Lola

Aktualnie w pracy jest całkiem niezły cyrk, szukają nowych ludzi do pracy ale problem jest taki, że jeśli nowy pracownik szybko się nie nauczy pracować na maszynie to jego los jest przesądzony. Większość nowych pracowników którzy się zatrudnili już zdążyli bezpiecznie wrócić do domu i nigdy nie wrócić na zakład. Doświadczeni pracownicy też powoli opuszczają pracę bo mają po prostu dość tego co się dzieje (straszenie ze strony kierownictwa itp itd). Firma faktycznie szuka nowych pracowników ale w bardzo chaotyczny sposób - jeśli nowy pracownik po tygodniu szkolenia (nie zawsze jest po pełny tydzień w moim przypadku było to 2 i pół dnia) nie jest w stanie się jakoś wyrabiać z normą to jego los jest przesądzony. Jedyną rzeczą jaką jest faktycznie dobra w tej pracy to ludzie. Wszyscy pracownicy są mili i pomocni a brygadziści tym bardziej. Jeśli umowa jest podpisana przez agencję to standardowo umowa na zlecenie z możliwością rezygnacji w każdym momencie. Jeśli faktycznie miałbym polecać lub nie pracy w tym miejscu to zdecydowanie nie polecam bo nie jest to warte nerwów.

Zzzz
@Zwykły pracownik

Co się stało z tą firmą źenda. Pensję masakra. W innym zakładzie o podobnym profilu Pensję rosną a tutaj pracownik za (usunięte przez administratora) ma pracować. A kadra.... Szkida slów.

Martysia
@Zwykły pracownik

No, ale czy nowej osobie ktoś pomaga ogarnąć maszynę czy trzeba to zrobić samemu? Czy były takie sytuacje, że wieloletni ludzie dostali z dnia na dzień wypowiedzenie? Może chociaż takie osoby zarabiają spoko kasę i to może wynagrodzić inne rzeczy? Wiesz może jakie umowy dają jak ktoś jest spoza agencji?

piekarz

Prawda
@piekarz

Prawda jest taka ze nawet w piekarni zarobisz więcej niż tam.

Aneta
@Prawda

A skąd ta pewność? To aż taka niska tutaj płaca ? A jakieś podwyżki dają co jakiś czas chociaż? Każdy zarabia na konkretnym stanowisku tyle samo czy to jakos zależne od doświadczenia?

Zdzisek

LT

Mańka
@LT

Już się ucieszyłam czytając ten komentarz! Możesz w takim razie napisać jak jest tutaj? Jakie warunki na hali? Pojawiało się tu w komentarzach wiele zarzutów dotyczących wynagrodzenia. Jak to aktualnie wygląda?

Paulina

To ironia? Patrzę na twój nick i już sama nie wiem co myśleć. To może zapytam o jakieś konkrety, mam nadzieję że szczerze mi odpowiesz, bo kończy mi się zasiłek i praca to dla mnie nie żart. Jak nowa osoba się przejmuje to jest pozostawiona sama sobie czy pomagają jej ludzie?

Już w lepszym miejscu
@Mańka

Na halo w upały gorąco, na niektórych maszynach wiatraki nic nie dają, do niedawno była przerwa dodatkowa pięcio minutowa, kiedy na hali było bardzo gorąco, ale ją zlikwidowali tak samo jak tą na papierosa haha. Nowi pracownicy już po niedługim czasie o ile nie zostaną wyrzuceni za nie wyrabiania normy albo jej okolic muszą szkolić następnych nowych pracowników, co z tego, że ty sam nie zostaniesz dobrze wyszkolony ;) Wynagrodzenie bardzo niskie, przez agencję z 24 zł na godzinę wychodzi tylko 19zł, przynajmniej tak było u mnie, ale wiem że inni pracownicy również z wypłaty zadowoleni nie byli. Ogólnie podsumowując 8h robienia tego samego w kółko w wielkim pośpiechu na starych maszynach które cały czas się psują, na zmianie u p. Brygadzisty wielki terror, tak samo jak że strony kadr/kierownictwa :D I to wszystko za nie warte utraty zdrowia i nerwów pieniędze. Jednak jest jeden plus, którym są przesympatyczni współpracownicy, od których ta firma powinna uczyć się szacunku do drugiego człowieka. Pozdrawiam

Malwa
@Już w lepszym miejscu

@ sowa

Co to się dzieje na dziale spawarek ? Same zakazy!!! Na papierosa nie wolno!! Urlopu nie wielno !!!! Wychodzić po dzwonku!!!! Zwolnienia zwolnienia...... Normy normy !!! Tylko chodzi i o wszystko się czepia ... zaraz oddychać nie będzie wolno a sikac będziemy do pampersów bo maszyna nie może stać. A jak się nie stosujesz to godziny odejmujmnie z wypłaty. Czy jest to wogole zgodne z prawem ... takie zastraszanie !!!! A związki śpią bo ich działu się nie tyczy .

Jak wygląda ścieżka kariery w Nosag Polska. Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mmm

Cześć, jak wygląda praca magazyniera w Nosagu? Ile oferują na dzień dobry? Czy warto się tam pchać? Czy sobie darować?;

Kamila
@Mmm

Dołączam się tutaj do pytania o prace Magazyniera. Ale mnie interesuje, czy to praca zmianowa? Ile jest zmian, 2 czy 3? I czy jeszcze trzeba brać pracę w weekendy?

Elmo

Szkoda strzępić wiecie co, ino ucieczka Pozdrawiam

Dorota
@Elmo

A czemu tak mówisz? Stało się coś, to mów wprost, nie lepiej tak? Teraz człowiek chce się dowiedzieć o pracy czegoś, a muszę zachodzić w głowę, o co Tobie w ogóle chodzi.

Prawda
@Elmo

Dokładnie tak jest. Pracowałam przez jakiś czas i szczerze ? Nie wróciłabym. Są zakłady gdzie są dużo lepsze pieniądze i warunki pracy. Szkoda czasu marnować na ten zakład.

Smutna

Dlaczego ktoś normaly i dobry dostaje się na stanowisko kierownicze i staje się nieludzki.Wszyscy jestesmy ludzmi i nalezy nam się szacunek bez wzgledu na stanowisko.Dziwi nas wojna na Ukrainie a sami walczymy ze sobą w firmach,czy tak trudno byc życzliwym i dobrym dla drugiego czlowieka.Praca nie daje prawa przełożonemu niegodziwie traktować pracownika,bo on nie jest własnością firmy tylko pracownikiem.Wszyscy przełożeni powinni popatrzec a podwladnego jak na siebie bo niczym sie nie różnią

Kkkkkk
@Smutna

Dlaczego ktoś normalny tu wogule pracuje 4 kłócę to teraz wszędzie dają na start

Przemysław
@Smutna

Jestem trochę zdziwiony twoja opinią. Możesz powiedzieć co z firma ma wspólnego z wojna na Ukrainie? Mógłbyś w ogóle napisać cos o obowiązkach pracownika w tej firmie?np Jak wygląda wdrażanie pracownika w prace na w/w stanowisku bo nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji?!

Edward

Dosyć palaczy po 10 razy na zmianę. Nawet po 20 razy co 30 min . Kadry z okien i Pan dyrektor nie widzi tego że na palarni co chwilę są te same osoby ? Inni nie palą a mają 1 przerwę . Każde wyjście na palarnie to czas ponad 10 min . Firma traci. A czy odzież robocza nie obowiązuje wsczystkich?

Palacz
@Edward

Oj oj Edward, dla tego stoisz na wtryskarce i wkładasz namiętnie druty, bo na nic więcej w życiu nie będzie cię stać. Czas pracy to 480 minut, a ty 20 razy co 30 minut po 10 minut. To masz 800 minut. Podziel to sobie.

Beata
@Edward

No ogólnie dla mnie też zawsze to było niesprawiedliwe. Jakby bycie palaczem było jakimś przywilejem, bo wtedy masz więcej przerwy. .. może warto przegadać ten temat?

Ha ha
@Palacz

To nie był Edward tylko były (usunięte przez administratora) Mariusz który musi (usunięte przez administratora) za 3200 pln brutto a ludzia opowiada ze ma 5 chodzi i podpierlaaaaaaciuuuu takie czasy

Mandaryna

Byłam zobaczyłam nie wrócę.

Weronika

Czemu?

@Weronika

Stołówka jak za (usunięte przez administratora) toalety to w miejskim szalecie jest lepiej a zarobki ze na zasiłku rehabilitacyjnym więcej dostaniesz

@Mandaryna

A jakiego rzędu to są zarobki? Jest tam stawka godzinowa czy za etat? Zawsze myślałam że w naszym kraju to zasiłki kilka stów wynoszą więc teraz nie wiem czy to zasiłki sa takie duże czy tu pensja taka minimalna?

@Karolina

Moja koleżanka dostawała więcej zasiłku niż ja tam zarobek miesięczny miałam. Pracowałam i nie polecam nawet nie najniższa krajowa na start.

Zuzanna
@Mandaryna

Trochę to dziwne co piszesz, przecież to niezgodne z prawem, żeby dostawać mniej niż najniższa krajowa, zgodziłaś się na podpisanie takiej umowy?

@Zuzanna

Stawka 18 brutto plus wyrównanie do najniższej krajowej. To jest zgodne z prawem.

Weronika
@Mandaryna

A to nie wiedziałam, że tak w ogóle można. Czyli skoro wyrównanie jest to na jedno i tak wychodzi? Ciekawe jak od stycznia to będzie w takim razie wyglądać

Realny

Utrzymanie ruchu to kpina w tym zakładzie pełno robotów, automatyki a kierownik utrzymania to mechanik.

Kadry Nosag
@Realny

Pragnę zaznaczyć, że kierownik utrzymania ruchu bardzo dobrze radzi sobie ze swoja pracą, maszyny są naprawiane na bieżąco w przypadku powstania jakiejkolwiek awarii, są odpowiednio planowane serwisy maszyn, tak aby zapobiegać ewentualnym nieprzewidzianym awariom. Wszyscy pracownicy wiedzą za co są odpowiedzialni i co mają robić na codzień. Pracownicy utrzymania ruchu w Nosag są wykwalifikowani w różnych dziedzinach, tak aby żadna sytuacja z awariami maszyn nas nie zaskoczyła. Nie zawsze ważne jest jakie zdobyło się wykształcenie, ale ważniejsze co tak naprawdę się potrafi.

Un
@Kadry Nosag

Pudrujemy trupa przez winę kilku osób.

kolega realnego
@Realny

Po co truć opisać. Jestem kierownikiem i powinienem brać dobry hajs bo ludzie są tępi a ty człowieku się mecz z tym mechanikiem. Nie wytłumaczysz bo nie ma podstaw elektryki i się denerwuje ze mu tłumaczysz. Pozatrudnia pełno mechaników a ty szukaj lutów uwalonych bo maszyny to stare trupy nie wszyskie ale dużo. Tak to wygląda kierownik dobry hajs a ty sciepy i napraw wszystko 5 minut i siedź cicho. (usunięte przez administratora)

Alicja
@Un

Przykro mi, ale nie rozumiem co masz na myśli? Możesz wyjaśnić? Czy w Nosagu wydarzyło się coś o czym przyszli pracownicy powinni wiedzieć?

Czesc wam
@Realny

Witam proszę o szczera odpowiedz normalnych ludzi ile się tam zarobi po 6 latach pracy na łapkę jaka jest premia na św na rękę

Hey
@Realny

Witam czemu co chwile piątki wolne nie na aż tyle zamówień i czemu na dwie zmiany pracujemy podobno grudzień styczeń luty urlopy bezpłatne czy to prawda i cię cia tylko pytam proszę po mnie nie jechać

zawiedziony

Dlaczego pracodawca w tym zakładzie zapewnia komplet odzieży roboczej raz na 20 lat?

Małgorzata
@zawiedziony

A nie możesz iść do szefa i powiedzieć że potrzebujesz czegoś świeżego?

@Małgorzata

Pracodawca powinien oto dbać by pracownik miał odpowiednia ilość odzieży roboczej a nie na odwrót

Słabo

Ogólna ocena firmy to 1/5. Praca sama w sobie fajna, brygadzisci również. Dobry stosunek do pracownika z ich strony żadnego mobbingu wyzwisk przekleństw itd. Jeżeli chodzi o funkcjonowanie firmy lekki dramat. Nie oferuje ani stabilnego zatrudnienia (zatrudnianie mnóstwa ludzi aby ich za jakiś czas zwolnić). Jako nowy pracownik nawet po 4 miesiącach miałam dalej komplet jeden rezerwy jeżeli chodzi o ubrania - śmiech na sali. Stawka? Śmieszna 18 brutto - nawet nie najniższa krajowa. Ogólnie nikomu nie polecam chyba ze ktoś lubi pracować jak na szpilkach nie wiedząc ile tam popracuje.

Beata
@Słabo

To dość niska ocena. Bardzo niska jak na to, że piszesz, że praca ogólnie spoko. Ale z tymi zwolnieniami to jak? Zwalnia bez powodu czy co?

W firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. podobno płacą nawet 2800 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Operator? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Operator.

Czesc

Tyle to ma łysy Mariusz plus 400 ale on był we Francji a ludzia opowiada ze ma 5 na miesiąc po co pisać i opowiadać takie bzdury podobno na działkę na sublach i na mieszkanie na h wyrwał babę a teraz Ukrainki na to kręci co za firma co za ludzie przez takich jak on tak tu jest ludzia opowiada ze jest dobrze ale dobrze nie ma trzeba być albo ślepym albo naiwnym żeby być z taka osoba

Podwyżka

To jak związki podpisywać te podwyżki czy nie podpisywać ? Pozwalacie ludzią? Bo bez Was ewidentnie nie wiedzą co zrobić ..

Fajnie
@Podwyżka

Szkoda, ze nowi pracownicy nic nie dostali, pracuja dalej nawet nie za najnizsza krajowa

Krzysztof
@Fajnie

Dlaczego się na to zgadzacie? To nie jest zgodne z prawem pracy. Próbowaliście rozmów z kadrami lub przełożonymi?

Odpowiedź
@Fajnie

To nie jest prawda.

Fajnie
@Odpowiedź

Pokazać Ci moja umowę ze stawka ?

Solid

Firma dość specyficzna. Przepływ informacji dla pracownika jest kiepski. Nic nie wiadomo odnośnie tego, czy nowy pracownik będzie pracował czy też nie. Żadnych informacji odnośnie tego, czy pracodawca jest zadowolony z pracy, z podejścia i ze starań. W innych firmach pracownik dostaje informacje od pracodawcy, czy są zainteresowani dalszą współpracą z nim czy też nie jak i opinie odnośnie jego pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy