Opinie o Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. w Tychy

Pomidor

Tak, bolą opinie, a portal nie wiedzieć czemu zgadza się na ich kasowanie. Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. Wyjątkowo paskudna firma, bez szacunku do ludzi. Od ponad roku co miesiąc zwolnienia, a ludzie są wywalani za bramę jak przestępcy. Co mądrzejsi sami odchodzą zanim trafią na listę świetej trójki ;) zarządzanie przez zwalnianie i zatrudnianie... Specjalistów zatrudniają po to żeby im mówić co mają robić, sami nie mając o tym pojęcia. Każdy kto ma swoje zdanie i przede wszystkim doświadczenie nie odnajdzie się tutaj.

@Ktos

Chyba nie widziałem niczego o tych urlopach, o których teraz piszesz. O co z nimi chodzi? są jakieś wybrane okresy / sezony w roku gdzie występują przestoje i trzeba się co do nich stosować? Czy te tematy są poruszane na rozmowie? Ona sama jak wygląda i późniejsze wdrożenie?

Mija mi już rok pracy. No i co mogę powiedzieć. Zarząd świetny. To samo kierownicy. Niestety pracownicy produkcyjni czy całe utrzymanie ruchu to (usunięte przez administratora)

Tyskie

Jaka atmosfera??? Swieta trojca (ZK, MS, PB) zabiła resztki atmosfery!!! Tylko poganianie ze mamy wiecej robic a narzedzi jak nie bylo tak nie ma. Wszystko stare a jak chcesz nowe to sobie kup bo oni ci juz kiedys dali. Zreszta ludzie juz daja znac co o tym sadza. Produkcja spada, ludzie odchodza. Teraz poprzyjmuja nowych, zobaczymy jak sobie poradza. Ponoc nowi starych zastapia bez problemu :)

Kustosz

Firma pod katem atmosfery calkiem spoko, pieniadze rynkowe, pod kątem zarzadzania nie ma tragedii. Jedynie pan M.S. jak ma problemy z komunikacją i akceptacja tego ze kto moze miec inne zdamie to mozebdodatkowe korepetycje z beter be a nie bazowac tylko na wyzszosci stanowiskiem zamiast wiedzy. Sporo ludzi sie zwalnia i w cale na niektorych dzialach sie nie dziwię, ale tez przychodzą nowi. Ogolnie tak 5/10. Nie kazdy sie tu odnajdzie.

@Mati

Możesz wymienić przy tym te stanowiska, które maja gwarantowana stawkę przewyższająca minimalna krajowa? Zastanawiam się czy od zawsze taka była czy jednak też rośnie z czasem. Teraz i tak nie ma tu na kogo aplikować ale kiedyś się firma interesowałem

Bianka Nowy wpis

Inżynier jakości ma w wymogach zawarte wcześniejsze doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku ale nie zostało wprost określone ile go potrzeba. zastanawiam się czy wpłynie ono na proponowaną podstawę. W jakich widełkach się ona zamyka?

@Bianka

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu odpowiedzi na wszystkie pytania. Kontakt jest na naszej stronie internetowej https://www.rrobotics.co/career/

Pracodawca Nowy wpis

Przypominam, że publiczne podszywanie się pod inną osobę lub publiczne zniesławianie jest w tym kraju karalne. Platforma, na której teraz jesteśmy może być zmuszona przez policję ujawnić adresy IP właścicieli wpisów. Radzę to wziąć pod uwagę.

Pracodawca Nowy wpis

Tę wiadomość kieruję do wszystkich, którzy poddali się emocjom i wrzucają tutaj posty. Platformie, na której jesteśmy oraz ludziom pełnym goryczy zależy na tym, żeby uwikłać jak najwięcej ludzi w to (usunięte przez administratora) anonimowego hejtu. Naprawdę polecam nie czytać, nie odpisywać, nie dawać siły tym, którzy wrzucają błoto na wentylator i patrzą na kogo wpadnie. Niech się potaplają w tym błotku sami, aż im się znudzi. Wszystkie opinie merytoryczne doceniam i nie o nich tu piszę. Rozpoznaję tu kilka wpisów byłych pracowników i cieszę się, że ich już z nami nie ma – dobry wybór z ich strony lub naszej, że już razem nie pracujemy. Ci, którzy dalej są z nami i wypisują takie treści pełne nienawiści lub tchórzowsko podszywają się pod innymi powinni jak najszybciej znaleźć inne miejsce pracy. Nie ma u nas zgody na coś takiego.

Praca w tej firmie to był wielki błąd i strata czasu.Na dzień dobry mydlenie oczu i opowiadanie jak to firma świetnie prosperuje,jak prężnie się rozwija na rynku europejskim i nie tylko,jak przyjazna atmosfera panuje itd. Jeden wielki stek bzdur,bo rzeczywistość jest zupełnie inna,a pani S.to chyba minęła się z powołaniem,proponuję zmianę pracy i opowiadanie bajek dzieciakom,mniemam że to jej wyjdzie wyśmienicie.Na produkcji rzekomo dostajemy trenera(śmiech na sali) niby ma nas szkolić przez dwa tygodnie,ale niestety zamiast dwóch tygodni to są dwa dni,a potem radż sobie sam.(nie ma jak to robić sobie przysłowiową (usunięte przez administratora) z twarzy).Najlepiej po trzecim dniu zacznij wyrabiać normę ,bo zamiast dwutygodniowego szkolenia,to po dwóch tygodniach wylecisz.Jeszcze żeby było czym i na czym pracować?Narzędzia są stare ,zużyte nie nadające się do jakiejkolwiek pracy,a kierownictwo mówi tu o jakiejś normie,nie wspominając o ciągłym braku materiałów (żenada!) Ogólnie na produkcji totalna (usunięte przez administratora).Jak tak dalej będą rządzić to ta firma dosięgnie (usunięte przez administratora),a dużo już nie brakuje.Sami pozbywają się dobrych fachowców,potem nagle budzą się z ręką w nocniku jak nie ma komu robić,i wydzwaniają czy czasem nie chce ktoś wrócić .Średnio co dwa tygodnie kilka osób wylatuje ,oczywiście na ich miejsce ktoś przychodzi (nawet co tydzień)Gdzie tu sens i logika a przede wszystkim koszty zatrudnienia.Zarobki takie jak wszędzie,najniższa krajowa plus premia,jak oczywiście nie chodzi się na L-4 (po trzech dniach cała zabrana) nie wspominając już o innych pracowniczych przywilejach (nie korzystać)ludzie przychodzą chorzy do pracy i po kilku dniach jest pandemia.No chyba że jest to ktoś z kierownictwa,to oni oczywiście mogą z byle powodu siedzieć w domu ,bo premii przecież sobie sami nie zabiorą.Tam raczej nie potrzeba pracowników tylko cyborgów,bo żaden normalny człowiek tego co tam się dzieje po prostu nie wytrzyma.Takie jest moje zdanie na temat tej firmy.Szczerze nikomu nie polecam tam pracy.

biurowy

Masz rację słynny podrywacz Pan Z. Lubi się obstawić ludźmi, którzy za niego pracują, a on tylko kasę zgarnia, i to niemałą. Nie wiem, jakim cudem on jest na tym stanowisku chyba jeszcze za czasów starego dyrektora. Również nie Polecam tej firmy wyzysk pracowników za najniższą krajową kłamstwa i obietnice kierowników na porządku dziennym.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Brygadzista Lakierni Proszkowej.

Cześć, teraz jak czytam ofertę dla technika obiektu to generalnie wymagają prawa jazdy ale chyba nie widzę by służbówka była oferowana. Dają ją czy trzeba swoim autem jeździć? I czy te jakieś wyjazdy są w ogóle częste?

Kustosz

Zdziwiony
@Kustosz

Patrząc ile osób na przestrzeni roku zrotowalo ma się pewne pytania i przemyślenia: czemu ludzie się zwalniają, i czemu się wyszkolonych nie próbuje skutecznie zatrzymać?

NC
@Zdziwiony

A mnie dziwi Panie/Pani "Zdziwiony", że powołujesz się na dużą ilość osób rotujących bo mam wrażenie, że nie masz pojęcia o faktach. Ruchy personalne zawsze jakieś są, jak w każdej firmie, ale akurat w naszej odejścia są na niskim poziomie. Natomiast fakty są takie, że jeszcze w zeszłym tygodniu pracownicy pytali czy dalej zatrudniamy bo chcą polecać swoich znajomych do pracy.

Zdziwiony
@NC

1. Gdzie napisałem że powołuje się na dużą ilość osób? 2. Fakty są takie, że nie poruszałem tematu poleceń pracowniczych. 3. Widzę że kolega mocno za firma, wiec tylko się cieszyć że tacy oddani są wśród nas.

@NC

Ciekawe ze tylu chętnych do pracy macie skoro caly czas są przyjmowane nowe osoby bo stare odchodzą... Wiekszowc ogarnietych osob juz tutaj nie ma. Nowi też się szybko polapia. (usunięte przez administratora)

Radek
@Marek

Starzy pracownicy odchodzą bo nie chce im się robić za najniższa krajową, a nowi jeszcze nie wiedzą że do roboty trzeba chodzi nawet jak się jest chorym. Najgorszemu wrogowi bym nie polecił pracy tam

Olcia
@Radek

W sumie skąd nowa osoba ma wiedzieć takie rzeczy? I jeśli kogoś już potężne coś rozłoży i pójdzie na L4 to co wtedy? Często się to zdarzało? Ludzie tego nadużywali, że są jakieś problemy pod tym względem?

Radek
@Olcia

Jak pójdziesz na L4 tracisz premie, za jeden dzień urlopu na żądanie tracisz pół premii. Taki tylko sposób na zniewolenie pracowników

Mati
@Radek

Warto dodać że prawie wszyscy zarabiają minimalną krajową lub jakieś grosze ponad nią bez premii więc sporo chorych osób chodzi chorych do pracy co przy sezonie grypowym kończy się epidemią szczególnie ja montażu. (usunięte przez administratora)

@Mati

Co teraz najbardziej zachęca kandydatów do aplikowania? Pojawiła się opinia, w której napisano, że jednak ludzie odchodzą, zastanawiam się czy maja świadomość odnośnie jakichś rotacji? mimo wszystko ze względu na co decydujecie się spróbować? myślę o aplikowaniu dla specjalistę ds. administracji. Czy możecie polecić te pracę?

Gary

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda aktualnie sytuacja na tej firmie, czy praca jest ciężka? I jak to wygląda z tą cała premią bo oferowana jest dosyć wysoka. Czy są jakieś podwyżki za staż pracy?

RR
@Gary

Kwestie wynagrodzeń oraz wszelkie inne tematy chętnie omówimy na spotkaniu rekrutacyjnym. Zapraszamy do kontaktu

Gucio

Są jakieś informacje o podwyżce wynagrodzenia w 2024? W kolejnym roku są 2 waloryzację wynagrodzenia, wiec?

Maja
@Gucio

Podwyżka będzie na 4300 brutto, raczej większych bym się tam nie spodziewał

@Maja

Kiedy ostatecznie zostanie to wprost potwierdzone? Za tydzień jakby nie patrzeć będzie już grudzień, wiec kiedy w tym przypadku potwierdza się takie sprawy związane z kwotami? Zastanawiam się także nad ogólnym standardem pracy, jak go oceniacie? czy inwestują tu w sprzed lub cokolwiek? jeśli tak to co jaki okres czasu?

Kaskader

Komunikacja tutaj kuleje, więc nie oczekuj że dostaniesz info. Liczy się target, a nie Twoja podwyżka.

Pan R

Oczywiście że były, dali tyle ile musieli i delikatnie dołożyli żeby nie dawać minimalnej. Ale wręcz żałosne jest to że pracując kilka lat dostajesz tyle samo co ktoś kto pracuje miesiąc. Kompletny brak docenienia starych pracowników. Nic dziwnego że ludzie się zwalniają skoro firma nie motywuje pracowników aby ci zostali. A tak poza żałosnymi podwyżkami to jeden wielki (usunięte przez administratora) i strasznie niemiła atmosfera w której aż się nie chce pracować.

@Pan R

Czyli ile w praktyce dołożono? Zastanawiam się przy tym czy jest to próg którego nie przekroczy również podwyżka lipcowa co by aneksów nie trzeba było ponownie sporządzać? I jak przy tym wyglądają targety? Również uległy podwyższeniu?

BP
@Pan R

Ludzie się nie zwalniają tylko cały czas przychodzą nowi, z czego większość z polecenia obecnych pracowników. Jestem ciekawy kto takie bzdury pisze bo na pewno nie ktoś kto dziś pracuje w firmie. Jak zwykle komuś zależy na podgrzaniu atmosfery.

Nitka

Nie polecam nikomu! Wiecej pracowników w biurach niz na produkcji, atmosfera tutaj nie istnieje, ludzie sie sami zwalniaja a firma robi problemy wspolpracownikom jesli chca odejsc. Zero poszanowania pracowników. O kłamstwach panow zbysia i policjanta nawet nie wspomne. Dobra mina do zlej gry, liczy sie tylko by wejsc w (usunięte przez administratora) panu A. Firma polowe mniejsza niz rok temu a w biurach tyle samo ludzi. Jednym projektem zarzadza 7 osob mistrzostwo! Dla nich kasa jest na zabawe i premie a dla pracownika szeregowego ani zlotowki by zatrzymac fachowców. Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!

PracownikCNC
@Nitka

Całe szczęście uwolniłem się od tej firmy już jakiś czas temu. Nie polecam nikomu tej firmy, no chyba że ktoś lubi być traktowany jak bezwartościowy robol, bo tak właśnie będziecie tam traktowani (Niektórzy kierownicy totalny brak kultury oraz mistrzowskie posługiwanie się językiem rynsztokowym). Jeśli już ktoś jest na tyle szalony aby szukać tam pracy polecam dział CNC bądź elektromontażu (brygadziści z doświadczeniem, szanujący pracowników). Jeszcze coś o montażu, całe szczęście nie spotkał mnie zaszczyt pracy na tym nadzwyczaj toksycznym działem, powiem tylko tyle że straszny bajzel (może jest to zbyt duży dział dla brygadzisty z tak małym doświadczeniem. Jeszcze kwestia obgadywania pracowników, tutaj Pani brygadzista mogła by się nauczyć trochę szacunku do innych). Pieniądze może i nie są najgorsze, ale jak to się na firmie często przypomina pracownikom "Premia jest uznaniowa"

Aneczka

Piszesz o robieniu za pięć osób z tego co rozumiem? Na jakiej zasadzie jakiś efekt czy tez wynik jest w tej sytuacji badany? Mam na myśli to skąd będą wiedzieć czy robisz za przysłowiową jedną lub więcej osób? Ciekawi mnie to czy będzie to całkiem bez różnicy skoro zadowolenie z efektów miałoby być na tym samym poziomie, który wskazujesz

Inia

Liczy się target? Zależne to od działu może? na helpdesku maja jakieś normy do wyrobienia czy jednak w teorii im mniej tym lepiej? W wymogach widzę dyspozycyjność w formie 1/ 2 etatu. możecie wiec napisać wprost ile się zarabia teraz?

Nie polecam tej firmy , robią ludzi w balona , nie oddzwaniają , każdej osobie mówią coś innego

Czyli jak uważasz? Inaczej to znaczy? Jest od tygodnia jakoś dostępna oferta dla specjalisty ds. kontrolingu. Interesuje się nią. Skoro jednak chyba oddzwaniają, skoro się nie zgadzasz, to po jakim czasie otrzymam odpowiedź na nadesłane CV? i jak mnie odrzuca to w ogóle dadzą informacje? wole jednak wiedzieć

Firma Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Operator Cnc w mieście Tychy. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Pomidor

Pomidorek

Pani E... HGW. Co ma wspólnego Pani frustracja związana z prawdziwymi opiniami byłych i obecnych (tych już za wielu nie ma) pracowników z trudną relacją z firmą, która zbiera te opinie na tym forum?

Ktos
@Pomidor

Okropna firma. Znajomości i przymilanie się panu dyrektorowi Z. oraz kierownikowi panu M. na porządku dziennym. Wykorzystywanie reszty pracownikow aby robili za tych co są w łaskach. Wymuszanie urlopu z powodów nie związanych z niedyspozycją pracownika. W obecnych czasach bardzo słaba stawka. Dostaniesz umowę na rok po czym po miesiącu dostaniesz wypowiedzenie bo jest zła sytuacja ekonomiczna. Niestabilna, mało opłacalna, w bardzo toksycznej atmosferze praca. Zdecydowanie odradzam.

@Ktos

Byly pracownik

Pracowalem w tej firmie 2 lata i choc przez pierwszy rok bylem z pracy i atmosfery zadowolony to potem bylo juz tylko gorzej. Pracownikow nie traktowalo sie jak ludzi a jak roboty... co chwile zwiekszane normy i ciagle malo i malo. Na CNC panowie wyginajacy polki mieli norme do zrobienia 1000 polek w 2 osoby. Powoli chlopaki nie mieli czasu sniadania zjesc. Uwierzcie mi nie jest to normalne bo tez pare razy mialem okazje to robic. Z reszta zatrudnialem sie na CNC a pracowalem rowniez na montazu pionach a nawet troche na malarni. Tak mna rzucali tu i tam ale to tylko maly szczegol. Co do kierownictwa to tak jak wiekszosc pisze TOTALNE DNO! Ciagle straszenie typu: tam sa drzwi, na twoje miejsce za brama stoi 10 innych, straszenie utrata premi itd... No i jak widac ludzie przychodza po rozum do glowy i odchodza bo kazdy zna swoja wartosc i nie da sie traktowac jak smiec. Mam kontakt z niektorymi pracownikami z ktorymi pracowalem i pracuja tam do dzis i mowia wprost ze za moich czasow bylo tragicznie a to co sie teraz dzieje tego nie da sie opisac. Wszyscy szukaja innej pracy i to tylko kwestia czasu i sie zwolnia. To co pisze to calkowicie obiektywna opinia. Jako byly pracownik ODRADZAM. Jednak z drugiej strony polecam sie zatrudnic i na wlasnej skorze doswiadczyc ze przez pierwsze miesiace moze byc naprawde fajnie w tej pracy ale po czasie mysle ze kazdy zgodzi sie z tym wszystkim co tutaj napisalem. Co do wynagrodzenia to za duzo nie pomoge. Za moich czasow szalu nie bylo a raczej byla lipa bo za miesiac z 3 przepracowanymi sobotami w tym 2 tygodnie nocek dostalem 4030zl oczywiscie z premia. Bylo to juz jakies 1.5 roku temu wiec ocencie sami czy to duzo. O dzisiejsze zarobki warto pytac ludzi pracujacych aktualnie w tej firmie. POZDRAWIAM.

Biurowa

Jeśli Cie to pocieszy na biurach też prawdomówności nie ma. Mówione A robione B, a opie@&€&ol dostajesz za C. Obietnice są, jak wszędzie mało która pokrywa się z rzeczywistością. Podwyżka? Oczywiście dostaliśmy - podwyżka obowiązków i wymagań. Jak się dobrze ucho nastawi to słychać jak ludzie mówią już otwarcie że szukają roboty w innym miejscu.

Kuracjusz Beskidzki

Czy to na pewno jest opinia o Retail Robotics?

@Kuracjusz Beskidzki

Zastanawia mnie, dlaczego z góry sugerujesz, że jednak nie? Działy pomiędzy sobą jak się dogadują? Jest jakiś, który mógłby mieć teraz z produkcją na pieńku? Niby na stronie w zakalce z karierą piszą o członkach multidyscyplinarnego zespołu. Kto zarządza tą całą atmosferą?

Tyskie

Misiu

Nie - po - le - cam. Pracuje tu juz jakis czas i z czystym sercem nie polecam, nie potrafie sie doliczyc ilu ludzi pracuje w biurze, ale wydaje ze kazdy na produkcji pracuje na wiecej niz jednego biurowego, przeciez to kpina! Ludzie chodzą po 300 zł podwyżki i nie potrafią dostać... ile mozna sie prosić? Na imprezy jest, wyjazdy nie wyjazdy. Kiedys naszym działem zarządzały dwie osoby, podrywacz Z i taki niski pan S. Dało sie? Dało! A teraz? Wiecej myslacych niz chetnych do pracy. A sztabowy niech siedzi w swojej norze bo chodzi wypytuje a potem pomysly jako swoje sprzedaje! Szanuje tych co maja odwage odejść. Powodzenia!

Ilu brygadzistów potrzeba? Jeden pan jakiś czas temu pytał o to stanowisko a widzę ze oferta dalej wisi na lakiernie proszkowa, nie wiem czy to to samo ogłoszenie? Nie ukrywam ze kasa mnie interesuje, o jakiej premii za wyniki jest mowa, jak je liczyć? Ludzie pisali, że kiedyś trudno było ja dostać, jakieś porady na wspólne jej wyrobienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Fabryczna 5
    43-110 Tychy

Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.