Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nosag Polska. Sp. z o.o. w Tychy

Lej

Co to za zebranie ma być dzisiaj, jakiś poczęstunek, kawa tak o 13:50 na gięciu ktoś coś wie jaka to okazja

work expresss

Bogdan .K ma znów jelenia do roboty , za chwile się zwolni bo jak widzi że Bodzio sie(usunięte przez administratora)

Kisiel
@work expresss

Co za prostak to napisał .Wstyd i wstyd.....Ogarnijcie się jak można wypisywać takie pierdoły .(usunięte przez administratora)

jpg

hamstwo

Xxx
@jpg

To żałosne FORUM to jest jedno WIELKIE (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Xxx

Jak widzę poziom kultury na tym forum, to dziwię się pracodawcy że zatrudnia takich baranów. Teksty na poziomie gimnazjalistów, których pijany ojciec wyzywa w domu. Pewnie macie kompleksy z dzieciństwa i musicie się dowartościowywać w internecie ????

Rexroth_team
@work expresss

Jak się jest nieukiem, co widać po słownictwie autora komentarza, i zarabia się najniższą stawkę, to nie pozostaje nic innego jak dowartościować się pisząc takie nic nie wnoszące komentarze. Chciałem złożyć CV w tej firmie, ale po wejściu na forum odechciało mi się współpracy z takimi idiotami. Na miejscu dyrektora zastanowil bym się nad zmianą pracowników, bo firmy to oni na pewno nie rozwijają

Ak
@Rexroth_team

i tak wymieniają pracowników-bo76% tego zakłady to nasi "przyjaciele "ze wschodu

Ukrainaa gura

Jak to jest ze na spawaniu ruda chodzi sobie już 15min po rozpoczęciu zmiany odrazy na palarnie nawet roboty dobrze nie zaczął ?? co ludzie tam wogole robiąc ?? Wlazidup jeden. A brygadier słucha se muzy na spawach :/ a jak ktoś się obali i będzie wolał o pomoc ale zasłabne na spawarke to przecież do niej nie będzie należało udzielić pomocy bo muzy sobie słucha - Brawo nosag

Abcdefgh

Nie podoba się, nie odpowiadają warunki, zmień pracę, nikt cię na siłę w tym zakładzie nie trzyma Proste!!!

Wstydigańba
@Ukrainaa gura

Wszyscy tacy mądrzy, a jak na maszynie pracują w słuchawkach to jest dobrze. Ukraina w szczególności. Przyjechali zarobić, a tylko patrzą jak nic nie robić, bo przecież nikt im uwagi nie zwróci, że normy nie robią, same buble produkują, a Polacy za to mają po premii mimo, że (usunięte przez administratora)(wiadomo nie wszyscy). Każdy niech zacznie patrzeć na siebie to może jeszcze coś będzie z tego działu, bo narazie to katastrofa. "Człowiek człowiekowi wilkiem"

Pracownik444

Jeden brygadier z drutow już poszedł na wolne, nie?, a dopiero co wrócił. Hahaha (usunięte przez administratora)

Coleman

"Kurczak z ryżem"? Pewnie przesadzona kuracja z witaminami, i zapewne wychodzą skutki uboczne

Przyjaciel 2

A trzeci siedzi jak mysz pod miała i się ludzi boji bo mu wchodzą na głowę I nie odzywa się

Co to za łysy ten co ma dziewczynę w robocie tylko pytam z czystej ciekawości pozdrawiam

Cygarety

Dokładnie tak - plamiasty Haha

Pytanko
@Cygarety

Czyli co plamisty to łysy czemu plamiaty

Pracownik666

Brawo Hubert, kadry płaczą za Tobą, a Ty i im taki numer wykreciles:D buhAha

Pracownik5555
@Pracownik666

Szkoda,ale jak ma być mu lepiej to trzeba.Tutaj się nie docenia pracowników,doświadczonych,z ogromną wiedzą.Tylko biura sa górą,ci poniżej to już be.w każdym dziale sa osoby nie zauważalne przez przełożonych.Za chwile zostaną Ukraińcy.Bo większość osób szuka juz pracy.

Człowiek?
@Pracownik666

Ha ha

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Brygadzista?
Żałosne

Na osi czasu zastanawiam się czy ktoś w tych zakładach gdzie każdy przychodzi (bo napewno musi), za te nieduże pieniądze, w Polsce nigdy nie było dobrze z zarobkami, długo nie było pracy , robiło się za 500 zł,na czarno, o dzieł , czy wy ludzie jeszcze cieszycie się z życia, umiecie się śmiać z żartów o sobie, czy każdy żart na swój temat zamieniacie w nienawiść na tym forum , a góra? Ma was w d..pie, bo ktoś kto przepracował 35l powiedział mi kiedyś Wy nie musicie przychodzić się skarżyć do kadr bo my i tak wszysko już o was wiemy

Ribin
@Żałosne

Żałosne,

pdrta

ten zakład robi wszystko byśmy byli kopani przez tzw przyjaciól ze Wschodu

antoniobanderas

Przyjmijcie wiecej pracownikow ze wschodu... to powinno rozwiazac wszystkie problemy...

qws
@antoniobanderas

Proponuje kurs języka migowego

Punk suszenia

Co to jest,wypłaty .Na konto mniej,a na pasku więcej o 200,300zł.co to ma być,fabryka,czy przedszkole.

Pączkoźerca

Rocznica z Emma .Fajnie wszyscy uczcili to kreplem,a 3 zmiana nic nie dostała.Chyba ze ktoś zjadł,moze nowi pracownicy z zagranicy ,podobne jedli po 3

Helboy
@Pączkoźerca

Firma super jak co roku wziołem juz 20 dni urlopu a mam 16 jeszcze ta firma rozliczeniowa jest super i tak maja wszyscy pracownicy od 10 lat ale tego nie musicie a kase chcecie lepsza ha to masie 36 dni urlopu w roku jak by zaczęli to liczyć okazało by sie ze mamy oddać pani m każdy conajmiej po 3 tys ha ha dzieki fajna firma

Kotlet
@Helboy

No tak,zawsze cos nie taka urlopy to prawda,albo za mało,bo się dziwnie ulotnil,albo faktycznie za duzo.Nie zrozumiałe jest zarządzanie ta firmą. Mozna się zostawiać ,czy kadra zarządzająca

ug

nie ma głubeszej decyzji od zrobienia głupiej gaduły kJ

@ug

Mówimy o Panu czy Pani? ;)

@huh

pani

dp

Zostawcie(usunięte przez administratora) bo żaden nowy cudów nie zdziała , po pasek pójde sam po wypłacie i nie chce kolejnego mopa i szufelek do sprzątania , w domu mam dość roboty

biuro1
@dp

może wyjdzie to na lepsze firmie,zmiany zawsze są wskazane czy wynik będzie pozytywany czy negatywny. Może wreszcie zuważyli że wpadamy dołek ,z któego ciężko będzie wyjśc.Teraz ukłon w strone logistyki ,plnowanie tez wymaga poprawy ,nad tym tez nikt nie panuje z stad te te wzystkie tyły

dpd

Nowych produktów przybywa a płaca stoi w miejscu, maszyn przybywa-zarobki stoją w miejscu za 16 brutto to mnie w cztery litery pocałujcie

Huh

Stara Kuźnia zawsze dobra!

Czystość to nie jedyny problem tej firmy.większym wydaje się co miesięczne niezgodności na paskach za wynagrodzenie.Jak nie zapłacone za soboty ,to brak za godziny nocne,brak stazowych itp.Jak tak moze być,przecież to sa nasze wypracowane pieniądze .Idąc do kadr słyszy sie wyjaśniamy ,nadpłata do następnej wypłaty.Dyrekcji powinno być wstyd za takie nagminne błędy,4 panie w księgowości i firma zewnętrzna .W innych korporacjach nie do pomyślenia.DO ZASTANOWIENIA

Nadgodziny

Dokładnie - miesiąc w miesiąc , brak nadgodzin ? 4 Panie biurowe - a firma zewnętrzna ?? Wstyd dla firmy ... była Pani A. to wszystko było zawsze wypłacone. Ludzie pracują nadgodziny aby polepszyć sobie wypłatę coś kupić - to właśnie usłyszą w dzień po wypłacie : BĘDZIE WYPLACONE Z WYPŁATA NASTĘPNA !!! A może wam obciąć polowe i przeżyjecie za polowe zarabiając tyle co pracownicy !!

lkjh
@Nadgodziny

Terenem śmieci też nie ma kto się zająć, istne wysypisko !

@lkjh

Tak jest! Domagamy się rabatek, wodotrysków i brukowanych chodników!

Desperatka

Zawsze coś się nie zgadza. Ale teraz to już da kpiny z wypłatami . Obudźcie się ludzie tam u góry. Wszystko normy zawyrzacie a za 16zl brutto pracują ludzie w nosag

Aaaa

Jasne zdarzały sie uwagi przy Agacie.Ale nie w takich ilościach jak teraz ci miesiąc .Ludzie nie chcą zostawać na nadgodziny ,no później trzeba chodzić i prosić o swoje.Agacie jak sie zdarzyło to zaraz nadplacala pieniądze do ręki.A nie jak tu ,idziesz dzień po wypłacie do kadr ,mówisz że nie nadplacone słyszysz do przyszłej wypłaty.To nie po pracownik prAcuje cały miesiąc aby dostał pieniądze za 2 miesiące.

Operatorka

Szkoda, że cięcie kosztów zaczyna się zawsze od firm sprzątających. Czy nie można wrócić do akademii czystości? Wydaje mi się, że wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik i pracowała cały czas ta sama pani. Nie było żadnych skarg. Teraz co chwilę nowe sprzątaczki, nie ogarniają tematu. Np. cukier rozsypany na ziemi pani przemyła mopem i większość korytarza wyglądała, jakby ktoś w ubłoconych butach po nim przeszedł. Albo kopa papieru w toalecie przy spawarkach. Brak słów. Porządek czy w toalecie, czy każdym innym miejscu to wizytówka firmy. Po firmie chodzą nie tylko pracownicy, mamy przecież wizytacje klientów. Jak nas widzą po zobaczeniu czegoś takiego? Zaczynając od takich małych problemów, być może mniej ludzi będzie się zniechęcać do pracy - bo praca jest naprawdę w porządku. Są lepsze i gorsze momenty, ale naprawdę doceniam ten zakład, bo można się dogadać i starać się rozwiązywać problemy. Mam nadzieję, że moja opinia wniesie coś pozytywnego do zakładu :-)

,,,,,,

Tyle tu banałów , obelg i obrażania.Po co komu? Nauczcie się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą. ,,Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali,,

iuootot

nowa strona do polubienia na facebooku: posadz drzewo genealogiczne w firmie NOSAG

@iuootot

Skoro ludzie pracują i czują się tu dobrze, to co Ci przeszkadza? W tyłku strzyka, że w życiu nie wyszło?

Buacha
@huh

No tak jakiś koniobijca he he posmaruj rączkę i spuść ciśnienie Nosag jest spoko

operator

chce2.500 na ręke i bedzie ok bez wczasów i innych dodatków

Macho

Ktoś coś o bląd lalce z niebieskiej hondzi

Nickt
@Macho

Na pewno jest to kobieta. Ma włosy koloru blond i prawdopodobnie jeździ samochodem marki Honda. Pomogłem?

Maly
@Nickt

Wygięte jak pręty nasze giętarkach

kobra

Do wszystkich par tego zakładu- nacharkaj jej na (usunięte przez administratora) a potem wydupcz

Macho
@kobra

A są tam takie na wtryskarkach ?

Numakos

Nie ma to jak montować bariery przez ur cały dzień bo pip będzie to tylko w nosag takie rzeczy - a podobno bezpieczeństwo to podstawa tego zakładu ? I nagle się wszystko da zrobić ??

Zostaw merytoryczną opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nosag Polska. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nosag Polska. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nosag Polska. Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Dojazdowa 9C
    43-100 Tychy