Opinie o Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. w Tychy

Mija mi już rok pracy. No i co mogę powiedzieć. Zarząd świetny. To samo kierownicy. Niestety pracownicy produkcyjni czy całe utrzymanie ruchu to (usunięte przez administratora)

Kuracjusz Beskidzki

Czy to na pewno jest opinia o Retail Robotics?

@Kuracjusz Beskidzki

Zastanawia mnie, dlaczego z góry sugerujesz, że jednak nie? Działy pomiędzy sobą jak się dogadują? Jest jakiś, który mógłby mieć teraz z produkcją na pieńku? Niby na stronie w zakalce z karierą piszą o członkach multidyscyplinarnego zespołu. Kto zarządza tą całą atmosferą?

Tyskie

Jaka atmosfera??? Swieta trojca (ZK, MS, PB) zabiła resztki atmosfery!!! Tylko poganianie ze mamy wiecej robic a narzedzi jak nie bylo tak nie ma. Wszystko stare a jak chcesz nowe to sobie kup bo oni ci juz kiedys dali. Zreszta ludzie juz daja znac co o tym sadza. Produkcja spada, ludzie odchodza. Teraz poprzyjmuja nowych, zobaczymy jak sobie poradza. Ponoc nowi starych zastapia bez problemu :)

Misiu

Nie - po - le - cam. Pracuje tu juz jakis czas i z czystym sercem nie polecam, nie potrafie sie doliczyc ilu ludzi pracuje w biurze, ale wydaje ze kazdy na produkcji pracuje na wiecej niz jednego biurowego, przeciez to kpina! Ludzie chodzą po 300 zł podwyżki i nie potrafią dostać... ile mozna sie prosić? Na imprezy jest, wyjazdy nie wyjazdy. Kiedys naszym działem zarządzały dwie osoby, podrywacz Z i taki niski pan S. Dało sie? Dało! A teraz? Wiecej myslacych niz chetnych do pracy. A sztabowy niech siedzi w swojej norze bo chodzi wypytuje a potem pomysly jako swoje sprzedaje! Szanuje tych co maja odwage odejść. Powodzenia!

Ilu brygadzistów potrzeba? Jeden pan jakiś czas temu pytał o to stanowisko a widzę ze oferta dalej wisi na lakiernie proszkowa, nie wiem czy to to samo ogłoszenie? Nie ukrywam ze kasa mnie interesuje, o jakiej premii za wyniki jest mowa, jak je liczyć? Ludzie pisali, że kiedyś trudno było ja dostać, jakieś porady na wspólne jej wyrobienie?

Duży jest tam ten zespół do zarządzania u nich? Mam na myśli tę pracę jako brygadzista, co się ogłaszają, bo widzę, że nie ma tam napisane akurat. A ciekawy jestem, bo mam doświadczenia raczej w bardziej kameralnej grupie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Brygadzista Lakierni Proszkowej.

Jak długo czekaliście na odzew z Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@Anonimek

Ja bym sobie nie robił nadzieji, że ktoś zadzwoni. Mało poważna firma, która raczej nie poinformuję pozostałych kandydatów o zamkniętej rekrutacji. Z resztą nawet jeśli zadzwonią to radzę omijać szerokim łukiem, nie jest to opinia po złości, tylko po prostu dobra rada..

Mari
@@Anonimek

A czym spowodowana jest taka opinia o nich u ciebie, możesz zdradzić? Jednak chciałabym wiedzieć, czy coś poważnego się dzieje, że tak odradzasz już na starcie, nie chciałabym sobie faktycznie odpuścić z błahego powodu. Gorzej jak w innych firmach? Jaka atmosfera i w ogóle?

Zwierzak
@Mari

Poczytaj sobie poniższe opinie to będziesz miał wizję pracy w tym zakładzie. P.S Nikt Ci niczego nie odradza, chciałeś opinie to ją dostałeś, a jak dalej chcesz podjąć zatrudnienie to czy ktoś Cię zatrzyma, jeśli nie Ty sam?

Zbyszek

Czemu nie można wystawić już opinii innej od pozostałych? Ktoś pytał o premię. Nie dostałem premii - tylko powiedziałem prawdę - a to niektórych widzę boli. Widzę, że przewyższam większość osób nie tylko wzrostem ale również inteligencją. A prawda boli. Boli i to bardzo. Pracownicy najniższego szczebla kryją się po kątach - byle tylko się opier** i nic nie robić. Tylko wyciągają rękę i daj, daj, daj. A kierownicy usiłują to wszystko pochwytać. Przykre - ale prawdziwe. Tylko dzięki nam ta firma jeszcze się kręci.

Janusz
@Zbyszek

Widzę cenzura pełną gębą. Ale w sumie po co mój komentarz. Zbyszek sam obrazuje poziom kierownictwa w tej firmie. Zapomniał tylko dodać że te (usunięte przez administratora) się głąby schowane w kątach robią na tych jakże inteligentnych panów niby wyższego szczebla co to ryby łowią cały tydzień na mazurach. A może topią smutki widząc swojej pracy skutki?

pracownik512

Ogolnie jest ok atmosfera srednia zarobki nawet ok ale sesje jaka ostatnio odwalili to jest hit!! Najwiecej na produkcji pozowali ci co najmniej z ta produkcja maja zwjąsku. Fajnie bylo widziec kto pracuje w biurach ale jak se siedzicie w biurach to tam se robcie zdjencia a nie na produkcji udajecie madrych. Szkoda ze nam nawet zdjecia nie zrobili w czasie roboty ino postawili pozorantow. Najlepsza i tak byla babeczka co po hali do zdjenc w szpilkach pomykala no kabaret. Ale musi byc plus do nich bo impreza zrobili i bylo fajnie. Ogolnie jes ok ani super ani zle

Geniutek
@pracownik512

Ogolnie to nie jest źle, jest gorzej niż źle, ale na rozmowie obiecywali, szkoda ze zatrzymamy się na obiecywali.

@Geniutek

To jakie kwestie nie zgadzały się z tym co mowiono na rekrutacji? W ogóle to była tylko jedna rozmowa czy jakoś wiecej etapów?

Ronaldo
@Maja

Problemem tej firmy są "specjalisci" I "kierownicy" którzy znają się na wszystkim najlepiej.

@Ronaldo

Zdaje się że trochę o coś innego pytałam, ale niech Ci będzie. Skoro ktoś tych ludzi wybrał na specjalistów i kierowników to chyba był tego jakiś powód? Czemu uważasz że to tak duzy problem?

Gosc
@Maja

Właśnie można zauważyć co się z tą firmą dzieje. Ponad 3/4 już zwolnione. Kierownicy patrzą na to kogo znają i lubią a dobrych pracowników z pomysłami zwalniają.

Paulina
@Gosc

były jakies zwolnienia grupowe pod koniec roku ze piszesz ze az 75% firmy juz nie ma ? jak bedzie teraz wygladac praca przy 1/4 kadry ?

Czajnik
@Gosc

Jakie 3/4? Ktoś tu ma problem z matematyką. Jeśli nie znasz szczegółów to lepiej się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj w błąd.

Zyzio
@Paulina

Koleżanka z kadr, że codziennie na gowork siedzi i odpisuje? Nie jedna osoba była w szoku z kim musi pracować i jak ta firemka działa. Kwestia czasu jak będą gasić czasu z takim zarządzaniem.

Prawdziwy Gość
@Paulina

W sumie to naprawdę źle się dzieje. Znowu zwolnienia. Już nawet za samą górę się zabrali. Wylecieli kiero, którzy coś jeszcze robili. Nie wiem czy to wina nowego dyrka ale pewnie tak. Za chwilę się pojawia pewnie jego kolesie. Z ekipy na 3 zmiany została tylko 1. Co chwilę to ktoś odpada. Raz mówią że jest stabilnie a za chwilę cięcia. Czekamy aż do kibla nie będzie można iść.

Jack
@Prawdziwy Gość

Jak ktoś szuka stałego miejsca (stałego powiedzmy - w perspektywie roku) to tam nie ma czego szukać. Kadra zarządzająca kompletnie nie potrafi łączyć z sobą kropek - tak jest od wielu, wielu lat. Dodatkowo kadra kierownicza na przestrzeni lat została wymieniona na kompletnie niekompetentną. (usunięte przez administratora) A całą firma od lat działała jak pewien rząd pewnego kraju - kolesiostwo, zatrudnianie 'swoich' od strony kierowników, coraz głupszych, potem chwila przebudzenia - REDUKCJE, i znowu ZATRUDNIANIE aż budynek pękał w szwach i REDUKCJE i tak w koło macieju.

Sztefan Wąs
@Gosc

Koleżanko w tej firmie jest jeden problem - takie nauki wprowadził pewien mały szkodnik jakiś czas temu, którego już nie ma, ale od tego czasu każdy robi tak samo, mianowicie - jak słusznie zauważyłaś jak ktoś jest dobry to się go wywala, kierownicy wymyślają ku temu nieprawdziwe preteksty (a że zarząd nad nimi jest jaki jest to tego też nie weryfikuje) dzieje się tak dlatego gdyż zwyczajnie kierownicy w tej firmie są bardzo słabi, nie dysponują wiedzą ani techniczną ani z zarządzania, pozbywają się więc regularnie zagrożenia dla siebie, to tylko na tym polega. Kierownik nie musi być najlepszym, ale musi potrafić zbudować najlepszy zespół - i wtedu jest siła, ale oni kompletnie tego nie rozumieją

@Sztefan Wąs

Jak czytam komentarze, to poza niektórymi niestety sama prawda. Też miałam kierownika, który miał tylko jeden argument "jestem kierownikiem". Szkoda ze za tym nie szło doświadczenie zawodowe i wiedza. W innej firmie by go nie przyjęli nawet na asystenta, ale tu? Albo nie mieli kogo dać, albo znajomości. Jak chciałam wprowadzić usprawnienia, pomysły to od razu: nie, zostaw tak jak jest. Czemu? Bo ja jestem kierowaniem. Masakra Jedyne co miło wspominam to ostatni dzień w pracy w tym zakładzie

@Ona

Poważnie tylko ten jeden dzień? A wdrożenie jak przebiegało? Lub jakiś okres próbny? Pytam, bo zastanawiam się dlaczego na start się nie zniechęciłaś w takim razie. Czyli po złożeniu wypowiedzenia nic kompletnie się nie zmienia w warunkach pracy? Nie mają problemu z tym, że ktoś odchodzi?

Jest Ok

@123

Tak? W sensie wszystko jest ok? To jakie stawki tu są tak właściwie, bo temat benefitów poruszony a jednak chyba podstawa jest istotniejsza?

Jasne
@123

Powiedz to ludzia którzy wczoraj przeżyli sądny dzień.

@Jasne

Jaki sądny dzień? Jakieś zwolnienia były czy co??

Ona

przepraszam jakiej? małej redukcji? tzw mało to ile osób? 1? 2?

Aaa
@Ona

Małe zwolnienia ? To jakieś żarty???? zostało zwolnionych około 100 osób na każdym kroku jak się da ucinają premie traktują pracowników jak roboty do pracy masz zrobić i tyle interesuje ich tylko norma nic więcej. Ciagle jest brak części do złożenia maszyny. Firma nie przestrzega zasad bhp maja pracowników gdzieś i traktują ich jak (usunięte przez administratora) Z dnia na dzień zwalniają kolejne osoby niby redukcja etatów bo mała liczba zamówień ale organizują imprezy sportowe i firmowe. Chyba coś jest nie halo. Zarobki ? W niektórych firmach zarabia się o wiele więcej pracownicy nie są doceniani. O nic się nie można doprosić brak działającego sprzętu brak odzieży ochronnej twierdząc ze nie mogą nic znaleźć w dobrej cenie. Osobiście nie polecam lepiej być bezrobotnym niż podjąć się pracy w tej firmie

@Aaa

Ty tak na poważnie z tym wszystkim? Bo jeśli choć część z tego jest prawdą to co Ci ludzie, którzy są tu zatrudnieni jeszcze tu robią? Chyba, że odrobinkę to wyolbrzymiłaś jednak?

Demo
@Urszula

Czego oczekujesz od firmy, która nie rozwija narzędzi IT? Żadnych systemów, brak automatyzacji, migracji między programami. Żadnych procedur, zero zasad. Rację ma ten kto wyżej **** niż **** ma.

Pracownik123
@Aaa

True.. Pracuje prawie 3lata, i żałuję że się tu znalazłam. Nowy kierownik, (usunięte przez administratora) jakich mało. Brak szacunku do pracowników a do kobiet to już wgl.. Kłamstwo w żywe oczy. Raz mówią, że o pracę mamy się nie bać po czym po 2tyg dostajesz wypowiedzenie. Śmiech na sali.. Uzasadnienie: zmniejszona ilość zamówień przez klienta. 2 dni później przyjmują nowych kierowników na dział który podupada xD Nie polecam tej firmy. Szkoda nerwów i zdrowia. Omijać szerokim łukiem.

Ak

Co za głupoty tu wypisujesz. Wojna!!! Bo najwięcej na Ukrainę i do Rosji produkcji szło. Przegrzaliście z inwestowaniem. Nowy projekt!!!! Produkcja od razu wyglądała na tymczasową. Zatrudni się ludzi a jak nie wyjdzie to się ich za pół roku zwolni. Piękne podejście do pracowników takie jak do sezonowych zbierających truskawki. W namiotach to indianie siekierki składają a nie prowadzi się poważną produkcję!

Puchatek
@Ak

Z ust mi to wyjąłes/łas - miód na moje oczy/uszy. Kolejnym projektem będzie stawianie iglo? xD

@Demo

A to nie miałam pojęcia. :( A czemu tego tak właściwie nie robią? Pracownicy nie sugerują im pewnych rzeczy?

@Urszula

Powiem tak - zwolnien polecialo multum. Poczawszy ode mnie. W ciagu 2 miesiecy polecialo doslownie 100 osob. Z 3 zmian zrobily sie niby 2 gdzie zaraz bedzie tylko jedna. Na elektro zostały wyrzucone osoby ktore robia norme a zostaly te ktore liza (usunięte przez administratora) kierownika. Nikomu nie polecam tak badziewnego pracodawcy. Stawki jak stawki (usunięte przez administratora) nie urywaja. Mam aktualnie znacznie lepsza firme ktora daje stale dwie premie i po 3 miesiacach jestem pod firma gdzie w RR mozna byc dopiero po 1.5 roku. Totalna Zenada , niech ta firma juz upadnie bo czekam by otworzyc wodeczke XD.

Jaca
@CzOrnY

Piszesz około 100 ludzi a wyżej jedna osoba pisze o "małej redukcji" do tego wskazuje, że HR pomaga osoba aby znalazły nowe miejsce zatrudnienia, czy u Ciebie miało to miejsce?

@Jaca

U mnie tego nie było że dostałem wsparcie od firmy

@Jaca

To jest tylko taki pic na wodę, ze niby firma pomaga. RR tzw Bato już niedługo upadnie. Kto by chciał robić za tak marne pieniądze. Chyba tylko osoby poniżej 26 roku życia gdzie nie ma podatku . Cieszę się że wkoncu się stamtąd urwałem bo dużo obiecują a i tak musisz liczyć na siebie.

A.L.
@CzOrnY

A u mnie było. Pierwszy raz spotkałem się z tym, że firma sama z siebie oferowała pomoc w szukaniu pracy. Z tego co wiem, to próbowali kontaktować się z każdym, ale chyba nie każdy chciał skorzystać. Ja bez dnia przerwy znalazłem się w nowym miejscu. Na szczęście, ofert na rynku jest sporo

Hreniol
@A.L.

Czyli wybrani mieli pomoc, a niewybrani nie? A może to dotyczyło tylko biurowych?

@Hreniol

Czemu biurowców akurat podejrzewasz? Ale faktycznie ciekawy podział, może to rozmyte w czasie, że na wstępie nie pomagali i dopiero później ogarnęli, że jednak wypadałoby? No bo 100 osób piechotą nie chodzi, że tak to ujmę

Pracownik123
@A.L.

Nie zgodzę się tym. Ze mną nie skontaktował się nikt. Żadnej pomocy do znalezienia nowej pracy nie otrzymałam, po 3latach pracy w tym (usunięte przez administratora)

@Pracownik123

I pracowałaś przy tym w biurze? Tamta sugestia odnośnie wybranych biurowców mnie po prostu zastanawia dalej, bo nikt tematu nie podjął. W dodatku widziałam info o kolejnych odejściach. Wiadomo ile osób teraz się zatrudnia a ile było wtedy gdy tu pisaliście?

Dobry pracownik

No co zaczynamy !!!Zarząd daremny, nie potrafią zarządzać firmą ,oni nie majom należnego doświadczenia i stąd te masowe zwolnienia. Sami ciągną firmę na dno. W dodatku zwalniają dobrych pracowników którym zależy na pracy a trzymają leserów ktorzy mają (usunięte przez administratora) na robotę, chodzą co godzinę na przerwę i robią co chcą. Zarząd porazka ????????????

Marzena
@Dobry pracownik

A ogólnie co Twoim zdaniem robią nie tak, że stwierdzasz, że nie potrafią zarządzać firmą. Gdzie widzisz błędy?

Snajper
@Marzena

Wszystko

@Snajper

Czyli co np?

Kaśka

Komunikacja

@Kaśka

No jeśli tak to słabo, a w czym to potem wychodzi?

Hahaha

Już pisałem kilka miesiecy temu na innej grupie że jeszcze porzalujecie odejścia lisa. Minęło trochę czasu i jest tak jak mówiłem, tylko on miał plan na tą firmę. A te półgłówki z zarządu teraz ratują tylko swoje (usunięte przez administratora)zanim firma całkiem upadnie XD

Boa
@Hahaha

Już nie opisuj go jako Boga. Gdyby był taki świetny to zarządzał by ta firma, a w moim odczuciu wcale tak nie było. Nawet żadnych procedur nie umiał wprowadzić.

Hahaha
@Boa

Nikt nie powiedział że był Bogiem. Ale nie wciskał kitu pod tytułem że nie wylecisz a za tydzień wręczał wypowiedzenie.

@Hahaha

Nie wciskał kitu? hahaha dobre sobie........ może nie z wypowiedzeniem, ale w innych tematach? ojej ;D

jack sparrow
@Hahaha

przecież mały zwierzak nie odszedł. mu podziękowano za długoletnie każdy wie co. popatrz na linkedin, cały czas szuka pracy ;) biedak dawno temu stracił kontakt z rzeczywistością. a czy był w czymś dobry, dlaczego ty nie byłeś na jego miejscu ? nadajesz się? pewnie tak ale jednak nadal jesteś pracownikiem fizycznym ;)

Jaca
@jack sparrow

Zadaj sobie lepiej pytanie jakim cudem ten twój zwierzak tak szybko dostał się na takie stanowisko xD

Bogdan
@Jaca

A jakie są twoje przypuszczenia?

Jacusie i Bogusie
@Bogdan

Panowie, Panie, dajcie spokój. Chcecie sobie podyskutować, to się umówcie na piwo i tam powylewajcie żale. Uprawianie hejtu chowając się za anonimowym wpisem jest żenujące. W tej firmie pracuje 400 osób, które nie muszą tu być bo przecież pracy wokół nie brakuje, tylko chcą tu być, więc z szacunku do nich przenieście te swoje dyskusje na spotkanie towarzyskie.

@Jacusie i Bogusie

Powiedział to gość włączający się do dyskusji. Chcą tu być? Mów za siebie, a nie za 400 osób

Ziomek
@123

Jakby nie chcieli to dawno by znaleźli inne zatrudnienie. Nikt nie trzyma na siłę. Więc nie wiem w czym jest problem. Osoby które się wypowiadają to naprawdę mają nudne życie. :)

Iwona
@123

A dlaczego nie chcą być a mimo wszystko nadal pracują? Muszą mieć jakąś motywacje, może zarobki ich trzymają albo inne aspekty?

STRUŚ

Zarząd niekompetętny, nie potrafią zarządzać firmą i stąd te masowe zwolnienia. Sami ciągną firmę na dno. W dodatku zwalniają dobrych pracowników którym zależy na pracy a trzymają leserów ktorzy mają wyje....ne na robotę, chodzą co godzinę na przerwę i robią co chcą, zwłaszcza na ELELTRO. Zarobki w porównaniu z innymi firmami są dobre. Firma obiecuje pomoc przy znalezieniu nowej pracy ale kończy się tylko na obietnicach. Firma w której nie warto się starać bo i tak tego nikt nie doceni. Doceniają tylko leserów.

ZB

pytanie czy po otwarciu oczu przez Zarząd i wywaleniu największego pasożyta, manipulatora i szantażystę w historii tej firmy, zarząd zamierza ponownie zamknąć oczy i nic nie robić z niekompetentnymi ludzmi których tenże pasożyt zatrudnił? :) bo co da wycięcie raka skoro wszędzie są jekieś przerzuty?

ZB1
@ZB

A tam, sprytny chytry i malutki lisek wie jak zostawić zakład :) Pewnie gdyby dalej był w RR nie było by zwolnień itd itp. A szkoda było z nim tak głupkowato wesoło. Swoją drogą następca wojskowy czy lepszy....

Witajcie, Mam zagwozdkę tyczącą się firmy Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.. Czy firma oferuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Serdecznie dziękuje za wskazówki.

Robotiś

Tak

@Robotiś

Hej! A na co można liczyć? Jakieś multisporty itp., czy coś oryginalnego tutaj oferują? Jak tu wygląda system premiowy?

jhahaha
@Urszula

Bzdura nie ma dodatków, jedynie jak jestes biurowy to moze uda ci sie dostac na ang, a tak to zero.

@jhahaha

Na ang? W sensie, że kurs?

Nie polecam

Nie polecam firmy. Obiecują złote pola, a gdy zaczniesz pracę zetkniesz się z rzeczywistością, która nie jest taka piękna. Ustalenia to fikcja.

Zostaw merytoryczną opinię o Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Fabryczna 5
    43-110 Tychy

Retail Robotics Manufacturing & Services Sp. z o.o.